| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-02, 2:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2011-10-09, 2:16 AM | Повідомлення # 141
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Дівчата! Були на зльоті моя мама і племінниця. Ну що сказати... Вони у захваті. Особливо мама.

як приємно, що глядачам сподобалось!!! smile
Quote (Oленка)
Ще вразив доцент, забулась вона ім"я - той що робить мікровишивку. Скільки там стібків в 1 см? Зізнавайтесь, хто це такий і де ці роботи виставлені на форумі?!

Ім"я йому - Валерій Малиновський, він рекордсмен Книги рекордів України, вишиває настільки мікроскопічно, що певно скоро вишиватиме на молекулах! Він показував свою річ в роботі: це зап"ятий в п"яльця прозорий синтетичний ШИФОН! На якому Вадерій вишиває нитками ДМС в 1 складення гобеленовим швом проколюючи одну нитку (зазор між нитками) по кілька разів!!! Останній його рекорд - 1550 проколів голкою на квадратний сантимер. Щоб не подумади за обдруківку - ТИСЯЧА п"ятсот пятдесят проколів голкою на кв см!!!

Quote (Oленка)
Так, ще у кого була така спідниця що вишита всіми швами і бісером і паєтками, і така що від отного погляду дух забиває? Я маю свої припущення, але боюсь помилитись

Натин стрій фотографували всі! smile Так, це носікната.

Quote (Oленка)
Жанна досталась мамі у дарунок гольничка: всі мали її виграти, а їй дісталось в дарунок. Вона така щаслива.

Саме так вірно ви написали: Жанна дісталась в дарунок! Шматочок Жанни дістався майже кожному, бо Жанна наш рекордсмен по наданню призів: мотанки, нитяні ляльки дуже товсті і об"ємні (класнючі-класнючі!!), гольнички, листівки!!!

Quote (Oленка)
ЛЮБЛЮ ВАС ОБОХ СТРАШЕННО ЗА ЧУТЛИВІСТЬ.

Оленка, ми всі одна одну за це любимо! Мені відчувається, о у нас прекрасний форум!!

Quote (Oленка)
ортфоліо, які їй теж дуже сподобались, і виразила свою не задоволенність що я не надіслала своє. Чесно скажу - готувала, думала вислати. Коли посилку збирала, місця там для нього не лишилось, то ж сподіваюсь на наступний зліт. І скажу вже дуже серьйозно готуюсь.

Глупо це, Оленка, вже звиняйте. Глупо висилати його, бо в електронному форматі треба мені передати, я роздрукую і вставлю у файлики, як ми всі тут це робимо smile і жодних пересидлок, чуєте мені? wink

Quote (Oленка)
Особлива подяка Лізі і Лізіній мамі. Страшенно боюсь помилитись, як звуть маму, тому навіть і пробувати не буду. Але ОБОМ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ВІД УСЬОГО СЕРДЦЯ! Мама моя намокша, і не сподівалась на такий прийом. І рушничок, і тепло... Дякую

.. ого.. я і не сподівалась на такий великий шрифт і таку увагу до наших персон )( Приємно, чесно кажу. ) Але вашу маму не можна не любити, вона дуже приязна, відчувається інтелігентна людина smile
Я не пам"ятаю, що я їй вручила, чесно кажучи. Пам"ятаю, що там має бути 2 цукерочки-гольнички від Сестри_Юлії і ще щось, а що саме - ммм...
Передам моїй мамі, звати її Тетяна (Леонідівна, але вона любить коли просто Тетяна), від вас привіт і ваш великий шрифт (вона такий навітьсама побачить з екрана). Моїй мамі зараз як нікому знадобляться хороші слова, бо вона - єдина, для кого цей вечір закінчився плачевно , але про це іншим разом. Поки чекаємо на хороший.. понеділок ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2011-10-09, 5:52 AM | Повідомлення # 142
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Дівчина з косою була, але не в вишиванці
замаскувалась значить!
Quote (olimpia)
У Юлі був стенд і немаленький
буду чекати фотозвіт. Якщо був стенд - мама бачила роботи.
Quote (olimpia)
А ще, всі наші дівчата такі красуні!
Я так завжди і думала! Хіба можуть люди котрі роблять такі чудові витвори не бути красунями? А тим більше це ж наші дівчата!
Quote (olimpia)
Це була Наталка Пташинська ( nosiknata). Вона представляла Буковину.
Хочу побачити, бо стільки на слухалась!

Quote (Bullet)
і ваш великий шрифт (вона такий навітьсама побачить з екрана).
Саме на це я і розраховувала!

Quote (Bullet)
Глупо це, Оленка, вже звиняйте.
та таке ж. Добре що я хоч ніколи не настоюю на тому що я розумна biggrin . Серйозно - дякую, але таки маю намір не пропустити наступний зліт. Бо ж він таки буде! Я чогось таки дуже впевнена! Такий успіх!
Quote (Bullet)
Щоб не подумади за обдруківку - ТИСЯЧА п"ятсот пятдесят проколів голкою на кв см!!!
Ну да, коли я попробувала підрахувати свої - мама зауважила "Не трудись у тебе як всіх - у нього унікально"

Хоч новорічною прикрасою похизуюсь, бо всі сплять, а мені про зліт почути хочеться! А що ви думаєте? тільки у вас збудження? я теж з нетерплячки стрибаю Я спочатку її такою зробила а вже потім коси трошки опустила.

Додано (2011-10-09, 5:52 Am)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
Мені відчувається, о у нас прекрасний форум!!
Я згодна! Я не один передивилась, а тільки на цей зареєструвалась і залишилась надовго.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2011-10-09, 5:49 AM
 
romannahДата: Неділя, 2011-10-09, 8:43 AM | Повідомлення # 143
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Оленка, мені дуже прикро що я не змогла бути на форумі за непередбаченими обставинами і не зустрілася з мамою вашою, щоб передати вам приз за палітру. прошу написати мені в ОП телефон мами, я в києві ще тиждень і може якось зустрінуся з нею.

я всіх люблю
 
olimpiaДата: Неділя, 2011-10-09, 2:52 PM | Повідомлення # 144
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Хоч новорічною прикрасою похизуюсь

Яка гарнанька рудоволоса осіння фея!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
lady-vДата: Неділя, 2011-10-09, 2:59 PM | Повідомлення # 145
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Хоч новорічною прикрасою похизуюсь

Гарнесенька!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
nosiknataДата: Неділя, 2011-10-09, 7:01 PM | Повідомлення # 146
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Оленко, дякую за компліменти!:) Фото, детальне, цього строю вже є на форумі ось тут http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/9-209-4 повідомлення номер 66 - насолоджуйтесь!
Шкода, що ви не змогли приїхати так здалеку (от якби ваша руденька фея перенесла вас чарівним дотиком додому)! - я все ще під враженням( не могла заснути, все згадувала як то було...)!!! дякую всім за увагу та спілкування - вишиваємо разом!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sjana_ifДата: Неділя, 2011-10-09, 10:09 PM | Повідомлення # 147
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Oленка, фея у Вас просто чудова! Якщо не секрет, з чого Вона зроблена?

 
OленкаДата: Неділя, 2011-10-09, 11:03 PM | Повідомлення # 148
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (sjana_if)
Якщо не секрет, з чого Вона зроблена?
Це моя перша лялька-мотанка! Голова маленький, гругленький пінопластиковий шарик. Ну, а все інше як у ляльки мотанки, тільки вона має очки. Так як пінопласт твердий, але легко піддається формуванню, то на ньому легко було сформувати носик. Ну і одежка намотана на неї не традиційна. Точніше спідничка була скроєна сонце-кльош, а блузочка намотана. Дякую за увагу!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Світ-лисичкаДата: Понеділок, 2011-10-10, 0:31 AM | Повідомлення # 149
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 71
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Яка лялечка гарненька вийшла! Корисна ідея про ляльки для кожної пори року, та й пенопласт знайти легко,не додумалась би сама. Я для Снігурки покупала ангела,потім крильця зрізала, шапку змінила, а Діда Мороза с їх духа Зими робила)) Але твоя фея-це ще краще!
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-10-10, 0:45 AM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Світ-лисичка, Дякую! Я аж зашарілась, я ж бачила твої вироби, дуже приємна твоя оцінка!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:54 AM | Повідомлення # 151
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ну да, коли я попробувала підрахувати свої - мама зауважила "Не трудись у тебе як всіх - у нього унікально"

нажаль , мушу констатувати: ваша мама права! Ніяке відео і ніяке фото (а тим паче - слова) не передадуть мікроскопічності тієї вишивки... Воно дрібніше за переплетення тканини!!!! Скоро почне вишивати на молекулах smile

Quote (nosiknata)
Шкода, що ви не змогли приїхати так здалеку (от якби ваша руденька фея перенесла вас чарівним дотиком додому)!

Та я вже десь писала: ми всі відьми як відьми, а Оленці, бач, мітли не вистачило )))) (жарт, не ображатись!))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:56 AM | Повідомлення # 152
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ми всі відьми як відьми, а Оленці, бач, мітли не вистачило
Так і було, занесла в ремонт, а вони протягли час...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЦветанаДата: Понеділок, 2011-10-10, 3:01 AM | Повідомлення # 153
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ми всі відьми як відьми, а Оленці, бач, мітли не вистачило ))))

Млин! какое меткое выражение! ГГГ! wink smile biggrin
А если серьезно, я тоже очень жалею, что не удалось встретиться с Олей- Oленка. ... в этот раз! Уверена, будут еще встречи и тогда, Олечка, уже тебе не отвертеться! Персональную метлу вышлем DHL-ом! biggrin
Жаль, что и с мамой твоей мне не удалось встретиться в той суматохе (наверное, как раз был самый разгар и мы сами друг друга едва узнавали)).
Ангелок прелестный! Чувствуется неслабая подготовка к Рождественским праздникам.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 3:06 AM | Повідомлення # 154
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Ангелок прелестный! Чувствуется неслабая подготовка к Рождественским праздникам.

тихий докір мені як рукодільниці, бо у мене в передріздвяному базарі ще кінь тобто ОЛЕНЬ не валявся.. а скоро Різдво! і ярмарки...

Оленка, маю сказати, що я би ніколи не здогадалась, що ця крилата пані ваша :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-11-03, 10:10 AM | Повідомлення # 155
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Терміново!!!! Шукаю схему чоловічої краватки з обереговими узорами. Не дуже зашиту, а оздоблену. Будь ласка! Поможіть!
Quote (Цветана)
Персональную метлу вышлем DHL-ом!
Приймаю!
Quote (Bullet)
скоро Різдво! і ярмарки...
Свята! Дякую що завітали дівчата
Закінчилось свято, яке можна сказати, розпочинає нескінченний ланцюжок. Хеловін. Раніше для американців це була не просто підстава вдягтись в карнавальні костюми - а можливість зустрітись з сусідами. Збирались в когось в будиночку з усіх навколишніх ферм, прозповідали страшні історії. ДОбре це свято показано в Діснеївськім Красуня і Страховисько. Ряжані ходили від двері до двері зі словами Трік ор Тріт, що в перекладі значить: "гостнинчик чи жарт". І якщо в господаря не було гостинчика, можно було чекати на різні бешкетства на твойому подвір"ї. Зараз це свято продовжується в трохи зміненій формі, діти ряджані ходять від будинка до будинка з такими самими словами, але вже ніхто не бешкетує, якщо немає гостинців. Достатньо не запалювати світла і не декорувати біля двері, в твої двері ніхто не постукає. ДЛя мого чоловіка - це свято дитинства, тому так виглядали наші двері в ніч на хеловін.

здоровенного духа я змотала сама, але не було вітру і він не був хітом. Та ще й я забулась про ліхтарика під ним.
Далі наш гараж, саме до нього заходили трік о трітери. Чи може колядники? Бо взагалі цей рітуал, трошки нагадує мені колядки. І я хоч і шукала коріні цього свята в Українському різдві - не знайшла. Але ж знову 80 % іміграції за всі роки з Україні с слов"янських країн.

Ну а це вже наші гості






Підрахувавши кількість розданих цукерок мі підрахували кількість людей які пройшли через наш гараж на протязі 3 годин - десь між 300-320. Ми знали кількість шоколадних цукерок, але вже під кінець роздавали одні карамельки, бо шоколадки скінчились. Скільки було карамельок ми не знаєм. Ось таке свято Хеловін і так його святкують в Америці. ну звичайно є ще бали-маскаради. Нажаль на них я ходити більше не взмозі, шкода - я дуже люблю свята, любі. Дякую всім хто завітав, сподіваюсь вам було цікаво.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Четвер, 2011-11-03, 10:14 AM
 
TanaДата: Четвер, 2011-11-03, 10:41 AM | Повідомлення # 156
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цікаво, пізнавально, рада, що створили свято своїми руками, бажаю, щоб вдавались інші свята не менш яскраво і рукотворно!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ganzyaДата: Четвер, 2011-11-03, 10:50 AM | Повідомлення # 157
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Дуже гарно, особливо киця сподобалась biggrin

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
cherryДата: Четвер, 2011-11-03, 11:28 AM | Повідомлення # 158
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Oленка, дуже гарненька руденька феєчка! Мені більше довподоби та з розбурханими косами - це ж вона летить на тому жовтому листку і вітер їй коси розкошлатив!
 
ЦветанаДата: Четвер, 2011-11-03, 12:51 PM | Повідомлення # 159
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Oленка как ярко, как массово и зрелищно проходит у вас этот праздник! Я по-доброму завидую вам в этом смысле, потому как люблю повеселиться, а поводов, как ни крути, в нашем славянском календаре, не так много (а те, что есть, какие-то более чопорные и сдержанные - или в церковь, или на парад! biggrin )
В больших городах еще в каких-то Клубах, барах, можно весело отметить Хеллоуин, св.Валентина, св.Патрика и пр., а в провинции... Я вот в прошлом году осенью слегка задекорировала кухну яркими маленькими тыковками, так все домашние и гости постоянно спрашивали, а чаво, мол, это?
В Америке Хеллоуин - целая индустрия! Вижу, гирлянды в виде паутины, костей на полу, светящийся кот-скульптура... Классно! Так нравится, когда украшают свои дома и дворы на подобные праздники! В Украине с недавних пор тоже начали ярко украшать офисы, окна и балконы своих квартир, дворы на НГ-праздники (а то ведь раньше, всё было как-то, будто прячась).
Слушай, Оль, а деткам не страшно в этот день?... ну вообще, в темноте вот таких ряженых встретить, скелеты, светящиеся головы, "кровь" наблюдать? Или они таким образом, ежегодную прививку от страха получают? cool
Нет, наверное, не понять до конца нашей славянской душе, весь смысл этого праздника (сколько нам про этого картежника и повесу Джека не рассказывай))))!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
OленкаДата: Четвер, 2011-11-03, 1:10 PM | Повідомлення # 160
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Слушай, Оль, а деткам не страшно в этот день?...
Индустрия страха здесь очень широко развита. И дети и взрослые настроены на то что будет испуг. Тут целые атракциона страха устраивают. И кстати билеты не очень дешевые за дозу страха. У нас на выходе из гаража стоял паук. как только мимо него кто-то проходил, мы его активизировали и он прыгал. Пугались все. И взрослые и дети, аж подпрыгивали, а потом подолгу ржали, аж пополам перегибались. Правда одна девочка лет 4-х испугалась так, что треснула паука мешком с конфетами, тут мы испугались - думали сломает!

Quote (Цветана)
Нет, наверное, не понять до конца нашей славянской душе, весь смысл этого праздника
У нас другие праздники, которых они не понимают. Например День Великой Октябрьской Революции или День Победы, победу-то они понимают, а вот для чего застолье в этот день - ну никак



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Четвер, 2011-11-03, 1:10 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.