| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-09, 2:46 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
JinseiДата: Понеділок, 2012-07-02, 2:51 PM | Повідомлення # 541
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Oленка, Ого! Сильно ! Мене цікавить, чи можна даний текст перекласти на англійську так, щоб збереглася та непідробна соковитість?

Думаю, що можна. Але для цього треба професійного перекладача (чи то пак "тлумача"), щоб досконало знав англійську поезію та прозу і міг підібрати правильні відповідники та фразеологізми. Тоді мова набуде "соковитості".
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-07-02, 5:52 PM | Повідомлення # 542
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
lady-v, a-stra, LDII, romannah, Jinsei, hearts hi Дякую! Мені приємно бачити вас у себе в гостях. song

romannah, Даша, Галинчина дочка, ще не повернулась з Жашківа. А я, щось не маю багато успіху в моїх спромогах додзвонитись їй. Щось не виходить у мене дзвонити на мобілки, якась там хитрість в наборі коду. Ось тільки приїде до Київа, і я її відразу запитаю, бо мама весь час забуває, а Дашка про це ще поки не думає.

Quote (Jinsei)
Але для цього треба професійного перекладача (чи то пак "тлумача")
Я дуже дякую за підказку про те що, треба бути саме профессійним перекладачем, для того щоб перекладати, я про це і не подумала. Ось так взяла книгу у людини і почала витворювати, цо на розум найде biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Понеділок, 2012-07-02, 6:31 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 3:15 AM | Повідомлення # 543
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ось всі мої дошки. Тільки що закінчила для упорядкування котушок з нитками. Залишилось зробити ще дві: одну для упорядкування стрічок, а другу для ножиць і всього того, що ріже Завтра вона буде висіти над столом, біля швейної машинки

дуже дуже класна знахідка, Оля! Я поки порадію з атебе, що маєш тепер такі зручності.. а згодом і сама зроблю (чесне слово)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-07-03, 9:48 AM | Повідомлення # 544
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а згодом і сама зроблю (чесне слово)))
Ліз, ти ж знаєш, історія проста до сліз: Всі мої приладдя почали потроху розлазитись з моєї кімнати в телевізійну, в кімнату до сина трішки і в гостинну. Не так щоб воно заважало, або не вписувалось в інтер"єр, хто його бачить за софою і в коморці під сходами? Вже коли я почала своїх хлопців з їхнього єдиного творчого куточка в гаражі виживати, син не витримав, бо чоловік ніколи слова поперек не скаже, і запропонував мені використати хоч трошки з того, що я уже нахом"ячила перед тим як нове купувати. Виявилось у мене дуже багато всього є, а я уже і не пам"ятаю що я це маю і купую таке саме, або дуже схоже знов. Ось так і зрушилась крига в плані організації моєї кімнати. biggrin biggrin . Не назвав би мене син "Плюшкіним", нічого б і не зрушилось. sad Мабуть я таки дуже лінива cry biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
a-straДата: Вівторок, 2012-07-03, 12:12 PM | Повідомлення # 545
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Мабуть я таки дуже лінива

Oленка, ну це ж неправда!!!! holiday


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-07-03, 1:14 PM | Повідомлення # 546
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (a-stra)
Oленка, ну це ж неправда!!!!

я теж думаю - що то самопідганялка wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-07-03, 1:52 PM | Повідомлення # 547
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Вже коли я почала своїх хлопців з їхнього єдиного творчого куточка в гаражі виживати, син не витримав, бо чоловік ніколи слова поперек не скаже, і запропонував мені використати хоч трошки з того, що я уже нахом"ячила перед тим як нове купувати. Виявилось у мене дуже багато всього є, а я уже і не пам"ятаю що я це маю і купую таке саме, або дуже схоже знов. Ось так і зрушилась крига в плані організації моєї кімнати. . Не назвав би мене син "Плюшкіним", нічого б і не зрушилось. Мабуть я таки дуже лінива

Oленка, агов, я Вам складаю компанію! biggrin


ore et labore!
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-07-03, 5:17 PM | Повідомлення # 548
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
a-stra, Zeta, Пасіонарія, Дякую! А у мене завтра вихідний посеред тиждня! Ла-ла-ла-ла, тра-ла-ла! happy немає смайлика який стрибає!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 7:18 PM | Повідомлення # 549
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, то якраз і є смайлик у стрибку! wink Вітаю з вихідним!!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
a-straДата: Середа, 2012-07-04, 3:53 PM | Повідомлення # 550
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Oленка, Вітаю!!! І я б також би пострибала!!! Люблю вихідні!!! holiday

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
SabrinДата: Середа, 2012-07-04, 4:23 PM | Повідомлення # 551
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А я "вкраду" собі ідею з дошками-органайзерами, чи як там вони правильно називаються? Поки тільки ідея, вчепити нема де. Але я знайду. Гарно відпочити!
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-08, 1:15 AM | Повідомлення # 552
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Sabrin,
Quote (Sabrin)
А я "вкраду" собі ідею з дошками-органайзерами, чи як там вони правильно називаються?
Дарую, на здоров"я користуйтесь. Своєю можу вважати тільки ідею з гачками для чашок і то з натяжкою. Думаю, якщо в інтернеті покопатись, то вже була у когось така ідея.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-08, 1:25 AM | Повідомлення # 553
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ділюсь своїм новим декупажним витвором на прозорій тарілці. Паперова серветочка на "декупажена" на прозору тарілку. Матеріали: тарілка, серветка, клей для декупажу "Mod Podge", фарба для створення фону, водостійкий закріплювач для декупажу.
Я цю свою, трошки зіпсувала, тим що шліфанула вже готову поверхність. На фарбі якою я користувалась, після шліфування залишились штрихи, як від олівця. Як правило, я користуюсь аєрозольними фарбами. Вони рівніше лягають. А тут ліньки було в магазин іти, скористувалась чим було під рукою.

Але якщо хтось вирішить робити декупаж, то ось трохи підказок:
- навіть якщо серветка, або папір який ви використовуватиме трошки зібгається не страшно, після висихання пройдіться найдрібнішою наждачкою, поки поверхня не стане гладенькою і рівненькою,
- якщо трапиться повітряна бульбашка, проколіть її голкою, не дуже тонкою, обережно видушіть повітря в створений вихід, дірочки видно не буде вона "затягнеться". Не страрайтесь видушити бульбашку на краю, бо вона буде блукати по всій поверхні, а якщо ви сильно придушите, то папір просто проветься.
- після кожного шару клею, дайте поверхні підсохнути повністю. Зробіть не меньше ніж 6-8 шарів клею. Це надасть виробу вигляд "профессійного"
- Коли почнете шліфувати, не раніше ніж через 2 години після останнього шару клею, змочуйте наждачку у воді, не наливайте воду на тарілку, ми ж клей використовуємо.
- після того як уже все відшліфоване, обробіть водостійким закріплювачем, і тільки після цього покрийте фарбою.
- після того як фарба висохне повністю, покрийте поверхню водостійким закріплювачем ще раз.
Багато інструкцій рекомендують наносити фарбу пензлем, можна, але тоді залишаються мазки. Якщо ви хочете добитись результату рель"єфності зі зворотньої сторони, ви можете використати поролонову губку дрібної фактури.

Користуйтесь аєрозольною фарбою, тоді на зворотній стороні буде гладенький результат. Ось такий, як на цій підставочці, а не такий, як на тарілочці. Фактично, тарілочка вийшла, як наглядний посібник "Так робити не правильно". Ті рель"єфні полоси, саме не дошліфовані складки серветки. Єх! лінь - це гріх!
Прикріплення: 4255121.jpg (53.5 Kb) · 9685717.jpg (64.7 Kb) · 7195426.jpg (28.8 Kb) · 4879491.jpg (35.0 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-08, 1:30 AM | Повідомлення # 554
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline


Так як більшість МК вже існують в мережі, надаю посил на готовий Відео МК з декупажу на склі для тих хто зацікавиться. Надписи на англійскій, але там зразу іде демонстрація як робити, так що має бути зрозумілим.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Неділя, 2012-07-08, 3:31 PM | Повідомлення # 555
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ділюсь своїм новим декупажним витвором на прозорій тарілці

Як гарно вийшло!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
natalinaДата: Неділя, 2012-07-08, 4:50 PM | Повідомлення # 556
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Oленка, декупажинки вийшли оригінальними! Ну і нічого, що є смужечки - то було задумом автора!
 
olimpiaДата: Неділя, 2012-07-08, 5:11 PM | Повідомлення # 557
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ось всі мої дошки. Тільки що закінчила для упорядкування котушок з нитками. Залишилось зробити ще дві: одну для упорядкування стрічок, а другу для ножиць і всього того, що ріже Завтра вона буде висіти над столом, біля швейної машинки

Класна ідея! І все перед очима!
І декупаж теж гарненький wink . Згодом буде все краще і краще!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-07-09, 0:05 AM | Повідомлення # 558
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
lady-v, natalina, olimpia, Дякую дівчата за гостини і підтримку!

Quote (natalina)
Ну і нічого, що є смужечки - то було задумом автора!
Ха-ха! Дякую за підтримку! happy Просто я вирішила скористуватись швідкісним способом декупажу на склі. Подивилась як обклеювали круглу миску цілою серветкою, і вирішила зробити на тарілку. Ну і як завжди впевнилась, що те що показують в мережі - часто виглядає добре, тільки в мережі. Для декупажу на такі поверхні, я завжди вирізала єлементи, наклеювала, а вже потім фарбувала. А тут повелась на простоту, квадратні тарілі не могла дістати, а показати як робити декупаж на склі, було конче потрібно, добре що вдома попробувала зробити. Хоч перед дітьми не осоромилась. Використала як наглядний посібник "Так буває коли поспішаєш"



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-07-09, 0:07 AM | Повідомлення # 559
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Плоди сьогоднішнього ранку - єлемент оформлення для нової картини

Прикріплення: 9890797.jpg (157.9 Kb) · 6218182.jpg (56.1 Kb) · 8770460.jpg (40.2 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-07-09, 11:57 AM | Повідомлення # 560
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
єлемент оформлення для нової картини

Яка гарнесенька бабка!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.