| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 8:15 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-06-26, 9:55 AM | Повідомлення # 521
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Пригощайтесь черешнями, з мого власного дерева!
Прикріплення: 9312291.jpg (151.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-06-26, 10:05 PM | Повідомлення # 522
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
яка краса! а у нас всі посохли - така спека стоїть!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
a-straДата: Середа, 2012-06-27, 1:28 PM | Повідомлення # 523
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Oленка, Олю, які соковиті черешні! Олю, я непокоюсь, що з настроєм! Що за самокопаніє, що за хмарки!? Що сталось?
Хочу процитувати Біблію у відповідь на Ваші песимістичні підписи!

3 Уповай на Господа и делай добро; живи на земле и храни истину.
4 Утешайся Господом, и Он исполнит желания сердца твоего.
5 Предай Господу путь твой и уповай на Него, и Он совершит,
6 и выведет, как свет, правду твою и справедливость твою, как полдень.
Мой любимый 36 Псалом!

hearts


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
OленкаДата: Середа, 2012-06-27, 5:51 PM | Повідомлення # 524
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (a-stra)
Олю, я непокоюсь, що з настроєм!
Дякую за турботу. Все гаразд.
.
Quote (a-stra)
Хочу процитувати Біблію у відповідь на Ваші песимістичні підписи!
Підпис дуже оптимістичний. Галя була дуже добра і оптимістична. Це її висловлювання, мені воно дуже подобається.
Псалом теж подобається!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
a-straДата: Середа, 2012-06-27, 6:15 PM | Повідомлення # 525
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Вибачте, мене збила з пантелику Ваша аватарка! Я тільки хотіла підтримати, думала, що і настрій у Вас похмурий)))) Радію, що помилилась!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
OленкаДата: Середа, 2012-06-27, 6:43 PM | Повідомлення # 526
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
a-stra, Я з віком стала сентиментальна, вибачте мені за це. smile hearts
a-stra, Люба моя, я вам дуже вдячна за підтримку! yes yes love



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Середа, 2012-06-27, 7:19 PM | Повідомлення # 527
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Пропоную вашій увазі декілька сторінок з книги моєї любої подружки Галини Чайки (27 травня 1967 - 23 червня 2012) Лауреат Третього Міжнародного Літературного Конкурсу Дитячого Фонду "Інше життя" "Королева ночі". Ми подружились коли нам було мені 10, а їй 7. Книга вийшла до друку в Україні в 2011 році в Товариство ВПЦ . Це початок. Я працюю над перекладом цієї книги на англійську. Шкода не встигла...

Чи доводилося вам бути небом? Хоч на мить потримати ключі від безкрайого простору та руками доторкнутись до зірок. Набрати повні пригорщі небесного кольору, запаху та наповнити ним думки і душу. Із захопленням розправити крила та відчути внутрішній голос закутий вільно в неволю…
Ніч та день. Чорний колір та білий. Вогонь, що гріє, та вогонь, що спалює. Добро та зло... Де між всім цим проходить межа? І чи взагалі вона є? Природа дала можливість людині мислити, вдосконалюватись, та все ж є закони, котрі нікому не можна переступати і нехтувати.

**********************

Кішка Аретта гордовито потягнулася та сіла, обгорнувшись хвостиком. ЇЇ хутро було чорного кольору з маленькими срібними іскорками. А на голові, поміж вух, біла пляма, схожа на трикутник, котрий розходився по обидва боки тоненькими смужками. Кішка ліниво примружувала очі, вдивляючись у тихе плесо озера, що розкинулося посеред галявини. Світанок пив росу в лісі та набирав силу.
- Тепер можна й відпочити, - протягнула кішка, - а ви, глядіть, не баріться. Із заходом сонця маєте бути на місці, - звернулась вона до сови Груні та кажана на ім’я Семен, і, блиснувши очима, заховалася в очереті.
- Не баріться! А хто знає, де її шукати? Біля якого озера чи річки? Ми завжди з тобою летимо, ніби на пожежу, - скаржився Семен.
- Ой, і не кажи. Коли Аретта сердита, то краще на очі їй не потрапляти, - додала сова Груня, - час і нам відпочити. Хто знає, що Аретта, наша королева ночі, вигадає знову?! Розпочинається нова казкова історія.
- Так, але ти вже хоч цього разу не забудь захисний шолом на голову. Королева рухається швидко. Невірно розрахуєш траєкторію польоту – клопоту не оберешся, - розмірковував Семен.
- Ти за собою слідкуй, розумнику. Чиєю ехолокацією ми користувалися цього разу? - не здавалася Груня.
- Твоя правда, але ж королева така спритна... Ой, так спати хочеться. Летімо вже, - зробив висновок Семен. Залишивши гілку дуба, вони полетіли, ще довго сперечаючись.
Своїми теплими долонями сонце доторкнулося до дзеркала озера, пробуджуючи від сну дивні квіти білого латаття. Ці дивні та прекрасні квіти живуть своїм життям. Із промінням сонця вони з‘являються на поверхні води і увесь день повертають ніжні голівки назустріч сонцю. А в полудень розкриваються повністю, зачаровуючи своєю неповторністю та містичністю. Лише надвечір, ховаючись від холоду, туману і дощу, вони стають знову схожими на бутони, що не розпустились і занурюються у глибини води, нагрітої за день сонцем. І хто знає, можливо, заховавшись під водою, ніжні квіти латаття перетворюються на русалок, що каламутять воду аби та прогрілась аж до глибин, а на ранок зігрівала знову дивні квіти, аж поки не зійде сонце...
А світанок, тим часом, напившись вдосталь роси, поступився місцем чудовому літньому ранку. Довкола озера стояла тиша, ніде й не шеберхне. Лише час від часу погойдувалися гілки дерев від перельоту сороки, що вилетіла збирати останні новини. У верхівках дерев брали перші ноти співочі птахи. Квіти відкривали пелюстки, милуючи око. Ліс прокидався...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
LDIIДата: П`ятниця, 2012-06-29, 0:48 AM | Повідомлення # 528
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Oленка, вражає,що у вас стільки захоплень happy
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-06-29, 1:36 AM | Повідомлення # 529
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Пропоную вашій увазі декілька сторінок з книги моєї любої подружки Галини Чайки "Королева ночі"

Oленка, Ого! Сильно ! Мене цікавить, чи можна даний текст перекласти на англійську так, щоб збереглася та непідробна соковитість?


ore et labore!
 
НинокДата: П`ятниця, 2012-06-29, 9:49 AM | Повідомлення # 530
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 0
Репутація: 49
Статус: Offline
Oленка, Доченька, я сделала фотографию одной иллюстрации к этой книге

Не очень четко. Я тоже за Галей скучаю cry
Прикріплення: 2277107.png (371.3 Kb)


Повідомлення відредагував Нинок - П`ятниця, 2012-06-29, 9:54 AM
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-06-29, 9:56 AM | Повідомлення # 531
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
LDII, Дякую!
Пасіонарія, Я дуже старалась і так, а зараз ще більше стараюсь, але як не крути, в перекладі губиться ця соковитість її мови cry



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-06-29, 10:29 AM | Повідомлення # 532
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Нинок, Мам! спасибі. У мене немає друкованного варіанту. Тільки єл. копия для перекладу.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-06-29, 12:30 PM | Повідомлення # 533
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Розумію Ваш стан зараз. Тримайтеся!!! Головне, аби людина залишалась у нашому серці. Ви й самі це знаєте.
Oленка, Ви така Молодець, добру та дуже потрібну справу робите! Зараз так мало цікавих дитячих книжок. Діти взагалі мало читають... Бажаю Вам успіху з перекладом!
 
ZetaДата: П`ятниця, 2012-06-29, 12:58 PM | Повідомлення # 534
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (natalina)
Ви така Молодець, добру та дуже потрібну справу робите! Зараз так мало цікавих дитячих книжок.

а ще постійно дивуєте нас різнобічністю своєї діяльності smile наснаги вам! happy






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-06-29, 7:12 PM | Повідомлення # 535
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Zeta, natalina, Дякую, дівчата.
Всім дякую за те що заглядаєте. Без вас мені було набагато важче, ви ж знаєте тут ніч у вас день. То ж "живе" спілкування - телефон або і скайп дуже обмежене часом. А форум така річ - зайшов в любу мить, почитав і звеселів, бо ви ж тут завжди - навіть коли спите!
hearts love



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-07-02, 10:26 AM | Повідомлення # 536
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ось всі мої дошки. Тільки що закінчила для упорядкування котушок з нитками. Залишилось зробити ще дві: одну для упорядкування стрічок, а другу для ножиць і всього того, що ріже smile Завтра вона буде висіти над столом, біля швейної машинки
Прикріплення: 5365572.jpg (205.8 Kb) · 1227800.jpg (183.8 Kb) · 2622973.jpg (59.4 Kb) · 8706061.jpg (60.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-07-02, 10:50 AM | Повідомлення # 537
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ось всі мої дошки

Ого! Як чудово виглядає! Має бути дуже зручно happy


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
a-straДата: Понеділок, 2012-07-02, 12:20 PM | Повідомлення # 538
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Oленка, Нічого собі, на що Ви спромоглися! Тепер у Вас буде, як кажуть німці, орднунг!)))) Я на це все дивлюсь і також мрію про впорядкування і свого краму!!! Але ж мрії рано чи пізно збуваються!!!!!
Дуже гарно Ви придумали!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
LDIIДата: Понеділок, 2012-07-02, 12:31 PM | Повідомлення # 539
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
вау ,як гарно! happy happy happy
 
romannahДата: Понеділок, 2012-07-02, 1:33 PM | Повідомлення # 540
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Oленка, чудово. я ломлю голову- що мені придумати-обросла вже. книжка цікава- де можна придбати?

я всіх люблю
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.