| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 4:52 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Майстерня Пташечки (nosiknata)
nosiknataДата: Неділя, 2012-05-06, 10:00 PM | Повідомлення # 361
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Oлю, велике спасибі!! ще святкуєм.... wacko


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sovkaДата: Понеділок, 2012-05-07, 9:25 PM | Повідомлення # 362
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Наталю, свято війшло чудове. Уявляю, ЯК це виглядає, коли все місто одягає вишиванки salute
А в Олі така сучасно-нетрадиційна блузка. Навіть в офісі можна носити по буднях.

Пацанчик в джинсах і камізельці такий колоритний... wink Прям такий весь кружите меня кружите biggrin

Максику-кусаксику ще раз найщиріші вітання! І мамусі також happy Аж не віриться, що час іде так швидко.
 
a-straДата: Вівторок, 2012-05-08, 11:22 AM | Повідомлення # 363
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
nosiknata, Вітаю з днем народження синульки! Нехай підростає батькам і рідним на радість! Най буде щасливий та розумний! happy

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-05-08, 1:55 PM | Повідомлення # 364
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
У мого синочка був дуже гарний День народження - Максиму 6 і з нами святкували всі Чернівці !!

Ура-а-а-а-а! Ми також вітаємо і доєднюємося до всіх поздоровлень! salute salute
nosiknata, дякую за репортаж про святкування Дня вишиванки! Одержала велике задоволення від перегляду wacko


ore et labore!
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-05-08, 2:02 PM | Повідомлення # 365
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Лесю, a-stra, Пасіонарія дякую вам за вітаннячка! Максим так і сказав - мамо і тату, дякую вам, що ви мене, такого розумного народили і щей любите biggrin biggrin

Людочко, завжди будь-ласка - такі свята це поле для натхнення - стільки вишиванок, одна другої красивіша:) wacko



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-05-08, 4:12 PM | Повідомлення # 366
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
мамо і тату, дякую вам, що ви мене, такого розумного народили і щей любите
Хорошою буде людиною. Якщо з такого маленького віку дякувати вміє, багато добра людям принесе!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЛеліткаДата: Середа, 2012-05-09, 8:12 PM | Повідомлення # 367
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Наталочко. чудовий фоторепортаж зі свята.
Вітаю, даруй із запізненням (не часто заходжу зараз на форум,тож пропускаю трохи подій), синочка з днем народження і тебе - мамусю. Здоров"ячка Максимчикові, щастя, а мамі хай росте на радість.


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
BulletДата: Середа, 2012-05-09, 8:22 PM | Повідомлення # 368
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
захотів мій чоловік обновочку для паспорта, схожу на батькову - я довго не думала і до свят змайструвала ось таку Та ж книга Причепіїв, і той же узір ( друга його половина) тільки виконаний хрестиком.

дуже гарно ы такий приэмний знак!
Quote (nosiknata)
Прикріплення: 6194545.jpg(231Kb) · 2067947.jpg(230Kb) · 0763355.jpg(165Kb) · 9762254.jpg(239Kb) · 1994471.jpg(244Kb) · 1985728.jpg(225Kb)

Нато, а чому не вставила картинки в повідомлення? Не розібралась чи побоялась? Вони (фото) автоматично зменшаться до максимум 400 пкс по стороні.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2012-05-10, 9:37 AM | Повідомлення # 369
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю із святом синулі і мами (мами -- більше, бо це мамина праця -- народити сина)))
Дуже гарні обновки-окладинки, а також дяка за фотозвіт -- хороша справа -реальні люди. Наталю, ти зірочка нашої справи!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ромашка1Дата: Вівторок, 2012-08-14, 1:11 AM | Повідомлення # 370
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
nosiknata дуже гарні ваші роботи ,рушники чудові ,передивилася пару раз вашу майстерню, рушничок повідомлення 91 не можу спокійно жити ,спати ,дуже гарний.Якщо ваша ласка ,будь ласка дайте схемку . love
 
BulletДата: Вівторок, 2012-08-14, 10:27 AM | Повідомлення # 371
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ага. Було б непогано Наталку взагалі бачити в її темі! Нато, впевнена, у тебе купа новин, розкажи нам про себе smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-08-14, 12:02 PM | Повідомлення # 372
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Було б непогано Наталку взагалі бачити в її темі!

Оце ж бо!
Ви знаєте, як Ната мене повертала до форуму? Набирала телефон - і двай до пом"яті приводити! wacko
Може комусь підкинути Натин телефончик?! wink


ore et labore!
 
ромашка1Дата: Вівторок, 2012-08-14, 11:42 PM | Повідомлення # 373
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
ура я нашла схемку рушничок повідомлення 25 Ната трошки його переробила
 
nosiknataДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:04 PM | Повідомлення # 374
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ромашко, то ми удвох з Лесею ( Дмитрик 09) переробили - зійшлись на думці, що ота нижня смуга то вже зовсім інший орнамент ( у мене є ця книжка на руках), Леся порадила повернути ромби і вишити нижню смугу саме ними - дуууже нарядно вийшло, багато вишивати, але це ж на весілля:) Вибачте, що так невчасно відповідаю, уже маю школяра - мушу підлаштовуватись під шкільний графік і забувати про спекотні сільські будні без інтернету:)))

За це літечко я завершила два затяжних проекти під замовлення - один - це платтячко для дівчинки, а інший реставрація старовинної гуцульської сорочки. Зараз ці речі на стадії пошиву у кравчинь, тому фото готових виробів надам пізніше. А ще захопило бісерне вишиття - "пілотні" "Гібіскуси" від "Чарівної миті" так легко вишивались, що я придбала ще три картини - це все подарунки для улюбленої рідні під конкретні кімнати і стіни ( не люблю вишивати невпопад, щоби потім лежало і не знали де приткнути оте вишиття).
Ця картина подарована моїм батькам на річницю одруження - рубінове весілля 40 років разом, ми з сестрою не домовляючись підготували дарунки в бордово-червоній гамі, - Леся - вазу а я картину

На свято 1 дзвоника Максим одягнув нову вишиванку - я вперше вишивала білим по білому на домотканому полотні. Величезне спасибі Оленці (намисто) за її МК - я сто раз заходила на сторінки її майстерні щоб підглянути процес шиття:)Дякую!!! На рукавах, для оформлення розрізу використала качалочки ( такі ж як на грудях), довго мізкувала, як так зробити, щоб не по шву а по викройці, і от що з того вийшло:)

Наш першокласник з бабусею та дідусями - єдина дитина з тридцяти його однокласників, хто був у вишиванці, нам робили компліменти :)
Прикріплення: 9066636.jpg (167.4 Kb) · 0418120.jpg (158.2 Kb) · 9080167.jpg (172.3 Kb) · 8648408.jpg (179.2 Kb) · 1325735.jpg (164.2 Kb)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:21 PM | Повідомлення # 375
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
На свято 1 дзвоника Максим одягнув нову вишиванку

Дуже ніжна і красива вишиванка. І дуже личить малому власникові, нехай росте здоровий і розумний на радість рідним!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
nosiknataДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:27 PM | Повідомлення # 376
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Віко, дякую велике!! Дуже радію, що повернулась у нашу спільноту, за всіма скучила, вчора до ночі "блукала" в майстернях - всі просто чарівниці, стільки краси!!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
намистоДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:35 PM | Повідомлення # 377
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
я вперше вишивала білим по білому на домотканому полотні

Молодець!!!Гарно вишивала!!! exclaim
Quote (nosiknata)
Величезне спасибі Оленці (намисто) за її МК - я сто раз заходила на сторінки її майстерні щоб підглянути процес шиття:)Дякую!!!

Приємно... smile І тобі дякую за добре слово. smile
Quote (nosiknata)
Наш першокласник з бабусею та дідусями - єдина дитина з тридцяти його однокласників, хто був у вишиванці

Відновите традицію, на наступний рік будете не одні. smile
Quote (nosiknata)
На рукавах, для оформлення розрізу використала качалочки ( такі ж як на грудях), довго мізкувала, як так зробити,

Тепер час мені в тебе повчитися. biggrin cool exclaim


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
намистоДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:39 PM | Повідомлення # 378
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Бажаю першачку успіхів у навчанні і міцного здоров"я. Хай Бог помагає! В добру путь. smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ganzyaДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:44 PM | Повідомлення # 379
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
nosiknata, Вітаю з поверненням! Вишиванка дуже гарна , розріз вийшов класичний . biggrin

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
nosiknataДата: Понеділок, 2012-09-03, 12:47 PM | Повідомлення # 380
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Спасибі тобі, Оленочко!! Зараз йду забирати зі школи - перший день вже провчився:)) Я по-моєму переживаю більше ніж син - таке враження ніби то я перший раз у перший клас - оці запахи школи після ремонту, учні, урочиста обстановка...якесь дежавю:)))

ganzya, дукую! Я так старалась - коли робила перші стібки руки трусились - боялась, що не справлюсь вчасно, але шилось навіть легше ніж хрестиком. Освоїла зерновий вивід, пробувала "мережане" та "довбане" на зразку, попробувала квадратикову мережку зробити - виходило, але все ж страшнувато було:))



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Майстерня Пташечки (nosiknata) (http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/jsAnGJ#)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.