| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 0:58 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Намисто: Намистинки моєї душі
намистоДата: П`ятниця, 2010-06-25, 8:46 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Прикріплення: 1094359.jpg (36.5 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2013-09-22, 2:51 PM | Повідомлення # 641
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (намисто)
Бо і час і натхнення дуже потрібні, щось із цим у мене останнім часом якісь перебої...Побутові проблеми вбивають бажання займатися тим, що для мене дуже важливо. Якесь замкнуте коло...
Навіть слова не кину про свої замкнені кола і побутові проблеми...Проте чітко знаю, що якщо можна щось змінити, щоб виділити час на спокій і творчість, то це варто робити. Бажаю натхнення, і швидко полишити цю сіру настроєву смугу!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ZetaДата: Неділя, 2013-09-22, 10:56 PM | Повідомлення # 642
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата (намисто)
а чи тим я займаюся, чи потрібно робити те, що я роблю...
Оленко! саме тобі і потрібно цим займатись - бо не тільки золоті руки маєш,а ще й відчуваєш природню красу нашої вишивки!
а психологи взагалі кажуть,що плетіння та вишивання має заспокійливу дію на психику smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-09-23, 0:00 AM | Повідомлення # 643
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Та- да -да да! Оленочко і ще моя порада.
Коли мені дуже погано, хворію, чи то хворіють мої рідні, або сіра мишка шкребеться в мене в душі, то вишиваю, кардинально щось нове і яскраве, (маючи в процесі декілька робіт). Начхати. Я хочу вишивати: і щось для себе , для сім'ї,а замовлення почекають - я ж хворію,хворію "сірою мишкою, котра шкребе мене", навіть коли моя вухаста дівчинка Черуся не допомагає - я вишиваю - це мій лік. Щось дуже і дуже нове, котре не могла раніше спробувати, а зараз хочу, я можу і в мене все виходить і пофік, що на вулиці дощить вже котрий день, а мені добре, бо я вишиваю і не йду на роботу, п'ю теплий чай, чоловік наварив їсти, діти в школі......
Я, ти, ми любимо ОСІНЬ. Час , коли мжичить на вулиці і пахне опалим і прілим листям, грибами, цвітуть хризантеми... сонця майже нема, але чути осінь по запаху...
В жовтні, коли бабине літо, чоловік везе усе наше сімейство до лісу на шашлик,(БЕЗ КОМПАНІЇ) закривати сезон. Я замотуюся в теплий плед , засідаю в крісло і млію від того, що нічого не роблю.... а діти мої коло мене і ми багато- багато спілкуємося..... smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
РолічокДата: Понеділок, 2013-09-23, 0:18 AM | Повідомлення # 644
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
намисто, начхати на побутові проблеми! закритися в "майстерні" і творити! я так і роблю! і допомагає!
раз - і нова робота якось непомітно народжується... 
бажаю терпіння, здоров"я, і побороти меланхолію!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
KalunaДата: Понеділок, 2013-09-23, 2:17 AM | Повідомлення # 645
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Цитата (намисто)
Побутові проблеми вбивають бажання займатися тим, що для мене дуже важливо. Якесь замкнуте коло...Мабуть період такий, осінь, меланхолія...І так як і у всіх творчих людей, постає періодичне запитання, а чи тим я займаюся, чи потрібно робити те, що я роблю...?
Все проходить і це пройде, а залишиться основне, справжнє, те що дає сили і наснаги, приносить радість, задоволення і рукотворну красу....
Творчі люди після таких запитань, як правило, досягають нових вершин і роздвигають горизонти - чого щиро бажаю  smile



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
ТМКДата: Понеділок, 2013-09-23, 2:02 PM | Повідомлення # 646
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Цитата (намисто)
а чи тим я займаюся, чи потрібно робити те, що я роблю...?

Кому ж ще це робити, як не тобі? Твої роботи такі живі, такі справжні! Я коли заходжу в цю майстерню, то не можу вийти, дивлюсь новинки, вертаюсь до того, що було раніше, потім знову до нових робот. Після цих переглядів хочеться зразу ж брати голку до рук. На нашому сайті на мене так діють чотири майстерні, хоча в багатьох дівчат золоті руки. Твоя творчість органічна, не надумана, не вимушена, тому так радує око, діє, як ліки. Кажу про себе ( в мене був дуже важкий рік), але, думаю, що дівчата мене підтримають. Тому геть сумніви. А трошки меланхолії можна собі дозволити, Перепочинь, побудь слабкою, а потім знову до улюбленої справи. Бажаю щастя!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
Світ-ланаДата: Понеділок, 2013-09-23, 2:57 PM | Повідомлення # 647
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 11
Статус: Offline
Цитата (намисто)
Побутові проблеми вбивають бажання займатися тим, що для мене дуже важливо.
Краще "вбивати - ігнорувати" побутові проблеми. Практично ніхто не похвалить за те, що в квартирі припустимо сто разів на рік миються вікна, а шедевр виконаний руками  принесе радість й виклече захват в неодного покоління.
 
LyubovДата: Понеділок, 2013-09-23, 5:08 PM | Повідомлення # 648
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Присоединяюсь к добрым словам Танюши (ТМК)! exclaim
И к словам Светланы (Мир-ланы) wink


Повідомлення відредагував Lyubov - Понеділок, 2013-09-23, 5:09 PM
 
НаташаОДата: Середа, 2013-10-09, 3:07 AM | Повідомлення # 649
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Не смійте і думати про те, що вишивка - це не ваше. А чиє ж тоді? Я постійно переглядаю вашу сторіночку, кожну свою вишиванку ( чи це чоловіча, чи жиноча) роблю з кокеткою на спині, це взято у вас. А зубцювання рукавів та низу сорочок? - це теж у вас. А схеми до вишиванок - і це у вас. Тож хай відступають усі проблеми і скоріше беріться до роботи, ви нам потрібні потрібні з своїми безцінними порадами. Хай це звучить може і корисливо, але це правда.
 
намистоДата: Субота, 2013-10-26, 6:46 PM | Повідомлення # 650
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Хочу подякувати всім, хто підтримував мене весь цей час моєї відсутності на форумі! Дівчата, чесне слово, при першій можливості читала-перечитувала все що ви мені писали неодноразово, і кожне ваше слово підтримки було як бальзам мені на душу.
edeiveysvikTanaZetaDmutrik09РолічокKalunaТМКСвіт-ланаLyubovНаташаО і всім тим, хто подумки був зі мною, дякую вам!
За цей час відбула поневіряння з дитиною по наших лікарнях в Надвірній, Івано-Франківську і Києві. Було всяке. Але то в минулому. Між тим були і приємні для мене моменти. Наприклад, минулої неділі мала можливість поспілкуватися з нашею Танею Серебренніковою і її чудовою донечкою Сашенькою. Ми дуже гарно провели вихідний. smile Таня, дякую за невеличкий екскурс по Києву і за чудові закладинки і Жилу!
 http://i.piccy.info/i8/fddbffeb501f4e97a71faef4ccadf543/1382798311/515274/577890/044.jpg http://i.piccy.info/i8/8d1e56916ad3542a89fcfa6d8d776b78/1382798359/454184/577890/045.jpg http://i.piccy.info/i8/597153bde666d4b46dacc642c69dcca2/1382798495/500977/577890/049.jpg http://i.piccy.info/i8/302092a1c72e8d75bfffa914e5483e68/1382798537/459815/577890/110.jpg


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
KalunaДата: Субота, 2013-10-26, 6:55 PM | Повідомлення # 651
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Красуні (і красень:)))) та й годі! Гарні фото, з настроем. Молодці що зустрілись.
Цитата намисто ()
поневіряння з дитиною по наших лікарнях
Бажаю міцного здоров'я!



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
намистоДата: Субота, 2013-10-26, 7:22 PM | Повідомлення # 652
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Kaluna, Оля, дуже дякую!:)
Під враженням етнографічного проекту "Лесин спадок", а також користуючись порадою Лесі Демчук, відклала замовлення і вишивала щось яскраве для душі.:) Потрохи вимальовується рукав сукні, якій я вже дала назву "Лісова пісня".:) Зустрічайте!

http://i.piccy.info/i8....5wm.jpg
http://i.piccy.info/i8....4wm.jpg
   
 Оленочко трохи тобі тут похазяйнувала! Відкрила фото у всій красі!
Прикріплення: 4111444.jpg (488.3 Kb) · 7472312.jpg (489.3 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Andrew_YerДата: Субота, 2013-10-26, 7:23 PM | Повідомлення # 653
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Оленко, бажаю міцного здоров'я вашому синочку!
Козаче, одужуй і не хворій більше!


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
nosiknataДата: Субота, 2013-10-26, 8:03 PM | Повідомлення # 654
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Оленко, радію твоєму поверненню!Хай Максік буде здоровий - привіт йому від тезки! Чекай найближчим часом новин з Нової пошти- вже місяць думаю про тебе і щось таки "навитворялося":)))


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
намистоДата: Субота, 2013-10-26, 8:11 PM | Повідомлення # 655
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Andrew_Yer, дякую Андрій! Передам козаку ваші вітання і побажання! Тихо сподіваюся на все добре...:)
nosiknata, Дякую Наталя! Дякую твоєму синочку за привіт для Макса!:)
Цитата nosiknata ()
Чекай найближчим часом новин з Нової пошти-

Ого! Буде сюрприз? Приємно!:)

Цитата nosiknata ()
вже місяць думаю про тебе і щось таки "навитворялося":)))

Ти здібна дівчинка! exclaim Чекаю на світлини!:)))


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-10-26, 9:51 PM | Повідомлення # 656
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
намисто, 
Цитата намисто ()
За цей час відбула поневіряння з дитиною по наших лікарнях в Надвірній, Івано-Франківську і Києві. Було всяке. Але то в минулому.
Добре, що все минуло! Найголовніше здоров'я!
Цитата намисто ()
Наприклад, минулої неділі мала можливість поспілкуватися з нашею Танею Серебренніковою і її чудовою донечкою Сашенькою. Ми дуже гарно провели вихідний. Таня, дякую за невеличкий екскурс по Києву і за чудові закладинки і Жилу!
Таня, наша Таня! Якщо Таня робить екскурсію, то вона розкаже все ! Сподіваюся, що жилка екскурсовода не дасть їй пропасти, якщо коче треба буде заробити на життя! Таня ТАКИЙ ЕКСКУРСОВОД!!!!!! А спілкування з цією людиною це щось! Приємно, що ви зустрілися і гарненько провели час ! Таню, я можу слухати годинами ....
Цитата намисто ()
а також користуючись порадою Лесі Демчук, відклала замовлення і вишивала щось яскраве для душі.:)
молодець! Я теж зараз вишиваю "щось для душі". Бо вона хоче чогось такого !
Цитата nosiknata ()
Чекай найближчим часом новин з Нової пошти- вже місяць думаю про тебе і щось таки "навитворялося":)))
Знаю я ці сюрпризи від Наталі! Вона вміє! Щойно розмовляючи по скайпу відкрила теж сюрприз!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Субота, 2013-10-26, 11:41 PM | Повідомлення # 657
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Слава Богу, що все гаразд, і можемо похвалитися теплотою зустрічі. В мене є і діти наші, і Київ, і "Лісова пісня" з автором в музеї ВВВ
Сподіваюсь, Максиму сподобалось і в музеї Гончара, бо літаки -- поза конкуренцією)))Принаймні, згадуватиме точно. А Музей води сподобався?

Прикріплення: 7720499.jpg (278.2 Kb) · 1991652.jpg (131.3 Kb) · 5012219.jpg (245.4 Kb) · 1073043.jpg (135.5 Kb) · 7920048.jpg (267.4 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-10-26, 11:42 PM | Повідомлення # 658
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Сподіваюсь, Максиму сподобалось і в музеї Гончара, бо літаки -- поза конкуренцією)))Принаймні, згадуватиме точно. А Музей води сподобався?
ОГО! Ну ви встигли подивитися! Молодці!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-10-26, 11:43 PM | Повідомлення # 659
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
А які гарнезні фото! Які ви милі! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-10-27, 2:01 AM | Повідомлення # 660
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
намисто, рада, що ви нарешті повернулись на форум. Бажаю не хворіти ні вам ні вашим діткам. Бо як хворієш сам, то на це особливо не звертаєш увагу, а от як діти, то ... знаю, бо в мене їх троє.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Намисто: Намистинки моєї душі (Творча кузня Намиста)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.