| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 8:15 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Гоп - тик на патик!
ПасіонаріяДата: Неділя, 2010-02-21, 8:19 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю. Пропоную тут поглянути на мої творіння.

ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-07-17, 4:25 PM | Повідомлення # 941
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Пасіонарія, Людочко вітаю з новим етапом в житті донечки! Що для мами найголовне- це  здоров'я та добра доля дітей! нехай вас Матінка божа охороняє та додає вам сил! Усі мрії дитячі нехай збувваються, а батькам радіти !

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Середа, 2013-07-17, 4:58 PM
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 4:48 PM | Повідомлення # 942
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Dmutrik09,  дуже дякую! Я люблю, коли ти вінчуєш! так приємно! навзаєм бажаю втіхи від своїх Творчих Чад! smile

ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 9:51 PM | Повідомлення # 943
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
....щойно зателефонували мені з подякою батьки наречених. Сподобався їм моя версія весільного рушника.
Домоткане гребінне рушникове полотно, шовкові нитки, лічильна гладь, мережка, тороки. Вийшов гарний, веселий, як бажали замовники!
 Праобраз подавав якось Андрій Є., подібні вишивали і в нас біля 60-х рр. ХХ ст.



Щоб у вас було уявлення, подаю Андрієве фото, а переспів подам уже разом з молодятама: в кінці цього місяця реєструють цивільний шлюб, на початку вересня - вінчання smile і, як правило, без фотографа така штука не обходиться!
Прикріплення: 0324397.jpg (247.3 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 10:34 PM | Повідомлення # 944
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Як можна зрозуміти з моєї поведінки, я впала в меланхолію. Як казала моя старенька бабуся: "Манколія на неї впала" smile
Сьогодні не брала голки до рук, ні вишиття, ні силяння, ні ідеї, ні бажання... інтернет, як запій! (До речі, у нас культурно так шифрували, хто так серйозно зап"є, - він сидить вже тиждень в інтернеті! smile )
Коли інтернет був рідкісним явищем, то це було смішно, а зараз, якось, навіть, моторошно...
Тиняюся я майстернями наших форумчанок, тішуся випликаними сорочками, і тими, що так інтинсивно доплекуються, і тими новими, що швидко зародилися після перших щасливих "пологів", - що не кажи - плідність - то сила!
 ... і чомусь мені нагадалась драма "Солодка Даруся"


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 10:39 PM | Повідомлення # 945
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вразила мене Матронка!
Якось до нині причуваються слова акторки нашого франківького театру  - як майстерно передала!
Перечитала ще раз в інтернеті... І вам пропоную..
http://www.ukrcenter.com/Література/Марія-Матіос/24833-1/Солодка-Даруся

(16 сторінка)
...Найближчої неділі, коли в селі панував повний розгардіяш, оскільки румуни пішли, а ніхто інший іще не прийшов, Матронка, як завжди, була у церкві на службі Божій. Вона роками незмінно стояла у першому ряду бабинця, ближче до ікони Миколая Угодника, і намагалася не піднімати очей ні на кого, окрім як на Михайла, що стояв так само у першім ряду челядинця, та священика. А тут чомусь посеред служби її очі затрималися на жіночій постаті, що вкривала рушником посеред церкви образ Матері Божої. Матронка не могла би сказати, чому вона спочатку так довго розглядала жінку, яка виціловувала образ, як живого чоловіка, ніби намагаючись якдовше затриматися на виду всієї церкви. Але за якусь мить зрозуміла, що вона не бачить жінки, а лише рукави її явно не простої недільної – а святошної, може, навіть великодньої -сорочки, з густими червоно-жовто-зеленими ружами у дрібний-дрібнюський хрестик, з великими круглими китицями-зав'язками. Ці незвичні для черемошнянського шиття – троякі – ружі нагадали Матронці щось дуже гостре, а може, навіть трагічне; та зараз, посередині служби, перед очима святого отця, із складеними до «отченашу» долонями, Матронка не могла згадати, що саме так вразило її, що в неї навіть дужче забилося серце. Десь вона вже бачила на комусь таку сорочку раніше, та ні, не таку, а таки цю саму, ось на лівому рукаві верхня пелюстка удвоє ширша від нижньої, мабуть, полінувалася вишивальниця перешивати заново, щоб вирівняти квітку, а на правому – пелюстки однакові. Але тоді ця сорочка була не на Васюті Калинич, а на комусь іншому... ну, так! Цю сорочку довоєнного Великодня вдягала Їлена – старша Курикова донька. А цю запаску, що сьогодні висить на Калиничці, як на паркані, носила Дзьодзева жінка лише на Різдво.

Господи милосердний... у бездітної Калинички було стільки своєї одежі, що стачило би на три дівки-відданиці. То нащо їй чужі сорочки і запаски? Та й як вони на ній опинилися, коли їхніх господинь забрали з села вже тому скількироків?!

Ще ніколи Матронка не йшла з церкви сама, до закінчення служби Божої, а тут тихонько висунулася помежи люди, знаючи, що ось-ось її подогонить Михайло.

- ...Ви виділи, Михайлюню, вона хрестилася і казала отченаш, вона вкривала Божу Матір, і їй не горіло ні лице, ні совість, і пальці їй не скрутило! Як таке може бути, Михайлюню? Що з цими людьми зробилося, що вони такі недобрі не до чужих – до своїх?! Як ці люди думають жити далі і не боятися, що гріхи перейдуть на їхніх дітей?! Таже не лиш я очі і пам'ять маю! А другі люде хіба сліпі? І чому вони всі змовчали, і ніхто із церкви не вийшов? Чому?! Усі ж виділи! -Матронка плакала так, як би її перед цим вибили.

Михайло сидів коло неї під стіною хати на лавці і втирав рукою сльози.

- Ви, Михайлюню, були свідком: уже яка злосна була Данилючка, а вона таки тоді не пішла грабувати Курикові статки. А ця пішла, хоч і повні комори всього мала, і Курики їй нічим ніколи не допекли, а вона пішла. А тепер до Бога хреститься.

- Матронко, прошу вас, не плачте. Вас буде боліти голова, – просив Михайло, картаючи себе за дурне своє ревнування, яке знову зробило Матронку плаксивою і вразливою на будь-яку, навіть не свою, кривду.

- Михайлюню, але то чуже! Проплакане. І люди не бояться гріха. То для чого тоді молитися? Хіба ці слова дійдуть до Бога, і чи вони будуть почуті Богом? Мені би згоріла шкіра під краденою сорочкою... Але скажіть мені, Михайлику любий, – як на таке дивиться Бог і чому він не карає недобрих людей так, щоби це було всім видко?!..

- Час такий, жінко... - тільки й зітхнув Михайло.


ore et labore!


Повідомлення відредагував Пасіонарія - Середа, 2013-07-17, 10:41 PM
 
sjana_ifДата: Середа, 2013-07-17, 10:51 PM | Повідомлення # 946
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
Вразила мене Матронка! Якось до нині причуваються слова акторки нашого франківького театру  - як майстерно передала!
Вистава, дійсно, просто неймовірна. Для мене ще дуже сильним є її музичне оформлення (і пісні, і голоси). Та й взагалі, я просто плакала


 
ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 10:52 PM | Повідомлення # 947
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
напевно до мене прийшло  якесь нове усвідомлення, але я вже не хочу одягати старі автентичні сорочки, останнім часом навіть не беру до рук. Хочу своєї, отак,  як вишили дівчата , ну і хлопці smile за старими зразками, так дуже добре! 
Напевно, все що взахльоб навбирала в себе, просто треба вишити вже своєю рукою, бо інакше - якось задавлює....


ore et labore!


Повідомлення відредагував Пасіонарія - Середа, 2013-07-17, 11:01 PM
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-07-17, 11:39 PM | Повідомлення # 948
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
..щойно зателефонували мені з подякою батьки наречених. Сподобався їм моя версія весільного рушника. Домоткане гребінне рушникове полотно, шовкові нитки, лічильна гладь, мережка, тороки. Вийшов гарний, веселий, як бажали замовники!
І я маю такого рушника у своїй колекції. Дуже цікаво , Люд, як ти його переспівала. Дуже, чекатиму фото з нетерпінням.
Цитата (Пасіонарія)
Як можна зрозуміти з моєї поведінки, я впала в меланхолію. Як казала моя старенька бабуся: "Манколія на неї впала" Сьогодні не брала голки до рук, ні вишиття, ні силяння, ні ідеї, ні бажання... інтернет, як запій! (До речі, у нас культурно так шифрували, хто так серйозно зап"є, - він сидить вже тиждень в інтернеті! ) Коли інтернет був рідкісним явищем, то це було смішно, а зараз, якось, навіть, моторошно... Тиняюся я майстернями наших форумчанок, тішуся випликаними сорочками, і тими, що так інтинсивно доплекуються, і тими новими, що швидко зародилися після перших щасливих "пологів", - що не кажи - плідність - то сила!
Це ти переживаєш за дитину. Я коли переживаю, то нічого мені не береться і не робиться!
 ДІТИ, А НУ, ЗАСПОКОЙТЕ  МАМУ! ЗАКРУТІТЬ ЇЙ ТАК ГОЛОЛВУ, АБИ НЕ ДУМАЛОСЯ! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ВСЕ В БОЖИХ РУКАХ!
Цитата (Пасіонарія)
напевно до мене прийшло  якесь нове усвідомлення, але я вже не хочу одягати старі автентичні сорочки, останнім часом навіть не беру до рук. Хочу своєї, отак,  як вишили дівчата , ну і хлопці за старими зразками, так дуже добре!  Напевно, все що взахльоб навбирала в себе, просто треба вишити вже своєю рукою, бо інакше - якось задавлює....
і ОТО БАЧИШ МЕЛАНХОЛІЯ ДОБРА ШТУКЕНЦІЯ! Штовхає на щось нове, на нове усвідомлення якоїсь речі чи події. Чекатимемо наслідку! Думаю, наслідки вже не за горами.....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2013-07-18, 9:46 AM | Повідомлення # 949
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
напевно до мене прийшло  якесь нове усвідомлення, але я вже не хочу одягати старі автентичні сорочки, останнім часом навіть не беру до рук. Хочу своєї, отак,  як вишили дівчата , ну і хлопці за старими зразками, так дуже добре!  Напевно, все що взахльоб навбирала в себе, просто треба вишити вже своєю рукою, бо інакше - якось задавлює...
Людмило, заспокойтесь і видихніть з полегшенням! Це логічний наш шлях від шкільного хрестика, сучасних картин до зацікавленості народним вбранням і розгубленості перед регіональним розмаїттям (це справді важко осягнути!),а потім до розуміння того, що все, повні,  наповнені і переповнені інформацією і враженнями, готові шити собі, своє рідне, виплекане і виношене. Впевнена, цей шлях пройшли 99,8% наших жінок.
Сама вже прабабусине переглядаю і кажу собі, що даю тим сорочкам відпочинок. Не одягатиму, хіба що перешию для доні в свій час(бо вони дівочі).

Ці муки творчості -- наш розвиток, пробудження, осяяння, відповідальність.Але без всіх попередніх кроків і стилізацій, пошиття сучасних аксесуарів та ін., приміряння антикварних речей  ми не дійшли б до розуміння сорочки як тіла людини. В чужу шкіру влазити вже не хочеться. Не дарма кажуть, своя сорочка наймиліша.

Перепрошую за кількість слів, думок та емоцій.

Долучайтесь до "легкошию" Виплекана сорочка!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2013-07-18, 9:47 AM
 
lady-vДата: Четвер, 2013-07-18, 10:05 AM | Повідомлення # 950
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Ці муки творчості -- наш розвиток, пробудження, осяяння, відповідальність.Але без всіх попередніх кроків і стилізацій, пошиття сучасних аксесуарів та ін., приміряння антикварних речей ми не дійшли б до розуміння сорочки як тіла людини. В чужу шкіру влазити вже не хочеться. Не дарма кажуть, своя сорочка наймиліша.

100%


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 3:50 PM | Повідомлення # 951
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
дякуюж, Тано, за ту кількість слів, думок та емоцій -
от як лікувальний бальзам на душу!
Дякую, мої любі sjana_ifDmutrik09lady-v, що витримуєте моє ниття! smile
Моє душевне оновлення не направлене на мою сорочку, а на плаття замовниці, яка вже і перестала впоминатися, але надія, все ж таки, жевріє... Сьогодні взялася за роботу, навіть, консультувалася з нашою Зетою по телефону! А ви кажете! wink


ore et labore!


Повідомлення відредагував Пасіонарія - П`ятниця, 2013-07-19, 3:55 PM
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 5:06 PM | Повідомлення # 952
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ось мій процес. Вимальовую снову. Що буде - ще не знаю....

Приміряю під намисто...
Прикріплення: 1931634.jpg (87.3 Kb) · 2216513.jpg (99.6 Kb)


ore et labore!
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-07-19, 5:10 PM | Повідомлення # 953
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
Щоб у вас було уявлення, подаю Андрієве фото, а переспів подам уже разом з молодятама

Ой, ой, цікаво! Давній гарний, і вицвілість його така душевна, цікаво глянути на оновлену версію!
Цитата (Пасіонарія)
Як можна зрозуміти з моєї поведінки, я впала в меланхолію.

Цитата (Пасіонарія)
інтернет, як запій!

Цитата (Пасіонарія)
Тиняюся я майстернями наших форумчанок, тішуся випликаними сорочками, і тими, що так інтинсивно доплекуються, і тими новими, що швидко зародилися після перших щасливих "пологів", - що не кажи - плідність - то сила!  ... і чомусь мені нагадалась драма "Солодка Даруся"

Люблю цей твір Марії Матіос, але ніяк не второпаю, як можна ТАКІ паралелі проводити, мені моторошно навіть згадувати про ту драму. Людмилоооо, вилазь з меланхолії smile
Хоча... хто б казав. Сама я також в стадії перегляду своїх думок і бачення світу. Людочко, може, то такий час, спеціально Дехто так робить, щоб ми міняли свої думки та погляди? От зараз відпочинеш переглядом майстерень - і почнеш щось зовсім-зовсім нове, або ж геть новими силами! Щиро тобі того бажаю!!
Людочко, ось для настрою, хоч і вртуальний, але душевний чай з корицею (вчора я вперше спробувала чай з яблуком, лимоном та корицею - класна штука!)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 5:16 PM | Повідомлення # 954
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Так. А тепер мої квіти.
Блуза для моїє куми. Марлівочка, болгарський хрестик, ДМС, складна мережка.


Зблизька
 
Прикріплення: 0007006.jpg (76.3 Kb) · 6818469.jpg (157.2 Kb)


ore et labore!


Повідомлення відредагував Пасіонарія - П`ятниця, 2013-07-19, 5:20 PM
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 5:23 PM | Повідомлення # 955
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Додаю ще фото.
Рукавчик

 
Зі спини

Прикріплення: 1218234.jpg (169.0 Kb) · 2949177.jpg (90.4 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 5:26 PM | Повідомлення # 956
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline

 

 
Першоджерело (принаймі для мене :))
 
Прикріплення: 7487881.jpg (117.1 Kb) · 6318074.jpg (244.8 Kb) · 8809827.jpg (141.1 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 5:31 PM | Повідомлення # 957
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Людочко, ось для настрою, хоч і вртуальний, але душевний чай з корицею (вчора я вперше спробувала чай з яблуком, лимоном та корицею - класна штука!)

 Дякую! Я пила чай з самої кориці та лаврового листка. Це, на переконання моєї Настуні, сприяє метаболізму.
Фанат чаїв, масок і процидур - моя Настуся, а її (Піддослідний кро...).... вдячна клієнтка! smile


ore et labore!
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-07-19, 7:00 PM | Повідомлення # 958
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
А тепер мої квіти. Блуза для моїє куми. Марлівочка, болгарський хрестик, ДМС, складна мережка.

Цитата (Пасіонарія)
Рукавчик

сподобалась мережка найбільше! Хоча квіти гарні-прегарні, і здається, що схема спеціально для вирізу горловини створена, все ж моє серце віддано мережці smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: П`ятниця, 2013-07-19, 10:45 PM | Повідомлення # 959
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
Блуза для моїє куми.
Люда, така гарна вишиваночка! Мені дуже подобається! Заздрю твоїй кумі білою заздрістю.


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
LDIIДата: П`ятниця, 2013-07-19, 10:51 PM | Повідомлення # 960
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Пасіонарія, Людо, гарненька блузочка-і не прибідняйся,що у тебе ідей нема-може часу бракне,але не ідей smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.