| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 5:44 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-05-26, 5:03 PM | Повідомлення # 4601
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, хотілося б взнати, а це ви просто десь в місті постелили на лавку? Таку красу ж стирять, як каже теперішня молодь, точніше вона грубіше каже, але то суті не міняє.
 
BulletДата: Вівторок, 2014-05-27, 1:05 AM | Повідомлення # 4602
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Bullet, хотілося б взнати, а це ви просто десь в місті постелили на лавку? Таку красу ж стирять, як каже теперішня молодь, точніше вона грубіше каже, але то суті не міняє.

Вибачте, та мені іноді здається, що ви з іншої планети, їй ьогу...

Наташа, ви або уважніше читайте, або повертайтесь до нас на землю :))))) Я написала, що доріжку замовила наша форумчанка. То з якого дива я мала би лишати свій виріб на вулиці безхозним? Чи ви мене за божевільну тримаєте? ))) Поклала на лавку, щоб сфотографувати. Чи гадаєте, що у моєму рідному Фастові бандюки одні живуть і стирять доріжку у мене з-пд носа? :)))

Розсмішили, їй бо )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2014-05-27, 2:20 PM | Повідомлення # 4603
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, Лізо,класнючий килимок-і дуже корисна річ.Сумка теж дуже сподобалась.У тебе нова назва майстерні?Гарно,я просто не зразу зауважила.
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-05-27, 5:07 PM | Повідомлення # 4604
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Ось ці пошиті речі і є мій внесок в культурну розбудову України Принаймі, я в це вірю і мені від того легше і спокійніше. За законом країни та здорового глузду нікому з нас не заборонено помилково вірити в краще

Ці слова мене ввели в оману. Я якось і пропустила те,що це замовлення, а більш придала значення тому,що це внесок у культуру. От і подумала,що вирішили окультурити своє містечко,поклавши килимки на лавку. Оце і є внесок у культурну розбудову України.Тому і винивкли мої питання.Буду уважніша, принаймі,постараюсь.


Повідомлення відредагував НаташаО - Вівторок, 2014-05-27, 5:08 PM
 
ТетянаДата: Вівторок, 2014-05-27, 6:08 PM | Повідомлення # 4605
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
морської ще котяча сумочка,
Цитата Bullet ()
клаптикову дорідку на лавку.
Ого, є чим помилуватись! Доріжка на лавку- хороша ідея!
Лізо, а я от думаю, що і "Синій кіт" мав би якось матеріалізуватись? У якогось такого гарненького синього нявчика? Не плануєте?
 
BulletДата: Середа, 2014-05-28, 8:37 AM | Повідомлення # 4606
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Тетяна ()
Ого, є чим помилуватись! Доріжка на лавку- хороша ідея!
Лізо, а я от думаю, що і "Синій кіт" мав би якось матеріалізуватись? У якогось такого гарненького синього нявчика? Не плануєте?

дякую, Тетяна! Кіт матеріалізується, але не в іграшку, а в логотип. Поки що не вималювала такого, яким би пишалась, тому поки що - лише підпис, новий сайт під це собі створила, поки що наповнюю і мудрую з дизайном smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2014-05-29, 11:35 AM | Повідомлення # 4607
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
На попередній сторінці я виклала свої шиті доробки. Зараз ще викладу новий шматочок вишивки рукава виплеканої сорочки. На мій сором, вишиваю саме її я дуже повільно. Але плекаю себе надією встигнути вишити і зшити до наступного мого Вишиванкового Ланцюга, який я організовую уже у другій половині червня...

Викласти тут фото - це як спонукати себе до активнішого вишивання.

Так ось, це другий рукав, от-от і фінал.



На фото гольниця-книжка від Сестри_Юлі, активно її користую для виїзного вишивання, зручно!
Взагалі, всі подаровані мені гольниці, активно користую: в кожній коробці з-під цукерок зберігаю окремий вишивальний проект, там у коробці своя гольниця, своїх пара голок, органайзер для ниток, ножиці чи кусачки. Таке.
Прикріплення: 6794528.jpg (72.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Четвер, 2014-05-29, 1:06 PM | Повідомлення # 4608
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Bullet, гарно виходить! Натхнення і активного настрою Вам для вишиваночки :)!



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-05-29, 6:02 PM | Повідомлення # 4609
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet,гарно і оригінально виходить . І кольори цікаво змінюють один одного. Цікаво побачити буде готову роботу
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-05-30, 1:22 PM | Повідомлення # 4610
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаОIrina_SV, дякую вам, дівчата, натхнення є (ТТТ), є віра в зміни на краще (ледь не написала *покращення*, але слово вже сплюндроване, нажаль).
Нині активно шию. Скоро будуть фото.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ромашка1Дата: Четвер, 2014-06-05, 11:51 PM | Повідомлення # 4611
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Лізо   , у вас робота просувається впевненими кроками ,ви молодець ,а я (як це важко вишиванку шити) не можу на полотні коломийському №50 вишивати,очі бачать ,а путаюсь і декілька разів розпускала, ніяк робота не клеїться . sad  
Лізо , на якому полотні ви вишиваєте, і на  скільки ниток піткання шиєте хрестик?
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-06-06, 0:42 AM | Повідомлення # 4612
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата ромашка1 ()
Лізо , на якому полотні ви вишиваєте, і на  скільки ниток піткання шиєте хрестик?

наскільки розумію, то на такому ж, як ви. Мені легше, бо я шию в ОДИН колір (то нитка секційного фарбування, тому видається, що в два кольори). Якби вишивала в кілька кольорів, то давно покинула би цю справу, я не маю до цієї сорочки досвіду вишивання на такому полотні.
Вишиваю також на коломийському, хрестик 2 х 2 ниточки беру. Тобто повністю копіюю, немов би вишивала би на канві.



збільшіть це фото, там видно, як саме я шию... smile Ромашка1, дякую вам за комплімент, приємно таке читати, хоч я і розумію, що я є абсолютний новачок у вишивнках smile
Прикріплення: 8509708.jpg (88.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-06-06, 0:50 AM | Повідомлення # 4613
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
вишивку "червону квітку" сьогодні завершила, але ще не випрала, покажу, можєливо завтра чи у вихідні, є чим хвастатись. Але покажу вам своє шиття. Після першої доріжки на лавку (дивіться попередню сторінку цієї теми), я отримала замовлення ще на одну, в іншій кольоровій гамі.

І ось, маємо smile Не люблю замовлення, тому що завжди переживаю, чи сподобається замовниці. Нині це замовлення від постійної покупчині моїх сумок. Тому я сподіваюсь на краще smile


Фотографувала, як і раніше, в садочку при фастівському костелі, там ось така завжди краса:
Прикріплення: 0119438.jpg (203.9 Kb) · 5133646.jpg (138.3 Kb) · 9810476.jpg (173.5 Kb) · 7933508.jpg (254.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ромашка1Дата: П`ятниця, 2014-06-06, 1:26 AM | Повідомлення # 4614
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
хрестик 2 х 2 ниточки беру
ох який маленький хрестик, я шила 3 Х3 , буду пробувати ще і ще , багато часу сплинуло а  результат роботи ніякої не видно ,чоловік тільки наблюдає за моєю роботою і мовчить( скоса дивиться ,гадає що то у мене за процес цікавий ) smile
доріжки на лавку, прикольні , потрібна річ у кого дітки маленькі , відложу собі у голові ,пригодиться  , а який розмір доріжки?
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-06-06, 1:41 AM | Повідомлення # 4615
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ромашка1, я впевнена, що у вас там усе пречудово! У мене процес уже скоро майже рік я ктриває (сором)))
Цитата ромашка1 ()
доріжки на лавку, прикольні , потрібна річ у кого дітки маленькі , відложу собі у голові ,пригодиться  , а який розмір доріжки?

Точну ширину не пам"ятаю, близько 45 см х 100 см.

А не лише для діток, як виявилось, ось що мені відкорментували у ЖЖ-блозі:
Цитата
А супер было бы чтобы в парках на таких качающихся скамейках, которые с козырьком и под навесом такие штуки лежали. Было бы очень круто и уютно.

Потому, что мы как-то лежали качались, фильм смотрели по парковому вайфайчику, все ок, но было жестковато. Парковая мебель, должна быть мягкой.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: П`ятниця, 2014-06-06, 7:51 PM | Повідомлення # 4616
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Лізо,я бачу,таки сорочка буде! А я поки що мрію....
 
НаташаОДата: Субота, 2014-06-07, 0:33 AM | Повідомлення # 4617
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, так цікаво вишиваєте цими секційними нитками ,наче спеціально підбираються червоні кольори на сам жолудь, чи це ви так хитро ниточками маніпулюєте?
 
LyubovДата: Субота, 2014-06-07, 3:25 AM | Повідомлення # 4618
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Лиза, сорочка класс!!!!!! exclaim
 
BulletДата: Субота, 2014-06-07, 10:50 AM | Повідомлення # 4619
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Bullet, так цікаво вишиваєте цими секційними нитками ,наче спеціально підбираються червоні кольори на сам жолудь, чи це ви так хитро ниточками маніпулюєте?

хитро маніпулюю! )

olgavasilevskiaLyubov, буде-буде, от і сьогодні вишиваю її...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2014-06-07, 1:27 PM | Повідомлення # 4620
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я погано переношу спеку, у мене судинна дистонія, я повзаю по квартирі, як напівдохла муха і злюсь сама на себе. Але трудова діяльність дорівнює влітку нулю.
Поради для таких самих, як я, впевнена, будуть корисні:

18 полезных советов — как переносить жару и спастись от нее

1. Вода, это источник и эликсир жизни. В жаркое время, по настойчивым рекомендациям медиков, воду нужно пить в больших количествах. Это поможет предотвратить потерю минералов из организма и охладит его изнутри. Но, пить холодную воду не рекомендуется, так как организм начинает работать активнее. Такая провокация для него не допустима.

2. Лучший способ использования холодной воды в качестве льда. Его можно завернуть в ткань или носовой платок и приложить к запястью. Полотенце, смоченное в холодной воде можно приложить на любую точку на теле, где вы чувствуете пульс. Облегчение наступает мгновенно.

3. В жаркое время нужно стараться избегать силовых нагрузок на организм, изнуряющих спортивных упражнений, ходьбы. Лучший вариант, проделывать это рано утром, либо вечером, когда спадает жара и температура воздуха понижается.

4. Всем известная трава мята освежит в жаркий день. Отлично подходят не только леденцы и мятный чай, а так же косметические средства, содержащие ментол.

5. Днём можно избежать солнечного и теплового удара, если передвигаться по затененным участкам улицы.

6. Облегчение почувствуется, если шею и предплечья протереть влажным полотенцем. Не стоит смачивать полотенце в ледяной воде, дабы не простудить нервные окончания в этих частях тела.

7. В очень жаркую погоду, когда температура зашкаливает до 35 градусов и выше, не стоит пользоваться антиперспирантами. Они принесут в этот момент вреда больше, чем пользы, так как блокируют работу желёз, выделяющих пот. Нарушается терморегуляция организма. Лучшим вариантом спасения от потения является легкий ветерок или сквознячок. Найдите такое место и наслаждайтесь.

8. Открывать окна и двери нужно даже в самую жаркую погоду. Внутри помещения любое движение воздуха будет понижать температуру.

9. Самый лучший вариант спасения от жары – водоём. Если у вас есть возможность поплавать, то не отказывайте себе в этом, только не забудьте о головном уборе, чтобы не перегреть голову на солнце.

10. Как спастись от жары если нет водоёма? Это не беда. Спасительный прохладный душ вернёт вам силы и снизит температуру тела. Не рискуйте обливаться холодной водой. Состояние после этого обманчиво, легко можно простудиться. Стоит только вытереться полотенцем и вам снова будет жарко. А вот теплый или прохладный душ будет очень кстати, облегчение не заставит себя ждать.

11. У обладателей пышной шевелюры от жары страдает кожа головы. Если сбрызгивать волосы периодически водой, можно спастись от перегрева. Голову можно также обернуть на короткое время влажным полотенцем.

12. Так же можно сделать и с одеждой – разбрызгать воду сверху нее. Вода будет испаряться, а ваше тело охлаждаться.

13. Из физики известно, что горячий воздух поднимается вверх, а холодный стелется по земле. Отсюда вывод – место для расположения нужно выбирать пониже – поближе к земле или полу.

14. Компьютер, если вы им не пользуетесь, стоит выключить. В ждущем режиме он, как и другая бытовая техника, выделяет тепло, которое лишнее в жару.

15. Для окон существует солнцезащитная плёнка. Если её нет, но можно воспользоваться фольгой. Так же пригодятся жалюзи.

16. Летом одежда из натуральных тканей как нельзя к стати. Идеальный вариант это лен или хлопок. Эти ткани могут впитывать влагу и пропускать воздух.

17. Постарайтесь в жаркие дни не есть тяжёлую пищу. Большие нагрузки, которые испытывает организм, усугубятся усиленным пищеварением. Это может привести к упадку сил и недомоганию.

18. Воздух будет охлаждаться значительно быстрее, если перед вентилятором поставить бутылку с водой, а ещё лучше ёмкость с широким горлышком. Это происходит за счет испарения воды.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.