| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 10:49 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
olgavasilevskiaДата: Субота, 2014-01-11, 1:38 AM | Повідомлення # 4341
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Хіх...і я вишиваю....тільки у мене веселенька,з ідеєю і  натяком... wink biggrin
 
BulletДата: Субота, 2014-01-11, 2:13 AM | Повідомлення # 4342
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата olgavasilevskia ()
Хіх...і я вишиваю....тільки у мене веселенька,з ідеєю і  натяком...

ух ти! Навіть не уявляю, що за натяк?:)))

Dmutrik09, о, ну тоді ти мене чудово розумієш:)

Цитата Тетяна ()
Лізо, а саму схему малюєте в РМ? Якщо так, то при переводі в графіку товсті лінії (через 10 клітинок) зберігаються, якщо вони були видні у вихідному файлі. Виставляються так (у мене російськомовна версія): ткань - сетка- основные линии через каждые... (вибираєте число). Тоді у графічному файлі теж "розкреслено".
Я переводжу через "экспорт в графический файл", щойно знову спробувала - лінії залишились.

ДЯКУЮ!! У мене англійська версія, але я все зрозуміла з пояснення! Спробую ще раз (хоча я ніби так само все роблю))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Субота, 2014-01-11, 1:03 PM | Повідомлення # 4343
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Спробую ще раз (хоча я ніби так само все роблю))))
Ще може бути, що десь змінено колір власне цієї лінії (на білий, наприклад biggrin ), бо на вашій схемі на минулій сторінці ніби ж є ці роздільні лінії, тому дивно, що вони зникають у графіці... Тобто, десь колись хтось покопався в установках і тепер спробуй-но знайди, що там зникає...
 
BulletДата: Субота, 2014-01-11, 8:54 PM | Повідомлення # 4344
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна,  та, може бути всяке. але скоріш за все я просто не вмію ще працювати в тій програмі, а просто викаблучуюсь ))) Дякую, Таня!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Субота, 2014-01-11, 10:09 PM | Повідомлення # 4345
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, ой, Лізочко, я все проспала. Дякую за поради. Я й справді не прочитала ці повідомлення бо була трішки зайнята. А коли пішла по ваших посиланнях, аж дух перехопило, скільки тут інформації на моє коротке питання. Я рада, якщо крім мене воно ще знадобилось комусь, бо видно багато тут таких кравчиньяк я.
Ліза, щойно прочитала всю інформацію по обтачці, здається все зрозумілим, якщо виникнуть запитання , то буду звертаись знову.


Повідомлення відредагував НаташаО - Субота, 2014-01-11, 10:36 PM
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-12, 1:05 AM | Повідомлення # 4346
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО,  будь ласка! Прошу, користуйтесь моїми знаннями, якщо моя збивчива манера викладення слів вам зрозуміла (юбо я іноді у своїх здібностях маю сумніви))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-12, 5:48 AM | Повідомлення # 4347
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, все нормально. Ви пояснюєте просто без всяких заморочок, яких багато коли пояснюється в інтернеті. Може хочуть дуже розумно донести  до нас правила пошиття, використовують багато непотрібних слів, а тут ( у вас) все просто, нічого лишнього, тож дякую
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-12, 6:48 PM | Повідомлення # 4348
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО, дякую, я старалась )


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Неділя, 2014-01-12, 8:05 PM | Повідомлення # 4349
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Прошу, користуйтесь моїми знаннями, якщо моя збивчива манера викладення слів вам зрозуміла (юбо я іноді у своїх здібностях маю сумніви))))

Лізо, дякую! Справді дуже цінні поради! Я вже збираю "посібник" по шиттю від наший майстрів wink
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-12, 8:32 PM | Повідомлення # 4350
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Afinna, дякую! А щодо збирання порад - це корисно, справді, одна людина не може знати УСЬОГО:)

а я поки що покажу, як за два присісти змінилась моя перша в життя авторська вишивка:

Прикріплення: 0548568.jpg (107.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-12, 8:43 PM | Повідомлення # 4351
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Лізо, ще питаннячко- а як показують себе в роботі швейні машинки в яких є вже оверлок? ( я вас доконаю мабуть своїми питаннями, тепіть вже до кінця)
 
irinka-vitaminkaДата: Неділя, 2014-01-12, 9:15 PM | Повідомлення # 4352
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
НаташаО, як на мене, немає оверлоку у швейних машинах, є оверлочні строчки та оверлочні лапки. У мене саме така швейна машина, різниця є, поки не зрозуміла, наскільки суттєва, однак на око початківця - "є" і в гіршу сторону.

http://vk.com/id201987262

Повідомлення відредагував irinka-vitaminka - Неділя, 2014-01-12, 9:15 PM
 
olgavasilevskiaДата: Неділя, 2014-01-12, 10:40 PM | Повідомлення # 4353
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Зустрічайте, "ТАНЦЮЮЧА КВІТКА ПАПОРОТІ"   biggrin , тканина,як на сорочку, муліне меланж, крейнік,шовк меланж мадейра.



redface  Лізо,не бий,змінила десяток хрестиків...Програма не "закрита" і коли клікаєш мишкою добавляються кубики-хрестики...тому де-не-де прийшлося викручуватися,аби не пороти...меланж ...кожний хрестик шила окремо...Завтра ще маю червоний один пороти...((
Прикріплення: 8187127.jpg (220.3 Kb) · 0914080.jpg (229.7 Kb)


Повідомлення відредагував olgavasilevskia - Понеділок, 2014-01-13, 9:24 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 0:58 AM | Повідомлення # 4354
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olgavasilevskia, дякую за цікаве колірне вирішення моєї графіки smile Буду вдячна за вашу участь у моїй виставці! Адресу пишу в приват, з нетерпінням чекаю потрогати акуратненько "крейніка" smile

Цитата НаташаО ()
Лізо, ще питаннячко- а як показують себе в роботі швейні машинки в яких є вже оверлок? ( я вас доконаю мабуть своїми питаннями, тепіть вже до кінця)

перечитайте наше листування в приваті, я достаменно пам"ятаю, що описувала вам переваги зиг-загу перед швом, що імітує оверлок в машинках
(для обробки краю шва).
Цитата irinka-vitaminka ()
НаташаО, як на мене, немає оверлоку у швейних машинах, є оверлочні строчки та оверлочні лапки. У мене саме така швейна машина, різниця є, поки не зрозуміла, наскільки суттєва, однак на око початківця - "є" і в гіршу сторону.

Оверлоки - це окремий вид ШВА, у нас прийнято вважати, що оверло к- це окрема машина. Овер лок - англ. над замком - це строчка, що замикається зверху (можна глянути в англомовному гуглі, там є прекрасні картинки -гіфки- як утворюються стібки прямої строчки і строчки оверлоку. Тоді стане зрозуміліша і назва оверлок.
В сучасних машинках . як мені здається, в усіх, є строчка, що імітує оверлок. Навідміну від окремої спеціалізованої оверлок-машинки, імітація оверлоку стягує тканину, беребільше ниток, ніж інші шви, строчити швом-імітацією оверлоку на звичайній машинці разів в 5 довше, ніж, скажімо, швом зиг-заг.
Тому я абсолютно тут з вами погоджуюсь: різниця в машинці побутовій і машинці "оверлок" суттєва, і точно перевага НЕ на стороні побутової машини.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-13, 1:13 AM | Повідомлення # 4355
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Навідміну від окремої спеціалізованої оверлок-машинки, імітація оверлоку стягує тканину, беребільше ниток, ніж інші шви, строчити швом-імітацією оверлоку на звичайній машинці разів в 5 довше, ніж, скажімо, швом зиг-заг.
Ой це точно! Тягне, а якщо трошки зсунешся, то взагалі капець.
 
Прикріплення: 8304630.jpg (61.6 Kb) · 9250498.jpg (62.1 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НинокДата: Понеділок, 2014-01-13, 1:27 AM | Повідомлення # 4356
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 0
Репутація: 49
Статус: Offline
Лиза, добрий день.Спасибо за схемки. У Оли руки не доходят, а у меня дошли пока до этой
Прикріплення: 9428520.jpg (57.7 Kb)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 1:31 AM | Повідомлення # 4357
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Нинок ()
Лиза, добрий день.Спасибо за схемки. У Оли руки не доходят, а у меня дошли пока до этой

ой как приятно, Нина Анатольевна!!! Спасибо за фото вышивки и за весточку в моей теме! С новым годом вас! Здоровья и больше приятных новостей каждый день!

================

Не стрималась, скопіюю анекдотець х терен інтернету:

ТЕКІЛА: Лизнув - Випив - Куснув;

МАРТІНІ: Замовив - Випила - Дала;

КОНЬЯК "ДРУЖБА": Відкрив - Закрив - Викинув;

МОЛОДЕ МОЛДАВСЬКЕ ВИНО: Випив - Схопився - Побіг - Не встиг;

ДОРОГЕ ФРАНЦУЗЬКЕ ВИНО: Купив - Поставив - Дивлюся;

ГОРІЛКА: Випив - Захотів - Спокусив - Зганьбився - Заснув;

ТУРЕЦЬКА ГОРІЛКА: Привіз - Відкрив - Спробував - Закрив - Подарував;

РАДЯНСЬКЕ ШАМПАНСЬКЕ: Купив - Випила - Плаче - Сміється - Спить - Везу додому;

ПИВО: Випив - Сходив - Випив - Сходив - Випив - Випив - Заснув - ... Сходив



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Понеділок, 2014-01-13, 2:03 AM | Повідомлення # 4358
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Лізо, ну які ж гарні твої графічні роботи. Сиджу милуюся.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 3:09 AM | Повідомлення # 4359
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Катюня, дякую smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-13, 3:19 AM | Повідомлення # 4360
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, лягла спати, але чогось не спалось, певно знала, що буде анекдот. Сиджу ржу як дурочка і думаю аби чоловік не прокинувся і не подумав, що з"їхала з глузду. Треба переписати і дати сестрі та чоловікові прочитати. Оце що правда то правда. Правда я дорогих вин - французьких не пила, текіл та мартіні також, але горілку та пиво ( не люблю, але куштувала те пиво) пробувала. Хі-хі , за пиво це прям в точку. Та й за все інше. Перечитую вкотре анекдот і знов ржу, точно удар буде.
Дякую за консультацію на рахунок оверлока. Вирішила ще почекати. Ви кажете не доручили б таку покупку комусь крім себе. Чоловікові я своєму доручу, оскільки у мене рівно стільки знань як і в нього, а він будь-що, надіюсь не купить. Вже питав у польських магазинах. Лише в одному сказали, що потрібно замовити оверлок і вони під це замовлення привозять і на другий раз забираєш, а в інших магазинах лише машинки з оверлочною строчкою, яку я зрозуміла з усіх прочитаних вище порад не варто купляти. Просто в Польщі дешевше можна це придбати, ніж в нас, тому хочеться мати таку річ.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.