| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 7:21 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Голосування літнього конкурсу "Вишиваю-відпочиваю" 2012 (Голосуємо до 20 вересня включно)
Голосування літнього конкурсу "Вишиваю-відпочиваю" 2012
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:23 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо голосування для визначення переможця літнього конкурсу "Вишиваю-відпочиваю"-2012.
Нагадаю, голосування триватиме до 20 вересня включно.
Голосуємо шляхом додавання коментарів у цій темі. Голосувати можна за ОДНУ роботу.

(Увага! За використання традиційних українських народних швів і візерунків, як і обіцяла, додаватиму + 2 голоси у підсумку голосування)!

Окремо відзначимо автора НАЙБІЛЬШОЇ кількості робіт.

За підсумками конкурсу створимо Галерею літніх вишивок-2012 на форумі.

Ну що, вперед!
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:30 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
1. Серветка "Подарункова".
Серветка вишита з нагоди зустрічі, у подарунок Майстрові, що більше 40 років свого життя присвятив вишивальній справі і нині продовжує свою творчу роботу.
Тканина - коломийська бавовна рівномірного переплетення.
Нитки - муліне кобмінату ім. Кірова, білі (0101)
Техніки - лиштва, виколювання, курячий брід, хрестикування, мережки.


2.Краватка для татка
Зробила для свого тата такий подарунок. Надіюсь, сподобається )))
Краватка створена за допомогою МК нашої форум'янки. Виконана поздовжньою низинкою. Ниточки теж надані-подаровані іншою нашою форум'янкою. За що їм обидвом велике дякую.


3. Обкладинка на паспорт №1
Натхненницею цієї обкладинки стала наша форум'янка. Ниточки теж надані-подаровані іншою нашою форум'янкою. За що їм обидвом велике дякую. Виконана набируванням.


4. Обкладинка на паспорт №2Натхненницею цієї обкладинки стала наша форум'янка. Ниточки теж надані-подаровані іншою нашою форум'янкою. За що їм обидвом велике дякую. Виконана набируванням
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:36 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
5. Подушка "Єгипетські мотиви"Моя перша подушка, що вийшла комом, але під час створення її отримала неоціненний досвід.
Розмір подушки 40 на 40. Вишивка хрестиком, нитки Gamma чудового терракотового кольору.
Буде подарована подружці на День Народження. Так і здається, ніби десь там у Єгипті заходить сонце.....


6. Бірюзовенькі Черепашки
Цю метрику вишила для свого першого похресника і подарувала на 3 місяці від дня народження! Змінила кольори на панцирях черепашок; в оригінальній схемі були відтінки авокадо (сумні якісь такі!), тому підібрала бірюзові кольори і картинка стала веселіша і вишиватися стало швидше! Саме важливо, що кумам сподобалося і сама ідея з метрикою, і моя вишивка, і несподіваний подарунок, і в мене море задоволення від процесу! Ось така коротенька історія.


7. Фіалкова вишиванка
Цю роботу вишивала на подарунок дівчинці Ані в рамках благодійної акції "Подаруй дитині вишиванку". Сама від себе не чекала, що мені вистачить наснаги вишити сорочку ( для себе сорочка лежить в Таниному довгобуді!), тим більше за такий короткий термін - трошки більше місяця. Але дуже приємно робити подарунки, тому я старалася!
Використані техніки хрестик, шов позадголку, мережка роздвоєний прутик і мережка "ромбиками" (з майстерні Намисто).


8. Пара незалежних
Маю перший незвичний досвід вишивання на пластиковій канві нитками муліне. Зауважу, що технічно працювати було дискомфортно, але результат порадував і мене, і власника.
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:40 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
9. Лялька-мотанка Волошка – Василинка
Лялька виготовлена з натуральних тканин . Волошки у віночку - з тканини,оздоблені намистинками. Використано лляне мереживо. Вишивка - хрестиком.


10. Лялька-мотанка Рожаниця
Рожаниці — давньоукраїнські першобогині родючості, небесні “Господині Світу”, покровительки роду, сім’ї, домашнього вогнища. Свою ляльку-мотанку Рожаницю я зробила для подруги своєї дочки.


11. Нерозлучники для Яни та Андрія
Ляльки-мотанки. Виготовлені з клаптиків натуральних тканин - льон, бавовна. Вишивка- хрестик. на канві. Нитки - ДМС. Віночок - з паперових квіточок.
Влітку моя подруга одружувала донечку Яну. Яночка - дитина творча, має золоті руки. Тож мені захотілось і подарунок їй весільний зробити самій, такий, щоб був він оберегом для молодої пари. Так з"явились на світ ці Нерозлучники.Чесно скажу, я ще ніколи так не хвилювалась як цього разу, мотаючи цих ляльок. Довго шукала візерунок для вишивання. Нарешті знайшла старовинні зразки. Потім вишиваючи, переживала. щоб нитка не заплутувалась, щоб на вивороті було чисто. До слова, Яночка сама вишила свій весільний рушник ( а вишивала вперше) - неймовірної краси і все за правилами. Хай щастить їй і Андрійкові. Сподіваюсь, мої ляльки для них стануть справжнім оберегом в їхньому подружньому житті. Принаймні, вони вже знайшли своє місце в оселі молодят.
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:44 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
12. Гуцулка Мирослава
Ляька названа на честь Мирослави Шандро – невтомної збирачки української вишивки, майстрині. Вишивка на одязі ляльки – візерунки з колекції Мирослави Шандро. Одяг -з канви. Для оздоблення використана стрічка, що імітує вишивку. Волосся – з вовняних ниток.


13. Волошкова сорочка для хлопчика
Опис роботи: Легка літня сорочка спрощеного крою, вишита на бязевому
полотні. Шви - хрестик, качалочки, петлевий шов, підгин мережкою. Узор
розробки пані Л.Гавур, взятий на форумі (якщо не помиляюсь, у п. Лесі
Dmutrik09); гаму кольорів змінено на синю - щоб пасувала до
волошкових очей мого сина - власника сорочки smile Зізнаюся, що це моя перша сорочка smile

 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:50 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
14. Рубінові гібіскуси
Вишито і подаровано на річницю одруження моїх батьків - 40 років разом, "рубінове" весілля. Канва з авторським малюнком від фірми "Чарівна мить", чеський бісер.


15. Мініатюри на морську тематику "Коралові рибки" та "Черепаха"
Виконані на блакитній канві. Нитки муліне (по 25 кольорів на кожній). Добре вписались у дерев"яні рамочки розміром 15х20 см. Рамки присипані морським піском та мушлями.



16. Киця з сонечком
Подарунок подрузі до дня народження. Чорна канва, нитки муліне. Паспарту з бархатного паперу, готова рамка.


17. Обкладинки для паспортів
Подарунок подружній парі (на честь його дня народження). Сподіваюсь сподобався... Хотілося, щоб де б не були ці люди, завжди було зрозуміло хто вони і звідки!
Канва чорного кольору, традиційний український узір, нитки муліне DMC. Хрестик і декоративний крайовий шов.
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:55 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
18. Літня серветка
Вирішила проекспериментувати і ось що у мене вийшло. На таку серветку надихнув мене Ваш форум, схемка букетика теж звідси і перша моя мережка. Вишивала шерстяними нитками у дві нитки, мережку робила ірисом.


19. Хрестильна сорочечка для Святославчика
Маленька вишита сорочечка для мого племінника Святославчика, який народився у липні, шилась спеціально для хрещення. Пошила я її за зразком старої льолі з білої бязі, вишивала хрестиком по рахунку ниток, плетений шнурочок-зав"язка протягнутий через горловину, тому її можна призібрати (горловина широка, щоб легше було одягати на немовля).



20. Закладинки з борщівським візерунком
Завдяки нашому форуму я познайомилась із борщівськими вишиванками. А завдяки невтомним нашим форумчанкам маю тепер цілу колекцію барвистих візерунків у перенаборі ТМК (спасибі!). До "крупних форм" руки часто не доходять, а от закладинки вишивались напрочуд легко і приємно.
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-09-06, 1:58 AM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
21. Бантик для волосся «Магічне літо»Зазвичай я швидко визначаюсь зі схемою вишивки майбутньої заколочки, але не цього разу. Цілий вечір я просиділа, гортаючи сторінки альбому, присвяченого творчості Ксенії Колотило. Ці орнаменти просто зачарували мене. Зупинивши свій вибір на одному, досить святковому та різнобарвному, я дістала саму мілку «аїду». Тому готовазаколочка на відстані 30-40 см. виглядає так, наче вишита гладдю. А ще це мій маленький рекорд, адже порахувавши кількість хрестиків, самій не віриться – їх аж 2 405! Ось така вона вийшла, яскрава, що нагадуватиме мені про це прекрасне магічне літо)


22. Вишивалочка-відпочивалочка зі смаком кави з молоком
Вишивалась для душі, швидко і весело. Тому якраз звучить в унісон до цього конкурсу )))



ПРОШУ ВИЗНАЧАТИСЬ!
 
nosiknataДата: Четвер, 2012-09-06, 2:19 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
17. Обкладинки для паспортів

важко дався цей вибір - мотанкова пара вразила, черепашки розчулили, краватка та закладинки - надихнули! Дякую, Юлечко за чудову галерею літніх рукоділь!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
РолічокДата: Четвер, 2012-09-06, 3:27 AM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
9. Лялька-мотанка Волошка – Василинка


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
soncevudaДата: Четвер, 2012-09-06, 7:16 AM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
[/b]16. Киця з сонечком [b]

так сподобалось, що навіть собі хочу схемку!

всі роботи чудові! навіть важко вибрати!



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ivabogДата: Четвер, 2012-09-06, 9:04 AM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
11. Нерозлучники для Яни та Андрія Все таке різне і красиве! Дуже важко визначитися, тим паче з одою роботою.
 
БОксанаДата: Четвер, 2012-09-06, 9:36 AM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
9. Лялька-мотанка Волошка – Василинка
 
LyubovДата: Четвер, 2012-09-06, 9:43 AM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
1. Салфетка "Подарочная". Так нежно! И так сложно выбрать - все работы замечательные!
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 9:53 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ну хіба ж так можна? Так багато красивого в одному голосуванні! Спершу хотіла віддати голос за єгипетську Калі, потім за ляльку Василинку, потім за закладинки, краватку для татка...
зрештою віддаю голос за 16. Киця з сонечком smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
octaviaДата: Четвер, 2012-09-06, 9:54 AM | Повідомлення # 16
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
7. Фіалкова вишиванка
 
romantikДата: Четвер, 2012-09-06, 9:59 AM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Поки я писала. потім витирала, потім знов писала Bullet і octavia проголосували.
1. Серветка "Подарункова".

Ну все таке красиве exclaim exclaim exclaim
 
cherryДата: Четвер, 2012-09-06, 10:01 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Черговий раз ставите перед непосильним вибором - адже всі-всі роботи чудові - і мотаночки, і дитячі сорочечки, і картини, закладинки і обкладинки на паспорт. Золоті ручки форум`янок не відпочивали влітку wink І історії зворушливі - дитині на подарунок, молодятам на щастя... та все ж оберу за красу і ніжність
1. Серветка "Подарункова"
 
SabrinДата: Четвер, 2012-09-06, 10:02 AM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А-а-а-а...скільки всього! Ну як тут вибрати? Все таке гарне.
Гуцулка Мирослава.
Модератори, пробачте, що не виділяю товстішим шрифтом свій вибір, поки без мишки. Голос зарахуйте, будь ласка!
 
natalinaДата: Четвер, 2012-09-06, 10:12 AM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
1. Серветка "Подарункова"

Учасницям ДЯКУЮ за гарні роботи!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Голосування літнього конкурсу "Вишиваю-відпочиваю" 2012 (Голосуємо до 20 вересня включно)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.