| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 2:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Кавування за вишивкою у Києві
Кавування за вишивкою у Києві
tanytryellДата: Субота, 2012-11-10, 11:47 AM | Повідомлення # 41
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Ось така галерея зустрічала нас на сходинках Українського дому! Вони такі гарні, що боязно навіть підходити wink
А це ми з Асею-A-stra біля стенду ще однієї моєї віртуальної знайомої з Gallery - Ганни Hanza: А на наступній світлині - ми усі втрьох.
Я намагалась відзняти найцікавіше - але очі розбігались, а часу було обмаль... Прямо, хоч ще раз їдь! )))
Пи.Си. Альбом зі світлинами доступний для всіх - не хочу перевантажувати форум, дублюючи знімки сюди. Приємного перегляду!
 
TanaДата: Субота, 2012-11-10, 1:17 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
anytryell, a-stra, вітаю із зустріччю! Приємні фото!
Сьогодні за станом здоров'я нікуди не виїду,гарної форумівки, дівчата!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-11-10, 5:20 PM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
tanytryell, дякую за фото тут! Я і на Галлері.ру передивилась, але ж! smile
Надалі буду частіше заходити у форум, щоб не прогавити подібної зустрічи!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Субота, 2012-11-10, 8:48 PM | Повідомлення # 44
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Tana, Танюшо, не хворій! Давай - раз-два, і ти вже здоровенька, і п'єш не ліки від застуди, а каву із форумчанками! wink
Лізо, дасть Бог - не остання виставка, і не остання можливість зустрітися! ...Все мрію закінчити ремонт, і влаштувати форумівку прямо у себе вдома... Бо по-перше, вдома набагато затишніше, ніж у будь-якій кав'ярні, а по-друге... ну да - ледача я biggrin
 
a-straДата: Понеділок, 2012-11-12, 2:36 PM | Повідомлення # 45
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
tanytryell, Танечко! Дякую за фото! Дуже рада була зустрітись і познайомитись в реалі!!! Дійсно, часу було мало, але ми з Танею і позазирати, і поспілкуватись - все встигли! Чудова її подруга Аня з Херсонщини нам зустрілась з самого початку нашої подорожі. Ще коли чекала на Таню, я, неначе щось знала, стала біля Херсонського стенду і давай розлядати: я звернула увагу на Аніни сорочки з настилом! Чудові! Потім розпитала у жінок, кажуть: "А тут десь така маленька чорнявенька жіночка - то її! Зараз вона прийде" Прийша Таня і каже: "О, знайомі квіточки, я бачила цю картину в процесі!" А потім підійша і маленька чорнявенька жіночка, яка і виявилась знайомою Тані Анею! Отаке співпадіння!
Я також надіюсь що це не остання наша зустріч - хотілось би, звичайно, і більш розширеним складом!!!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Кавування за вишивкою у Києві
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.