| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 5:02 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Bullet, shtynka, nosiknata, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » "Декор столу і приміщення до зимових свят" 2013-2014 (умови, обговорення)
"Декор столу і приміщення до зимових свят" 2013-2014
OленкаДата: Субота, 2013-12-07, 2:36 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Конкурс включає в себе всі можливі види оздоблення інтер"єру і столу приурочені до зимових державних і релігійних свят, вишиті і не тільки.

 

До участі приймаються фотографії оздоблення будинків, приміщення чи святкового столу (загальна) і елементи декору створені власноруч (крупним планом).

Кількість робіт від одного учасника необмежена. Адреса -konkursnavyshivanka@yahoo.com
Умови подання світлин:

Розмір світлин не повинен перевищувати 500 пікселів по меншій стороні,1000 по більшій стороні.
Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб.
Допускається 4 фото з різних ракурсів!

Само собою зрозуміло, що фото з обличчями гостей чи наполовину з"їденим святковим столом до конкурсу я не прийму, тому постарайтесь фотографувати святковий декор ДО поїдання чи дарування!

Оформлення листа:
тема "Конкурс декору" або "Декор столу і помешкання до зимових свят".

В листі - нік на форумі, поштова адреса (чи поштова служба),назва роботи, короткий опис світлин, використаних матеріалів, техніки виконання.

Оскільки зимові свята тривають не один день(завжди хтось закінчує роботу в останню годину, або останню ніч ), а фото буде зроблено "в реалі", збиратиму роботи від початку свят до 20 січня.

Голосуватимемо до кінця січня.

Оголошення переможця 1 лютого.


До формування призового фонду можуть долучитись всі бажаючі:

Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".

Журнал " МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" в "ОДНОКЛАСНИКАХ"" В КОНТАКТІ""МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". Клікайте - замовляйте, передплачуйте, беріть участь у розіграшах призів для передплатників так конкурсах!


Від себе також приготую невеликий подаруночок, так, як надсилатиму журнали я.
Вчора пані Леся Літнянська прислала спеціально для нашого форуму , для переможців у наших конкурсах старі і новий номер журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". За, що їй дяка величезна.


Журналів багато , конкурсів також багато. ПРиймайте участь та вигравайте!

Модератор Dmutrik09

Від Ганнусі:
Відріз ситцю "Ніжна лілія", 100 на 190.
Прикріплення: 9857621.jpg(239Kb)

Сестра - Юля Долучилась до надання призів:
"Переможцеві конкурсу надішлю вишиту  дрібничку (поки не показую, бо ще не готово) та петриківський сувенір - дерев"яного коника, якого я придбала у майстрині з золотими ручками Юлії Рожкової."


Сестра-Юля долучилась до формування призового фонду:

"Переможцеві конкурсу надішлю вишиту  дрібничку (поки не показую, бо ще не готово) та петриківський сувенір - дерев"яного коника, якого я придбала у майстрині з золотими ручками Юлії Рожкової".


Бажаю успіхів і натхнення

P.S. Розпорядження Адміна:
"Наголошую: отримання призів - за рахунок переможця! Це стане одним з обов"язкових правил форума".
Прикріплення: 8631178.jpg (170.4 Kb) · 1666606.jpg (165.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
irinka-vitaminkaДата: Вівторок, 2013-12-17, 8:43 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Дівчата, щось дуже мовчазні Новорічні конкурси в цьому році. Раніше якісь ідейки підкидували, підтримували одна одну, стимулювали. В цьому році щось все так тихо і глухо, аж руки опускаються. Агов, любі мої, підтримайте Новорічні конкурси!
Просто усі-усі готують щось цікавеньке до конкурсу. Минулого року я не брала участь у цьому конкурсі, а у цьому році маю декілька ідей!


http://vk.com/id201987262
 
OленкаДата: Вівторок, 2013-12-17, 9:00 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
irinka-vitaminka, чекаю!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Олена-Дата: Вівторок, 2013-12-17, 10:46 PM | Повідомлення # 23
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
ого... я тут вчиталася. і раптом відчула, який же ви відповідальний шмат роботи взяли на себе!
(про всяк випадок, одразу допишу, що я особисто зустрічатиму новий рік з родиною не вдома, тому в цьому році буду лише вболівальником і старанною ученицею - як таке роблять і які ідеї нині в ходу - тому ніяких меркантильних інтересів мої подальші калькуляції не мають)...

але це ж як вам важко! або з-за океану призи висилати декільком людям (бачу; у вашої попередниці призерів було багатенько), що саме по собі і дорого (поштові тарифи, чула від подруг, шалено виросли), і йтимуть якраз до Великодня! або видать, тут хтось допомагатиме технічно? щоб зібрати призовий фонд в одному місці, чи отримувач призів платитиме за пересилку за кожен предмет окремо smile ?
 
BulletДата: Середа, 2013-12-18, 3:36 PM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Олена- ()
але це ж як вам важко! або з-за океану призи висилати декільком людям (бачу; у вашої попередниці призерів було багатенько), що саме по собі і дорого (поштові тарифи, чула від подруг, шалено виросли), і йтимуть якраз до Великодня! або видать, тут хтось допомагатиме технічно? щоб зібрати призовий фонд в одному місці, чи отримувач призів платитиме за пересилку за кожен предмет окремо ?

Не переживайте, у Оленки є спеціально вивчені люди, які працюють з цього боку океану wink Тож впевнена, ні вам, ні іншим потенційним конкурсантам, не варто піднімати паніку на пустому місці із-за призів.
Призи висилатимуться з України.
Призовий фонд складається нами, активними форумчанами. До речі, ви також при бажанні можете долучитись до формування призового фонду і тим самим полегшите роботу координатора. За це ми порекламуємо вашу майстерню, магазин, бізнес тощо wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2013-12-18, 9:57 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, дякую за відповідь! Я в цьому році відчуваю себе трошки не повноцінно- це що до призів. Але я виправлюсь, чесно! Що стосуеться до пересилки з за океану - це все відносно - а минулі роки я висилала: призи, "пошту щастя" висилала на не маленькі сумми. Зараз мое положення трошки змінилось. Але я впевнена- в Новому році все повернеться "На круги своя". Всіх люблю, всім вдячна, ваша Оленка.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Олена-Дата: Четвер, 2013-12-19, 1:37 AM | Повідомлення # 26
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші відповіді - ситуація прояснилась, тепер вболіватиму за  конкурсантів!
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2013-12-22, 0:41 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".


Від себе також приготую невеликий подаруночок, так, як надсилатиму журнали я.
Прикріплення: 5549782.jpg (170.4 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2013-12-22, 10:09 PM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".

Дякую за таку передноворічну приємність! smile

Тепер ще більше хочеться брати участь в цьому конкурсі та перемагати!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-23, 3:24 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Леся! Дякую і тобі і пані Лесі Літнянській. 
Bullet, Ліза, ти мене вже так заінтригувала, що я по два рази на день у поштову скриньку заглядаю. Давай уже роботи.  tongue   



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-23, 1:10 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
До закінчення строку прийому робіт залишилось 9 днів. Прошу надсилати свої роботи.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-12-24, 11:04 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Вчора пані Леся Літнянська прислала спеціально для нашого форуму , для переможців у наших конкурсах старі і новий номер журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". За, що їй дяка величезна.



Журналів багато , конкурсів також багато. ПРиймайте участь та вигравайте!
Прикріплення: 9294794.jpg (165.4 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
vecnaДата: Вівторок, 2013-12-24, 12:54 PM | Повідомлення # 32
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
Oленка, доброго дня! як це розуміти. 
Цитата nosiknata ()
слушне зауваження. Це до цього конкурсу не відноситься. Приймаю своє повідомлення, щоб не збивати людей з толку.
на україні основні приготоування до свят розпочинаються 5-6 січня.на новий рік у мене наприклад всі хто куди.навіть ялинку не хочу прикрашати. 
збиремось на святий вечір.ну і фото надсилати у святкову ніч не буде часу.я думаю що терміни прийому робіт треба переглянути.це моя думка.


Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
ГаннусяДата: Вівторок, 2013-12-24, 5:55 PM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
А я хочу долучитись до призового фонду. Від мене буде гарний та якісний відріз пакістанської бязі з нової колекції (згодом викладу фото, бо тільки вчора отримала).
 
OленкаДата: Середа, 2013-12-25, 1:19 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
vecna
Цитата vecna ()
на україні основні приготоування до свят розпочинаються 5-6 січня.на новий рік у мене наприклад всі хто куди.навіть ялинку не хочу прикрашати.  збиремось на святий вечір.ну і фото надсилати у святкову ніч не буде часу.я думаю що терміни прийому робіт треба переглянути.це моя думка.
Будь ласка читайте перше повідомлення. Правила прийому робіт не змінені.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Окс0832Дата: Середа, 2013-12-25, 1:38 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
всіх переполошив ваш денний коментар про залишок до кінця прийому робіт - 9 днів.

і мені здається, що я мельком прочитала щось на кшалт "за кордоном свято - вже сьогодні". хоча зараз не бачу того допису. оскільки потенційні учасниці слідкують переважно за останніми апдейтами теми - їх переполох - логічне явище.
до речі, те саме -  з новорічною іграшкою. в Україні цього року - 30 і 31-е - робочі дні. мало того, що дошиваємо на ходу... тут за щастя встигнути вечерю зготувати і з роботи добіггаючи, нашите на ялинку зачепити. куди тут фотографувати і ще й в передноворічну годину фото висилати. може, мало би сенс і в паралельному конкурсі хоч до 2-3 січня терміни продовжити - виходячи не з американських, а з українських реалій?
 
OленкаДата: Середа, 2013-12-25, 2:12 AM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
і мені здається, що я мельком прочитала щось на кшалт "за кордоном свято - вже сьогодні". хоча зараз не бачу того допису. оскільки потенційні учасниці слідкують переважно за останніми апдейтами теми - їх переполох - логічне явище.до речі, те саме -  з новорічною іграшкою. в Україні цього року - 30 і 31-е - робочі дні. мало того, що дошиваємо на ходу... тут за щастя встигнути вечерю зготувати і з роботи добіггаючи, нашите на ялинку зачепити. куди тут фотографувати і ще й в передноворічну годину фото висилати. може, мало би сенс і в паралельному конкурсі хоч до 2-3 січня терміни продовжити - виходячи не з американських, а з українських реалій?
Я зміню терміни. 
Цитата Окс0832 ()
може, мало би сенс і в паралельному конкурсі хоч до 2-3 січня терміни продовжити - виходячи не з американських, а з українських реалій?
Я Вас не зрозуміла? До чого тут американскі і українські реалії. Поясніть.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Окс0832Дата: Середа, 2013-12-25, 2:19 AM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
о, дякую за терміни.
зауваження про реалії то не образа. то просто нагадування про розподіл часу у нас. оскільки ви далеко, то не можете знати, що у нас: 28 - е у багатьох бюджетників - робота (субота)
29 - пробуємо встигнути хоч щось
30-31 - хто придумав теж працювати... навтіь не рпацювати,а сидіти на роботі і підстрибувати - коли ж пустять додому. мчати через затори до магазинів і на ходу запихувати на ялинку кульки та кришити салат. уявляю вираз обличчя мами, якби я їй 31-го сказала: "мамо. я вночі! дошила кульку, і мушу викласти її на конкурс. то ви з гостями і з малим почекайте - я мушу це: софтографувати, скинути фото і все вислати організатору :). та так, щоб встигнути до курантів." ох...
реалія в тому, що у вас в США в цей час інший підхід: ви 25-го відсвяткуєте основне, і до 31-го вже значно менше йде приготувань. можна і вишивати, і заявки писати smile як людина, яка трохи пожила за кордоном і святкувати випало - це знаю напевне smile
 
OленкаДата: Середа, 2013-12-25, 2:43 AM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
зауваження про реалії то не образа. то просто нагадування про розподіл часу у нас. оскільки ви далеко, то не можете знати, що у нас: 28 - е у багатьох бюджетників - робота (субота)
Про образу: образити мене не можна, образа це відчуття людини - ви спробували мене образити, але я не образилась. Конкурс це розвага, для приємності, тому вибір має кожний. Що стосується роботи - ми всі працюємо. У мене теж ані 30 ні 31 не вихідні. Я вихідна першого, якщо не викличуть по "Швидкій" на роботу.
Бажаю Вам гарних свят, в які дні б Ви їх не святкували.

Окс0832
Цитата
до 31-го вже значно менше йде приготувань. можна і вишивати, і заявки писати як людина, яка трохи пожила за кордоном і святкувати випало - це знаю напевне


От тепер я точно страшенно здивована: ні 30 ні 31 у мене зовсім часу ні на що крім святкових приготувань немає. Так само як і у всіх моїх друзів - це найзанятіші дні року. За майже 20 років я точно можу сказати що десь так починаючи з  дргугого тиждня грудня і аж до 1 січня - це святкова колотнеча. Але це радісно, і знову ж - мене ніхто не штовхав братись за проведення конкурсів - я роблю це тому, що мені це радість діставляє.
А де я час на це знаходжу - це уже мої турботи. Головне - щоб святковість конкурсів збереглась.

 Окс0832
Цитата
уявляю вираз обличчя мами, якби я їй 31-го сказала: "мамо. я вночі! дошила кульку, і мушу викласти її на конкурс. то ви з гостями і з малим почекайте - я мушу це: софтографувати, скинути фото і все вислати організатору :).
А мої уже і не дивуються, посміхаються і допомагають: чоловік і діти фотографувати, мама - рахувати голоси.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Окс0832Дата: Середа, 2013-12-25, 5:03 PM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Олено, наша суперечка - з нічого.

Цитата Oленка ()
До закінчення строку прийому робіт залишилось 9 днів. Прошу надсилати свої роботи.

я так розумію, що ви машинально вчора наплутали і написали речення по короткий залишок (8-9 днів) до кінця конкурсу не в ту тему. тому логічно, що багато народу вирішило перепитати.
то давайте краще цю дискусію затремо, як і оце цитоване повідомлення саме по собі. і замість неї на світле Католицьке Різдво вивіситься оголошення, що всі можуть спокійно креативити і над іграшками,і  в оселях, і що час іще є.

це ж прекрасно. що настрої, передсвяткова метушня і очікування чуда однакові у всіх форумчанок, де б вони не були.

технічну описку можна витерти і забути, а як ми зараз почнемо щось доводити.. хіба наш настрій того заслужив?

а заодно побажаю всім вдалого пошуку ідей, вправності ваших рук, і достатньо тепла у серцях, щоб конкурсні декори вийшли вражаючими.
 
ГаннусяДата: Середа, 2013-12-25, 9:06 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Цитата Ганнуся ()
А я хочу долучитись до призового фонду. Від мене буде гарний та якісний відріз пакістанської бязі з нової колекції (згодом викладу фото, бо тільки вчора отримала).
Відріз ситцю "Ніжна лілія", 100 на 190.
Прикріплення: 9857621.jpg (239.1 Kb)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » "Декор столу і приміщення до зимових свят" 2013-2014 (умови, обговорення)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.