| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 11:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Bullet, shtynka, nosiknata, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » Конкурс ялинкової новорічної прикраси (Новорічні прикраси виготовлені власними руками)
Конкурс ялинкової новорічної прикраси
OленкаДата: Неділя, 2012-11-25, 0:22 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Оголошую Конкурс Новорічної Прикраси виготоленої власними руками, з участю всіх членів сім"ї або нашими діточками самостійно.


Будь ласка надсилайте ваші роботи уже зараз.

У конкурсі можуть взяти участь учасники нашого форуму, що мають статус "перевіреного користувача". Робота не повинна фігурувати на іншому форумі.Без жодного авторського підпису.

Прийом робіт з 24 листопада по 1 січня включно. Голосування розпочинаємо 2 січня , а 14 січня, у перший день Старого Нового Року, оголошую результат

1) Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів
зроблена Вашими руками в 2012 році - перша номінація

2)Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів зроблена як сімейний проект в 2012 році – друга номінація. Обов*язково указати ім*я всіх, прийнявших участь у проєкті і вік дитини якщо дитина приймала участь у виготовленні

3)Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів зроблена дітьми самостійно в 2012 році - приймаються з радістю і будуть виділені в окрему, третю номінацію. Вік який я вважаю дитячим - від 3 до 12 років. Розділення по вікових группах не буде. Я розумію що роботи будуть відрізнятись рівнем виконання, але Новий Рік свято дуже дитяче, всі учаники отримають принаймні грамоту.

Робота не повинна фігурувати в мережі. В листі необхідно означити назву конкурсу, і зробити помітку «Дитяча робота», якщо ця робота виконана дитиною або назву номінації, до якої Ви відправляєте свою роботу. Приймаються по 1-4 фото однієї роботи в форматі .jpg (не архів, не ВВ-коди), без жодного авторського підпису; розмір фото по більшій стороні не повинен перевищувати 1000 пікселів

Роботи на доробку повертаються один раз, автор прийнятої роботи отримає підтвердження про отримання на протязі 72 годин. Кількість робіт від одного автора не обмежена. Будь ласка відправляйте кожну роботу окремим листом. Це значно полегшує роботу координатора і зберігає купу часу.Роботи відправляти на konkursnavyshivanka@yahoo.com

Пам"ятаючи досвід минулого року, я всі призи на цей рік уже віддала Лізі, коли була в Києві. Ліза, дорога моя, будь ласка виклади фото призів від мене.

До формування призового фонду можуть долучитись всі бажаючі.

Бажаю успіхів і натхнення

1)
Окрім призів, які Оленка демонструє власноруч, також в призовому фонді ось такі чудові речі, корисні аксесуари і мрія вишивальщиці:


2) Журнал "ВСЕ О РУКОДЕЛИИ" - по 1 журналу переможцю кожної номінації, журнали випадковим числом, практично лотерея, обкладинки можуть не співпасти з наявними у адміна журналами. Є свіжі та архівні номери.



3)
Три підставочки під каву від Лори Шейх, урочисто вручені адміну на київській форумівці в жовтні цього року!

4)- ви можете долучитись до формування призового фонду! smile
Прикріплення: 7741025.jpg (71.0 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2012-12-03, 3:07 AM
 
OленкаДата: Неділя, 2012-11-25, 0:26 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, будь ласка зроби кнопочку для конкурсу мені у підпис і якщо можна то там де всі кнопочки для конукурсів.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
tanytryellДата: Неділя, 2012-11-25, 2:17 AM | Повідомлення # 3
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Ой... Як хочеться взяти участь!!! І навіть матеріали лежать! І навіть без конкурсу дуже хочу наробити таких прикрас... Пішла шукати шпаринку між вже розпочатими процесами.................
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2012-11-25, 2:46 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Oленка,дякую за конкурс!
 
OленкаДата: Четвер, 2012-11-29, 0:22 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, дорога моя, що там з фото призів та кнопочок? Чекаю! cool biggrin


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
SabrinДата: Четвер, 2012-11-29, 1:12 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Прикраса мусить бути обов'язково "на ялинку", тобто висіти? Чи можна "під ялинку"?
 
ТМКДата: П`ятниця, 2012-11-30, 11:58 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Дуже жаль, що іграшки не можуть фігурувати в мережі, бо ж майже всі роблю на подарунки, а дівчата отримавши їх до свят, викладуть світлини на форумах. Тож...

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-30, 12:06 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ліза, дорога моя, будь ласка виклади фото призів від мене.

чомусь тільки зараз побачила цю конкурсну тему smile Вибачай за затримку, сьогодні буде і фото призів і кнопка smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КалиновичДата: П`ятниця, 2012-11-30, 7:01 PM | Повідомлення # 9
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ех, шкода, що прикраса тільки на ялинку, я якраз панно на стіну довершую...
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-11-30, 11:28 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Калинович, Це не проблема. У нас є конкурс декору домівки до Новорічного свята. Веде nisiknata. Долучайтесь, набирайте потрібну кількість повідомлень і Долучайтесь!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-11-30, 11:34 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
ТМК, мені дуже хочеться щоб голосували саме за роботу, а не за автора. Я дуже люблю несподіванні відкриття талантів наши

Sabrin, Під ялинку можна, якщо Наталка не буде заперечувати, бо це підходить до всіх конкурсів.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Субота, 2012-12-01, 9:38 AM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet,
Quote (Bullet)
Вибачай за затримку, сьогодні буде і фото призів і кнопка
Та нічого, я чекаю. Дякую за увагу! cool biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ТМКДата: Субота, 2012-12-01, 11:39 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Quote (Oленка)
мені дуже хочеться щоб голосували саме за роботу, а не за автора.

Я зовсім не проти, шкода лише, що прийняти участь не вийде, бо цей рік в мене на іграшки врожайний. Або прийдеться прохати дівчат не викладати світлини до Старого Нового року. biggrin


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-02, 3:38 AM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, все готово! На фото сама Оленка показує надані нею призи, привезені з дальніх берегів Америки;) І кнопочка вже висить wink І уранли долучаю, але з журналами буде сюрприз і лотерея - кому який випаде невідомо до самого завершення конкурсу:))))


Зараз маю всі ці числа, але також маю архівних багато, які надіслали нам наші спонсори "МИР РУКОДЕЛИЯ" раніше і майже оптом smile За що їм, безперечно, велика подяка smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-12-02, 11:29 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую, Ліза. Там здається було ще щось, подивись будь ласка. Бо це тільки призи для дитячої і сімейної номінацій. Може є ще щось? biggrin


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2012-12-03, 0:48 AM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Дякую, Ліза. Там здається було ще щось, подивись будь ласка. Бо це тільки призи для дитячої і сімейної номінацій. Може є ще щось?

Сфотографувати кожен приз окремо? Звісно, є все, що ти мені передала. Я його не продала і не використала сама ))) Все на місці, не хвилюйся.

п.с. сфотографувати не мала можливості, тому віднайшла фото на форумі, де ти демоснтруєш частину призів!

+


Зовсім забула додати три підставочки під каву від Лори Шейх, урочисто вручені адміну на київській форумівці в жовтні цього року! Та дам! Три номінації - три призи, чи як там вже координатор надумає;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2012-12-03, 3:09 AM
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-12-03, 7:31 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я його не продала і не використала сама ))) Все на місці, не хвилюйся.
Дуже тихо, по-секрету: Я не пам"ятаю що я тобі давала. Я думала, підгледіди ті призи, бо вони для мене як приз-сюрприз тепер. biggrin biggrin Дякую, що ти виклала. Головне, що в цьому році всі все отримають вчасно!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2012-12-03, 12:05 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, все буде добре wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-12-03, 8:21 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дорогі мої дівчата,
Дякую вам всім, за надіслані роботи, я вже отримала декілька. Я переживала, що за моєї невідправки призів до минулорічного конкурсу у мене не буде учасників зовсім. Дякую, любі, за довіру! Чекаю з нетерпінням, на всі ваші, дитячі і сімейні проробки. tongue



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
sjana_ifДата: Вівторок, 2012-12-04, 2:04 AM | Повідомлення # 20
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Я переживала, що за моєї невідправки призів до минулорічного конкурсу у мене не буде учасників зовсім

Oленка, призи, хоч і неймовірно приємно отримувати і дорослим і дітям, але все одно важливіше визнання smile (психологи теж так кажуть biggrin ). Це я розписуюсь за дорослих cool


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » Конкурс ялинкової новорічної прикраси (Новорічні прикраси виготовлені власними руками)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.