| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 11:10 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » ДЕ КУПИТИ ?
ДЕ КУПИТИ ?
JinseiДата: Вівторок, 2011-12-13, 6:18 PM | Повідомлення # 81
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
romannah, шовкові нитки раджу шукати на Петрівці - там найбільший вибір. Знаю, що гарне полотно продається на Житньому Ринку. Ці палатки легко знайти, якщо їхати маршруткою в напрямку із Глибочицької вул. до Контрактової. Маршрутки зупиняються прямо біля найближчого входу в павільйон. Туди Вам і треба wink
 
ЯгаДата: Вівторок, 2011-12-13, 7:36 PM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
romannah, якщо шовк потрібен натуральний, то Madeira Silk є в магазинчику біля метро Університет, протилежна сторона від метро, трохи вниз по бульвару Шевченка, в підвальчику.

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
fieryДата: Вівторок, 2011-12-13, 8:20 PM | Повідомлення # 83
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 137
Нагороди: 0
Репутація: 57
Статус: Offline
Полотно для сорочки беру в текстиль-контактах. Вони в декількох місцях в Києві знаходяться. Шовкові нитки бачила на Петрівці: останній ряд, там є магазинчик вишивки.

Живу в ритмі щастя!!!
 
rusia1203Дата: Вівторок, 2011-12-20, 4:51 PM | Повідомлення # 84
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
дівчата, може хтось купляв книжки Л.Гавур "Чарівні візерунки" в трьох частинах??? мені цікаво чи схеми вишивок в різних частинах зовсім різні чи друга частина це доповнена перша частина. а третя частина це доповнення другої??? тобто якщо б я купила тільки 3 частину то в ній були би схеми з попередніх двох частин??
буду дуже вдячна biggrin

Додано (2011-12-20, 4:48 PM)
---------------------------------------------
дівчата, чи хтось бачив книжки Л.Гавур "Чарівні візерунки" в трьох частинах????? мене цікавить чи схеми в кожній чаастині усі різні, чи друга частина це доповнення першої, а третя доповнення 2???? може треба тільки купити 3 частину де будуть схеми і з попередніх 2 частин?????
буду дуже вдячна за підказку!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))

Додано (2011-12-20, 4:51 PM)
---------------------------------------------
biggrin

 
Оксана5Дата: Вівторок, 2011-12-20, 4:55 PM | Повідомлення # 85
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Я маю всі 3 книжки Л. Гавур. У всіх 3 є узори для рушників, сорочок чоловічих, жіночих, серветок і т.д. В кожній є різні узори, тобто поділу по темах в книжках немає. В третій є трохи більше рослинних орнаментів, бо в попередніх 2 більше геометричних.

Додано (2011-12-20, 4:55 PM)
---------------------------------------------
1, 2 має десь за 200 сторінок, а 3 десь 90. Вона відповідно і дешевша

 
рукодельницаДата: Неділя, 2012-03-04, 1:51 AM | Повідомлення # 86
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, дывчата яке гарне вбрання, я для своїх кукол теж викрпистовую декоративну тканину, дуже гарно виглядає.
 
НинокДата: Неділя, 2012-03-04, 2:05 AM | Повідомлення # 87
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 0
Репутація: 49
Статус: Offline
Дорогі дівчата! Допоможіть знайти в Київі магазин, де продаються тканини для вишивання. В особливості цікавить" Аіда". Вдячна наперед за вашу допомогу!
 
romannahДата: Неділя, 2012-03-04, 4:01 AM | Повідомлення # 88
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Нинок, я зазвичай, купую на Петрівці. Бачила на Воровського (в дворі бувшого сінного ринку- дуже гарний магазин з аксесуарами для рукоділля).

я всіх люблю
 
BulletДата: Неділя, 2012-03-04, 6:46 PM | Повідомлення # 89
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Нинок)
Дорогі дівчата! Допоможіть знайти в Київі магазин, де продаються тканини для вишивання. В особливості цікавить" Аіда". Вдячна наперед за вашу допомогу!

Ніно Анатоліївно, кінцева зупинка трамваю №1, "№ 18 - магазин Фуршет, праве крило, другий поверх. + навпроти цього ж фуршету магазин мережі Текстиль-Контакт. там теж буває.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Понеділок, 2012-03-05, 2:02 AM | Повідомлення # 90
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Возле м. Харьковская есть ТЦ "Изумруд" - есть ткань типа "Аида", часто бывает рушниковое полотно, лён. На рынке возле метро есть точка с вышивальными принадлежностями, в т.ч. тканями и нитками (ДМС точно, и ещё какие-то, не уточняла - кажись, питерские). Там же, чуть дальше по маршруту 45-го автобуса, в ТЦ "Пивденный" отличный магазин с нитками ДМС и питерскими, тканями и наборами; принимают на оформление, но качество не самое... В ТЦ "Элтикс" на м. Позняки и ТЦ "Киев" на Харьковском шоссе тоже есть магазины. В "Киеве" точка точь-в-точь, как в "Свитанке" на Льва Толстого.Там, кстати, видела на днях тонкую равномерку - рубашечную, по цене, как и "Аида"... В Элтиксе небольшая точка, но столько всего - глаза разбегаются! Когда нигде не было чёрной "Аиды" - там нашлась даже всех каунтов и от двух разных производителей! На м. Лыбидская в "Плазе" есть отдел Житомирского льна, а рядом - просто отдел тканей. Вышивальными не торгуют - а вот хороший импортный лён бывает. Плюс магазин тканей возле моста - там ещё есть отличный отдел фурнитуры.
В квадрате на м. Дружбы Народов есть точка - ткани, нитки, схемы, наборы и всякая мелочь. Аиду тоже продают, и на метраж, и кусками. Часто бывает рушниковое полотно.
 
mirra15Дата: Вівторок, 2012-03-13, 3:02 AM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Доброго всім вечора!А можливо хтось знає чи продають сьогодні мішковину для килимів.Якщо так,не підкажете де її можна купити у Львові?
 
НинокДата: Вівторок, 2012-03-13, 10:35 AM | Повідомлення # 92
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 0
Репутація: 49
Статус: Offline
romannah, Bullet, tanytryell, Дякую, вам всім за допомогу і увагу.
 
tanytryellДата: Середа, 2012-03-14, 12:09 PM | Повідомлення # 93
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
mirra15, я про таке й не чула... Мішковину, може, і продають - але не як вишивальну. Треба шукати там, де є тканини для всіляких технічних потреб. Або розпускати цукрові мішки, як моя баба колись робила...
 
mirra15Дата: Середа, 2012-03-14, 5:32 PM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
tanytryell, дякую за відповідь.будем шукати
 
romannahДата: Середа, 2012-03-14, 9:41 PM | Повідомлення # 95
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
mirra15, мішковина -це ніби аіда 11. пошукайте по інтернетмагазинах. може білоруська така є крупна. tanytryell, - думаю що то не такі мішки..... мама вишивала на сірій мішковині доріжку . може Житомир-льон бути.

я всіх люблю
 
BulletДата: Четвер, 2012-03-15, 10:13 AM | Повідомлення # 96
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Форумчанки,Ю потрібна ваша інформаційна допомога: знайомий шукає В УКРАЇНІ виробника гобеленів по його ескізам. Сюди або мені в приват пишіть, будь ласка, хто знає таке виробництво.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Субота, 2012-03-31, 0:42 AM | Повідомлення # 97
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
mirra15, ,бачила в Житомир-льон тканину подібну до мішковини в плазі на м. Либідська

я всіх люблю
 
LeniДата: Четвер, 2012-04-05, 10:33 AM | Повідомлення # 98
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть будь ласка, де в Києві можна купити писачок? Дякую.
 
JinseiДата: Четвер, 2012-04-05, 11:32 AM | Повідомлення # 99
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Доброго дня, Leni, smile

Писачок можна купити на Андріївському в декількох точках. Зараз, перед Паскою, якраз вони мають бути. Ще можна купити у майстрині-писанкарки Зої Сташук. В суботу зранку вона буде проводити заняття по писанкарству у музеї декоративного мистецтва (це той, що на території Лаври).

А Вам який, власне, треба? Бо вони бувають різні.

Творчих успіхів. smile
Марія.
 
LeniДата: Четвер, 2012-04-05, 9:59 PM | Повідомлення # 100
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Маріє, дуже дякую Вам за відповідь:) Я хочу купити писачок у подарунок для друга але не знаю які вони бувають. Якщо Вам не важко, розкажіть мені коротко, чим вони відрізняються. Я знаю що зараз на Андріївському проходить реконструкція, спробую туди піти в суботу але не впевнена що когось там знайду з писачком :) Не знаю чи встигну до Лаври. Може ще якісь місця порадите?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » ДЕ КУПИТИ ?
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.