ДЕ КУПИТИ ? - Сторінка 9 - СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ
| | Вхід у форум

Середа, 2016-12-07, 11:15 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: Tana, ganzya 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » ДЕ КУПИТИ ?
ДЕ КУПИТИ ?
Inna55Дата: Четвер, 2015-02-19, 8:29 PM | Повідомлення # 161
перехожий
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хто небуть де у Львові можна купити вишитий жіночий одяг?
 rozetka.com.ua/1162060/c1162060

сяняДата: П`ятниця, 2015-02-20, 1:31 PM | Повідомлення # 162
побратим
Група: Перевірений користувач
Репутація: 72
На Вернісажі (район Оперного театру, театру ім. М. Заньковецької), біля нього є ряд магазинчиків. Пройдіться в центрі маленькими вуличками. практично на кожній є 1-2 магазини з вишитим одягом. Можна купити як нововишитий, так і одяг 30-60 років. Також і на великих речових базарах є кіоски з вишитим одягом. Магазин "Мамина світлиця", на скільки я знаю, має свій сайт, де можна зробити замовлення

ZeskaДата: Вівторок, 2016-10-25, 2:03 PM | Повідомлення # 163
перехожий
Група: Користувачі
Репутація: 0
От як би там не було, а вишиванка - це просто перша річ, яка має бути у гардеробі кожної жінки. Дуже мені подобається, коли мотиви вишиванки використовують в повсякденному стилі, або в діловому. Такий одяг ніколи не залишиться непоміченим. Останню свою сукню-вишиванку купувала в Етнодомі http://etnodim.com.ua/ua/zhinkam/ua-plattia-zh/zhinocha-suknia-ethno2-product.html Дуже вона мені прийшлась до душі, вільна, не сковує рухів, виготовлена з натурального льону та ще й сукня дизайнерська. А ще теракотовий колір надає неперевершеного шарму і яскравості. 
Ну ось, похвалилась обновкою! biggrin

СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » ДЕ КУПИТИ ?
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:

Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.