| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 9:51 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 29 з 29
  • «
  • 1
  • 2
  • 27
  • 28
  • 29
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Сорочка, вишита бісером
вишивалочкаДата: Четвер, 2013-12-19, 3:45 PM | Повідомлення # 561
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
НаташаО, прати не потрібно, усадка - тяжче вишивати, але чи не легка для бісеру, для бісеру йде бісерна тканина- плотніша за оксамит question
 
НаташаОДата: Четвер, 2013-12-19, 6:02 PM | Повідомлення # 562
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
вишивалочка, а якщо я планую невеликий малюнок. я кольчугу носити не хочу і мені не подобається багато бісеру, тобто якщо вся блуза розшита бісером, то може оксамит витримає. Але як вишивати 2+2 чи 3+3 чи ще якось, не підкажете?
 
Irina_SVДата: Четвер, 2013-12-19, 6:28 PM | Повідомлення # 563
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Але як вишивати 2+2 чи 3+3 чи ще якось, не підкажете?

на скільки я знаю, це треба дивитись на розмір бісеру (в основному в нас продають №10 - тобто 10 бісеринок на 1 дюйм (2,54 см)).
Брати 2*2 чи 3*3 ви спробуйте на клаптику, якщо є можливість. Щоб бісер прилягав один до одного гарненько і не було просвітків. Бо часом великі проміжки між бусинками, спотворюють сам узор




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/


Повідомлення відредагував Irina_SV - Четвер, 2013-12-19, 6:30 PM
 
НаташаОДата: Четвер, 2013-12-19, 7:32 PM | Повідомлення # 564
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Irina_SV, дякую, буду пробувати.

Повідомлення відредагував НаташаО - П`ятниця, 2013-12-20, 3:14 AM
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2013-12-20, 3:16 AM | Повідомлення # 565
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Іще питання. Почну вишивати на невипраній тканині, бісер ляже гарно, а чи не змінить він свого місця перебування після прання. Тканина ж дасть усадку і бісер може з"їхатись до купи?
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-12-20, 11:19 AM | Повідомлення # 566
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
дасть усадку і бісер може з"їхатись до купи?

не думаю, що тканина настільки всядеться, що бісер буде накладатитись. Ви ж не в окропі будете прати wink




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
НаташаОДата: Субота, 2013-12-21, 1:07 AM | Повідомлення # 567
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Irina_SV, звичайно ж ні.Але бісер тільки що запарила в окропі, за порадою дівчат , прочитала десь вище. Взяла два види, залила кип"ятком і затамувавши подих спостерігала, чи не стане вода зеленою та голубою. Слава Богу, поки що не стала. Я ж набрала цього бісеру як з переляку на дуже дешевому сайті. Якщо в нас на базарі та магазинах платиш за чеський № 10 -5 грн за 10 грам, то там 4.95 грн за 25 грам. А взяла різного аж 55 пачечок.Було б шкода витритити гроші марно.
 
НаташаОДата: Середа, 2014-03-05, 2:28 AM | Повідомлення # 568
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Дівчата, доброї ночі! Звертаюсь за допомогою. Почала вишивати бісером плаття, та щось не те виходить. Можливо цей узор не підходить до бісеру, а може просто в мене руки не з того місця ростуть, але кожна бісеринка живе своїм життям - "куда хочу, туда торчу". Можливо бісер кращий для вишивки більш об"ємних візерунків, бо що стараюсь приліпити їх одна до одної, а вони ніяк. Ось такий візерунок, мабуть потрібно перейти на нитки та вишивати хрестиком.
Прикріплення: 6395357.jpg (77.0 Kb)
 
nisaДата: Субота, 2014-05-03, 8:39 PM | Повідомлення # 569
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Цитата вишивалочка ()
НаташаО, прати не потрібно, усадка - тяжче вишивати, але чи не легка для бісеру, для бісеру йде бісерна тканина- плотніша за оксамит question

Ви занаєте, я вишивала на льоні( звичайному, такому що аж просвічується) і досить гарно виходить. Якщо взір не надто "забитий" - то зовсім не провисає.
Думаю ще на льоні взятися вишити взір "Щедрий подарунок" - там зашито майже весь простір. Побачу що вийде ))))

Додано (2014-05-03, 8:39 PM)
---------------------------------------------

Цитата НаташаО ()
Дівчата, доброї ночі! Звертаюсь за допомогою. Почала вишивати бісером плаття, та щось не те виходить. Можливо цей узор не підходить до бісеру, а може просто в мене руки не з того місця ростуть, але кожна бісеринка живе своїм життям - "куда хочу, туда торчу". Можливо бісер кращий для вишивки більш об"ємних візерунків, бо що стараюсь приліпити їх одна до одної, а вони ніяк. Ось такий візерунок, мабуть потрібно перейти на нитки та вишивати хрестиком.

Наташа0, може я чимось і зможу Вам допомогти, трохи досвіду є.
Перше запитання (точніше порада) вишивати потрібно в одну сторону( можливо Ви це знаєте ))) але на всякий випадок пишу - може згодитися новачкам.
З Ваших дописів я не зовсім зрозуміла на рахунок бісеру - він все ж чеський? Бо якщо це Китай - то.... на жаль так і буде, кожна бісеринка житиме своїм життям )))
Якщо ж бісером все гаразд - то слідуюче питання : Ви вишиваэте на накладній канві чи зразу на тканині?
А от щодо узору, то з впевненістю можу сказати, що будь-яка схема для вишивки хрестиком ( саме хрестиком, без інших видів вишивки) абсолютно підходить і для вишивки бісером - це з власного досвіду, сама так вишиваю. Єдине що взір бісером буде більшим .І ще треба дуже добре підбирати кольори, бо може бути, що в пакетиках відтінки одного кольору різні - а почнеш вишивати і вони зливаються))) - теж з власного досвіду)))
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-06-29, 1:16 AM | Повідомлення # 570
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
nisa, дякую за поради,вибачте,що запізніло дякую, не заходила сюди ,так як комп"ютер не показував про те,що є нові повідомлення. Вишиваю бісером чеським і прямо зразу по тканині. На рахунок відтінків ви правильно говорите,замовила сусідка різні відтінки, а почали розглядати,розкладати один біля одного і виявили,що вони зливаються прийшлось міняти відтінки. За киьайський я вже наслухалась, він же не тільки живе своїм життям,а ще й облазить після прання,шкода сидіти над вишивкою ,а потім -пшик. Вишила на цьому полотні( луцький оксамит) уже два плаття,ось останнє,що сьогодні дошила нарешті.
   
Прикріплення: 9853755.jpg (206.0 Kb) · 9985120.jpg (199.5 Kb) · 2603637.jpg (248.2 Kb)
 
Зірочка-нДата: Вівторок, 2014-07-01, 1:05 PM | Повідомлення # 571
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 40
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Доброго дня!
Підкажіть будьласка , хочу вишити сорочку  для доньки (перший досвід) на габардині  вже з нанесеним малюнком, чи не потрібно підклеювати щось під низ?  
Чи не буде провисати тканина так, як донька не дуже повненька , а взір досить обємний?
Щиро вдячна за поради.

Додано (2014-07-01, 1:05 PM)
---------------------------------------------
Ще одне прохання, можливо хтось має ссилку ,як правильно вишивати бісером ,щоб не стягувалась тканина і мала гарний вигляд.Бо пробувала вишивати ікону  і дівчата  в "мотку " кажуть що за туго .

 
4ae_4kaДата: Вівторок, 2014-09-02, 0:41 AM | Повідомлення # 572
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Зірочка-н, тканина має бути міцно затягнута пяльцями або в станку. Інакше Вам не уникнути стягування тканини в процессі вишивання. Я вишивала бісеромм по габардину з нанесеною схемою від "Мережки" також для доньки, нічого не провісає.

Додано (2014-09-02, 0:41 AM)
---------------------------------------------

Ось нарешті знайшла фото.


Повідомлення відредагував 4ae_4ka - Вівторок, 2014-09-02, 0:41 AM
 
gerasimchuk_olyaДата: Середа, 2015-04-15, 4:59 PM | Повідомлення # 573
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 23
Статус: Offline
Усім привіт! Кілька місяців тому вишила бісером сорочечку для хрещеного синочка. Сьогодні він з гордістю одягає її на свята smile . Використовувала бісерну заготовку від ТМ "Барвиста вишиванка". Ознайомитися із каталогом можна на сайті www.bva.com.ua. Тут можна знайти бісерні заготовки  для жіночих блузи і плаття, чоловічої та дитячої сорочок, різноманітні вставки для одягу. Рекомендую всім, хто цікавиться вишивкою бісером.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
  • Сторінка 29 з 29
  • «
  • 1
  • 2
  • 27
  • 28
  • 29
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.