| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна» » Зустрічі в Києві в липні 2015 року
Зустрічі в Києві в липні 2015 року
TanaДата: П`ятниця, 2015-07-17, 8:14 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
10 липня відбулося міське Свято родинив Маріїнському парку, де донеччанка, нині киянка Тетяна Зез, відома вишивальниця і засновниця  ZETA atelier представила свої роботи на стенді Голосіївського району м. Києва і разом з Тетяною Серебренніковою презентували проект
«Вишивка етнографічна:«Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев, 1876», який реалізується в бібліотеках системи. В наробку Тетяни Зез є жіночий та чоловічий одяг та аксесуари з ручною вишивкою, а також одяг для дітей. І вона ділиться своїми знаннями та вміннями з різними поколіннями користувачів бібліотек. Бо саме в бібліотеки і музеї, за словами майстрині, приходять діти, чиї батьки усвідомлюють важливість виховання молодого покоління через український вишитий одяг, українське слово, українську культуру.

Про збереження і відтворення на сучасному одязі давніх орнаментів старовинними техніками ТетянаЗез говорить так: «Я впевнена, що прививати дитині гарний смак треба здитинства. А ще краще − це коли дитина змалечку буде знати,що українська нація завжди мала і буде мати традицію прикрашати свій одяг ручною вишивкою! З маленьких стібочків закладається генетичний код нації».


Прикріплення: 1869385.jpg (147.0 Kb) · 9100509.jpg (226.3 Kb) · 4609256.jpg (550.9 Kb) · 3254109.jpg (608.2 Kb) · 2686758.jpg (607.6 Kb) · 8892622.jpg (533.5 Kb) · 1366017.jpg (561.0 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2015-07-17, 8:23 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Сюжет для еспресо-tv в бібліотеці ім. В.Симоненка



І кілька фото з місця події








Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2015-07-17, 6:26 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дуже приємно! І ще видно , що проект настільки широкий, що слави вистачає усім smile Молодець, чітко йдеш обраним шляхом! wink

Дівчата, вишивайте незалежно від місця прописки (не дуже мені до вподоби назва ролика, чесно кажучи, уже заселено в наші голови якийсь нелюдський образ українців зі Сходу але ж вони такі сами, а не з рогами, то ж яка різниця, хто вишиває з якого регіону переселений?)))))

Таня Зез, тобі бажаю скорішого втілення мрії, я теж мріяла про власне ательє smile Додаю тобі потенціал своїй мрій, щоб збулась!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна» » Зустрічі в Києві в липні 2015 року
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.