| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 9:02 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наша крамниця » Наші крамнички » Крамничка розпродажів Bullet (Розпродаж заради звільнення полиць :))
Крамничка розпродажів Bullet
BulletДата: Понеділок, 2013-08-26, 3:56 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Автор крамнички: Bullet, Єлізавета.
Контакти продавця:
м. Фастів, Київська облась,
elisa@ukr.net
(097) 158 35 97
Доставка покупок:
Укрпошта (+7грн грн до вартості покупки)
Нова Пошта (за рахунок отримувача),
з рук в руки у Фастові.

Як тут купувати?
- найшвидше і гарантовано купити - зателефонувати мені на (097) 158 35 97 і описати товар.
- або залишити коментар в цій темі
- або написати на електропошту чи в приват.
Як оплатити?
- На картку Приватбанка (4149 4377 3803 6472 - моя приватівська картка)
- Післяплата при пересилці
- з рук в руки
- інше (домовимось)

Актуальні речі до продажу станом на 08/09/2014:

Залишки крою постільної білизни

АПДЕЙТ на 09.09.14, 14.35: лишилось 4 жовтих і 10 зелених!


Розміри відрізів: в середньому 80 х 200 см (довжина 80 см), з різним відхиленням в меншу сторону до максимум 5 см.
Зрізи не особливо охайні, я навіть думала їх підрівняти, але не стала цього робити, бо дехто, можливо, шитиме наволочки з цієї тканини і відрізані мною "для краси" пара сантиметрів можуть зіграти вирішальну роль в кінцевому виробі.

1. Жовто-гаряча квіткова тема.



2. Салатно-зеленкувата листково-геометрична тема:



ВАРТІСТЬ одного такого відрізу = 8 грн за кожен відріз. Ніяких знижок не можу дати, тому просто продаю те, що мені не підійшло. Тканина досить приємна на дотик, але не 100% котон, склад - поліефір з бавовною, а я купувала виключно на дорогий печворк.

Для чого підійдуть ці тканини: пошити наволочки, простинки чи простирадла для ковдри (скоріше на підлітка, або ж з дотачуванням в висоту, якщо для дорослих).З трьох шматків тканини вийде 3 середні наволочки на подушки, це орієнтовно по 5-6 грн за наволочку.Із-за наявності поліефіру в складі тканини, такі вироби дуже швидко висихатимуть і легко відпиратимуться від бруду.
Також можна використати на підкладки. Тканина майже не мнеться.
Ляльки, іграшки, ляльки-мотнаки.
Кольори дуже привабливі, не знаю, чи передав мій фотоапарат яскравість (не "виври око", але насичені і приємні кольори).

Нааразі в наявності є по 10 шматків кожного кольору, але якщо комусь буде потрібно, то піду і заберу з фабрики ще і вам передам (поки що за ту ж ціну, якщо буде в наявності).
Прикріплення: 1577492.jpg (312.6 Kb) · 4463718.jpg (306.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2014-09-09, 3:39 PM
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-19, 8:18 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі форумчанки, планую закупити для власних потреб магнітні кнопки (я - для сумок, ви можете для гаманців, чохликів тощо)по ціні 1 грн 50 коп. за штуку.Продавець поставлятиме за таку ціну УПАКОВКУ в 1000 штук, я використовую кнопок дужже багато, втім тисяча то і для мене трохм занадто.
Пропоную об"єднатись і допомогти мені smile викупити кнопки магнітні (складаються з двох детальок ) по пакуночку 10 і 20 шт в одні руки (щоб було зручно рахувати і пакувати).

розмір: діаметр 18 мм.

Оплачувати наперед непотрібно. Просто висловіть вашу зацікавленість у цих кнопочках (минулого року я купила їх знайчно дорожче, можливо, ви пам"ятаєте? А тепер хочу встигнути зловити удачу за .. за знижку smile

просто чекаю на ваші коментарі, а затим замовлю і протягом тижня (сподіваюсь отримаю і вам відпишу тут і в приати. Ну і просто виставлю на продаж.

Дякую. Сподіваюсь, це комусь буде цікаво!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2014-09-08, 5:58 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Актуальні речі до продажу станом на 08/09/2014:

Залишки крою постільної білизни

Розміри відрізів: в середньому 80 х 200 см (довжина 80 см), з різним відхиленням в меншу сторону до максимум 5 см.
Зрізи не особливо охайні, я навіть думала їх підрівняти, але не стала цього робити, бо дехто, можливо, шитиме наволочки з цієї тканини і відрізані мною "для краси" пара сантиметрів можуть зіграти вирішальну роль в кінцевому виробі.

1. Жовто-гаряча квіткова тема.



2. Салатно-зеленкувата листково-геометрична тема:



ВАРТІСТЬ одного такого відрізу = 8 грн за кожен відріз.Ніяких знижок не можу дати, тому просто продаю те, що мені не підійшло. Тканина досить приємна на дотик, але не 100% котон, склад - поліефір з бавовною, а я купувала виключно на дорогий печворк.

Для чого підійдуть ці тканини: пошити наволочки, простинки чи простирадла для ковдри (скоріше на підлітка, або ж з дотачуванням в висоту, якщо для дорослих).З трьох шматків тканини вийде 3 середні наволочки на подушки, це орієнтовно по 5-6 грн за наволочку.Із-за наявності поліефіру в складі тканини, такі вироби дуже швидко висихатимуть і легко відпиратимуться від бруду.
Також можна використати на підкладки. Тканина майже не мнеться.
Ляльки, іграшки, ляльки-мотнаки.
Кольори дуже привабливі, не знаю, чи передав мій фотоапарат яскравість (не "виври око", але насичені і приємні кольори).

Нааразі в наявності є по 10 шматків кожного кольору, але якщо комусь буде потрібно, то піду і заберу з фабрики ще і вам передам (поки що за ту ж ціну, якщо буде в наявності).
Прикріплення: 3601141.jpg (312.6 Kb) · 8786073.jpg (306.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2014-09-09, 3:39 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
АПДЕЙТ на 09.09.14, 14.35: лишилось 4 жовтих і 10 зелених!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
KS11Дата: Середа, 2014-09-10, 3:35 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Bullet, вибач , що пишу в тебе-не придумаю куди мені написати, а кортить поділитися.

Я сьогодні купила тканину, не повірите Житомирського комбінату -я перевіряла етикетку до рулону
Ширина 150см  
склад:  Льон 48% + бавовна 52% , молочного кольору,
той самий ріднесенький  наш  "Житомирський  льон" для постільної білизни
Ціна: 54грн за метр
В наявності було 3 рулони
Магазин "текстильконтакт" на М Лівобережна в Києві(Раїси Окіпної,3)
купувала зранку , отримала ще 5% знижки (у них з 10-11кожного дня знижка 5%)


Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/
 
BulletДата: Середа, 2014-09-10, 7:20 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
KS11, все ок! може, комусь це знадобиться!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наша крамниця » Наші крамнички » Крамничка розпродажів Bullet (Розпродаж заради звільнення полиць :))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.