| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:20 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Музично-розважальна частина
Музично-розважальна частина
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:27 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
маємо згоду від користувачки Сміяна oksany@gmail.com на музичнй виступ.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СміянаДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:28 PM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 28
Статус: Offline
Я у вашій спільноті новенька, маю простеньку сорочку, два рушники і ще дещо власноруч вишите нескладними техніками, але дуже хочу знати більше, вчитися і взагалі.
З Таnа ми знайомі по іншому інтернет-ресурсу і особисто, так як я все життя збираю і співаю народні пісні, граю на сопілці і дуже люблю все пов"язане з автентикою, вона мене попросила - а я погодилася - взяти на себе організацію творчої частини, так би мовити.

В принципі, я (плюс доця 11 років) може забезпечити мінімальний автентичний співочий і музичний внесок. Але хотілося б запитати у тих хто точно буде - можливо, у когось є гітара і бажання заспівати народну пісню чи народний романс, можливо хтось любить співати і має слух - озвіться, будь ласка, або у приватні повідомлення або на пошту: oksany@gmail.com .
Ми би могли або домовитися про спільний виступ чи про окремий.
Словом, оголошується "конкурс" (бо відмов не буде smile ) "Вишиванка має (не один) талант" smile

p.s. я ще поговорю зі своїми знайомими з гуртка народних танців. Можливо, хоч не обіцяю, буде і диско-пауза з двома-трьома автентичними народними танцями, бо взагалі їх є дуже багато: гречаники, Яків, баламут, падеспань, карапет, картошка, коханка, полька-ризуха, горлиця і інші
 
TanaДата: Субота, 2011-08-20, 11:42 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Програма в робоіті : за кілька днів додамо рекламно-інформаційний текст музичної частини.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2011-08-22, 1:58 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Долучилась до цієї чатини Жанна, дякую! Дякую Сміяна за оперативну роботу та розуміння справи. Можливо, в гостях буде ще+1 сопілка Лесі Сенчук, так що загальна картина вимальовувалась.

Текст в спойлері


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-08-28, 3:55 PM | Повідомлення # 5
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
вчора була перша невеличка репетиція)) така собі замальовка))) думаю, буде гарно)) Сміяна - просто диво))))


мій рукодільний ЖЖ
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2011-09-21, 0:41 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Сміяна)
p.s. я ще поговорю зі своїми знайомими з гуртка народних танців. Можливо, хоч не обіцяю, буде і диско-пауза з двома-трьома автентичними народними танцями, бо взагалі їх є дуже багато: гречаники, Яків, баламут, падеспань, карапет, картошка, коханка, полька-ризуха, горлиця і інші

Сміяна, чи домовилися зі знайомими, хотілося б дуже побачити автентичні народні танці


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Музично-розважальна частина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.