| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:29 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Майстер-класи (оргмоменти)
Майстер-класи
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:39 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ось тут про причини зльоту, про учасників і таке інше

МК проходитимуть одночасно! Чотири столика з МК працюватимуть паралельно. МК - різні по напрямках і різні по рівню майстерності (щоб учасник не жалкував, що потрапив на один, але не зміг прослухати інший).

Уточнені назви МК:
Майстер-клас "Вишивання верхоплута і курячого броду" -- автор Юлія Гончарова (Goncha)
Майстер-клас "Створення ляльки-мотанки" -- автор Світана Цисар (Росава)
Майстер-клас "Прутик одинарний, прутик подвійний, підгин прутиком" -- автор Наталя Гонта (НаталиG )
Майстер-клас "Мережка через чисницю з настилом і прутиком" -- автор Леся Демчук (Dmutrik09)

Що ми чекаємо від майстрів, які проводитимуть МК:
1)покроковий опис виконання шва з фото ілюстраціями кожному учаснику (потім забирається з собою, щоб згадуючи, не пороти своєї роботи).
2)плюс наочність у вигляді власних виробів. (с) Гончарова Юлія
3)прошу всіх ведучих майстер-класів надати мені на е-мейл elisa@ukr.net точні відомомсті *що потрібно для мого МК* (розмір тканини для виконання взірця, кількість ниток - в скільки складень, яка довжина, чи голка, чи ножиці, чи ще щось - напишіть, я заготую)
4)один примірник матеріалів Вашого МК для папки про наш зліт (з рекламно-інформаційною метою) здати Tana в день заходу.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МК:
- МК безкоштовний,
- круглий стіл,
- майстер сидить, показує
- навколо учасники МК сидять (не більше 8 осіб одночасно)
- глядачі стоять , спостерігають
Надання матеріалів для МК:
а) учасники МК приносять із собою свої заготовки і працюють безкоштовно.
б) у майстра на столі наборчки-пакуночки з тканинкою, ниточкою, голочкою, схемкою під МК, описом МК на папірці з лого форума і зльоту. Пакуночок можна придбати просто на МК за символічну суму в 5 - 10 грн (залежно від МК). Пакунок формується координаційною радою.

для МК НаталиG потрібно грубе полотно, питання вирішене



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Субота, 2011-09-24, 7:52 PM | Повідомлення # 61
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, ну ото і питаю, бо розтягнути можу на безкінечну кількість часу. А ще і тему вибрала складену - дві техніки і одному МК. Спробкю уміститись в годину, як ні - то так і буде smile
 
BulletДата: Неділя, 2011-09-25, 12:06 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
А ще і тему вибрала складену - дві техніки і одному МК. Спробкю уміститись в годину, як ні - то так і буде

Юля , в МК головне не час, а НАВЧИТИ. Тож , як я вже тобі колись писала у скайпі, постав годинник перед собою і зауваж, скільки часу триває твій майстер-клас наодинці сама з собою, а потім запроси подружку і зазнач, скільки часу потрібно дл я того, щоб подружку навчити. Отриманий час помнож на два і це вийде час твого МК.

Якщо твій МК наодинці з тобою вкладається в цілу годину, то нема сенсу рохзраховувати на годину, якщо плануєш вчити людей, які НЕ ВМІЮТЬ того, що ти зробила за одну годину. (а ті, хто вміють, навряд чи підуть вчитись, еге ж?)

таке от.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РосаваДата: Четвер, 2011-09-29, 7:07 PM | Повідомлення # 63
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Tana)
Росава, подумайте і напишіть, що Вам може знадобитись для МК.


Написала тобі, Лізо, на скриньку elisa@ukr.net


Моя майстерня

 
BulletДата: П`ятниця, 2011-09-30, 12:48 PM | Повідомлення # 64
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Росава, я отримала і частину тканин уже підготувала. Щоб вам було за що вертати додому чи випити в МД чаю, підготую наборчики для МК по 5 грн, кожен зможе купити + безцінна інформація = власна лялечка smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Майстер-класи (оргмоменти)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.