| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 10:23 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етнофести, культурні події 2012 року.
Етнофести, культурні події 2012 року.
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-09-10, 10:12 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Доброго дня шановній спільноті! Не знаю, чи в ту тему пишу - 16 вересня у Івано - Франківську буде проводитись фестиваль "Прикарпатський вернісаж" та Свято хліба. Кому виходить - може відвідати, у всякому разі я буду намагатися!!! Як та мавпочка - і туди, і туди. biggrin
 
BulletДата: Понеділок, 2012-09-10, 10:20 PM | Повідомлення # 42
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ялина, саме туди, куди треба wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-09-10, 10:25 PM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Ага, спасибі!! Хоч рік від року щось вернісаж не дуже тішить, але, можливо, цього року буде якось по - іншому!
 
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-09-17, 10:39 AM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Добрий день всім! Пощастило вчора відвідати Прикарпатський вернісаж та Свято хліба - добре, що проводилися вони поряд. Учасників фестів було досить, однак половину з них займали продавці китайського примітиву. Впізнала Марію Чулак (вироби з бісеру). В порівнянні з минулими роками - не радує. Бували в нас і Олександра Пренко, і майстри родини Шкрібляків і багато майстрів з ближнього зарубіжжя. Тепер того і близько нема. Навіть українських майстрів було мало, крім того була абсолютно відсутня реклама цих заходів. Таке враження, що це треба було провести пошвидше і збутися цього менінгіту. Майстер - клас був лише з гончарства, та й то це не можна так назвати, бо майстер працював, а люди дивились. По бісероплетінню, ткацтву, виготовленню ляльок - нема вже кілька років. Так що похвалитись особливо нічим, однак трохи фото зробила. На святі хліба було багато виробників, які представляли свою продукцію та бджолярів. Медовуха, скажу я вам - це щось!
сорти винограду, які вирощують в нашій області живий хліб від клубу органічного землеробства медок! смакота мій улюблений хліб! куточок на ярмарку моя слабкість - старожитності борщівські сорочки!! старовинний одяг карпатська бринза народ з нетерпінням чекав куліша (того, чого вдома навряд чи їв би)) колоритна бабуся цей килимок так мені сподобався! а від верети взагалі відійти не могла, і не тільки я! після вручення Прапора Європи в небо випустили кульки - було дуже гарно, однак краще б встановили хоч 1 біотуалет wink Загалом, відпочила, покрутилась між людьми, чоловіка в світ витягла, хоч стогнав дуже потім, прикупила старого конопляного полотна 6 метрів - недорого, вважаю, хоч і недешево - 30 грн погон. метр, шир 54 см. Колись має бути сорочка!! smile
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-18, 1:02 AM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ялина)
Прикарпатський вернісаж та Свято хліба

хоч на фотографіях відвідаю smile Дякую, Ялинко smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯлинаДата: Вівторок, 2012-09-18, 10:13 AM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Будь - ласка, Bullet! Може, побачила і пофотографувала б більше, якби не діти. А так мала трохи замало часу. А в яку тему викласти фото з музею села Саджава (переважно вишивки?)
 
anielДата: Четвер, 2012-09-20, 1:59 AM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Ділюсь новинами та враженнями))

15 вересня під м.Харків відбувся етнофестиваль "Печенізьке поле". Все дійство відбувалось на склоні гори на берегу Печенізького водосховища.

В день у програмі були поросячі перегони, шоу силачів з Верастюком та конкурс солом'яних скульптур.

Ми приїхали з палатками ближче до вечора, палатку кинули біля річки, та пішли на верх склону гори. Концерт вів Кузьма. Співала Ілларія та Марія Яремчук. Якщо першу було дуже файно чутно зверху, то друга просто "піщала" шось.. Потім співав сам Скрябін та гурт ТІК.. Дійство закінчилось о пів першій ночі.. Добре, що хоч автобуси нормально розвозили людей до міста..

гарних фото, нажаль, не маю..



Повідомлення відредагував aniel - Четвер, 2012-09-20, 2:00 AM
 
BulletДата: Неділя, 2012-09-23, 11:32 AM | Повідомлення # 48
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


21-23 сентября 2012г. ярмарка ручной работы Творцы прекрасного в Днепропетровске

25-ая ярмарка изделий ручной работы Творцы прекрасного ждет вас в гости! Как всегда, в Литературном музее Приднепровье на К. Маркса,64 с 21 по 23 сентября с 11-00 до 19-00 г. Днепропетровск.
Прикріплення: 0840700.jpg (195.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
anielДата: Четвер, 2012-10-11, 6:52 PM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Етновечірка на Покрову

Київ, 14 жовтня

 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 2:48 PM | Повідомлення # 50
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Наша форумчанка РОСАВА запрошує на свою першу персональну виставку, що відбудеться в Краєзнавчому музеї мітса Біла Церква (Київська обл). Світана (нікнейм Росава) презентує народну іграшку, переважно ляльку-мотанку.

Дівчата, хто поближче, підтримайте нашу колегу smile Як мінімум, плюсиком в профіль чи приватним привітанням:) - Це її перша виставка!

Росава, бажаємо тобі успіху і багато послідовників і величезної підтримки!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РосаваДата: Неділя, 2012-11-25, 3:04 AM | Повідомлення # 51
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote
Наша форумчанка РОСАВА запрошує на свою першу персональну виставку, що відбудеться в Краєзнавчому музеї мітса Біла Церква (Київська обл). Світана (нікнейм Росава) презентує народну іграшку, переважно ляльку-мотанку.


Лізо, дякую smile

Дякую всім вам, дівчатка, за підтримку smile

І запрошую всіх, хто має можливість приїхати, у магічний світ народної мотаної ляльки. Окрім традиційних ляльок-мотанок, на виставці ви також зустрінете казкових Сороку-білобоку, Снігуроньку, Бабу-Ягу, Чарівного сонячного коника та ще близько тридцяти різновидів інших оберегових та обрядових лялечок smile

Виставка триватиме до 5-го грудня, музей працює щоденно з 9 до 17 години, вихідний день - середа.
Вхід до виставкової зали безкоштовний.

Ось кілька фото з виставки






Моя майстерня



Повідомлення відредагував Росава - Неділя, 2012-11-25, 3:10 AM
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-11-26, 1:33 AM | Повідомлення # 52
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
дівчата-киянки,підкажіть будь ласка.як дістатися до ст.м Нивки - бо хочу попасти на оголошений на головній сторінці "МЕДВІН: Книжкова коляда" - бо як раз буду у ці дні у Києві smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
zetkaДата: Понеділок, 2012-11-26, 1:08 PM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
Zeta, Ви прибуваєте потягом? Тоді метро від ст.м."Вокзальна", що знаходиться прямо на вокзалі до ст.м."Нивки" - це пряма гілка 4 зупинки.

 
ZetaДата: Понеділок, 2012-11-26, 1:42 PM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
zetka, дякую! smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LeniДата: Понеділок, 2013-02-11, 10:52 AM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Знайшла цікавий фотозвіт з косівського фестивалю автентичного одягу "Лудинє-2012"
 
BulletДата: Вівторок, 2013-03-12, 10:00 AM | Повідомлення # 56
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Неймовірна за своїм розмахом Масляна-2013 від СТБ, що проходитиме на території ВДНГ у Києві, вартуватиме вам по 100 гривень за вхідний квиток.

http://maslyana.stb.ua/news/2013/2/28/55149/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2013-03-17, 11:56 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вчора побували ми ми на відкритті цієї Масляної. Не питайте яким чином мене туди занечло і яке щастя, що ми не взяли із собою дітей. Вже до 11години ранку(!) паркуватися на Васильківській, 40-річчя і Глушкова було важко, людей несло з метро сила-силенна. Такого натовпу я раніше не бачила ні на Майдані,ні будь-де в іншому місці. Підземний перехід повний,  кас не менше 50. Натовп несе в чергу на вхід. Далі те,що вдалось схопити.





Принти вибійок і оформлення соломою потішило. Ось і все з народного.
Те, чого було багато, гарно оформлено і можна було підійти і сфотографувати.


Щоб сфотографувати цю конячку з льоду,підійти до неї, ми постояли хвилин 7(!)

Та сама гірка,на яку ми хотіли повести дітей. Праворуч фрагмент щонайменше тисячної чергидо цього задоволення.

Намети із їжею нагадували намети для соціальної допомоги безхатченкам взимку, а черги до млинціві відбивали все бажання стояти в них, і ціни також, 30 грн, знаєте, і черги. І в нашихлюдей нема грошей!

Одна з алей зі сценою. Подивитися-роздивитися щось неможливо.

Були хендмейд-столи в рядах, але підійти до них не видавадось можливим. Переважна більшість навіть не шароварщина, а все-все-все.До сцен і майданчиків ігрових дитячих теж підійти було непросто.

Наостанок черга на вихід. Це близько пів на першу, півтори години з моменту початку.
Слава Богу, дійшли до наступного метро пішки, приїхали додому і напекли млинців.

 Чоловік їхав ввчечері, казав, що те, що було зранку,просто посміхнуло, бо о 19 годині намічався транспортний колапс і незчислений натовп людей в околі такої немалої території заходу. 

Моє резюме(цілком суб'єктивне)

Хороша реклама -- це гарантований натовп відвідувачів, але саме натовп, бо не зрозуміло, що де відбувається, що кому треба і куди прямувати.
Технічне оснащення, світлопушки, апаратура, звук, районування території, солома, настил  -- все ще дуже добре організаційно. Але не розраховано на таку кількість людей. Хоч територія величезна, усюди (!)черги до їжі, шашликів, принесені відвідувачами наїдки-випивка в зимовий день. Програми заходів я не бачила, тільки схему території, за якою знайшли гірку і туалети. Хочеться вірити, далі якось розвиднілось, було весело і змістовно. Але не вистачало ні хліба, ні видовищ.  

Відверто неприємно було бачити аніматорів і діджеїв  у шароварах,  які розмовляли російською і ставили усі-пусі-попмузику, лише з однієї сцени зранку лунала українська музика,  і люди танцювали. Фольклорні колективи у сарафанах, якийсь театрна ходулях, не побачила жодного нашого фольклорного колективу. Зрозуміло, СТБ задіяли весь свій ресурс і напрацьовані таланти. Молодці, комерційно вдалий проект!

Ми зітхнули і вирішили, що нам миліша Країна Мрій і тихіші фестивалі, де люди розуміють, навіщо туди йдуть і що там можна чекати.

А як у Вас склалося з млинцями?
Прикріплення: 2232663.jpg (80.8 Kb) · 4487200.jpg (77.2 Kb) · 3105541.jpg (73.9 Kb) · 3455331.jpg (109.2 Kb) · 3317544.jpg (95.7 Kb) · 7597839.jpg (65.0 Kb) · 3034712.jpg (56.8 Kb) · 8931963.jpg (77.7 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olimpiaДата: Неділя, 2013-03-17, 12:19 PM | Повідомлення # 58
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Читала враження людей на фейсбуці, кажуть те саме. Думаю, на майбутнє, організатори недоліки врахують.

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Неділя, 2013-03-17, 12:23 PM
 
BulletДата: Неділя, 2013-03-17, 1:56 PM | Повідомлення # 59
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Відверто неприємно було бачити аніматорів і діджеїв  у шароварах,  які розмовляли російською і ставили усі-пусі-попмузику, лише з однієї сцени зранку лунала українська музика,  і люди танцювали. Фольклорні колективи у сарафанах, якийсь театрна ходулях, не побачила жодного нашого фольклорного колективу. Зрозуміло, СТБ задіяли весь свій ресурс і напрацьовані таланти. Молодці, комерційно вдалий проект! Ми зітхнули і вирішили, що нам миліша Країна Мрій і тихіші фестивалі, де люди розуміють, навіщо туди йдуть і що там можна чекати.

мдааа.. але ж! телевізійна реклама - страшна сила.
Яка я молодець, що не поїхала ))) Хоча, цілком можливо, пізніше було краще? ( з надією питаю)
Таня, дякую за репортаж, це дуже цінно!

Цитата (Tana)
А як у Вас склалося з млинцями?

Я сьогодні зранку насмажила млинців, я їстиму з варенням, мама і гості - з грибною начинкою smile

Всіх з Масляною, Весна, прийди!! :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2013-03-17, 7:32 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
мдааа.. але ж! телевізійна реклама - страшна сила.
Оце ж бо! Настуся моя, виявляється, нічого не втратила! Ура!
Підозрюю, скільки білетів придбаних пропало, бо народ з західних теренів не міг добратися! 
Погоджуюсь із Таною - вдалий економічний проект! Щодо телевізорів - на час Великого посту "застиляю їх покривалом" - не дивимося, і комп"ютор теж Перший та Останній тиждень посту! Піст - весна душі (Св. Василій Великий) І Вам раджу скористатися часом для себе і для тиші!!!


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етнофести, культурні події 2012 року.
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.