| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 10:22 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етнофести, культурні події 2012 року.
Етнофести, культурні події 2012 року.
nosiknataДата: Неділя, 2013-03-17, 7:43 PM | Повідомлення # 61
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
... посміхнуло, що ті,хто вже з"їхав з гірки виходити за її межі не збираються:)))

Таню, дякую за репортаж - у нас тут так позамітало, я санчата знову витягла...



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2013-03-17, 9:20 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
Щодо телевізорів - на час Великого посту "застиляю їх покривалом" - не дивимося, і комп"ютор теж Перший та Останній тиждень посту! Піст - весна душі

по темі твого коментаря, Людо:
(вичитано в інтернеті)
"Сьогодні вирішила, що треба щось кардинально міняти у своєму житті. Значить вже ввечері сяду на телевізор і буду дивитись на диван" (с)
))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2013-04-24, 11:02 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline

До тих, хто оживляє історію!

Любі реконструктори! Центр дослідження і відродження Волині запрошує вас долучитися до організації та участі у фестивалі «Волинське віче», присвяченого українським землям у складі Великого князівства Литовського! Ми шукаємо людей, яким близький період України-Русі XIV-XVI ст., хто займається реконструкцією ремесел, одягу, побуту, військової справи тих часів.
7 липня у с.Пляшева постане модель середньовічного міста з ремісничими цехами, ярмарком, кухнею, побутом, давніми обрядами та музикою. Ми шукаємо людей, які допоможуть нам організувати це свято.
Нам потрібні:
- Люди, які будуть відтворювати побут у сценках «живої історії»;
- Люди, які можуть взяти на себе організацію середньовічної кухні;
- Лучники та воїни, які можуть проводити показові тренування у середньовічному стилі, або проводити майстер-класи для відвідувачів фестивалю;
- Майстри, які можуть вивезти свої майстерні і показати процес роботи та/або провести майстер-клас для відвідувачів.
- Люди, які займаються середньовічними танцями, музикою, співом.
Вимоги до учасників:
- Одяг, який відповідає означеному періоду;
- Українська тематика. Ми робимо волинське місто у складі Великого князівства Литовського, а не Європу.
Як організатори, ми забезпечуємо:
- Проїзд, харчування, місце для проживання учасників;
- Для тих, хто проводить майстер-клас або організовує дійство: гонорар.

Для участі просимо подати на адресу n.melnychenko@gmail.com , де вказати ваше ім’я, прізвище та по батькові, про те, чим ви займаєтеся як реконструктор та ваше бачення своєї ролі на фестивалі.
Прикріплення: 9778919.jpg (72.5 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2013-04-24, 11:28 PM | Повідомлення # 64
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana,  як цікаво!
Дякую за перепост, я дуже хочу поїхати і подивитись на це!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2013-04-25, 8:26 AM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Cіль у тому, що одночасно з Країною Мрій sad

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2013-04-25, 1:41 PM | Повідомлення # 66
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Tana, дякую за інформацію! я там буду обов'язково! Пляшева за 40 км від міста, де я живу. 
Bullet, буду мати надію, що там і зустрінемось! wink


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
TanaДата: Четвер, 2013-04-25, 9:07 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Волиняночка, якби зробити до цього часу машину,я б з малою зважилась на подорож...ех, непевна. Але ткання там буде особливе.Радію за Вас вже зараз.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ВолиняночкаДата: П`ятниця, 2013-04-26, 10:42 AM | Повідомлення # 68
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Цитата (Tana)
якби зробити до цього часу машину,я б з малою зважилась на подорож...ех, непевна

Tana, була би дуже рада зустрічі, зробили б мініфорумівку, тим більше, що свято випадає на неділю - єдиний мій вихідний на тиждень, всі інші дні я на роботі і відпроситися мені просто нереально.
Але в будь-якому разі,  дякую...  smile


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
TanaДата: Вівторок, 2013-04-30, 8:47 AM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Програма лекторію фестивалю Волинське віче на 6 липня!

У рамках цього дня пройде семінар «Ручне ткацтво: історія та сучасність», і до участі запрошуються усі, хто займається ручним ткацтвом, або хто цікавиться давнім текстилем, реконструкцією, шиттям. Дата проведення 6 липня, місце – м.Радивилів, на базі Майстерні історичного ткацтва «Легенди Волині». Для участі у першому дні необхідна реєстрація! Чекаємо на учасників!

Семантика українського орнаменту – Юрій Мельничук, завідувач сектору «Тканини», заступник Генерального директора з науково-фондової роботи у музеї ім..Івана Гончара.

Зародження та історія ткацтва на Рівненщині – Алла Українець, завідувачка відділом етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Регіональні особливості українського народного одягу – Галина Стельмащук, авторка низки досліджень з історії костюму, член-кореспондент НАМУ, доктор мистецтвознавства, професор, член Спілки художників України

Волинські тканини – основа творчої інтерпретації – Олена Никорак, доктор мистецтвознавства, професор Львівської академії мистецтв.

Колір, як ключовий аспект давнього ткацтва Волинського Полісся – Марія Назарчук, викладач кафедри дизайну ЛНТУ.
Прикріплення: 9988540.jpg (129.3 Kb) · 4069454.jpg (38.4 Kb) · 8062371.jpg (7.7 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етнофести, культурні події 2012 року.
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.