| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:39 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » "Спокусливі аромати" (Літній обмін)
"Спокусливі аромати"
soncevudaДата: Середа, 2012-07-11, 11:56 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Запрошую вас до літнього обміну.
Тематика - аромати, прянощі, пахучі трави.
Впевнена, що у кожного з вас є улюблені запахи.

обмінюватись можна улюбленими приправами, ароматними саше, засушеними травами для чаю, листівками з зображенням, паличками кориці, чаєм, вишитими листівочками, закладинками.......та багато чим!!!
зголошуйтесь!!!
обов"язкова умова цього обміну - щось вишите. - саше, закладинка, мішечок ..........що підкаже фантазія, але ось така умова =)))

запис охочих і бажаючих - до кінця липня.
розіграш адрес - 1 сепня.
надсилання пакуночків до 10 серпня.

чекаю ваші адреси у приватних повідомленнях.
Зголошуйтесь!
Давайте ще більше дізнаємось один про одного =))))

Обмінюються:
1. Soncevuda
+
2. Сестра Юлія +
3. Bullet
+
4. Катюня +
5. Tana +
6. Kaluna
+
7. Пасіонарія
8. romantic
+
9. sabrin +
10. zeta +
11. Dmutrik09 +
12. Mod +
13. Cherry +

14. welshrabbit +
[color=blue]
Щоб не було неприємних моментів, уподобання обмінюючихся:

Bullet: запахи свіжості, зелений чай, ранковий лотос; теплі запахи - ваніль, кава, шоколад. Абсолютно неприйнятні аромати троянди і ментолу. Я вам подякую, але скористатись надісланими ароматами троянди чи ментолу не зможу, нажаль. Але в кольорах троняди і ментолу може бути все нше, окрім запахів smile Дякую.

Пасіонарія: Цього літа я несподівано гостро відчуваю потребу нюхати лаванду (десь я прочитала, що запах лаванди - ліки для старого виснаженого мозку) sad Значить, мій мозок помалу висихає.... wink У фаворитах запах кави, кориці, але яскравих відраз до чогось не спостерігаю. Скоріше б уже одержати сюрприз! happy

sabrin Люблю аромат трав. Не люблю чітко виражених квіткових, хіба в суміші.

romantic Мій улюблений аромат - ваніль, я ним не можу надихатись

zeta я теж люблю лаванду,а ще бузок smile - а більш за все -запах кави! особливо,коли зайдеш у старовинну кав"ярню,де запах кави змішується із запахом деревини...мммм...

Сестра_Юлія люблю запахи степових трав, зелений і трав"яні чаї, запахи цитрусових. Буду рада також будь-якому насіннячку квітів - люблю квіти не тільки нюхати,а й вирощувати)

Dmutrik09 Беріть мене до себе. Одне єдине, не люблю трав"яних чаїв. Хоча час від часу п"ю. Не знаю, як на рахунок щось вишитого....., якщо не встигну, то вкладу обдарованій великиий клапоть хорошої тканини і якісні нитки, і...............

Mod я люблю всякі запахи і чаї окрім - приторних і солодкавих, а також всякі синтетичні ароматизатори (їх ще додають у ароматичні свічки, палички-смердючки). А можна щоб було не вишите, а ткане?

welshrabbit Я люблю трави і трав"яні чаї, люблю вирощувати трави, на городі маю діляночку з ароматними травами, тому буду рада насінню трав або квітів, та й взагалі буду рада будь-якому сюрпризу. Не люблю тільки штучних ароматів, наприклад, штучно ароматизованого чаю.

Катюня а я дуже люблю як пахне ялівець. Такий аромат чудовий. грейпфрут теж подобається. А ще полюбляю ніжні, гармонійні аромати, зовсім не люблю солодкі аромати, хоча солодощі обожнюю. Не люблю запах риби, ну то на всяк випадок .

Cherry Найбільше люблю запах жасмину, неприйнятних запахів травяних - немає



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"


Повідомлення відредагував Bullet - Середа, 2012-08-01, 8:56 AM
 
soncevudaДата: Вівторок, 2012-09-18, 5:22 PM | Повідомлення # 121
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
welshrabbit, не переживайте ! все добре! відпочинок теж важоивий! Сподіваюсь, ви набрались сил, здоров"я та енергії )


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-09-29, 1:22 PM | Повідомлення # 122
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю, я тепер ощасливлена від welshrabbit biggrin !
Прийшов до мене спокусливий аромат зі Сміли (Через Київ), і я так зрозуміла, добряче помандрував! Дякую, Оленко! По великому рахунку, лаванда прийшла якраз вчасно, коли найбільше мені потрібна!
Прикріплення: 4050863.jpg (233.3 Kb) · 8391711.jpg (202.3 Kb) · 5314550.jpg (207.4 Kb)


ore et labore!
 
soncevudaДата: Субота, 2012-09-29, 3:44 PM | Повідомлення # 123
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
вітаю Пасіонаріє!!!!
приємні подаруночки!

обмін заавершено!! )



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
TanaДата: Субота, 2012-09-29, 4:27 PM | Повідомлення # 124
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ура-ура! Вітаю ощасливлених і дяка координатору soncevuda!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
КатюняДата: Субота, 2012-09-29, 4:56 PM | Повідомлення # 125
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Шкода, що welshrabbit не відписалася до вподоби чи їй мій подаруночок cry . Бо батьки отримали, а вона, мабуть ще й не бачила.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
welshrabbitДата: Субота, 2012-09-29, 8:57 PM | Повідомлення # 126
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Катюня, чекаю від мами фотографію подаруночку, так вже сталося, що ми в різних містах і тут у мене немає поштової скриньки, тому все іде на адресу батьків. В понеділок відзвітую фотографією, але мама каже, що все гарне! smile

 
BulletДата: Понеділок, 2012-10-01, 3:23 PM | Повідомлення # 127
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
Катюня, чекаю від мами фотографію подаруночку, так вже сталося, що ми в різних містах і тут у мене немає поштової скриньки, тому все іде на адресу батьків. В понеділок відзвітую фотографією, але мама каже, що все гарне!

Олено, як так? Не забрати подарунок!!! : )))) Я би прилетіла за ним на крилах )))) А де ти мешкаєш? Бо я знаю, що батьки у Смілій.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-10-01, 5:12 PM | Повідомлення # 128
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Лізо, мешкаю в дачному селищі під Києвом. Я б з радістю полетіла на крилах:)), та за останні 2 тижні мала лише один вихідний, у нас гарячий сезон на роботі, і дома теж гарячий осінній сезон не знаю за що хапатись після відпустки:)), от і не вирвусь, до того ж до батьків треба їхати хоча б на пару днів, за день не з"їздиш.
А подарунок я обов"язково заберу, вже не дочекаюся, бо там справжні скарби, Катюня, величезне дякую, дівчата, порадійте разом зі мною! biggrin



 
BulletДата: Понеділок, 2012-10-01, 9:21 PM | Повідомлення # 129
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
А подарунок я обов"язково заберу, вже не дочекаюся, бо там справжні скарби, Катюня, величезне дякую, дівчата, порадійте разом зі мною!

ааа, майже заздрю! То мрія!

Хоча мені теж дужжже класний дарунок від Олі дістався!! Кавовий, мімімі ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » "Спокусливі аромати" (Літній обмін)
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.