| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 1:51 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2013-11-20, 11:19 PM | Повідомлення # 341
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bulletsoncevuda, чекатимемо відповіді від того пана, чи ми можемо чимось допомогти. Знатиму - напишу
 
AfinnaДата: Середа, 2013-11-20, 11:25 PM | Повідомлення # 342
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Дівчата! Хочу і я звернутися до вас всіх за допомогою!

Так склалося, що, приймаючи участь в одній добрій благодійній справі, я на кілька днів опинилася серед надзвичайно талановитих людей. Одне маленьке зауваження – вони проживають в психо-неврологічних закритих інтернатах (тобто це не лікарні, де тимчасово перебувають, а це постійні будинки для проживання таких особливих людей). Не буду (та не можу і не хочу) вдаватися в масу подробиць емоціонального, побутового, медичного і інших питань, хочу сказати одне – для багатьох з них заняття творчістю – це рятівне коло. Творчість допомагає і рятує, і лікує! Навіть у випадках, де медикаменти безсилі! І це не просто слова, враховуючи специфіку захворювань. Вони власноруч, звісно, коли самопочуття та стан їхнього психічного здоров*я дозволяє виготовляють дивовижні речі! Про дорослі заклади з підопічними складних форм психічних розладів я поки не буду казати, бо це ще треба мені пережити, переусвідомити…

А один з чотирьох закладів, де ми працювали з такими талановитими майстрами був «спеціалізований дитячий заклад-інтернат для дітей з особливими потребами». Ось тут хочу, з вашого дозволу, поділитися враженнями і попросити вашої щиросердної допомоги. З поважних причин та етичних професійних засад я поки що не можу показати вам самих авторів, але їхні творчі здобутки можна!

Діти виготовляють на мою думку справжні шедеври! Не зважаючи на свій стан здоров*я! Напевне важко, роздивляючись роботи, в це повірити, але я була присутня на процесі виготовлення і засвідчую. Звісно, є допомога персоналу, але вона не є вирішальною, бо вони дітям лише допомагають, все ж таки дітки з особливими можливостями і ще більше особливими потребами. Рівень робіт, спосіб їх виконання просто приголомшив!

А тепер я намагатимусь максимально відключити емоції і викласти факти… В творчих залах/кімнатках закладу велика кількість творчих робіт виконаних в самих різних техніках і з використанням різних і неочікуваних матеріалів! І навіть по всьому дитячому будинку буквально всі стіни на всіх поверхах прикрашені. Наперед зауважу, що продавати роботи КАТЕГОРИЧНО заборонено, бо це ж буде використання дитячої праці та ще й яких дітей! Фінансування на виготовлення рукотворів можете самі здогадатися яке. Тому виходять з такого положення за допомогою фантазії та прагнення до творчості за будь-яких обставин! Нам показали «старі» роботи – пано шикарних квітів – виготовлені з рибних кісток!! Пано з шишок, хоч я не здогадалася, що це шишки! Картини, вишиті стрічками, багато традиційно вишитих робіт, вироби з бісеру, картини з пластиліну, як оця:

справжні килими та інші творчі доробки і знахідки матеріалу для творчості! Але на жаль, як кажуть самі юні творці, кістки вже два роки використовують – набридли, а шишки теж вже не знають яким би боком тулити, аби так, як ще не було дотепер… А ще вони самі для себе і своїх (як назвати?) плетуть теплі шкарпетки ( а вихованців-підопічних майже 200!). Не вистачає пластикових і дерев*яних рамок для оформлення виробів – не біда, роблять з паперу у техніці орігамі! Та ще й які рами!
Ось це картини з рибних кісток і рами з паперу:

Дівчата виготовляють такі пано з солоного тіста, вишивали рушники, поки були нитки і канва:
Прикріплення: 4833437.jpg (500.5 Kb) · 2390918.jpg (528.0 Kb) · 5429354.jpg (566.4 Kb) · 7037822.jpg (450.3 Kb) · 0622247.jpg (422.7 Kb) · 7873174.jpg (592.5 Kb) · 0221123.jpg (491.7 Kb) · 8677478.jpg (526.6 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Середа, 2013-11-20, 11:37 PM
 
AfinnaДата: Середа, 2013-11-20, 11:32 PM | Повідомлення # 343
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
А ще нових ідей багато, а робити ні з чого! Тому нові знахідки – старші хлопці «будують» хати з сірникових коробок! Дівчата виготовляють картини з соленого тіста! Зимою будуть робити картини з кори дерев та сухих квітів, бо вихователі все літо заготовляли сировину для творчості. А тепер уявіть мій стан, коли хлопці розповідають, що оцю хатку вони зібрали, ми сфотографували, а через кілька днів вони її «розламають» і будуть нову складати з тих самих коробок!!!! ??? Бо так було і до цієї хатки! У них цих коробок не вистачає, тому вони «будують»-розбирають-«нову будують» ( слів бракує!) А в хаті, в кімнатах справжній лінолеум постелений, шпалери на «стінах», сходи на верхні поверхи, мебли і т.ін.! Дивіться самі:

І цей будиночок, як бачите, з попередньо вже користованих коробків.

А ця робота з солоного тіста чекає на свою майстриню, бо у дівчини періодично віднімаються/паралізовуються руки і вона змушена припиняти роботу до покращення. Більшість робіт так виконуються, на жаль...

У дівчат хоч нічого не ламають/не розбирають, бо тіста багато! Поки вистачає! Ну, мабуть, досить моїх вражень…бо все одно все це не розповісти і не передати! Забракне слів…


Ще одне хочу наостанок сказати, що я низько вклоняюсь тим жіночкам, які працюють і живуть з цими і цими дітьми! А які вони оптимісти, а скільки милосердя і доброти, терпіння, сил! Для мене надскладні були ці дні, але я дякую Долі і Випадку, що я опинилася «в цьому місці і з цими людьми» .

А до вас, шановні майстрині, хочу звернутися за допомогою. На превеликий жаль від деяких видів творчості дітям і їх помічницям-вихователям довелося відмовитися через матеріальну «недоступність» матеріалів. Вишивання теж в цьому числі!!!!

Допомога потрібна в матеріалах для вишивання: канва, рушникове полотно, нитки, п’яльця…та ви краще за мене знаєте, що потрібно!!! Дуже хотілося би, аби дівчата та й хлопці в цьому закладі продовжували вишивати і нитками, і стрічками, щоб було чим і на чому! Родиною ми трошки зібрали, але це зовсім-зовсім мало для такого закладу, тим більше там насправді є потреба в цих матеріалах і там багато таких творчих дітей.
Тому буду вдячна за будь-яку допомогу матеріалами для вишивання по-перше! Також потреба в фарбах художніх гуашевих, пензлях (розмальовують тісто), тканини для шиття (є у них кілька швейних машин).
Хто може допомогти навіть малесенькою часточкою прошу звертатися в приват або телефоном.

Допомога матеріалами потрібна і для дорослих закладів, особливо нитками для гачкування і гачками, бісером (навіть не дуже якісним). Вибачте, поки що не готова вам про дорослих розповісти, але є два надскладні випадки де дуже потрібні саме вищевказані матеріали.

Повідомте, будь ласка, якщо хоч хтось зможете допомогти і переслати (можна Новою поштою за наш з Андрієм рахунок, або на моє,або на його ім*я). Я буду ще в той заклад їхати однозначно і буду планувати поїздку в залежності від наповнення "скрині" smile бо місце знаходження в області, досить далеченько від мене, але то дрібниці.

ДЯКУЮ!
Прикріплення: 6018971.jpg (389.0 Kb) · 4767583.jpg (309.0 Kb) · 6607678.jpg (405.2 Kb) · 2512190.jpg (358.7 Kb) · 4829836.jpg (471.0 Kb) · 2598518.jpg (373.6 Kb) · 6103911.jpg (469.5 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Четвер, 2013-11-21, 0:12 AM
 
BulletДата: Четвер, 2013-11-21, 0:29 AM | Повідомлення # 344
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Afinna ()
Допомога матеріалами потрібна і для дорослих закладів, особливо нитками для гачкування і гачками, бісером (навіть не дуже якісним). Вибачте, поки що не готова вам про дорослих розповісти, але є два надскладні випадки де дуже потрібні саме вищевказані матеріали.

Повідомте, будь ласка, якщо хоч хтось зможете допомогти і переслати (можна Новою поштою за наш з Андрієм рахунок, або на моє,або на його ім*я). Я буду ще в той заклад їхати однозначно і буду планувати поїздку в залежності від наповнення "скрині" бо місце знаходження в області, досить далеченько від мене, але то дрібниці.

Інно, дякую вам за такий потрібний зараз коментар! Не чекаючи новорічних традиційних дарунків, ми цілком справимось. Дякую вам від себе за те, що скоординуєте наші зусилля і передасте то все в потрібні руки.
Я маю багато спиць, нових, запаяних в блістери, передам обов"язково, гадаю, якщо гачки потрібні, то і спиці також?
Зрозуміло, перешлю трохи (чи не трохи) тканин.
Чи неважко вам дізнатись, де поруч з вами є склад Делівері? Я перешлю за свій рахунок, Делівері досить дешевий і теж швидко і з гарантією йде.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-11-21, 0:53 AM | Повідомлення # 345
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Чи неважко вам дізнатись, де поруч з вами є склад Делівері? Я перешлю за свій рахунок, Делівері досить дешевий і теж швидко і з гарантією йде.

Лізо, дуже-дуже дякую!!! Так і спиці потрібні! Адресу написала в приват wink Ще раз дякую!
 
Окс0832Дата: Четвер, 2013-11-21, 0:54 AM | Повідомлення # 346
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Afinna, на жаль, я ще мало кого знаю особисто на форумі, ви вже всі, мов велика і дружня родина... думаю, зможемо з подругами долучитися.... добре уявляю ваші емоції - влітку ми зі студентами-психологами мали практику в локальному геріатричному закладі, я ще місяць не могла прийти до себе....

якщо можна - дайте в о/п ваші координати...
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-11-21, 1:11 AM | Повідомлення # 347
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Окс0832, дякую щиро! Так важкувато, але ж...Більш важче інше, що допомогти складно і важко! Творчість - це маленька частинка,нестача матеріалів мізерна частка проблем цих закладів і людей, що там живуть. Але з вашою допомогою ми зробимо добру справу яка нам по силам! ДЯКУЮ!!!
 
TanaДата: Четвер, 2013-11-21, 11:20 AM | Повідомлення # 348
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Afinna ()
я низько вклоняюсь тим жіночкам, які працюють і живуть з цими і цими дітьми! А які вони оптимісти, а скільки милосердя і доброти, терпіння, сил! Для мене надскладні були ці дні, але я дякую Долі і Випадку, що я опинилася «в цьому місці і з цими людьми» .

Важливо, Інно. Дякую за розповідь і фото, це дуже показово. Я постараюсь також більше фотографувати і краще писати про таке.
Посилку зберу.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Irina_SVДата: Четвер, 2013-11-21, 11:33 AM | Повідомлення # 349
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Afinna, теж постараюсь зібрати для рукоділля матеріал діткам.



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
SabrinДата: Четвер, 2013-11-21, 11:35 AM | Повідомлення # 350
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Afinna, я теж приєднаюсь. Скиньте, будь ласка ,адресу.
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-11-21, 11:36 AM | Повідомлення # 351
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Я постараюсь також більше фотографувати і краще писати про таке.

Так, Таню!
Я цього разу опинилася перед складним вибором! Бо з одного боку, переконана що добрі справи роблять тихо і непомітно, а з іншого боку, з цими дітками зрозуміла, що моїх саме фінансових сил не вистачить для цього випадку. Тож після вагань вирішила просити допомоги дівчат, тому і розповіла! А ще від враження роботами дітей, їхнім творчим азартом і планами на майбутнє! І усвідомлення вкладу опікунів-вихователів!

Цитата Tana ()
Посилку зберу.

Дякую, Таню! Дуже дякую!
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-11-21, 11:38 AM | Повідомлення # 352
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
SabrinIrina_SV, дівчата, ДЯКУЮ!!!
Ніколи не думала, що буду так радіти новинам, та ще й з якої причини!!! Дякую вам за це!
 
BulletДата: Четвер, 2013-11-21, 3:02 PM | Повідомлення # 353
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Afinna ()
Бо з одного боку, переконана що добрі справи роблять тихо і непомітно, а з іншого боку, з цими дітками зрозуміла, що моїх саме фінансових сил не вистачить для цього випадку.

Інно, годі і думати про таке. В нашій країні та в наші часи тихо робляться лихі справи. А добрі потрібно робити гучно, щоб і інші долучались і ставали добрішими.
Лише достатньо червива людина подумає, що хтось допомагає іншим з бажання прославитись чи щось таке.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Четвер, 2013-11-21, 3:08 PM | Повідомлення # 354
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Afinna, дякую за конкретну інформацію! Напишіть, будь ласка, і мені в приват адресу (поштову і для Нової пошти про всяк випадок). Звичайно, у кожної рукодільниці хоч щось, та є в надлишку: то ниточки залишились, то обрізки тканини, то зайвий бісер. Я так розумію, згодиться все? Зокрема у мене питання: шиють постіль, одяг чи іграшки? Тобто якого розміру тканина згодиться? Чи потрібні залишки (по 20-100 г) ниток для в"язання (шерсть, акріл)? Журнали по вишиванню? "Збірна солянка" зі старих ґудзиків? Гачки якого розміру (для якої товщини ниток)? Якісь побутово-вжиткові дрібні речі - блокноти, кольоровий папір, зубні щітки? Ще кілька питань напишу вам у приват, буду вдячна за відповідь.
 
ТетянаДата: Четвер, 2013-11-21, 3:13 PM | Повідомлення # 355
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
BulletСестра_Юлія, чекатиму і від вас інформації! Потихеньку-помаленьку все зберем і приготуємо.
 
shevaДата: Четвер, 2013-11-21, 4:52 PM | Повідомлення # 356
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Afinna, від мене точно будуть трошки стрічок для вишивки, трошки канви, збільшувальне скло для вишивки, спиці. Але лише наприкінці листопада-на початку грудня.

моя майстерня
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2013-11-21, 9:23 PM | Повідомлення # 357
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Afinna, нагадайте мені вашу адресу. Я доєднююся, але не швидше як за два тижні. Дякую.

ore et labore!
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-11-21, 10:56 PM | Повідомлення # 358
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Тетяна ()
Зокрема у мене питання: шиють постіль, одяг чи іграшки?

Таню, шиють собі постільну білизну самі (для 200 вихованців), одяг лише ремонтують. Шиють подушечки маленькі. Як на фото, на полицях.

Тому невеличкі клапті тканини йдуть на зворотній бік. тож
Цитата Тетяна ()
Тобто якого розміру тканина згодиться? Чи потрібні залишки (по 20-100 г) ниток для в"язання (шерсть, акріл)? Журнали по вишиванню? "Збірна солянка" зі старих ґудзиків?

і все інше ще й як згодиться, там все в роботу йде!
Дякую! В приват відповіла!
Прикріплення: 2795950.jpg (186.1 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Четвер, 2013-11-21, 10:57 PM
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-11-21, 10:59 PM | Повідомлення # 359
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Пасіонарія Людо, sheva Аню, дякую! Буду чекати!

Повідомлення відредагував Afinna - Четвер, 2013-11-21, 10:59 PM
 
AfinnaДата: П`ятниця, 2013-11-22, 0:31 AM | Повідомлення # 360
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
А добрі потрібно робити гучно, щоб і інші долучались і ставали добрішими.

Лізо, дякую за підтримку! Якби ще знати як треба!? Досвіду такого ще не було, але для себе знаю, що головне щиро робити!

Лізо, дівчата, щиро вам вдячна всім хто відгукнувся і тут і у приваті! ДЯКУЮ! Кожна запропонована допомога важлива і цінна, незалежно від кількості! По малесенькій краплині море можна назбирати wink Це я вже відчуваю!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.