| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 5:13 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-14, 12:59 PM | Повідомлення # 301
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Ось по номінаціях. Ручні дрібниці - іграшка та намисто, товари для рукоділля, книжечки, катцтовари, солодощі (довготермінові )

дякую)*
Все таке прекрасне! Особливо янголик мені сподобався .. і нитки (оце спокуса...)
Зважаючи на суть подарунків, мені треба буде встигнути до Миколая! )))
Quote (Пасіонарія)
Від мене мало - від Бога - більше!

Людо, я коли аналізую пророблену роботу, то теж так думаю... smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-12-14, 6:44 PM | Повідомлення # 302
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Все таке прекрасне! Особливо янголик мені сподобався .. і нитки (оце спокуса...)
Зважаючи на суть подарунків, мені треба буде встигнути до Миколая! )))

Дякую. Поспішити можна, але надмірних зусиль докладати не треба, після Миколая також життя триває.... smile
Quote (Bullet)
Людо, я коли аналізую пророблену роботу, то теж так думаю...

smile .
Ось номер посилочки 7810301105247 Нехай ангели тручають то до переду - скрізь так позамітало снігами.... wacko


ore et labore!
 
BulletДата: Субота, 2012-12-15, 0:51 AM | Повідомлення # 303
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Ось номер посилочки 7810301105247 Нехай ангели тручають то до переду - скрізь так позамітало снігами....

записала, дякую, Людо! Незважаючи на погоду, добрі справи усюди встигають;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-16, 4:32 PM | Повідомлення # 304
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Обіцяні фото швидкоробок-янголиків, не мої, але такі самі, знайлені в інтернеті:


Прикріплення: 8705472.jpg (227.9 Kb) · 0971148.jpg (140.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Неділя, 2012-12-16, 5:33 PM | Повідомлення # 305
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Лізо, я написала Вам на пошту... Може, і мій скромний дарунок комусь згодиться...
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-16, 7:15 PM | Повідомлення # 306
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Лізо, я написала Вам на пошту... Може, і мій скромний дарунок комусь згодиться

це нескромний дарунок, Таня! Я вам вже відписала, що моєї фантазії вистачило лише на шарфи і шапки smile А ви здогадались аж шкарпеток СТІЛЬКИ! нав"язати!

Дівчатка, підтримаймо Тетяну, вона молодець, що відгукнулсь і такі теплі речі збираєься передати smile
Дякую за підтримку цієї думки також Пасіонарії і Сестрі_Юлі! smile

ітак, у мене накопичилось вже: шарфики теплі спицями, кілька шапок звичайних в"язаних (зверху зменшено кількість петель, без ажура), ну гольничок своїх "фірмових" наплодила (не знаю, кому вони там згодяться, але суто як сувенір чи декор підуть)))), і свої відомі косметички-гаманці.
Ось такі шапки-шарфи, як з мого сайта:

ці відверто з залишків ниток... але такі приємні на дотик smile

Ще зібрала залишки від в"язання мами, вогна красиво змотала в клубочки (мама фірмово мотає, дуже гарно, як магазинні), розішлю на рукоділля, ще є у мене спиці запаковані в блістерах, з десяток, теж вкладу туди.
Ще в школі підгрібла нових олівців, буває, що дітки перестали ходити, полишили свої папки з інстурментами, і через рік ми їх розфасовуємо "на потерби класу". Думаю, на потреби діткам-сиротам воно більше підійде.
Ось таке от.

Дівчата, хто переживає, що не встигає до якоїсь придуманої дати, то не варто. Якщо поїздка в колонії до мам з малюками запланована на православне Різдво, то поїздка в дит. притулок і в старечий дім в село під Фастовом залежить виключно від мене, як я і казала, друг пастор відвезе мене туди своїм авто. Тож кому хочеться зробити приємність - робіть. Встигнемо wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2012-12-20, 10:24 PM | Повідомлення # 307
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я сьогодні отримала 2 посилки-передачки до нашої колективної доброчинної акції в старечий будинок і в тюрми до мам з малюками. Одну - від Юлі Рацибарської (Сестра_Юлія), другу від Люди Вонсуль (Пасіонарія). Мені було так приємно отримати їх, наче це мені особисто було надіслано дві величезні коробки smile

Отож, почнемо! Юля пошила, прибдала та прислала:


прекрасний яскравий чи то бампер на ліжечко чи то килимок, чи то покривальце на коляску - печворк з вишивкою! Дуже різдвяно, дуже зимово!
Дві закладинки (я думаю їх бабулькам відвезти, але як скаже автор, так і буде!)
Чотири набори простих, але гарних прикрас (сережки та підвіски на шунрі)
Три чохлики (телефон, пенал, на окуляри тощо)
Три вишиті новорічні іграшки-гольнички
Два новорічних чобітка на ялинку
Чотири ялинкові іграшки-пташечки
Сім наборів кольорвих картону та паперу і розмальовка
Фломатсери та олівці
Наліпки декоративні
Три розкішні акуратнюсінькі серветки гачковані


Сестра_Юлія, дякую за підтримку доброї справи, але розпиши, що ти для кого підготувала? Чи є якісь побажання, щоби яка річ куди відправилась: яка в колонію, яка - в старечий дім? Можна в приват.

В кінці дня зх пошти забрала посилку від Пасіонарії! Людо! І всі, хто хочуть зробити "як краще", але самі собі шкодять! Висилайте лише простою безцінною посилкою.! Всі ваші кур"єрські доставки не спрацьовують, я все одно іду на пошту їх забирати, а ви переплачуєте ВТРИЧІ!

Ітак, Люда зробила, купила і прислала:


янголик з пухнастими крильцями (таке біле сонечко!!!), зроблений ласноруч!
Прикраса бісерна (я не відкривала, ще не заю, що воно)
Цілий набір ниток для вишивання і гачкування

(не стану приховувати, що у мене закралась хитра думка замінити один моточок на звичайний побідний варіант, а собі лишити секційну нитку, але я стримуюсь, як можу :Р )))))
З десяток образків Св. Марії з немовлям (я забула, як називаються ці паперові вкладки, вибач, Людо)
Дві розмальовки до Різдвяних свят
Пісенник "Навчуся доброти у Миколая"
Книжка про бісер (чомусь моцно запакована))))
Різдвяні історії
Кольорові олівці, дві пачки
Щось схоже на підковку (моцно замотане, я не відкривала, чекаю на інструкції автора!)))
Книгу "Сім слів чудових про Різдво Христове"
.. я нічого не забула?

Таки забула: Ще з 1 кг цукерок! smile

Дівчата, ДЯКУЮ ВАМ, надзвичайно приємно, що ви АЖ ТАК відгукнулись! По-перше, цей факт тішить моє самолюбство, що я ще можу зорганізовувати людей на добрі справи. По-друге, ви обидві (і Тетяна ще в листах) стимулюєте мене до кращої роботи, бо я зі своїми нав"язаними шарфиками і шапочками відчуваю себе тепер ніяково поруч з вашими дарунками... smile
Прикріплення: 4233933.jpg (66.0 Kb) · 5681329.jpg (53.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-12-21, 0:05 AM | Повідомлення # 308
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, розподіляй усе, як вважаєш зва потрібне. Я тобі повністю вірю! Дякую. що морочишся котрий рік з усім цим
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 1:49 AM | Повідомлення # 309
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Bullet, розподіляй усе, як вважаєш зва потрібне. Я тобі повністю вірю! Дякую. що морочишся котрий рік з усім цим

дякую за довіру! і я не так уж з цим і морочусь. всього лише третє в житті таким займаюсь, і то маю грішок - дуже була розчарована в перший раз :)))) (хех, думаю,н е я одна).

Ще раз дякую, Юля, за теплі слова в листівці! Надзвичайно тішить і гріє серце, коли хтось пише тобі от такі добрі-добрі слова :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-12-21, 2:41 AM | Повідомлення # 310
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, дивлюсь на фото - щось килимок тааак пом"явсяв дорозі(. може, його попрасувати. Чи так розправиться? то бязь
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 11:38 AM | Повідомлення # 311
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, я попрасую, не турбуйся wink я його знов змотаю, як ти - в рулончик!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-12-26, 0:31 AM | Повідомлення # 312
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Продовжую отримувати передачі для стареньких і мам за гратами smile

Сьогодні - від Оксани з Новояворівська (Sabrin)



так, спробую перелічити (голова не дуже добре працює в кінці дня))

3 книжки-читанки
книжечка новорічна - підвіска
2 кольорові олівці по 6 шт
2 зошити + 6 ручок
6 м"яких іграшок
2 відрізки вишивальної тканини
Набір для рукоділля у вишитому мішочку (рулетка-сантиметр, голки, нитки для шиття, вишита гольничка) - краса smile
3 наьори "Браслетик + сережки" і набір браслетик + підвіска-сердечко
Соньки-дрімки запашні, дуже гарно оформлені!
цукерки smile

Новини: сьогодні домовилась з директором (халепа, забула як то точно називається_ закладу соціального захисту геріатричного напрямку - я йогоназиваю старечий будинок smile 4-5 січня сама директорка обіцяла відвезти нас з подарунками на своїй автівці і роздати даруночки smile Виглядало, що вона досить радісно сприйняла нас. А завідувач самого зкладу (завідувач - на місці в тій лікарні, а директор - це у нас, у Фастові сидить в кабінеті) була телефоном неймовірно позитивна. Що мене , навідміну від досвіду 2009 року, мене особисто сильно порадувало!

Дівчатонька, маємо юну зміну! Коли я розповіла, що за посилки отримую (я їх отримую, як правило, в обід між уроками, і колеги та учні бачать, що я з коробками)))), до нас захотіла приєднатись моя випускниця, Ліля. Вона (якщо встигне)) робитиме листівки вітальні. Якщо вам цікавий наш проект і ви маєте акаунт в соц мережі ВКонтакті, можете її підтримати за цю ініціативу на сайті ВКонтакті. Ось її сторінка: http://vk.com/id147109285

Усього в закладі 27 осіб, тож всім складу по пакуночку. Хоч директорка і сказала, що раще буде віддати , наприклад, шкарпетки і шарфи, в загальну купку адміністрації, але я страх яка недовірлива, я всім особисто роздам в руки wink

Ще раз дякую!
Прикріплення: 2951584.jpg (61.9 Kb) · 3726948.jpg (101.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-12-26, 2:58 PM | Повідомлення # 313
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, у тебе чудові учні! молодець.надихаєш!
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-04, 6:05 PM | Повідомлення # 314
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, як важко робити хороші вчинки і хороші справи. Без хитрощів - не обійтись. І це засмучує.
Не стану вам жалітись (хоча трохи хочеться))))), але я вже вкотре розумію, що виготовити подарунок - це одне, а ВРУЧИТИ його - це іноді капеця, яка робота ))))
Зараз у нас ллє дощ, машина з продуктами в геріатричний центр ("нашим" бабусям-дідусям) пішла за 15 хв до мого дзвінка директору (хоча дзвонила в домовлений час). Директорка дала надію: каже, що всі дарунки можна дарувати до Водохрещі. Я сподіваюсь так далеко не затягнути, друг-пастор завтра у мене на каві, розроблятимемо план smile
Дівчата, спільними зусиллями у мене вдома три коробки речей, а я все переживаю, що комусь з бабусь (вірніше, скоріше дідусям) не вистачить :))) Перепаковані пакунки по сто раз уже.
Щось я нервова в ці свята smile + робота моя шкільна, ой який активний рік! Напевно це має бути добрий знак smile (це я себе втішаю)))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2013-01-05, 3:33 AM | Повідомлення # 315
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, тримайся! Ми на тебе переклали частину роботи безсоромно. Ти вже вибачай. До старого нового року , може, буде оказыя. Передаси. Не хвилюйся!
 
ТетянаДата: Субота, 2013-01-05, 7:49 PM | Повідомлення # 316
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
(Сестра_Юлія)
Ми на тебе переклали частину роботи безсоромно.

Так-так, теж сиджу караюся, що звалили все на Лізу... Але подумки щодня бажаю. щоб усе склалося безпроблемно і пошвидше.
 
BulletДата: Субота, 2013-01-05, 9:08 PM | Повідомлення # 317
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна, Сестра_Юлія, дівчата, все налдагоджується, я не розкисаю. Хоча не приховуватиму, що з оргмоментами цими пропадає трохи запал. Але я його підтримую, коли цю тему переглядаю. Чи коли мені в приват (от вчора буквально) пишуть форумчанки, що ще вишлють для дітей канцтовари.

Фотозвіт буде, і ви теж віртуально побуваєте усюди, де я ваші дари порозвожу smile

Ще раз всім дякую за підтримку доброї справи!

Нагадую, що ви завжди можете віднести свій "дарунок" в соціальний заклад у своєму місті-селі. А як соромитесь тощо, то складатимемось ось так на форумі (форумах) smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2013-01-05, 10:52 PM | Повідомлення # 318
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, не в соромливості діло. просто хочеться ще додати щось від себе для тих кому це треба в інших містах. а в себе вдома - нема проблем. Весь час є якісь акції, є до кого приєднатись). була б охота

(Bullet)
віднести свій "дарунок" в соціальний заклад у своєму місті-селі
 
BulletДата: Середа, 2013-01-09, 3:29 AM | Повідомлення # 319
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Завтра начебто їдемо в село Малополовецьке. З непередбачуваного можливе - погодні умови, та взік директора закладу.

Напакувала пакуночки. Так було всього багато, а як на 27 пакетів розклала - нема на що дивитись. Щоб підняти настрій (радше собі)))) доклалась моя мама - напівшкарпетками (дехто вас має такі, схожі на слідочки). Хоч як я вмовляла маму, що вона не опиниться в такому закладі, вона все одно вирішила, що "бабушкам надо сделать приятно" .Це при тому, що середній вік тих бабушок - і є вік моєї мами (65). smile



На фото видно пакунки (27), цукерки-корівки окремо, креми для рук і набір для вишивки в вишитому кисеті - окремо для працівників (я подумала, що все одно щось та й заберуть, а свято потрібне для всіх, вибачайте, взяла на себе відповідальність за ваші вироби і дарунки, дівчата). Придбала м"яких недорогих цукерок три кіла, щоб усім вистачило, і на колектив, і стареньким ))))). Розкладати в пакетики цукерки не стала, т.як дізналась, що не всім можна їх вживати. А люблять - всі sad Сказали, що може бути лихо, тому солодке окремо.

На фото просвічує один з моїх шарфі і справа в пакеті видно юліну вишиту подушечку. В середньому, в кожному пакеті 1 крупний предмет і 1 дрібний: шкарпетки і гольниця, чохлик і шарфик, міні-сумочка і слідочки в"язані. Завтра думаю купити ще мандарин і печива.

Моліться за нас, завтра збираємось в путь. Щоб була ясна погода і хороша дорога і у керуючої було багато справ і ми поїхали самі, без неї ))))))))) Ну це вже з гумором, алеж smile
Прикріплення: 4378397.jpg (154.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 2:05 AM | Повідомлення # 320
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Як не прикро, переписую заново все повідомлення - зависла була Опера моя sad

Ітак, ми повернулись:)

Дівчата, їхала додому з таким спокоєм у душі, не можу вам передати. Одна справа - надсилати поштою щось, зовсім інша - передавати з рук в руки. Як сказав мій супутник, харизмат-пастир, за сумісництвом фотограф заходу, водій, і просто дуже хороша людина, що це дух людський впливає на мене при безпосередньому контакті з тими дідусями-бабусями.

розповідаю (пишу повторно, вже і самій не так цікаво))). На нас чекали з 14-ї години в закладі, із-за поганої дороги ми їхали 30км на годину, дістались лише біля 17-ї години. Бабусі і дідусі чекали на нас по-різному. Хто на вбраних у килими диванах у коридорі чи вітальні, лежачі - в ліжках. Але справді чекали. Все ж мало рохваг літнім людям в закритому закладі. Телевізор та теревені.
Правильний медперсонал в чопорних зелених медичних халатиках одразу кудись "здриснув" і завідувачка сама водила мене з палати в палату, але спершу, звісно, було знайомство з тими, хто вбрався в костюми і чекав уже в коридорі.

Майже на вибір я діставала пакети і питала, що саме хоче старенький: шапку, шарфик, гаманець для ліків, шкарпетки тощо. Половина вибирала, інша частина згодилась на любий дарунок.

Хто сам не дуже спроможний, тому завідувач допомагала зав"язати шарфа чи показувала, як розстібати гудзик гаманця тощо.


Подивіться, це не будинок пристарілих, це десь тризірковий середній европейський готель. Досить затишно, дуже чисто, жодних сторонніх запахів.
Прикріплення: 5925793.jpg (58.5 Kb) · 0284200.jpg (60.5 Kb) · 3022943.jpg (50.8 Kb) · 2101580.jpg (59.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.