| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 6:08 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний коловорот-3. 2011 рік.
Вишивальний коловорот-3. 2011 рік.
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-02-18, 9:06 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
А нас охочих лише троє,покищо...

Оля, Мар"яна, я і Юля... вже практично четверо. Але ніхто нікого не примушує. І якщо відпочатку душа не лежить до такого - не варто за це братись взагалі.
Колись ми дозріємо до такої роботи. Або наберемо інший склад учасників.
Тож питання актуальності залишається відкритим.
І питання учасників також.
На рушничок я пристаю. Інший формат - ні. Можливо, захочуть інші.


Моя майстерня
 
parsДата: П`ятниця, 2011-02-18, 9:13 AM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Кому не цікавий саме такий формат коловороту - можна брати участь в подібних іграх деінде. Але я не хочу витрачати час на розмінювання. Якщо цей коловорот не рушник - я пас. Мрії повинні збуватись. Навіть якщо це потребуватиме більше часу.

можна взяти ще шось середнє.. вишивати подушки в квадратики чи полосочки.
або щось такого типу.. одіяльця для малят, де буде всього 9 квадратиків 100х100, примітором.
це була б гарна ідея. тоді б і я вишивала.


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - П`ятниця, 2011-02-18, 9:15 AM
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-02-18, 9:20 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (pars)
100х100

Для мене це 10 тис. хрестиків, 100 годин моєї роботи... За досвідом попереднього робіну - навіть 50х50 інколи давались дуже важко. Це непідйомний обсяг, та і безідейно.
Комусь, можливо, це цікаво. Не мені.


Моя майстерня
 
parsДата: П`ятниця, 2011-02-18, 9:26 AM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Для мене це 10 тис. хрестиків, 100 годин моєї роботи... За досвідом попереднього робіну - навіть 50х50 інколи давались дуже важко. Це непідйомний обсяг, та і безідейно.

хм.. ну так. то тре пару днів сісти тік то повишивати.. ну то таке.. то я просто пропонувала. ні то ні smile


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-02-18, 9:32 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
100 годин - для мене це вже довгобуд... на пару місяців як мінімум.
Прошу всіх тверезо оцінювати свої можливості.


Моя майстерня
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2011-02-18, 10:35 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Прошу всіх тверезо оцінювати свої можливості.

от я і про це smile Багатенько вишивати - з двох сторін...а потім куди ми його повішим,це ж пам"ятка(нік,міста).А так в рамочку і дивися на неї,згадуєш всіх biggrin
Давайте може тоді до річниці нашого форуму biggrin логотип вишиємо,а цей відкладем.Жто виміє в РМ створити логотип з наших форумчанок?Попрости і вишити.


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - П`ятниця, 2011-02-18, 10:35 AM
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2011-02-18, 10:40 AM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (shtynka)
І де ви бачили рушник, повністю зашитий?

У мене є дві пропозиції.

1. Стандартний рушничок, як ми собі його уявляємо.
2. Щось по типу доріжки. Власники коловоротів вишивають центральний узор, який буде більшим за інші, а далі учасники з обох сторін вішивають менші смужки.

Quote (shtynka)
І якщо відпочатку душа не лежить до такого - не варто за це братись взагалі.

Quote (shtynka)
Тож питання актуальності залишається відкритим.

Quote (shtynka)
Колись ми дозріємо до такої роботи.

погоджуюсь. Зараз ентузіазму серед учасників я не бачу. Мій запал поступово, але планомірно згасає))


Повідомлення відредагував Олька - П`ятниця, 2011-02-18, 10:43 AM
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-02-18, 12:15 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Олька)
1. Стандартний рушничок, як ми собі його уявляємо.

я за такий варіант і не хочу вигадувати велосипед.
Quote (Олька)
Зараз ентузіазму серед учасників я не бачу

Значить ще не час.
Quote (Jasjka)
.а потім куди ми його повішим,це ж пам"ятка(нік,міста)

не бачу проблеми. у мене вдома знайдеться місце.

Quote (Jasjka)
Давайте може тоді до річниці нашого форуму biggrin логотип вишиємо

а от тут я взагалі не розумію - для чого, що саме і куди його потім діти... І взагалі, він у нас є? логотип...


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2011-02-19, 3:05 AM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
а от тут я взагалі не розумію - для чого, що саме і куди його потім діти... І взагалі, він у нас є? логотип...

дозволю собі дописати у вас. Дійсно, логотипу у нас нема, емблемка форума - ну то хіба що для модератора грітиме душу, та і то не для всякого.

І погляд зі сторони на ТЕ, ЩО вишиватимете. Рушник - річ специфічна. А доріжка - побутова, прикладна штукенція. Прикладом, у нас в квартирі доріжки активно змінюються на комодику для взуття. І гарно, і всі бачать:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-02-23, 2:17 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Заглохла тема.
Я тут вночі ось що надумала. Може, щоб виключити вплив людського фактору на цей проект, облаштуємо коловорот на відстані?
Як я це бачу:
Формуємо коло учасників (4-6 чоловік, можна і більше)
Кожен заготовлює собі рушничок в 1 м. довжиною, 30 см. шириною (як приклад, можна на свій смак).
А потім кожен по черзі викладає в цю тему схему, яка йому до душі і бажано носить ознаки регіональної вишивки його місцевості (те, що кожен із нас вишивав би для всіх інших на їх рушниках). І всі дружно протягом місяця виконують смужку заданого орнаменту (з двох боків рушника, чи в однині для оформлення в рамку - теж на ваш смак).
Наприкінці місяця викладаємо дружно фотозвіт про виконану роботу.
Далі все повторюється, за схемою наступного учасника. І так, поки не вишиємо всі 4-6 чи скільки буде смужок.
Таким чином, наче і колективна творчість, і з іншого боку кожен тримає своє полотно вдома і з ним нічого не станеться. До того ж виключаються витрати на пересилку. А для сюрпризів і подарунків у нас є пошта щастя wink

Як вам таке?


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-02-23, 3:27 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
І всі дружно протягом місяця виконують смужку заданого орнаменту (з двох боків рушника, чи в однині для оформлення в рамку - теж на ваш смак). Наприкінці місяця викладаємо дружно фотозвіт про виконану роботу. Далі все повторюється, за схемою наступного учасника. І так, поки не вишиємо всі 4-6 чи скільки буде смужок. Таким чином, наче і колективна творчість, і з іншого боку кожен тримає своє полотно вдома і з ним нічого не станеться. До того ж виключаються витрати на пересилку. А для сюрпризів і подарунків у нас є пошта щастя

Цей варіант полегшує роботу, на мою думку.
А домовитись про вишивку іншими руками можна приватно. Наприклад, як я в своїй майстерні час від часу граюсь в якісь смішні *ігри* )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2011-02-25, 6:52 PM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Як вам таке?

Моя основна проблема - визначитись, що то буде за річ і куди її потім подіти, бо доріжками/рушниками я у побуті не користуюсь. А вставляти у рамку орнаменти, вишиті власноручно якось нецікаво.

 
JasjkaДата: П`ятниця, 2011-02-25, 7:17 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (Олька)
Моя основна проблема - визначитись, що то буде за річ і куди її потім подіти, бо доріжками/рушниками я у побуті не користуюсь. А вставляти у рамку орнаменти, вишиті власноручно якось нецікаво.

Ось і я про це...


Творча майстерня
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-04-25, 2:09 AM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
це буде рушничок. Із симетричними ДВОМА краями

Quote (shtynka)
я саме таку ідею відпочатку і хотіла втілювати
+1
Залюбки приєдналася би до вас, дівчатка, в рушничковому коловороті.
Але бачу такі його варіанти виконання:
1) господинька рушничка/доріжки/панно сама розробляє макет майбутнього виробу (за обговореними розмірами), пропонує схеми, техніки наприклад свого регіону, а інші учасники ці фрагменти вишивають. І познавально і цікаво спробувати свої сили в чомусь новому.
2) господинька рушничка/доріжки/панно сама розробляє макет майбутнього виробу (за обговореними розмірами), а схеми, техніки інші учасники вишивають за своїм смаком, (регіон,колір та ін) . Для власниці це той виріб, який вона очикує, для інших учасників - полегшення у виконанні.
3) Сюрприз - дається клаптик тканинки і побажання по типу "хочу доріжку/рушничок/панно", перший фрагмент вишиває сама власниця, а інші - повнісю покладаються на свій смак. Екстрим пирсутній, але "хто не ризикує, той не пьє шампусик wink "
Особисто я більше схильна до першого варіанту. Але згодна зі Штинькою, що не треба гнати коней - своє нагоне. Як і деякі дівчата вже брала участь в робінах, і зрозуміла, що головне не скоріше розпочати, а правельніше набрати команду)
І ще: думаю не обовязково в симетричному виробі з одного боку розробляти кількість смужок за кількістю учасниць - можна за задумом автора запропонувати одну широку смужку з однієї сторони замість двох вузьких, тобто напр. я вишиваю одну широку смужку з лівого боку, а інша учасниця з правого, а хтось по вузенькій з двох боків.
Хочу запитати, дівчата, як ви дивитесь на формат такого рушничка в рушникових швах? Мені б хотілось мати такий від цього процесу smile (розміри обіцяю не перебільшувати surprised wink )


 
РолічокДата: Понеділок, 2011-06-27, 10:16 AM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
а може затіємо гру "авантюра"? і відсилати нікуди не потрібно, і кожен шиє по мірі своїх сил...


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний коловорот-3. 2011 рік.
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.