| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра червня: Розкішний Пурпуровий (Збір робіт, умови)
Палітра червня: Розкішний Пурпуровий
BulletДата: Субота, 2013-06-01, 10:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ведучий координатор Палітри червня - переможець Палітри травня - Волиняночка.

Волиняночка: Пропоную колір червня місяця - Розкішний Пурпуровий!!!



Від адміністратора: Пурпуровий відтінок називають в інтернеті яким завгодно: і фіолетовим, і рожевим і насиченим бордо. Щоб уникнути розмаїття відтінків НЕпурпурового варіанту, показую справжній пурпур (скріншот з яндекс-пошуковика), вдома кожен млже його створити, розчинивши марганцевокислий калій (він же перманганат калію, він же - марганцовка) у воді. Ви отримаєте бездну відтінків пурпуру по насиченості, залежно від пропорцій води та хімікату)

Нижче наведено фото, які стануть вам взірцями для можливих ручних робіт, які ви виконажєте впродовд місяця, щоб взяти участь у нашій щомісячній непризовій грі.



Від координатора чекаємо правил гри, а також її юачення кольору Пурпур. smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Неділя, 2013-06-02, 0:37 AM | Повідомлення # 2
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Волиняночко, втаю!
колр такий....... фантазйний )))) є в мене одна щодо нього ідейка)



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ВолиняночкаДата: Неділя, 2013-06-02, 6:10 PM | Повідомлення # 3
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Пурпур завжди вважався кольором правителів.Фараони носили його при житті і веліли після смерті хоронити їх у саркофагах із порфиру – червонувато-фіолетового каменю. В пурпуровий були розфарбовані вітрила флагманського корабля  Клеопатри. Пурпур одягали правителі Ассирії та Вавилону. А Цезар і Нерон взагалі оголосили цей колір виключною привілегією імператорів. Прості люди втратили на нього права.  Та лише наближені до імператораримські сенатори мають честь прикрашати своє вбрання смужками із багряного фіолету. Вишуканість та аристократизм цього кольору надають відчуття розкоші. Знавцям кольоротерапії пурпуровий колір говорить про амбіції, силу і високе становище. А для психологів цей колір означає гармонію із своїм внутрішнім «Я». 

Тому цього місяця пропоную всім і кожному створити для себе або для близьких чи друзів якусь дрібничку у заданому кольорі та його відтінках і відчути неперевершеність! :)

Умови гри :
1. Приймаються будь-які види ручних робіт (шиття, в'язання, вишивання, консервування, квілінг, фото, печворк, ліплення, папір - що душа і руки забагнуть витворити, тобто всі види ручних робіт незалежно від наявності у них  вишивки) в заданому кольорі та його відтінках. Допускається незначне вкраплення інших кольорів, проте основного має бути не менше 80%. Намагайтеся, будь ласка, зберегти сенс гри.
2. Робота може фігурувати в мережі.
3. Кількість робіт від одного учасника необмежена. Кожну роботу прошу надсилати окремим листом.

Правила подання робіт:
1) роботи надсилати на адресу volynyanochka_olga@ukr.net
2) тема листа "Палітра червня - Пурпуровий",
3) в листі потрібно вказати:
- ваш нік на форумі - назву роботи та її опис.
- 1-3 фотографії прикріпленим зображенням (не архів, не ВВ-коди),
- прикріплені фото - вагою до 300 Кб. (максимум 1000 пкс по більшій стороні), на фото - жодних підписів
Якщо Ви протягом 2 діб отримали ствердну відповідь - лист прийнято. Роботи приймаються до 25 червня включно, голосування триватиме до 30 червня, оголошення результатів 1 липня.
Нагорода за перемогу у грі - веселкова іконка у підпис та право обирати колір Палітри наступного місяця smile


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Понеділок, 2013-06-03, 10:18 AM
 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2013-06-03, 11:36 AM | Повідомлення # 4
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Bullet, дякую за допомогу з означенням пурпурового кольору! Мої варіанти кольору не сильно відрізнятимуться від твоїх, проте, думаю, всі учасники  вдало зіграють у цій Палітрі!  smile Тим більше, soncevuda, вже щось там придумала! Владо, чекаю з нетерпінням Вашу роботу на гру. smile

           


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Понеділок, 2013-06-03, 11:37 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2013-06-03, 6:03 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ця "Палітра" буде вдалою для мене, бо я зможу вирішити проблему свого уже майже обнуленого призового домашнього фонду. Нашию, навишиваю всякого... розкішного пурпурового smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-06-08, 1:17 PM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Ця "Палітра" буде вдалою для мене, бо я зможу вирішити проблему свого уже майже обнуленого призового домашнього фонду. Нашию, навишиваю всякого... розкішного пурпурового
Мене, як координатора, це дуже тішить!  smile Bullet, бажаю натхнення! 

Всім форумчанам, нагадую про можливість кожного взяти участь у грі Палітра, незалежно від статусу і кількості повідомлень на форумі!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
ВолиняночкаДата: Вівторок, 2013-06-11, 9:29 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
:) 
Bullet, або модератори підправте, будь ласка за банером посилання на цю палітру, тому що там вже не зовсім актуальна гра!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Середа, 2013-06-12, 0:34 AM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Волиняночка)
Bullet, або модератори підправте, будь ласка за банером посилання на цю палітру, тому що там вже не зовсім актуальна гра!

Зроблено ;)Волиняночка, а де твій значок переможця попередньої Палітри? Має бути у твожємі підписі з посиланням на тему гри, в якій ти перемогла wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-06-15, 1:15 PM | Повідомлення # 9
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Волиняночка, а де твій значок переможця попередньої Палітри? Має бути у твожємі підписі з посиланням на тему гри, в якій ти перемогла
Зроблено   happy  Правда з третьої спроби, на цілий тиждень зник інтернет після грози, накінець відремонтували  і я знову на нормальному зв'язку!

Лізо, дякую за банер!

Дорогі мої, ще маємо цілих 10 днів для створення пурпурових робіт! Не забуваймо насилати ваші шедеври на поштову скриньку цієї Палітри!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
SabrinДата: Понеділок, 2013-06-17, 9:56 AM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Все життя думала, що пурпуровий - то яскраво-червоний.... sad А як тоді "Пурпурові вітрила", російською "Алые паруса"?..
 
BulletДата: Понеділок, 2013-06-17, 12:02 PM | Повідомлення # 11
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
Все життя думала, що пурпуровий - то яскраво-червоний.... А як тоді "Пурпурові вітрила", російською "Алые паруса"?..

А я все життя думала, що чоловіки - такі самі,я к жінки smile Хіба мої думки змінили справжність життя?:)))

Оксано, щоб впевнитись у відповідності кольорів, достатньо в інтернеті пошукати колір у гуглі wink

Пурпур не перекладається російською чи українською. Англійською він звучить як "пЁрпл" - purple, що все життя перекладається як "багряний". І це також не змінює нічого в глибокій науці Кольорознавстві.

Алый цвет — Википедия
А́лый цвет — яркий оттенок красного цвета. Отличается от истинно красного уклоном в оранжевый цвет, поэтому чисто красный воспринимается холоднее алого. Традиционно связывается с цветом пламени, иногда — с цветом человеческой артериальной крови, губ.


Пурпурный цвет — Википедия
Пурпурный цвет — один из группы неспектральных цветов. Естественным эталоном для него является пурпур древних, такой цвет можно получить, смешивая синий (или фиолетовый) цвет с красным


Різницю між червоно-помаранчевим і червоно-фіолетовим відчуваэте? wink

А перекладачі, вочевидь, не розуміються в кольорах, якщо АЛЫЕ ПАРУСА перкладають як Пурпурові вітрила. Насправді, нажаль для українців, такого кольору, як АЛИЙ в українській мові нема. Тобто має бути правдиво ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА.

Sabrin,  я і сама раніше думала (до художнього інституту), що пурпруровий - це багряний (бо, наприклад, так російською перекладається назва гурту Діп Пьорпл), але багряний - це темно-червоний, насичений колір венозної крові (пардон за анатомічні відхілення в розмові)))). А пурпуровий, як виявилось, зовсім інший! САМЕ ТОМУ Я ОДРАЗУ ДОДАЛА КАРТИНИ ЗІ СЛОВНИКІВ з означенням пурпурового кольору, щоб ми в результаті не побачили в палітрі весь спектр червоної фарби ))) Але я впевнена на 200%, - все одно ми побачимо кольоровий кавардак smile
Ну і добре, це ж лише гра ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Понеділок, 2013-06-17, 2:33 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Deep Purple переводится на русский как "темно фиолетовый" или "глубокий фиолетовый". smile
 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2013-06-17, 2:53 PM | Повідомлення # 13
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Але я впевнена на 200%, - все одно ми побачимо кольоровий кавардак
Таки доведеться розвести в мисці марганцівку від темнішого до світлішого і порівнювати відтінки  smile  

Хоча, насправді я рада, що ми тут дискутуємо і при тому дізнаємося щось нове для себе, розширюємо свій кругозір!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
АгрумДата: Середа, 2013-06-19, 1:36 PM | Повідомлення # 14
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
Дуже цікавий колір. буду пробувати прийняти участь.
 
ВолиняночкаДата: Середа, 2013-06-19, 3:13 PM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Агрум, з нетерпінням чекаю на ваші роботи!
Вітаю на форумі, впевнена, вам тут сподобається!  smile


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
АгрумДата: Середа, 2013-06-19, 11:11 PM | Повідомлення # 16
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
надіюсь на веселу і душевну компанію))))
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-06-22, 1:52 PM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Дорогі мої учасники червневої палітри, активізуймося! Маємо попереду вихідні фотографуйте  і надсилайте ваші  пурпурові роботи! наразі маю чарівну, але лише одну роботу!

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Субота, 2013-06-22, 4:45 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Волиняночка)
Роботи приймаються до 25 червня включно, голосування триватиме до 30 червня, оголошення результатів 1 липня.

фуууххх, а то я було забула про числодедлайну і злякалась, що не встигла...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Вівторок, 2013-06-25, 1:01 PM | Повідомлення # 19
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Сьогодні останній день прийому робіт на гру. Учасники, поспішайте!

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
ВолиняночкаДата: Середа, 2013-06-26, 10:40 AM | Повідомлення # 20
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Прийом робіт завершено! Дякую!

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра червня: Розкішний Пурпуровий (Збір робіт, умови)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.