| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 10:49 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » ГРА ПАЛІТРА "ЗЕЛЕНА. ГРУДЕНЬ - СІЧЕНЬ" (Голосування)
ГРА ПАЛІТРА "ЗЕЛЕНА. ГРУДЕНЬ - СІЧЕНЬ"
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-01-15, 9:30 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Гра ПАЛІТРА"ЗЕЛЕНА.ГРУДЕНЬ - СІЧЕНЬ."
Прошу Надію Цинайко розпочинати роботу. Сподіваюся конкурсанти не завдали багато клопотів?!
Зичу щасливої участі в грі, приємного перегляду, чіткого голосування, нових ідей та чудових перемог!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Субота, 2011-01-15, 9:48 PM
 
nadiya_tsynaikoДата: Неділя, 2011-01-16, 4:11 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Ну що, розпочнемо найцікавішу частину гри? ГОЛОСУВАННЯ!!!

Рівно половина з надісланих робіт прийшла впродовж останньої доби прийому робіт. І що ближче до кінця, тим більша була ймовірність отримання листа з помилками і порушеннями. ((( Дівчата, так не можна! Якщо кожен прийом робіт проходить подібним чином, то я дуже не заздрю модераторам, адміністраторам та всім координаторам конкурсів. Тим самим ми проявляємо неповагу одна до одної. Треба виправлятись.
Але тішили самі роботи. Дуже гарні і головне різноманітні.

А тепер голосуємо (нумерація робіт не залежить від звань та регалій ;)) . Обрати треба лише одну роботу. Голосування триватиме до 27-го січня включно.
НОМЕР ТА НАЗВУ РОБОТИ ВИДІЛЯЙТЕ ЖИРНИМ ШРИФТОМ, БУДЬ ЛАСКА. Кожен раз про це нагадують і кожного разу знаходяться ті, хто ігнорує це прохання.
Десь за тиждень ви дізнаєтесь, що ж за маленькі заохочувальні призи отримає кожна учасниця гри. Тому слідкуйте за оновленнями в темі Зелена палітра грудень-січень (Два місяці - одна гра!)

1. Кривулька. Хочу представити свою першу кривульку, виконану в техніці - штапівка, оформлена бісером і бусинами.

2. Вишитий браслет . Техніка  - мережка, козлик,  край - зубцювання, застібка - дві кнопочки.

3. Мотанковий подарунок. Три ляльки-мотанки: Зерновушка на багаство; лялька з довгою косою, в якій зберігається жіноча сила, - на щастя;  і височенька лялька з клуночком - берегиня дому (її треба вішати над вхідними дверима, щоб вона бачила всіх, хто в дім заходить)

4. Набір Вовчику. Набір вишитих елементів для пошиву хлопчачої сорочки. Зроблено для маленького козачка, який любить зелений колір. Тож бажаю йому зеленої дороги в життя! Матеріали - канва кольору льна, нитки -  льон (колір олива, виробник Троїцька фабрика, Росія), муліне ДМС колір ecru; техніки вишиття: набирування, ретязь, вистіг і зубцювання. Шнурочок виплетений косичкою з льняних  ниток.

5. Робота «Дзвіночок». Рушникове полотно. Вишивка: гладь, настил, бек. Бісер. Фурнітура. Я вишила такий дзвіночок на подарок, а оскільки співпав колір з конкурсом, то і вирішила надіслати фото. Роблячи такий сувенір я думала про ту людину, якій буду дарувати і тому фурнітуру вибрала зі значенням. Перо - здоров'я. Квітка - кохання. Монета - гроші. Свого роду амулет.

6. Диптих "Нове життя прищепок".
1. "Жабенята". В зеленій кімнаті оселились зелені жабенята, зроблені зі звичайних прищепок. Допомагають стерегти резиночки і прикраси нашої малечі.
2. "Зелений хоровод". Мені дарують багато листівок, вирішила, що слід їх усім показати. Я прикріпила їх на стрічку, а тоді на стіну. Але просто прищепки виглядали якось негарно. Тому от з"явились ялинки, там є ще і олені, ялинкові прикраси, зірочки. Показую те, що зелене. Таку просту ідею можна застосувати з іншими тваринками, рослинами чи як фантазія підкаже.

7. Новорічна відкритка "Різдв’яна". Для участі у палітрі надсилаю свою новорічну відкритку "Різдв'яна". Вийшла зеленою. )) При виготовленні використала: художній картон, нитки дмц металік, сріблясту стрічку і бісеринку))). Вишивала: хрестиком.

Додано (2011-01-16, 4:11 PM)
---------------------------------------------
8. Блокнот для віршів. Новорічний саморобний подарунок для сестрички, яка захоплюється поезією. Блокнот зроблений із паперу пастельного зеленого кольору, обкладинка - картон+прикраси (виконано в техніці скрапбукінгу - займаюся цим недавно, тому рівень, звісно, початковий :)) Кожна сторінка містить вислів відомої людини про поезію/мистецтво/ митців. Зроблено від щирого серця і з любов'ю smile

9. Серветка з птахами. Давно хотіла вишити серветку і давно визначилася з технікою, колекція схем обв’язок гачком для серветок і рушників також чекала свого часу. Гра “Палітра” стала поштовхом до втілення всього цього в єдиному витворі та визначила колір серветки:) . Розміри без мережива 42х27 см. Вишивка занизуванням, плетіння гачком.

10. Ялинка в етностилі і нитяні кульки. Вишита ялинка (хрестик, напівхрестик), муліне червоного кольору, люрекс, бісер. Основний візерунок - червоні "зірниці", притаманні українській вишивці різних регіонів. Розмір разом з рамкою - 20 на 30 см. Паспарту - виготовлене власноруч з дизайнерського картону. Новорічні кульки зроблені з ниток (зелений ірис з люрексом та червоний ірис), стрічки для підвішування.

11. Листівка в зеленому. Канва, шерстяна нитка зеленого кольору, картон і гофрокартон.

12. Кімнатний оазис. Мої кімнатні рослини: Бегонія тігер і рекс, Драцена окантована, Фікус Бенжаміна, Калатея Макоя, Камедорея Зейфріца, Неанта красива, Фінік канарський, Спафілінум.

13. Рушник. Представлена робота - це рушник, моя перша "проба пера", найперша у моєму житті вишивка (не враховуючи уроків праці у школі). Тому, не судіть суворо... Так, як родом я з Чернігівщини, то взялася вишивати рушник, характерний саме для цього регіону. Схема для вишивання - журнал "Настуня".

14. Різдвяні кривульки. Біскорнюшки вишивала вперше, дуже сподобалось робити ці маленькі кривульки. Вишилось на одному подиху. Робила в подарунок для дуже гарної людини. Маю надію, що вони їй сподобаються і будуть нагадувати про ялинку і різдвяні свята.

15. Ялинковi прихватки. Дуже люблю зимові свята i ялинку. А так як ялиночку ми ставимо тільки в кімнаті , то для кухнi я вирішила зробити собі "корисні" ялиночки.

16. Пір'ячко. Нитки, дротик. Побачила фото в інеті і ... і ось плід моєї любові:


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))


Повідомлення відредагував nadiya_tsynaiko - Неділя, 2011-01-16, 4:11 PM
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-01-16, 4:29 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Яке все красиве!!!! wacko Аж очі закручуються! За що проголосувати? Аж моторошно!!! Буду думати ..МЕНІ ВСЕ ПОДОБАЄТЬСЯ!!!!!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
welshrabbitДата: Неділя, 2011-01-16, 4:37 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Ого, скільки робіт! surprised І як обрати одну?
Голосую за 4.Набір Вовчику. biggrin


 
010101Дата: Неділя, 2011-01-16, 5:09 PM | Повідомлення # 5
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
3. Мотанковий подарунок.
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2011-01-16, 5:45 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
5. Робота «Дзвіночок». Оригінально, символічно, зі мсаком підібрана фурнітура.

Широ заздрю і власниці зеленого острівця в кімнаті. Це ж треба - виростити такі хащі

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Вівторок, 2011-01-18, 3:45 PM
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-01-16, 6:43 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дійсно робіт багато, як і передбачали-обіцяли))))
голосую за 13. Рушник - дуже красива і ніжна вишивка))) якщо такий початок - що далі буде!)))



мій рукодільний ЖЖ
 
shtynkaДата: Неділя, 2011-01-16, 6:49 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Плідна палітра цього разу, і дійсно насичена різноплановими роботами!
Дуже сподобались різдвяні кривульки, листівка в зеленому, браслетик... Але моє серце полонила все ж робота під номером 4, з першого погляду! Приглушений зелений, живі нитки, просто і вишукано водночас. Тож мій голос безперечно за 4. Набір Вовчику


Моя майстерня
 
TanaДата: Неділя, 2011-01-16, 7:44 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую всім учасникам за такі різнопланові роботи, а координатору -- за клопітку працю по збору та викладенню конкурсних робіт! Мені дуже сподобалась обв'язка "Серветки з птахами" і "Мотанковий подарунок" за ідейне наповнення. А голосую за 14. Різдвяні кривульки.. І беру на озброєння цю прекрасну ідею вишитої герлянди.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
veronikaДата: Неділя, 2011-01-16, 9:12 PM | Повідомлення # 10
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
[color=red]1. Кривулька. Всі роботи дуже симпатичні, дівчата Ви молодці.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
lady-vДата: Неділя, 2011-01-16, 9:17 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
12. Кімнатний оазис. - знаю, скільки уваги потребують ці красуні - квіти!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
tanytryellДата: Неділя, 2011-01-16, 9:36 PM | Повідомлення # 12
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Мій голос - за №14, кривульки, але і рушничок, і дзвоник, і листівочки теж дуже сподобались. Браво, дівчата!
 
parsДата: Неділя, 2011-01-16, 11:19 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Мені дуже сподобався
№2 - вишитий браслет
biggrin


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - Понеділок, 2011-01-17, 0:05 AM
 
LoganaДата: Неділя, 2011-01-16, 11:36 PM | Повідомлення # 14
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Які всі майстрині, у кожній роботі своя "родзинка", і кожна робота виконана з любовю, вкладено частинку своєї душевної енергії.Дівчата надзвичайні молодці, кожна вартує приємних щирих слів похвали. Важко вибрати найкращу роботу, однак віддам перевагу
5. Робота «Дзвіночок».
за те що вкладено особливий зміст:
Quote
думала про ту людину, якій буду дарувати і тому фурнітуру вибрала зі значенням. Перо - здоров'я. Квітка - кохання. Монета - гроші. Свого роду амулет.
 
bulbashka_aeroДата: Понеділок, 2011-01-17, 11:02 AM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
3. Мотанковий подарунок
 
ОлькаДата: Понеділок, 2011-01-17, 12:54 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
6. Диптих "Нове життя прищепок".
 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-01-17, 4:39 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Очі розбігаються від такої КРАСОТИ
Голосую за 14. Різдвяні кривульки


Творча майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2011-01-17, 6:09 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
Якщо кожен прийом робіт проходить подібним чином, то я дуже не заздрю модераторам, адміністраторам та всім координаторам конкурсів.

Значить треба всіх форумчан по разу хоча би задіяти в конкурсах, щоб на майбутнє знали, як треба себе поводити : ))))

Quote (nadiya_tsynaiko)
НОМЕР ТА НАЗВУ РОБОТИ ВИДІЛЯЙТЕ ЖИРНИМ ШРИФТОМ, БУДЬ ЛАСКА. Кожен раз про це нагадують і кожного разу знаходяться ті, хто ігнорує це прохання.

хі-хі ) Злостиво посміхаюсь smile Тепер точно кожну форумчанку треба зробити координатором якогось конкурса, щоби знали!! smile

Мій голос за:

1. Кривулька.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Понеділок, 2011-01-17, 7:44 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote ( Bullet, )
Тепер точно кожну форумчанку треба зробити координатором якогось конкурса, щоби знали!!

Треба-треба, а то якісь вони балувані. wink Але не буду тут флудити, бо й так бачу, що доведеться вишукувати серед різних гарних слів голоси.

Я ж також маю право на свій голос? Тому:
9. Серветка з птахами.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
anielДата: Понеділок, 2011-01-17, 9:51 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
1. Кривулька
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » ГРА ПАЛІТРА "ЗЕЛЕНА. ГРУДЕНЬ - СІЧЕНЬ" (Голосування)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.