| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:45 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Програма для вишивання хрестом (Перша українська? :))
Програма для вишивання хрестом
BulletДата: Субота, 2007-11-10, 1:16 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
До нас приєднався творець програми для конвертації малюнків у клітинчасті варіанти smile
Всі повідомлення перенесено.
Говоримо в цій темі smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ThomasДата: Субота, 2007-11-10, 1:16 AM | Повідомлення # 2
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Вишивати не вмію і не думаю що захочу вчитись. Але узори роздивлятись подобається. Хотів якось зберегти деякі в електронному вигляді, і все що пробував якось незручно для цієї цілі. Вирішив написати для себе просту програму для перегляду, "дизайну" і таке інше. Як для мене, то вже можу користуватись, але потім промайнула думка, чи може ще хтось хотів би мати щось подібне? "Як вона є", тобто у сьогоднішньому стані програму комусь показувати соромно, а доведення до кращого стану займе багато часу. Тому хочу спитати, чи був би попит, якби я продовжив працювати і продукт прийняв би "товарний стан і вигляд"? За яку ціну наші жінки готові були б щось купити, а не шукати, як його зламати і користуватись бескоштовно? У майбутньому можна було б розвивати, додаючи нові функції, як наприклад вироб схем для вишивки по фотографії (деякі з програм вже бачив, навіть "безкоштовно", але там щось втулено, що намагається щось у мене на компьютері змінити, вийти в інтернет тощо, тому викинув, дуже клопітно), підбір узорів для сорочок, рушників та інших виробів....
Дякую всим за будь яку думку з цього приводу.

Зразок. Так виглядає оригінал:

http://photos1.blogger.com/blogger/7144/1992/1600/2_1.1.jpg

так показує моя програма сьогодні:

Зразок з наведенного в першому повідомленні лінку "тут більше" в оригіналі:

http://infostore.org/file/2474659/1994977/1_Untitled-2.jpg

І "вишите" за 10 хвилин:

Намалювати можна значно краще, мене поки влаштовує таке зображення. Ця картинка займає в мене на диску менше одного кілобайта, тобто кілька сот БАЙТ. Сьогодні, правда, розміри вже мало кого цікавлять.

Повідомлення відредагував Thomas - П`ятниця, 2007-11-09, 0:05 AM
 
BulletДата: Субота, 2007-11-10, 1:16 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Thomas)
Ця картинка займає в мене на диску менше одного кілобайта, тобто кілька сот БАЙТ. Сьогодні, правда, розміри вже мало кого цікавлять.

у нас на форумі вона чомусь займає 89 кілобайт... хмм...

Я б ніскільки не заплатила, бо фотошопом можна зробити приблизно то саме. Сорі smile Зламувати теж ніколи не намагалась - більше нервів іде.

Хоча, можливо люди, що вишивають для комерції - зацікавляться вашою програмою smile Успіхів smile
(приємно, що украхнці теж не сплять, роблять такі проги)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ThomasДата: Субота, 2007-11-10, 1:16 AM | Повідомлення # 4
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Bullet, у Вас картинка займайе так багато мiсця тому що це - screenshot з моейi програми, збережений у jpg форматi. Якби я вам прислав у "мойему" форматi, ви не змогли б подивитись. Якщо цiкаво, можу надiслати вам програму (назвемо йй alpha-версйею), Ви порiвняйете де зручнше - у фотошопi чи нi. Але я тодi повинен хоча б поховати тi елементи, як поки що не працюють, чи працюють нестабльно.
 
BulletДата: Субота, 2007-11-10, 1:16 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Thomas, я вам вже пояснила МОЮ позицію щодо всіляких платних програм smile Я не вишиваю на продаж - тому мені апріорі невигідно купувати прогу за будь-яку ціну.
Якщо ж мислити об"єктивно, то більше 15 доларів навряд чи хтось заплатить. Вам така ціна не буде зручною, бо оформлення авторського права на програму досить дороге... Отаке от smile
Може, хтось з учасниць форуму протестує вашу прогу smile Успіхів (щиро!) :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ThomasДата: Субота, 2007-11-10, 1:17 AM | Повідомлення # 6
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Bullet, дякую Вам за підтримку (так, Ви мене підтримали). Будь-яку ціну я не збираюся і не розраховую одержати. І я не розраховую (поки що в усякому разі) з продажу цієї програми жити. Моя теперішня мета - спробувати хоч якось компенсувати свої витрати часу, хоча б частково. Тому названа Вами ціна мені здається для України цілком прийнятною. Я, якщо Ви не заперечуєте, доведу програму до якогось стану, в якому її не так соромно буде людям показати, і надам усим бажаючим можливість її спробувати. В подальшому буду, можливо, змінювати функціотальність, але формат записаних файлів буду надалі підтримувати. Тобто якщо хтось сховає свої вироби в фотматі цієї програми (треба б над назвою подумати), він їх не втратить. Спробую вправитись впродовж цих вихідних.
Я, схоже, уже використовую Ваш Форум у цілях реклами, доведеться з Вами ділитися мільонними прибутками. Подумайте, скільки мільонів Вам було б досить :). Можна, я відкрию окрему тему, щоб не зафлуджувати цю, яка, власне, іншим речам присвячена?
 
BulletДата: Субота, 2007-11-10, 1:17 AM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Thomas)
, схоже, уже використовую Ваш Форум у цілях реклами, доведеться з Вами ділитися мільонними прибутками. Подумайте, скільки мільонів Вам було б досить :). Можна, я відкрию окрему тему, щоб не зафлуджувати цю, яка, власне, іншим речам присвячена?

ммм... *чухаю потилицю*.. я подумаю над числом мульйонів... : )

Обов"язково стіоримо зараз тему, туди і перенесемо. Надішлю вам приватне повідомлення з точним посиланням на нову тему і перенесеними нашими з вами коментарями:)

А про мої слова.. мабуть ви надто вороже їх сприйняли:) Чи то я надто така вже ворожа стала останнім часом... старість, розумієте, не радість wink
Мої слова стосуються лише МОЄЇ позиції щодо подібних прог. А взагалі ви могли би зробити трайал версію чи щось таке. Наші жінки не люблять купувати кота в мішку :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2007-11-11, 12:54 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Розумієте, творче мислення будь-якої майстрині конвертує й відтворює подумки будь-яке схематичне зображення в клітинках у майбутній витвір ( на те й творчий підхід та об`ємне/просторове мислення), тому як вьювер програма не конче потрібна.
Як програма сворення нового цікавить, основні критерії майбутнього, сподіваюсь, тестування: 1)наскільки ідеологічно відрізнятиметься підхід від існуючих програм; 2)розмір файлів та сумісність в ін. прогр. перегляду тощо; 3)якщо сподобається, то купити для душі(!) згоджусь, із ціновою політикою Bullet цілком згодна.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ThomasДата: Вівторок, 2007-11-13, 2:30 PM | Повідомлення # 9
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Bullet, я ні в якому разі не сприйняв Ваші слова вороже smile

Tana, дякую за відгук.

За вихідні не встиг, бо знайшов ще одну помилку, яку назовні відправляти не хотів. Зараз тільки виправив. Сьогодн ввечерi викладу.

Добавлено (2007-11-13, 2:30 Pm)
---------------------------------------------
Прототип програми усі бажаючі можуть взяти тут. Ви одержите zip-файл, в якому власне програма і один приклад. Сайт uploaded.to спочатку 10 секунд буде годувати вас рекламою (плата за бескоштовність), потім активує тасту Download

Повідомлення відредагував Thomas - Вівторок, 2007-11-13, 10:51 AM
 
bulbashka_aeroДата: Середа, 2007-11-14, 6:06 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Я одним оком глянула прогу і от що побачила (одразу говорю - це не критика, а зауваження = програмісту від програміста wink ):

- чи передбачена можливість задавати бажані розміри схеми?
- не побачила можливості зробити так званий "прогон" з фото або хоча б підвантажити фото у фоні, щоб по ньому малювати;
- якщо хочете розповсюджувати прогу комерційно - щонайменше треба створити палітри кольорів основних виробників ниток (майте на увазі, що це не просто, особливо якщо брати до уваги різницю "справжніх" і "екранних" кольорів);
- не передбачена можливіть виводу схеми у символьному вигляді (якщо працювати з багатьма кольорами, як це часто буває, то кольорові квадратики не є зручними);
- бажано було б мати можливість переглянути отриману картинку у вигляді "віртуальних хрестиків", щоб приблизно побачити остаточний результат;
- непогано також було б мати можливість додаткової розмітки сітки (для великих схем).

Можливо, я про щось і забула. Або не помітила.
Але і це вже чималий обсяг роботи.
А от чи виправдаються ваші зусилля в фінансовому плані...
На українському ринку багато конкурентів ви не маєте, але і ринку як такого - теж.
Тож розраховувати тре’ ще хоча б на країни ближнього зарубіжжя.
І врахуйте, що для вільного розповсюдження інтерфейс ще піде, а от для продажу...
Ви ж розумієте - це має бути цукерочка. Хоча б на вигляд - щоби хотілося купити.

Бажаю успіху і щиро бажаю ЗАХОТІТИ купувати ваш продукт! biggrin

 
ThomasДата: Середа, 2007-11-14, 10:45 PM | Повідомлення # 11
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
bulbashka_aero, дякую за Ваші зауваження. Я їх саме так і сприймаю (хоча і критику сприйняти готовий, навіть не дуже конструктивну :).

Спробую відповісти по пунктах, але перш за все хочу наголосити, що програма знаходиться у стадії прототипа. Ви, як програміст, розумієте, що це означає, для тих для кого це слово нічого не говорить, поясню. Уявіть собі, що я прийшов би сюди з таким запитанням: як ви вважаєте, якою повинна бути програма для "дизайну" вишивок хрестиком? Давайте спробуємо викласти її специфікації, які можуть бути взяті за основу при розробці програми? У кращому разі ми після довгих дискусій кожний про своє склали б якийсь список на зразок:
- програма повинна надавати можливість ...
- програма не повинна ...
, і кожен мав би на увазі під кожним пунктом щось своє.

Дуже важко обговорювати вимоги до продукту у такий спосіб, коли немає на що спиратись. При розробці дуже важко керуватись такою специфікацією, і коли з'являється продукт, то виявляється, що він не відповідає передбаченням жодного з проектантів. Перекроювати продукт на цій стадії вже пізно - треба викинути все на сміття і починати спочатку розробляти специфікації. Для того, щоб покращити процес створення спеціфікацій (хоча б у вигляді списку!), створюється прототип. Це програма, яка своєю поведінкою зовні ДУЖЕ ПОДІБНА до очікуваного продукту, але не є продуктом, і не обов'язково (але можливо) стане основою продукту. Вона може мати помилки, які не шкодять користуватися нею як прототипом. Вона не повинна мати "товарний вигляд". Вона не обов'язково повинна бути основою майбутнього продукту. Вона не повинна відтворювати функціоналітет у повному обсязі, але повинна давати про нього уявлення.

Тепер до Ваших, bulbashka_aero, зауважень.
- розміри схеми я обмежив для прототипу. гадаю, для демо-версії також буде існувати обмеження.
- поясніть будь ласка, що Ви моєте на увазі. Я взагалі думав, як можна було б програму розвивати, і в голову що тільки не приходило: і складати схеми за зразком фото, і показати якусь сорочку чи рушник, на які можна "приміряти" різноманітні зразки узорів, але це - "на потім". В усякому разі я нотую все про що йде мова. Будь ласка деталізуйте Вау пропозицію.
- палітру кольорів Ви бачите внизу. Поки що руки не дійшли зробити редагування кольорів. Точніше, зробив, але так, що потім мені це зовсім не сподобалось (незручно якось виявилось), і я все викинув, щоб не заважало потім зробити все знову краще. Прив'язуватись до виробників ниток, гадаю, не буду. Просто розширю набір кольорів і введу можливість їх редагувати чи розширювати палітру. Зараз новий документ одержує "стандартну" палітру, яка зберігається разом з ним. Можна зробити все що завгодно, важко вирішити, як же буде краще для користувача smile
- виводити схему в інших форматах - не проблема. Я взагалі так і починав, потім побачив, що можна зберегти в більш стислому вигляді, хоча за ефективною компресією не гнався.
- мав на увазі передбачити різні способи зображення хрестиків (хрестик у Pattern maker мені не подобається. Я можу краще wink ). Але це - потім, бо часу це скількись забере, а мені здається що є речі більш важливі.
- Ви маєте на увазі, наприклад, через 10 та через 5 лінії виділити? Зробим обов'язково.

Маєте пропозиції щодо інтерфейсу? Мені здається, що такий "фотошопоподібний" був би самим оптимальним. Та й у Pattern maker'а інтерфейс не щось особливе, на основі того ж MDI. А у них мабуть команда з декількох розробників, і ціна продукта така що я б свою роботу покинув, купив би маєток у Середземномор'ї і звідти вів би маркетінг та підтримку biggrin

А чого не вистачає в першу чергу? Зараз? Звичайно, заважає також відсутність Redo-функції (прокрутити зміни назад), бо якщо помилково щось стер, то настрій відразу псується, якщо знаєш, що це назавжди. Мені здається, наприклад, що непогано було б мати можливість "провести діагональну лінію", "набирати" малюнок з клавіатури (до речі, перший варіант у мене був саме такий: кожному кольору відповідала одна таста, наприклад, червоний - R, чорний - B, стерти - space-key, стрілочки пересували курсор, теж було цікаво, такий собі "вишивальний vi".

Я почекаю декілька днів, може ще хтось відгукнеться, поки що хочу написати Viewer, який буде надавати можливість швидко переглядати малюнки в цьому форматі, навігуючи по дереву.

Чи знає хтось правову сторону питання? Чи може хтось мати авторське право на винайдений ним узор? Чи належить комусь, наприклад, авторське право на смужки рушників, які лежать у скрині моєї прабабусі? Гадаю що ні. Навіть якщо я щось сам вигадаю. Але про всякий випадок в моєму форматі передбачені поля "назва", "автор", "url". У вьюері хочу показувати ці поля якщо заповнені. Може, треба ще якісь передбачити? Категорія, наприклад, щоб можна було іх якось класифікувати в майбутньому, коли іх назбираються тисячі?

Повідомлення відредагував Thomas - Середа, 2007-11-14, 10:47 PM
 
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2007-11-15, 3:38 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Thomas)
розміри схеми я обмежив для прототипу. гадаю, для демо-версії також буде існувати обмеження

Я, власне, здогадувалася, що частина функцій в цій версії "відрізана". Просто про всяк випадок smile

Quote (Thomas)
- поясніть будь ласка, що Ви моєте на увазі. Я взагалі думав, як можна було б програму розвивати, і в голову що тільки не приходило: і складати схеми за зразком фото, і показати якусь сорочку чи рушник, на які можна "приміряти" різноманітні зразки узорів, але це - "на потім". В усякому разі я нотую все про що йде мова. Будь ласка деталізуйте Вау пропозицію.

Деякі програми "вміють" трансформувати картинку у схему. Тобто розбиваємо її на задану кількість квадратиків і заміняємо на найближчий колір. ( dry щось не можу по-людськи пояснити = мені те слово "прогон" рідне і зрозуміле biggrin )
Примірку узорів я на увазі не мала. Хоча ідея дуже варта уваги.

Щодо кольорів...
Якщо робиш прості візерунки - кольорів на 10 - то можна і не прив’язуватися до виробників.
В іншому випадку це буде великим недоліком - багато вишивальщиць дуже не люблять підбор "на око".

Quote (Thomas)
- мав на увазі передбачити різні способи зображення хрестиків (хрестик у Pattern maker мені не подобається. Я можу краще ). Але це - потім, бо часу це скількись забере, а мені здається що є речі більш важливі.

Так, є і більш важливі речі.

Quote (Thomas)
Ви маєте на увазі, наприклад, через 10 та через 5 лінії виділити? Зробим обов'язково

Саме це я і мала на увазі.

Quote (Thomas)
Мені здається, наприклад, що непогано було б мати можливість "провести діагональну лінію", "набирати" малюнок з клавіатури (до речі, перший варіант у мене був саме такий: кожному кольору відповідала одна таста, наприклад, червоний - R, чорний - B, стерти - space-key, стрілочки пересували курсор, теж було цікаво, такий собі "вишивальний vi"

А от про набирати з клавіатури - це ви дуже добре придумали.
Це може бути дуже великим плюсом.

Quote (Thomas)
хочу написати Viewer, який буде надавати можливість швидко переглядати малюнки в цьому форматі, навігуючи по дереву.

Теж класна ідея.

Рада, що ви нормально сприймаєте пропозиції-зауваження.
Фактично я перерахувала кілька функцій, які зазвичай мають подібні програми.
Або ті, яких їм баркує.

 
ThomasДата: П`ятниця, 2007-11-16, 2:15 PM | Повідомлення # 13
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Таке принципове питання: скiльки найбльше кольорiв може реально використовуватись в однiй вишивцi-схемi? У кого який досвiд? Допоможiть будь ласка визначитися з цим числом. Якщо хтось колись вишивав щось, де кольорiв було бльше як 16, скажiть скльки їх було.
Дякую!
 
ganzyaДата: П`ятниця, 2007-11-16, 3:34 PM | Повідомлення # 14
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
я сейчас вышиваю картину 33 цвета, а девочки, знаю вышивают и до 80 - 100 может доходить. Но это картины, если орнаменты там поменьше.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: П`ятниця, 2007-11-16, 9:43 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ganzya)
я сейчас вышиваю картину 33 цвета, а девочки, знаю вышивают и до 80 - 100 может доходить. Но это картины, если орнаменты там поменьше.

Маніякиии.... уууу... 80 кольорів... мда.. я пів року вишиваю мамі ікону на 15 кольорів - і то дурію.. важко sad . Орнаменти легше :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
bulbashka_aeroДата: Понеділок, 2007-11-19, 10:41 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
У мене в вишивках середня кількість кольорів - 30-50. А наразі почала картинку на 96 кольорів.
 
ThomasДата: Понеділок, 2007-11-19, 10:05 PM | Повідомлення # 17
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Спасибі всім за відповіді. Гадаю, що 64 (макс.) буде "здоровим компромісом". До речі, подумав, а що б я робив, якби захотів "перекласти" якесь фото на крестики? Це ж робиться елементарно фотошопом. Але згодом, якщо буде потрібно, доберусь і до цього. Тут не повинно бути ніяких принципових проблем. Єдина проблема - DLL від microsoft, який робить багато корисного, "важить" щось 2 Мб. Але знову ж: кого це сьогодні цікавить?
Останніми днями майже не підходив до компьютера, бо приїхали гості, і двоє з них розміщені в кімнаті де він стоїть. Завтра вони вже поїдуть, і можна буде продовжити працювати. Вьюер вже в черновому варіанті готовий (був би вже давно готовий, зроби я його на MFC, а то така в мене примха - W32 і ніяких текстів. Тому довше. Та ще гості), через декілька днів викладу за масою узорів, які списав на якомусь сайті.
Мене взагалі більш узори цікавлять ніж "картини", але доберемось до всього згодом.
 
ganzyaДата: Вівторок, 2007-11-20, 7:34 AM | Повідомлення # 18
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Ну, развеселил, схему в крестики переведешь, а потом еще не одну неделю убьешь, чтоб подогнать цвет под нитки, я уже не говорю про одиночные крестики, которые будут разбросаны то там то сям. Та еще работенка biggrin

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: Вівторок, 2007-11-20, 1:52 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ganzya)
Мене взагалі більш узори цікавлять ніж "картини"

О, мене теж.. То може в назві вкажеш, що це саме конвертор орнаментівв?..

Quote (ganzya)
Ну, развеселил, схему в крестики переведешь, а потом еще не одну неделю убьешь, чтоб подогнать цвет под нитки, я уже не говорю про одиночные крестики, которые будут разбросаны то там то сям. Та еще работенка

Та ну, він же попереджає, що це поки що черновий варіянт smile Далі буде краще, я так розумію..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ThomasДата: Середа, 2007-11-21, 8:55 PM | Повідомлення # 20
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
ganzya, я зрозумів що Ви маєте на увазі. Зауваження цілком слушне. Знайшов навіть ресурс з кольорами.

Bullet, я поки що не певен, що знаю що взагалі буду робити, і чи буду взагалі, тому що "інтерес публіки" поки що не значний. Може дійсно треба придумати влучну назву, купити domain, hosting і почати збирати тих хто цікавиться? Не знаю. На роздоріжжі поки що. Поки що займаюсь цим тільки тому що цікаво.

Повідомлення відредагував Thomas - Середа, 2007-11-21, 8:57 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Програма для вишивання хрестом (Перша українська? :))
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.