| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 6:29 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Дооможіть вибрати!!!
Дооможіть вибрати!!!
BulletДата: Середа, 2007-02-07, 0:39 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Хелп мі пліз...

Хочу купити швейну машину, і не знаю, де можна вибрати якісну і відносно недорогу..

РЕГІОН _ КИЇВ !!!

Знайшла в інтернеті магазин на Гарматній... Мені головне - прийти і потрогати, я не куплю машинку за півтори тисячі гривень в інтернет-магазині smile

Мене цікавлять БРАЗЕР або ПФАФФ.. ну на гірший варіант - ХУСКВАРНА.. але краще таки БРАЗЕР...

Люди, хто має досвід і / або знає магазин ОФІЦІЙНИЙ представник тої марки - підкажіть.. за два тижні маю ювілей і хочу собі дарунок купити )*

Дякую)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
buryakДата: Середа, 2007-02-07, 10:48 AM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо офіційних представників, то я не знаю таких магазинів. Але знаю досить не поганий магазин та палаці Україна біля ринку, там є ПФАФФ. Також є мережа магазинів "Світ швейних машин" там досить багато машин Бразер
 
TanaДата: Середа, 2007-02-07, 11:14 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Бразер -- однозначно. Місце продажу запитаю.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
buryakДата: Середа, 2007-02-07, 12:52 PM | Повідомлення # 4
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я казала про магазин "Світ швейних машин", так от адреса: вул. Тельмана 3, навпроти Володимирського ринку, біля дому бита. В мене є картка знижок на 5%, на випадок якщо знадобиться, звертаитесь. А ще, там є така послуга, що якщо знайдеш в іншому магазині дану машину дешевшу ніж у них, то вони її продадуть можливо навіть дешевше ніж в тому магазині де ви її бачили!

І ще ось їх сайт: http://www.sewmach.com.ua
 
TanaДата: Середа, 2007-02-07, 3:49 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мені "таємницю" не відрили. Прикро.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LenaДата: П`ятниця, 2007-05-18, 10:51 AM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть Будь-ласка, де можна взяти схему вишитих ікон (вінчальних) хочу вінчатися з вишитими іконами? Наперед дякую!!!
 
galka_okДата: П`ятниця, 2008-10-10, 4:16 PM | Повідомлення # 7
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
я хочу собі вишити жіночу сорочку. Підкажіть де можна подивитися якісь гарні узори, зразки, я б хотіла щоб це була вишивка і мережка. Дякую
 
TanaДата: П`ятниця, 2008-10-10, 7:22 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Lena, на вінчальні ікони традиціно використовують образи Спасителя з відкритою чи закритою книгою життя та Богоматір з Немовлям на руках, поясні зображення.
В мене є зі збірки доктора отця Дмитра Блажейовського такі пари образів. Схеми ікон хрестикові викладаємо тут.
Найближчим часом сфотографую, сподіваюсь, у Вас ще є час до таїнства.

galka_ok, гарні узори, поради, зразки майже в кожній темі форума. Читайте, будь ласка, розділи, такі як Викрійки, Вишиваний одяг тощо. Неодмінно знайдете те, що шукаєте.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
sjana_ifДата: Неділя, 2012-01-15, 5:24 PM | Повідомлення # 9
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Допоможіть, будь ласка, вибрати лупу для вишивання.
Хочу замовити мамі лупу, можливо так їй буде зручніше, ніж з окулярами. Мабуть, лупа з підсвіткою краща, ніж без підсвітки. Але є різне збільшення: 5- і 2-кратне. Чи маєте якусь інформацію про зручність використання? Буду вдячна smile


 
BulletДата: Неділя, 2012-01-15, 6:03 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sjana_if)
Допоможіть, будь ласка, вибрати лупу для вишивання.

думаю, не видам секрета. Наша Оленка з США - спєц по лупам. Запитайте у неї!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Na_talkaДата: Неділя, 2012-01-15, 8:19 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Можу підказати непоганий магазин швейних машин "Швейный мир." Це інтернет-магазин. Головний офіс у них на вул. Житньоторзька, якраз ліворуч від Житнього ринку, що на Подолі. Там можна і потрогати і тротестувати. Машинки різні: PFAFF, Ganome, Brother і інші. Я свою там здавала на профілактику. Зробили за один день.
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2012-01-15, 8:25 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Na_talka, Наша Ліза певно давно вже купила машинку. Дивіться на дати у повідомленні.
Зараз sjana_if, потребує поради щодо лупи.Читайте уважніше пости. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Na_talkaДата: Неділя, 2012-01-15, 8:34 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Так, Лесю, згодна, але може ще комусь знадобиться.
 
romannahДата: Неділя, 2012-01-15, 9:25 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
відносно лупи- придбала восени собі лупу від ДМС.Думала що фірмова- а виявляється також китайська. купила для вишивки чорної чоловічої сорочки. через лупу шити для мене було дуже складно. В окулярах набагато простіше. 5-кратне збільшення - це для чогось дуже мініатюрного і мені те очко постійно заважало. Не звикла я до лупи- шию в окулярах. Окуліст сказала, що зір падатиме з лупою. (може я не права, колись дуже хотілося її мати).

я всіх люблю
 
sjana_ifДата: Неділя, 2012-01-15, 11:20 PM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Quote (romannah)
5-кратне збільшення - це для чогось дуже мініатюрного і мені те очко постійно заважало

Мене, власне, це і турбує. Мамі здається, що вона не зможе з лупою, а надурно шкода купувати. Дякую, romannah, що поділилися досвідом.
Bullet, дякую за спрямування.


 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:57 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Яка лупа потрібна - залежить також від того, в якій позиції Ви вишиваєте: сидячи на стільці, на софі або в кріслі, за столом, напів-лежачи, за рідким випадком, люди вишивають зовсім лежачи і тоді та напільна лампа найзучніша, бо в повітрі руки держати важко і так,а якщо до п"ялець ще щось вчеплено, то майже не можливо. З підсвіткою, є те ж різні. Є high definition, тоб-то висока резолюція, є прості, котрі тільки підсвічують, але нічого не роблять більш чітким, є зовсім без світла. Всі їх можна за бажанням використовувати і без підсвітки, вони є такі які: Стоять на підлозі високі, як торшери, є такі які крипляться на стіл, на п"яльця або раму, надягаються на шию, з ніжками які розбираються як пірамідка і можуть бути вищими чи коротшими, за вашим бажанням. Такі я надсилала Лесі і ganzya. ganzya знаю користується. каже зручно. Збільшення у них теж різне: х2, х3, х4. як правило велике вікно х2 або х3. і маленьке віконичко х4 або 5. маленьке віконичко знаходиться десь збоку, так що не попадає у поле зору. Я їм користуюсь коли, треба роздивитись детально хрестик, або впіймати нитку щоб випороти, засилити голку. Те маленьке віконечко, тільки для якоїсь короткої, кропіткої роботи. Що стосується збільшення, це теж залежить від вашого вподобання. Мені зручно х4, бо у мене дуже паганий зір від нардження, а от ті хто має втрату зору від віку, можуть обрати і меньше збільшення. Молоді люди зі здоровими очима, які просто не хочуть напружувати і втрачати зір, можуть обрати найменше збільшення, користуючись більше світлом, чим самим склом. Мати скло тільки для більш детального розглядання або засилювання нитки. Збільшення також корегується, дистанцією скла від роботи, це теж як вам буде зручніше. Сподіваюсь, мої знання з цього приводу, стануть Вам у пригоді, для більш детального обговорення - приват, або як я уже Вам написала у приваті Скайп. Говорячи зі своїми колегами тут, на місці, це перше чого ми навчаємо нашу рукодільну молодь - бережіть очі, використовуйте всі пристрої, які тільки пропонуються на маркеті, це також збереже ваш час. Бажаю успіху у виборі інструменту!
-
Quote (romannah)
придбала восени собі лупу від ДМС.Думала що фірмова- а виявляється також китайська.
Вона фірмова, але якщо китайці, заробляють 25-50 центів на годину, всі інші просять більше. То ж профіт, прибуток тоб то найбільший якщо виробництво Китай. Наша єкономіка від цього страждає cry :'(



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Понеділок, 2012-01-16, 2:24 AM
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2012-01-16, 3:18 AM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Oленка, дякую за грунтовне пояснення. Тепер буду знати, що вибираю.

 
ZetaДата: Понеділок, 2012-01-16, 8:16 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Bullet, зараз Бразер гірший,ніж був спочатку,тож якщо тобі треба робоча лошадка недорога - то я користуюсь janome 6019qc -вже три роки з ранку до ночі... smile хоча пфафф - це круто(але недешево) smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LeniДата: Вівторок, 2012-01-17, 12:14 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Я теж зацікавилася питанням вибору швейної машинки. Сама не маю в цьому геть ніякого досвіду тому переглянула двійку англомовних форумів з порадами досвідчених швачок. Виявилося що ані Singer ані Brother не користуються серед них довірою, натомість всі згодні що машинки фірми Bernina це саме те що треба.
Ось їх сайт:
http://www.bernina.ua/
Це швейцарська фірма яка виготовляє машинки з 1893 року. Мені дуже сподобався їх дизайн і те що вони мають більш-менш доступні ціни. Думаю придбати одну з таких, спробувати щось зшити. Яка ваша думка щодо ціх машинок?
 
Na_talkaДата: Вівторок, 2012-01-17, 11:02 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Европейські марки Bernina, Pfaff, Хускварна всі дорожчі в порівнянні з японськими Ganome чи Brother, але вважаються надійнішими. Вибирати Вам.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Дооможіть вибрати!!!
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.