| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 11:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де можна навчитися ткацтву
Де можна навчитися ткацтву
СвітланкаДата: Субота, 2009-02-07, 5:07 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Моя подруга (зараз проживає в Києві) дуже хоче навчитися ткацтву... особисто для себе. Але необхідної літератури в інтернеті знайти дуже важко. Цікавить матеріал для початківців wink елементарні поняття для початку: створення рамки, закріплення нитки, як ховати вузлики smile завершення і початок ткання (щоб не розпускалось wink )
Можливо у вас є якісь матеріали або поради де цьому можна навчитися? їй підходить м.Київ і область... тільки не дуже далеко smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Понеділок, 2009-02-09, 1:12 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Світланка, чекаю в гості в школу, де я працюю: м.Фастів, Київська область, Школа народної майстерності, телефон 8 04465 6 70 36.
У нас є майстерня килимарства. Правда, для діток, але з майстром можна домовитись без проблем про індивідуальні заняття, майстриня (Андрушко Лілія Михайлівна) дуже релігійна пані і дуже приязна.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Понеділок, 2009-02-09, 3:32 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, дякую! Як далеко це від Києва і яким транспортом туди можна дістатися? і чи працює школа у вихідні? чи тільки по робочих днях? Подружка викладає в ліцеї і може тільки на вихідних або після занять smile
А що саме викладаєте Ви? Ми з Вами колеги smile я вчитель фізики, тільки в школі довго не витримала... зарплатня sad самі розумієте... порушила династію вчителів smile і тепер я державний службовець smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де можна навчитися ткацтву
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.