| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Етнічний одяг від "Мокша"
Етнічний одяг від "Мокша"
katrulyskaДата: Неділя, 2008-09-28, 6:15 PM | Повідомлення # 1
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Це революція у сфері одягу! Лляний сучасний одяг у молодіжному стилі з трипільською символікою. У холод - зігріє, у спеку - охолодить.
Дизайнер Олександр Бо-Гі, якого мені пощастило зустріти, просто вразив своєю креативністю у підходах до пошиття одягу...

До того ж, етнічне весільне вбрання вони також шиють: http://katrulyska.livejournal.com/127056.html smile

Більше можна дізнатися тут: http://moksha.in.ua, або ж тут: http://vkontakte.ru/club4341132


http://moksha.in.ua/
 
КсеніяДата: Неділя, 2008-09-28, 7:54 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Гм... навіть не знаю, що сказати. Дійсно дуже незвичайно. Навіть не знаю, як на такий одяг будуть реагувати оточуючі))

Полтава, Огнівка
 
BulletДата: Неділя, 2008-09-28, 11:27 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ксенія)
Навіть не знаю, як на такий одяг будуть реагувати оточуючі))

Оу, дуже позитивно!
Була на Країні Мрій, була ЩИРО приємно здивована ажіотажем в їх наметі (продавали торбинки, тому мене дуже зацікавили). Нормальні ціни, візуально - надзвичайно привабливо!! Як носяться - не знаю. Не купую, бо шию і продаю торбинки сама smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-04-12, 5:23 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
замовила собі у них плахту - ношу з джинсами. дуже зручна, але неприємність таки присутня - дірки під гудзики вибиті а самі гудзики пришити забули! як то кажуть - ложка дьогтю... Нашому другу замовляли шапку-хованку - всьо осінь проносив не знімаючи - на вулицях люди оглядалися cool , але в основному відгуки позитивні biggrin biggrin


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2009-04-12, 7:41 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
замовила собі у них плахту - ношу з джинсами. дуже зручна, але неприємність таки присутня - дірки під гудзики вибиті а самі гудзики пришити забули! як то кажуть - ложка дьогтю...

Зрозуміло, що неприємно, але задля збереження гарних стосунків і вияснення всіх деталей, треба було одразу до них звернутись з тою проблемою вибитих дірочок smile Думаю, все швидко владналось би.. Така неприємність - наслідок тьак званого "людського фактору". Всі ми люди, всі можемо щось зробити не так wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-04-12, 8:26 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
звернулась! обіцяли прислати гудзики, але за умови поштових зборів і всяких незручностей з передаванням через автобуси і т.д. - домовились про гудзики з наступним замовленням. поки нічого не вибрала - ходжу без них)))


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Етнічний одяг від "Мокша"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.