| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 8:55 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Інтернет-магазин. Що для рукоділля?
Інтернет-магазин. Що для рукоділля?
JasjkaДата: Четвер, 2010-11-18, 5:22 PM | Повідомлення # 61
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Юлия, цілий довідник по інтернет-магазинам biggrin
Я заказувала перший раз з інтернет-магазину http://www.ovechka.com.ua ,прийшло швидко,навіть несподівано швидко,оплату робила через пошту,приполучені посилки.Там зараз знижки на ДМЦ,анкор.


Творча майстерня
 
ЮлияДата: Четвер, 2010-11-18, 7:20 PM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Я користувалась дуже багато раз інтернет-магазинами, не тільки рукодільними, а й іншими, в т.ч. й ноутбука купляла в інтернет-магазині, а сьогодні замовила, знову ж таки - в такому ж магазині, електрошокер. Враження тільки позитивні (не від електрошокера, - від магазинів, хоча й від нього - теж). Вцілому, якщо все враховувати, то виходить набагато дешевше (навіть враховуючи плату за доставку), ніж в реальних магазинах. Тим більше, в моєму смт немає жодного рукодільного магазину, то мені ще й їхати прийшлося б хто-зна куди, а це знову витрати.
Багато інтернет-магазинів пропонують безкоштовну доставку при замовленні товару більш як на 300грн. Тому є смисл підзбирати грошенят і замовити одноразово все що вам буде потрібно на найближчий період. Або ще як я роблю: ми збираємось з кількома дівчатами, вибираємо хто що хоче, замовляємо на когось одного, і - доставка безкоштовна. Я купляла в рукодільних інтернет-магазинах канву люрексову і вінтаж, пластикову канву, магнітний органайзер, маркери (ті що змиваються. В тих, що пропадають за 48 год, розчарувалась - не вспіла зашити розкреслене, відклала до завтра, а лінії вже й пропали - треба малювати знову), схеми рушників, заготовки для виготовлення листівок, пластикові бобінки для намотування ниток, міні-лампу на прищепці, різні штучки для скрапбукінгу, п"яльця Кю"снап, вобшім перераховувати ще можна довго... А до чого це я вела? А! До того, що все приходило завжди в цілості й сохранності, ніколи не було ні браку, ні поламаного, ні ще якихось форс-мажорів. Підсумую: сама користуюсь постійно і всім рекомендую....


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!

Повідомлення відредагував Юлия - П`ятниця, 2010-11-19, 10:16 AM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-11-18, 7:26 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Юлия, величезна вам дяка за всі інтернет-магазини! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЮлияДата: Четвер, 2010-11-18, 7:51 PM | Повідомлення # 64
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Dmutrik09, будь-ласка! Рада допомогти!

Ще хочу сказати щодо реальних магазинів, точніше одного магазину, а саме: магазин "Вишиванка" в Коломиї (той що навпроти міської ратуші, прямо біля стоянки таксистів). Довелося цього літа побувати ув Західній Україні (вперше), і спеціально завернула біля 100 км вбік, щоб попасти в Коломию в цей магазин (перед цим порекомендувала подруга-коломиянка).
Дівчата, що то за магазин!!! То вишивальний рай! Там - як в Греції: є все!!! Я зранку і десь до 15 год. пробула в одному магазині - все мацала, пробувала, роздивлялась - вибирала! Які там тканини! Льон, домоткане полотно (до цього я навіть не підозрювала, що домоткане полотно є різних каунтів як канва Аіда) і т.д., а нитки! Тільки видів з 6 шовку! А кольорова гамма шовкових ниток - як в ДМС - більше 400 кольорів! Я була вражена, адже в своїй центральній Україні (Умань) я могла все це бачити хіба що в комп"ютері... Оце я тоді скупилась! А ціни на все набагато нижчі ніж у Львові, Франківську і т.д... ( я тоді транзитом і там побувала). Тож рекомендую всім цей магазин: ті хто живуть недалеко від Коломиї, або будуть там - обов"язково зайдіть. Я мрію знову опинитись в Коломиї і зайти в той магазин...
Не порахуйте за рекламу, я абсолютно ніякого відношення не маю до нього, просто, дійсно - дуже хороший магазин!


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!

Повідомлення відредагував Юлия - П`ятниця, 2010-11-19, 10:15 AM
 
akvabelДата: Субота, 2010-12-11, 12:57 PM | Повідомлення # 65
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Подивиться цей мгазин http://art-lar.com/ Може комусь знадобиться
 
УкраїнкаДата: Понеділок, 2011-01-31, 11:11 PM | Повідомлення # 66
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
рукодельная лавка
сама не замовляла,але порекомендували знайомі рукодільниці.



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
ЮлияДата: Субота, 2011-03-26, 4:25 PM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
http://vechornytsi.at.ua/shop/tkanina-dlja-vishivannja це онлайн версія коломийського магазину для вишивання.

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
MіраДата: Вівторок, 2011-04-12, 2:36 AM | Повідомлення # 68
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Хочу поділитися посиланням на один з розділів сайту Укрпошти
http://www.ukrposhta.com/www....043F0D9
На даній сторінці ви можете прослідкувати рух вашої посилки по просторах нашої потши http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/search_post?openpage (звичайно, якщо інтернет-магазин повідомить вам номер вашої посилки) Бо часто буває, що посилка вже прийшла , а повідомлення ще несуть 3-4 дні.
А також можете порахувати вартість поштової пересилки отриманої вами посилки - в розділі "Калькулятор послуг" .
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-04-12, 9:34 AM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Mіра, красно дякую! Вже перевірила місцезнаходження своїх бандеролей, дуже зручно!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
taisiyaДата: Субота, 2012-02-04, 7:25 PM | Повідомлення # 70
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Нещодавно замовляла на http://www.hobbyshop.com.ua. Замовлення прийшло через 8 днів (від нас до Києва 360 км). Замовлення робила заради олівців для тканини, а щоб набрати мінімальні 50грн, ще замовила тканину на рушник з вставками для вишивки. Итого: 72,00 грн Доставка (Доставка Укрпочтой): 11,80 грн Всего:83,80 грн К оплате (Наложенный платеж Укрпочта): 84 (з листа від магазину). На пошті доплатила ще 5 грн. Всього обійшлося 89 грн. Доставка коштувала так само як і маркери.
До речі, що до Карандашей для ткани смываемых 3 штучки, білий, блакитний і рожевий - працювати з ними просто ЖАХ. Може вони суто для тканини, бо не пробувала, але на канві зовсім писати не хочуть поки розмітила шматочок 10х15см замучилась і до того ж потратила час даремно, бо лінії не чіткі і вишиваючи ними не користуюсь все одно рахую від вже вишитого.Дуже шкодую що не замовила саме маркер(типу фломастера) він мабуть краще розмічає. Просто коли замовляла маркерів на сайтах в наявності було дуже мало і лише найдорожчі, а чекати не хотілось.
 
BulletДата: Субота, 2012-02-04, 7:46 PM | Повідомлення # 71
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (taisiya)
Нещодавно замовляла на http://www.hobbyshop.com.ua. Замовлення прийшло через 8 днів (від нас до Києва 360 км). Замовлення робила заради олівців для тканини, а щоб набрати мінімальні 50грн, ще замовила тканину на рушник з вставками для вишивки. Итого: 72,00 грн Доставка (Доставка Укрпочтой): 11,80 грн Всего:83,80 грн К оплате (Наложенный платеж Укрпочта): 84 (з листа від магазину). На пошті доплатила ще 5 грн. Всього обійшлося 89 грн. Доставка коштувала так само як і маркери.

З цієї причини особисто я волію купувати напередплатою. Я клієнт Приватбанка і активно користуюсь он-лайн-банкінгом, тому проплачую наперед, а вже потім отримую своє замовлення (бо крпошта бере додаткові гроші за переказ грошей!)
Стосовно своєї безпеки я не переживаю, тому що 1 невдоволений клієнт може наробити лиха інтернет-магазину набагато більшого wink

Quote (taisiya)
До речі, що до Карандашей для ткани смываемых 3 штучки, білий, блакитний і рожевий - працювати з ними просто ЖАХ. Може вони суто для тканини, бо не пробувала, але на канві зовсім писати не хочуть поки розмітила шматочок 10х15см замучилась і до того ж потратила час даремно, бо лінії не чіткі і вишиваючи ними не користуюсь все одно рахую від вже вишитого.Дуже шкодую що не замовила саме маркер(типу фломастера) він мабуть краще розмічає.

Ви не вказали якої марки ці олівці? Я так з вашого коментаря розумію, що виробник - сам магазин Хоббішоп?..

Дуже жаль, що ви незадоволені своїми покупками, але на майбутнє я би порадила вам спершу в інтернеті пошукати відгуків про той товар, який ви збираєтесь купувати... Сама я олівцями ніколи не користувалась. Користувалась лише маркером, але я купувала його в звичайному магазині,Ю він був запаяний в пластику, і виявився висохшим, майже не писав sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
taisiyaДата: Субота, 2012-02-04, 8:24 PM | Повідомлення # 72
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Дуже жаль, що ви незадоволені своїми покупками,
Чому ж тканина на рушник мені дуже сподобалась в них ще є серветки та скатерки з вставками для вишивки таке б я замовила ще, а з олівцями дійсно прогадала

Quote (Bullet)
Користувалась лише маркером, але я купувала його в звичайному магазині,Ю він був запаяний в пластику, і виявився висохшим, майже не писав

та як я розумію з маркером могло бути не краще, а Олівці ось такі
А ось те що вийшло(правда вже й повитиралося поки листочки вишила)

Quote (Bullet)
З цієї причини особисто я волію купувати напередплатою.

Сподівалась що так буде зручніше, бо живу далеко від банку та пошти, а на руках двоє маленьких дітей

Та все одно хочу маркера, а так як купити в нас немає де доведеться знову замовляти з інтернету.
Поганий досвід теж досвід
 
BulletДата: Субота, 2012-02-04, 9:01 PM | Повідомлення # 73
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
taisiya, це олівці марки Hemline, ось я їх ще знайшла: тут

Quote (taisiya)
Сподівалась що так буде зручніше, бо живу далеко від банку та пошти, а на руках двоє маленьких дітей

тим ільше, я би вам порадила завести банківську картку і перейти на он-лайн банкінг. Принаймі особисто мені це дуже зручно:)

Quote (taisiya)
А ось те що вийшло(правда вже й повитиралося поки листочки вишила)

широкі лінії.. не знаю.. може, варто було заточити гостріше олівці? Вибачте, але я не спеціаліст щодо олівців по тканині smile І в магазині Хобішоп я теж ніколи ще нічого не замовляла smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
taisiyaДата: Субота, 2012-02-04, 9:13 PM | Повідомлення # 74
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Bullet)
тим ільше, я би вам порадила завести банківську картку і перейти на он-лайн банкінг. Принаймі особисто мені це дуже зручно:)

Картку маю, он-лайн банкінгом ныколи не користувалась, спробую. Дякую за пораду!

Quote (Bullet)
широкі лінії.. не знаю.. може, варто було заточити гостріше олівці?

Заточвала, але краще не писали довелось слюнявити :D, а з посилання бачу що маркери таки для шиття а не вишивання
 
romannahДата: Субота, 2012-02-04, 11:53 PM | Повідомлення # 75
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (taisiya)
маркери таки для шиття а не вишивання

я розмічую голубим маркером завжди -і мені добре , просто, треба дуже акуратно -по ниточках. вишиваю на аіді. на домотканому -не добре, тому що воно дуже густе.


я всіх люблю
 
Piwonia67Дата: Неділя, 2012-02-05, 1:55 PM | Повідомлення # 76
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 100
Нагороди: 0
Репутація: 83
Статус: Offline
Я користувалась голубим маркером до тканин, але він висох. Тепер користуюся cмиваемими дитячими маркерами.

Piwonia67.blogspot.com
 
BulletДата: Субота, 2012-04-28, 9:06 PM | Повідомлення # 77
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, де можна купити максимально дешево кіровські муліне (цікавить широкий асортимент), на роботі колеги зацікавились вишивкою, я як передаточна ланка, бо єдина "живу" в інтернеті. Дякую зарання!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
березинаДата: Субота, 2012-05-19, 4:31 PM | Повідомлення # 78
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
На превеликий жаль рідко заходжу в інет та в гостинне і приязне Спілкування за вишиванкою. (городи, хвора лежача мама і т.д. свої болячки... ) Дівчатка, милі, не називаю імен, але читати ваш щебіт , це як ковток свіііііжоооогоооооо запашного, як домашнє молоко повітря, коли вдихаєш його і всіх негараздів як і не було! коротше, і ці сторіночки не розчаровують. Хай Бог примножує Вам усім години, затраченого дорогоцінного часу на нас користувачів. smile
 
romannahДата: Неділя, 2012-05-20, 1:00 AM | Повідомлення # 79
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
березина, як я вас розумію- якби не вишиванка, то не знаю як би пережила минуле літо в всі сірі будні свого життя. заходьте частіше. Bullet, нитки http://www.motok.com.ua/8-nitki....a.html, на Петрівці в Києві , умаю, дешевше. кіровські нитки зовсім не подобаються- може для якихось зразків узори , щоб відшити чи ще щось. шкода часу і очей.

я всіх люблю
 
BulletДата: Неділя, 2012-05-20, 11:28 PM | Повідомлення # 80
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
romannah, дякую за лінки, а мені подобаються кіровські муліне, ну чесно - подобаються smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Інтернет-магазин. Що для рукоділля?
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.