| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:32 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Адреси магазинів для рукодільниць
Адреси магазинів для рукодільниць
BulletДата: Середа, 2008-06-25, 0:40 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную сюди писати адреси магазинів (реальних), де можна зкуповуватись рукодільницям.
\
Зі мною поділились лінком і я ділюсь:
http://www.nashkiev.com/journal....a+.html

Якщо з часом лінк стане неактивним, скопіюю тут текст (мова оригіналу)

«Клаптики»
[М “Лукьяновская”; Белорусская, 10/18; 489-4568]

Неприметный подвал с богатым внутренним содержанием. Здешние продавщицы – фанатки вышивания, подсказывают, основываясь на личном опыте. Есть много схем (7.50 грн за штуку): люди, дети, пейзажи, натюрморты, животные, птицы, бабочки. Неплохой отдел вязания, работает багетка. Главный упор делается на ткани и нитки, наборов много, но в основном российского производства. Нет продукции Dimensions. Продаются уже готовые отрезы на рушники – 35 гривен. Если же хотите вышить рушник на свадьбу, придется заплатить 30 гривен за 1 м. отреза (необходимо 2.20). Можно смело брать с собой мужчину: он проведёт время в отделе спорттоваров, находящемся в том же помещении.

Цены на нитки: DMC –3.5 гривни за моток, Anchor – 3, Ariadna – 2.

______________________

«Нитки и нитки»
[М «Лыбедская»; Большая Васильковская, 143/2, ТЦ Интервал-плаза, 4-й этаж; 223-0617]

Здесь есть практически все виды наборов, предлагающихся на украинском рынке. А если какого -то случайно нет, можно его заказать. Из редких – Design Works, «Нитки и Нитки» является официальным дистрибьютором этой марки. Много фирменных аксессуаров: всякие органайзеры, ножнички, иголочки, бобинки. Без всего этого можно обойтись, но так хочется, чтобы оно было. В продаже имеются станки местного производства: например, украинская версия известного «стичмастера» стоит 377 гривен. Помимо вышивки, представлены вязальные нитки, а также наборы для рисования и лепки.

Цены на нитки: DMC – 3.30 гривни за моток, Anchor – 2.8, Gamma – 1.2, Madeira – 2.85.

Нитки и нитки
________________________

«Все для рукоделия»
[М «Университет»; бульвар Шевченко, 46, 234-5886]

Разделенный на две комнаты полуподвальный магазинчик. В одной – вышивка, стразы, спицы, крючки и нашивки, во второй – пряжа, наборы для квилтинга и журналы. Громадный выбор всевозможных ленточек, кружев и тесьмы. Этот магазин официально представляет Eva Rosenstand, Goblen, Kustom Krafts Inc, Candamar Designs – большинство представленных здесь наборов принадлежит этим брендам.

Цены на нитки: DMC – 3.5, Anchor – 3.25, Mayflower – 2.75, Питер – 2 грн (20 метров).

__________________

«Свитанок»
[Крещатик, 46, 234-7996; Толстого, 6]

Если в магазин на Льва Толстого идут ради большого выбора тканей, то магазин на Крещатике славится своим вышивальным отделом. Здесь представлено огромное количество наборов, есть даже румынские гобелены (отсутствующие на витрине можно заказать по каталогу). Неплохой выбор бисера и стразов. В соседних отделах много ленточек, тесемочек, швейных аксессуаров и тканей. Сейчас действует акция: на часть ассортимента предоставляется скидка в 10%. Порадовала распродажа безымянных китайских ниток по 30 и 50 копеек за моток.

Цены на нитки: DMC – 3.5 (от 10 мотков – 3.2); Anchor – 3,20; Ariadna – 2.

_________________________
Метроград
[«Квартал домашнего уюта», отдел рукоделия]

Здесь по правильным ценам представлено много наборов от DMC, есть также Vervaco, Thea Gouverneur и «Чарівна мить». Большой выбор аксессуаров и прочих вышивальных финтифлюшек. Продаются станки, шкатулки и схемы. Зато продавец, увы, не вдохновляющая. Хорошее место, чтобы докупить пару моточков, пробегая с работы, не более.

Цена на нитки: DMC – 3.5, Питер – 2 грн (20 метров).

___________________________
«Галерея льону»
[Красноармейская/Большая Васильковская,72, ТЦ Олимпийский; Спасская, 5]

Не совсем вышивальные, но очень приятные магазинчики – официальные представительства Житомирского льнокомбината. В продаже – огромный выбор всевозможных льняных тканей и поделок из льна. Мои личные фаворитки – куколки от Валентины Сазоновой, аж по 120 гривен, но так прекрасны, что удержаться от покупки невозможно. Если говорить о вышивке, тут можно купить льняную канву по 35 гривен за метр и мулине Mayflower – 2,9 гривни моток.

_______________________________

Петровка

Место, где есть все и не только. Вышивальные точки разбросаны они по всему рынку: работают в 35, 36, 39, 40, 41, 47, 90 рядах. В выходные дни около них толпится народ, лучше ехать в будни. Продавцы, как правило, сами маньяки-вышивальщики, помогут с выбором. Чем хорош рынок? Если чего-то не оказалось в одном месте, обязательно найдется в другом.

____________________________

Конечно, нет ничего приятнее для фаната вышивания, чем перебирать разноцветные ниточки или разворотить свежекупленный набор. Но если ехать никуда не хочется, зато хочется сэкономить, можно заказать все необходимое через интернет-магазины. Выбор в них, как правило, больше, а цены ниже:

Хоббішоп: http://www.hobbyshop.com.ua/webshop/index.html
Мир рукоделия: http://www.rukodelie.com.ua/
За рукоделием: http://www.za-rukodeliem.com.ua/
Крестомания: http://www.krestomania.net/
Руслан: http://www.ruslan.com.ua/

Елена Лось
Журналист



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2008-06-25, 10:54 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
"Кокон" -- магазин товарів для шиття та рукоділля, касовий зал станції метро "Палац Україна" (назва з чеку).
Прекрасний вибір мережива, стрічок канвових, скриньок; є стрази, нитки, схеми, фурнітура. Ціні розумні.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LightДата: Четвер, 2008-06-26, 0:13 AM | Повідомлення # 3
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
В Одесі не так багато магазинів, як б хотілося dry
Але є чудовий магазинчик "Аріадна" на М.Арнаутскій біля гостиниці Чорне море.
вул. Краснова, 12 - "Уютный уголок"
вул. Єкатеринінська/Жуковського магазин "Модеса".

До вищезгаданих можу додати ще такі інтернет-магазини:
http://www.shkatulka.biz/
http://www.alisena.com
http://www.charivnytsya.com/

 
TanaДата: Четвер, 2008-06-26, 10:10 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Київ, Одеський ринок, магазин "Все для шиття".
Мабуть, теперь мій фаворит)))
Канва льон/віскоза ш.1,45м -- 27 грн./м, кольори: білий,чорний, червоний(!), блакитний, темно-синій,натуральний сіруватий;
Канва х/б ш.1,45м 30 грн/м;
Натуральна х/б ш.2,25 (!) -- 60 грн./м, трішки жовтувата, не вибілена. Можна сміливо брати на грубі сорочки і рушники під ноги.
Ремінна стрічка в широкому асортименті -- 3 грн./м, тоді як я брала по 5 недалеко звідти.
І багато іншого.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
kvitkaДата: Субота, 2008-08-09, 11:16 AM | Повідомлення # 5
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Вибачте,але я не пропоную магазин, а шукаю його.Як добре киянам, стільки магазинів! А може хтось запропонує магазини (було б дуже добре гуртівні), для мешканців м.Львів. Я знаю один,він знаходиться в центрі "Краєзнавець", але він по-перше дуже дорогий, по-друге вибір не великий і досить обмежений. Я займаюсь різним рукоділлям тому хочеться, щоб був широкий асортимент. smile
 
BulletДата: Неділя, 2008-08-10, 11:21 AM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, я не знаю адреси Одеського ринку в Києві, озвуч, будь ласка! (зацікавила ремінна стрічка)))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2008-08-11, 10:57 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Одеський ринок за Одеською площею, дістатися можна як з Либідської, Вокзальної тією маршруткою, якоб ти поїхала в іншу сторону нещодавно^_^ , або по Окружній 56-тим авт. чи маршр. до моста, там зупинку можна пройтись. Зберешься, супровожу smile

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2009-04-05, 1:38 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ось ще один інтернет-магазин товарів для вишивання, спонсор нашого Великоднього конкурса

- магазин "Овечка-рукодельница"



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
jmiyushkДата: Вівторок, 2009-04-21, 10:47 AM | Повідомлення # 9
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
У Львові є чудовий магазин: ВСЕ ДЛЯ ШИТТЯ ТА РУКОДІЛЛЯ по вул. Волошина, 8 (біля пам"ятника Грушевському)

Додано (2009-04-21, 10:47 Am)
---------------------------------------------
А ще непоганий вибір тканини та всього іншого для вишивки є в ТЦ Скриня на 4-му поверсі.

 
VikahoДата: Вівторок, 2009-04-21, 2:22 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Всім привіт! smile

У Києві є невеличкий магазинчик у торговельному центрі "Відрадненський" на однойменному ринку. Купую там схеми, різні стрічки та нитки. До речі, DMC там дешевше, ніж в інших магазинах Києва wink

Повідомлення відредагував Vikaho - Вівторок, 2009-04-21, 2:23 PM
 
ModДата: Середа, 2009-04-22, 4:37 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Житомирський льон
Адреси:
# Т.Ц. "Олімпійський" м.Республіканський стадіон, вул.Червоноармійська, 72. 1-й поверх. тел:8-050-382-62-46
# Т.Ц. "Інтервал-Плаза" м.Либідська, вул.Червоноармійська, 143/2 4-й поверх. тел: 8-066-887-887-9
# ЦУМ вул. Б.Хмельницького, 2, 5-й поверх, відділ столової білизни та тканин, тел. : 8 (044) 278-10-61
# Спаська,5, м.Контрактова площа, тел.: 8-050-382-62-46
ціни доступні, є великий вибір тканин та мережива


 
Chere6nyaДата: Середа, 2009-04-22, 7:39 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
О! є львів"яни!

А ось що я знаю:

Мій найулюбленіший магазинчик на вул.Гонти (біля Лялькового театру) - купа всього, чеський та японський бісер, тканини, нитки, і до в"язання, і тасьма, і стрічки.....

Магазинчик на Пекарській "Призма" - схеми, тканина, нитки, заготовки під сорочки, вовна для валяння!!!!!

На Коперніка, 19 - "Перлина" і "Краєзнавець" - це один власник, ассортимент подібний, але народу меньше і ще там продають спеціальні голки для вишивки стрічками.

Далі вул. Водогінна, 2 (бічна Зеленої) - схем милліон!!! ну і нитки, тканини, і все для в"язання.

ТЦ "Антей" (р-н Краківського ринку) - для вишивки і в"язання, але я там ще не була.

Гамма у Львові є поки що тільки у Винниках ТЦ "Рукавичка" 2 поверх, ще там є домоткане полотно, ну і вест стандартний набір для вишивання і в"язання.

На площі Ринок в універмазі є канва, і натуральний льон різних кольорів і ширини, навіть 2.20 м

На ринку Південний є декілька магазинчиків (інформацією поділилася подруга Іринка, за що їй величезне дякую!)
1. Галичина №3 Жоржет
2. Европа № 19 Візерунок
3. Европа № 62 тканини
4. Пасаж 51
5. Новинка 75

І ще нещодавна відкрився магазинчик у ТЦ "Інтерсіті" на вул. Чорновола. На останньому поверсі, магазин великій, але набір товарів стандартний, зате розробляють схеми з фотографій.

Повідомлення відредагував Chere6nya - Середа, 2009-04-22, 7:57 PM
 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-07-31, 1:11 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Дівчата, може хто знає, де в Києві можна купити тканину в зірочки? Або з сузір'ями, щось таке. Дуже треба!
І ще, ніяк не можу знайти, де купити синтепух. Буду вдячна, якщо хтось підкаже smile
 
BulletДата: Субота, 2009-08-01, 1:36 AM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
І ще, ніяк не можу знайти, де купити синтепух. Буду вдячна, якщо хтось підкаже

він же силікон, як не дивно..

продається на складах Текстиль-Контакту, продають не менше 5 кіло (це таааак багато, що в таксі не влізе!), мені минулого року третину віддала одна дівчина з Живого Журналу, так та третина (від 5 кіло) ледве помістилась в 2 величееезні пакети, як ненормальна з двома величезними кульками я їхала додому, в електричці не могла нікуди їх запхати - вертались назад у форму ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-08-21, 1:11 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Bullet, дуже дякую за наводку, буду шукати Текстиль-контакт smile

Додано (2009-08-21, 1:11 Pm)
---------------------------------------------
Ахтунг!
У Прилуках продають китайські муліне (8 метрів) по 1 грн, а кіровські (20 метрів) - по 2 грн. eek
Орієнтир - "магазинчик на базарі" smile

 
BulletДата: Субота, 2009-08-22, 11:11 AM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
У Прилуках продають китайські муліне (8 метрів) по 1 грн, а кіровські (20 метрів) - по 2 грн.

Приулки - це місто чи назва торгового центру?
Як проїхати? (А кіровське муліне може трохи линяти, требу при купівлі перевіряти язичком: змочити язичком кінець нитки і протягнути його, міцно затиснувши, через 2 шари білої носової хустинки)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Субота, 2009-08-22, 12:56 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Мала на увазі місто. Моя мамця там була вчора і вже привезла мені трохи кіровського та китайського щастя:

http://s53.radikal.ru/i142/0908/de/10d5417f1315.jpg

Правда, я не впевнена, що кіровські - не підробка. На "линьку" ще не встигла перевірити.
Я просила купити мені чорні нитки - їх завжди мало, але у магазині не виявилося жодного мотка! Тому я "замовила" жовті - другі за необхідністю для мене smile

До Прилук їздить маршрутка від м.Чернігівська, але вона дорога. Якщо їхати туди суто за нитками - виходить невигідно. sad Хіба що оптом закуповувати biggrin

 
BreenДата: Вівторок, 2011-04-05, 3:04 PM | Повідомлення # 18
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Щось ніхто не згадав київську станцію метро Вокзальна. Там п'ять магазинів тканин і один -- суто фурнітури.
Перший -- Текстиль-Контактовський, на кінцевій першого трамвая. Навпроти нього (у "Фуршеті", на другому поверсі) шикарний, але дорогий магазин фурнітури і всячини для рукоділля.
Як іти від Текстиль-Контакту до площі Перемоги -- по лівій стороні буде ще один невеличкий магазин тканин. Вибір не дуже, але є. До того ж, змучена тітонька нарешті повісила на двері табличку: "Фурнітури немає! Зовсім немає!!!" smile
Зразу за цирком -- ще три магазини із тканинами та фурнітурою. Великий "Дім тканин" і два поменше зліва від нього займають весь перший поверх.

Додано (2011-04-05, 3:04 PM)
---------------------------------------------
А, іще на Борщагівці є один магазин тканин. Доволі недорогий, але пиляти до нього від метро Святошино хвилин 15.
Адресу точно не згадаю, але це "Дитячий світ" біля ринку "Колібріс". Вулиця Гната Юри (зупинка 1, 3 трамваю ще така є), а далі будь-хто підкаже.
Правда там був ремонт коли я востаннє заглядала...


Маю домоткане полотно ;)
 
BulletДата: Вівторок, 2011-04-05, 3:13 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Breen, ну ... то ж текстильні, суто кравечцькі магазини, а на цьому форумі всіх найбільше цікавлять вишивка і специфічні рукоділля. у Фуршеті фунітура надто дорога. Навпроти, у філії ТК ціни вищі за складські десь на 30%. Про *за цирком* - мовчу, мене ялкають ті цифри smile

Взагалі-то, я вже подумую над тим, щоб знов ризикнути організувати колективну закупку на одеському 7-му кілометрі... але як вирішу питання свого здорв"я, тобто після 20-го.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ModДата: П`ятниця, 2011-04-08, 10:51 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛЬОН МАГАЗИН
Київ Братська вул., 8
Телефон: (0-44) 425-48-01
там продаються промислові обрізки льону, ціна - 35 грн метр, ширина півтоа метри, великий вибір


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Адреси магазинів для рукодільниць
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.