| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:55 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » вшивання блискавки
вшивання блискавки
malvinkaДата: Вівторок, 2008-02-19, 9:24 PM | Повідомлення # 1
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У швейної машинки немає лапки для вшиття блискавки. wacko Чи існують якісь способи це зробити, крім купити лапку?
 
BulletДата: Середа, 2008-02-20, 1:20 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (malvinka)
У швейної машинки немає лапки для вшиття блискавки.Чи існують якісь способи це зробити, крім купити лапку?

у кожному числі журналу Бурад Моден в розділі *Викройки* є цінні поради з приводу того, як вставляти потайну застібку *блискавка*. Спожіваюсь, ви саме її маєте на увазі.

Я теж не маю лапки для вставляння потаємної *блискавки*, але вставляю її так само, як звичайні *блискавки* - притримую кінчиком спиці або товстої булавки кінці зубчиків *блискавки*, відгортаючи їх на початку роботи. Потім лапка сама їх притискає і строчить нормально.

Мені цей процес пояснювали на мигах, але з самою *блискавкою* в руках. Як вам пояснити це в інтернеті - навіть не уявляю smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
malvinkaДата: Середа, 2008-02-20, 1:47 PM | Повідомлення # 3
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
у кожному числі журналу Бурад Моден в розділі *Викройки* є цінні поради з приводу того, як вставляти потайну застібку *блискавка*. Спожіваюсь, ви саме її маєте на увазі.

Cаме так smile

Quote (Bullet)
Я теж не маю лапки для вставляння потаємної *блискавки*, але вставляю її так само, як звичайні *блискавки* - притримую кінчиком спиці або товстої булавки кінці зубчиків *блискавки*, відгортаючи їх на початку роботи. Потім лапка сама їх притискає і строчить нормально.

З прочитаного я зробила висновок, що проблема вирішується smile , і добре, що мені зараз не горить dry , і тепер знаю, до кого звернутись за розшифровкою cool
Подяка за пораду. smile

Повідомлення відредагував malvinka - Середа, 2008-02-20, 1:48 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » вшивання блискавки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.