| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 8:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК дитячої вишиванки (Процес роботи)
МК дитячої вишиванки
JasjkaДата: Середа, 2011-03-30, 6:09 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Важко знайти сам процес вишиванки чи чоловічої,чи жіночої.Тому я взялась навчитись самій її виготовити,і водно час показати процес роботи і вам,форумчанам wink
Сорочечка для малюка до 3 років,і більше.Зробила викройку.Беру перед,згинаю,щоб була середина,відмічаю ниткою любого кольору,лише не білого,щоб було видно,також відмічаю рівну від рукава,приблизно місце зшиву..А це майже готовий перед.
Рукав.Буде без манжету,і так досить гарно(не знаю як праильно потім пришити той манжет,і який він має бути ^_^).Підгинаю,зметою,нашиваю накладну канву і відступаю до 5 мм від кінця рукава і вишиваю орнамент.Два рукава разом
Розмір горловини залежить від вже з шитої сорочки,у мене вишов 28см.Взяла два однакові куроски тканини,на одній вишила,а другу потім нашила,вишлов такий собі прямокутник
Коли вишили перед,не треба спішити випорювати наклдану канву на ній удобно викінчувати край тканини.І аж тоді витягати цю канву.
І уже готова сорочка:


Творча майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК дитячої вишиванки (Процес роботи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.