| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 4:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК з витинанки (Вирізаємо дзвоники з Jasjka)
МК з витинанки
BulletДата: Субота, 2011-01-15, 8:59 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Автор майстер-класу - Jasjka
Постійна адреса МК - в творчій майстерні Jasjka: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-482-3#24369

Jasjka:
Моя перша витинанка

Мій маленький МК з витинанки.
Нам потрібно:
ножик-інструмент(може бути канцелярський), підставку на якій будем витинати, лінійку, ножниці, ескіз, і головне гарний настрій biggrin
Вирізаю,буду замінювати слово витинаю,якщо дозволите smile ,на гумовій підставці,можна взяти дощечку на якій діти ліплють з пластеліну,бо по дереву,якщо ви спитаєтесь,скалки можна мати,і вирізається поганенько...Вибираю ескіз,видруковою через принтер на ксероксний папір.У мене вийде чорновий варіант.для того щоб було гарно і чисто,можна підставити чистий аркуш паперу під видрукований,тоді у нас буде два екземпляри smile
Ось так у мене розпочалась роботаПочинаем з любого кутка,частинки роботи.Інструмент тримаю як ручку,проводим натискаючи на гострий кінець,проводим не відриваючи від паперу,ті хоть колись пробували малювати олівцем зразу зрозумію,а для початківців рекомендую брати для початку не дуже складний ескіз,щоб набити руку.
Вирізану частинку піднімаю самим інтсрументомде не добре відходить- підрізаємо,витискаемо гострим кінцем ножа.
Я пробувала канцелярським ножем вирізати,ось що у мене вийшлодряпає папері,може комусь сподобається і буде тільки ним витинати smile уже своїм інтрементом виправляла...
Витинаючи- папір,ніж крутим як нам удобно вирізати,і притримуєм папір,щоб не тікав
Всю серединку вирізали приступаєм до кутів,їх можна вирізати ножницями,а можна і ножемГотова робота
Фон можим підбирати взявши дитячний картон для творчості
Надіюсь все ясно для вас розписла smile Якщо якісь питання задавате,буду знати дам відповідь,ні,разом пошукаєм.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК з витинанки (Вирізаємо дзвоники з Jasjka)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.