| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 6:56 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Як позбутись мишей? (побутове питаннячко до знавців...)
Як позбутись мишей?
BulletДата: Четвер, 2014-01-23, 1:10 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
така сталась халепа, було би соромно питати, якби не страх підхопити гидотну хворобу і огида до бруду.

На роботі завелись.. миші. На новорічні свята, поки нікого не було в будівлі (одноповерхова "шевченківська" хатина, більше 100 років) ці маленькі пухнасті паразити пробрались в мою закриту на замок (?!) шафку і вигризли в пачці капучіно величезну дірку (по ходу вони в тім капучіно купались). Згризли металеву (!!!) фольгу пачки...

Маю відтепер завдання: не просто позбутись мишей (бо вимруть і засмердять усе нам під підлогою), а відлякати.

Вибачте, що я до вас з таким питанням звертаюсь, я взагалі людина не місцева )))))) , мишей дома у мене не було. Чим відлякати мишей? Так, щоб і я могла користуватись цією моєю шафкою (тобто синтетичні засоби не підходять).
Якісь травки?


Мама пропонує спробувати лаванду, але я чомусь думаю, зо мишей вона лише привабить.

Порадьте щось, бо звернутись у відповідні інстанції не можу - нас просто закриють після офіційного звернення з таким питанням.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-23, 11:02 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Заведіть на роботі котика )))

Моя майстерня
 
marysya9Дата: Четвер, 2014-01-23, 11:10 AM | Повідомлення # 3
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
Bullet, Найкраще звичайно завести кота, як штатну одиницю smile , та я так розумію це проблематично. З народних методівможу порадити :1. Попіл потрусити біля нірки і на шляхах їх пересування - він викликає алергію у мишей на лапах, 2. Сірку спалити в приміщенні (зараз наче продаються сіркові шашки - це зручніше), при цьому приміщення повинно бути щільно закрите і нікого не повинно там біти (не раніше ніж ч/з 2 години можна повернутись) - запах тухлих яєць буде, 3. бузина. м"ята - разкласти по куткаках ,в шкафчику (бабуся завжди казала, що вони цього не люблять дуже)
 
ТетянаДата: Четвер, 2014-01-23, 12:40 PM | Повідомлення # 4
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Лізо, з мого досвіду життя у сільській хаті, де миші - природне явище, особливо з настанням холодів. відлякати - навряд чи. простіше винищити тих, хто протоптав стежечку до шафки. купуєте на базарі живоловку-мишоловку (така залізна коробочка з дверцятами, які падають вниз, коли мишка всередині хапає сухарик в олії). Потім берете будь-якого чоловіка і він її виносить і топить і т.п. ніякого запаху, хімії, живдоерства в дитячому колективі biggrin . З досвіду - більше 6-7 не прийде.
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2014-01-23, 12:50 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Ліза, купити мишоловку- це однозначно. Ще піти у ветеринарниу аптеку, або до ветеринара ( мій ветеринар має все) і купити таких таблеток,  синіх за кольором, вони годяться і для мишей і для щурів. Як називаються не пам'ятаю,купую завжди мамі до села , коли приходить осінь. Приходжу і кажу , аби дав тих синеньких від мишей. Добре тим, що мишка чи щур згризає чи з'їдає і біжить собі геть, а помирає на протязі доби від крововиливу у мозок.Ці таблетки, як каже моя мама дуже ефективні і купую завжди їх.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LarisaDneprДата: Четвер, 2014-01-23, 5:18 PM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Мишоловка, то добре, коли є кому їх викидати... А ці синенькі у нас ще продаються в магазинах, де насіння, та добрива. Тільки їх розкладати потрібно в папірці, щоб не було людського запаху, а то тваринка не візьме.
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2014-01-23, 7:20 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата LarisaDnepr ()
А ці синенькі у нас ще продаються в магазинах, де насіння, та добрива.
точно!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-24, 0:02 AM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Всім-всім дякую за поради!!! Обговорили з колегами ваші пропозиції зійшлись на попелі і запаху смаженої вовни.

Дякую, буду намагатись позбутись них!

або ж, на крайняк, сині пігулки:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: П`ятниця, 2014-01-24, 1:12 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Шукаєте у знайомих котика некастрованого,що ходить на горщик.Збираєте рідину з горщика,або пісок,в який ходив котик,розкладаєте по кутках кімнати торбинки з котячими рідкими (змішаними з піском) відходами....запах не з приємних,але мишки підуть. Торбинки міняти на свіжі..Коли викинете-смороду не буде.Якщо ставити  по чайній ложці в куток,дуже не смердітимите,але мишки злякаються.
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-24, 10:05 AM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olgavasilevskia, агов, я працюю в школі smile які котики, які запахи? )))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2014-01-24, 10:27 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet,   Ліза, в школі пігулки не підійдуть. По-перше - діти народ цікавий, до рота тягнуть все, не залежно від віку. Приймаючи світову проблему з наркотиками не можна цього не брати до уваги. По-друге - миші, як правило, в зимку на вулицю не йдуть, пому помирати вони будуть десь в приміщенні, від цього буде не те що запах, смрад, бо вони будуть ховатись, а тоді помирати. По - третє - якщо повідомити Сан єпід. станцію, школу закриють на дезинфекцію і витравлять, якщо не повідомити у школи буде штраф. При наймні так було у старі часи, може зараз щось змінилось. 
Як кажуть наші чоловіки, горілка помагає від усього, змішуємо хліб і горілку, розкладаємо по підлозі на ніч. В ранці збираємо п"яних мишей і вже хто на що придатний. Вони падатимуть прямо біля кормушок. Сама не робила, сказали дорогі мої пацієнти, які усе знають.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ganzyaДата: П`ятниця, 2014-01-24, 11:58 AM | Повідомлення # 12
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Oленка, очень интересный метод, вот только вопрос а если защитники животных узнают что 
школа алкоголиков из мышей сделала  biggrin что будет? Но очень интересный метод, пойду с отцом поделюсь, у него в доме та же проблема.


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-24, 3:52 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Ліза, в школі пігулки не підійдуть. По-перше - діти народ цікавий, до рота тягнуть все, не залежно від віку.

моя шафа закривається на висячий замочок, Оленко, тож нема сенсу переживати за дітей. Крім того, до мене не ходять діти молодші за 9 років wink
Цитата Oленка ()
По-друге - миші, як правило, в зимку на вулицю не йдуть, пому помирати вони будуть десь в приміщенні, від цього буде не те що запах, смрад, бо вони будуть ховатись, а тоді помирати.

тут ти права на 100%! sad

Цитата Oленка ()
По - третє - якщо повідомити Сан єпід. станцію, школу закриють на дезинфекцію і витравлять, якщо не повідомити у школи буде штраф. При наймні так було у старі часи, може зараз щось змінилось. 

Якщо повідомити СЕС, то школу гарантовано закриють. Перевірений метод ))) Нажаль ((((

Цитата Oленка ()
Як кажуть наші чоловіки, горілка помагає від усього, змішуємо хліб і горілку, розкладаємо по підлозі на ніч. В ранці збираємо п"яних мишей і вже хто на що придатний. Вони падатимуть прямо біля кормушок. Сама не робила, сказали дорогі мої пацієнти, які усе знають.

А сморід від алкоголю ШКОЛІ не завадить? : )))))

Дівчата, спробую палити шерсть smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2014-01-24, 5:31 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Є така рослина - чорнокорінь лікарський. У аптеках годі питати - пошукай у бабусь. Якщо вовна палена не допоможе, знайди. Миші настільки не люблять цюю рослинку, що можуть і взимку геть піти, тільки дочекайся, поки трішки потепліє...І, до речі, про шафку... Я сподіваюсь, ти розумієш, що нею однією не обійдеться? Слід знайти нори - дірки у стінах і підлозі. І кожну таку нірку обробити.
...Моя бабуся ще додатково закладала потім ті нірки битим склом і замащувала глиною...
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-24, 6:39 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
tanytryell, дякую! )


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2014-01-24, 7:13 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Ліз! Чес слово, купи у насінневому тих синеньких таблеток! Їй богу помагають! Коштують 50 копійок за таблетку. Ввосени в себе на балконі завжди кладу. Бо зараза долізають навіть до мене на мій 8 поверх.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
tedenine1989Дата: Середа, 2020-11-25, 3:49 PM | Повідомлення # 17
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Котика завести) Самый эффективный способ
 
WondererДата: Четвер, 2022-01-13, 5:34 AM | Повідомлення # 18
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Банку на монету поставить) - проверено...
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Як позбутись мишей? (побутове питаннячко до знавців...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.