| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:22 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013 (збираємось!)
Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013
BulletДата: Субота, 2013-09-14, 12:55 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
В ході розмов про ймовірну зустріч форумів, частина форумчан вийшла на струнку тему необхідності всеукраїнської форумівки.

В цю тему перенесено повідомлення, що стосуються форумівки-2013 року з минулорічної теми про зустріч.

Також в цьому верхньому повідомленні будуть додаватись важливі оновлення.

Офіційне оголошення
Громадськеоб’єднання веб-спільнота "Спілкування за вишиванням" http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
Мистецька вітальня бібліотеки ім. Наталі Забіли  ЦБС Голосіївського району м. Києва

В рамках проекту «Вишивка етнографічна:«Украинский народныйорнамент: вышивки, ткани,писанки» О.П. Косачева, Киев,1876»


Всеукраїнський спомин про Олену Пчілку (справжнє ім'я -- Ольга Петрівна Косач). Згадати,яка це українська письменниця, драматург, публіцистка, громадська й культурна діячка, перекладачка, етнограф, організатор першої української бібліотеки, член-кореспондент Всеукраїнської академії наук (1925); мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.

Вшанувати пам'ять великої українки запрошуємо 5 жовтня об 11 годині за адресою проспект Науки,4 .

Дізнатись, де проходитимуть інші заходи на спомин Олени Пчілки, можна на http://vyshyvanka.ucoz.ru/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Середа, 2013-10-09, 12:20 PM | Повідомлення # 161
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Дівчатаі хлопці,ви всі такі гарні,мене жаба додавлює :(....Наступного разу я з вами.
 
TanaДата: Середа, 2013-10-09, 7:13 PM | Повідомлення # 162
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Фото взяла у бібліотекарів

Можна побачити і скатертину -- родинний скарб Irina_SV (ще є рушник), а рушники на триножці з книжковою виставкою  і подушки -- бібліотекарів.
Прикріплення: 3557440.jpg (335.3 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
siestaДата: Четвер, 2013-10-10, 8:06 PM | Повідомлення # 163
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Як цікаво! Красуні! Молодці-розумниці!
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-14, 11:54 PM | Повідомлення # 164
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
В дні, коли вже всі, мабуть, і забули думати про ту форумівку, я нарешті допасла всіх задніх і вивішую свій радісний фотозвіт подарунків smile



Від Киянки вдячно читаю "Антиквар", цікавенний, як виявилось, журнал про сучасне мистецтво в Україні та українське мистецтво в світі. Від Сестри_Юлії маю дарунок закладинку, вишиту по взірцях Олени Пчілки в таниному проекті (друга на фото - для Тани, але вона погано чулась і я тимчасово взяла закладинку собі на зберігання).

і ба-бааам!
Неочікувано крутий подарунок від Афінни - овечка, майже рукодільниця smile Рукотоврна авторська лялька, всі роздивляються і дивуються, як справжня!!!



дякую, дівчата, так приємно було!!!
Прикріплення: 5268384.jpg (115.9 Kb) · 2591843.jpg (46.6 Kb) · 6577087.jpg (42.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013 (збираємось!)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.