| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 4:51 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Наші форумівки (Зустрічі - плануємо, обговорюємо, ділимось враженнями)
Наші форумівки
Chere6nyaДата: Вівторок, 2010-01-12, 0:15 AM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Нарешті, я доповзла до компіка, захворіла wacko

Дякуюючи, Таниному приїзду до Львова, ми, нарешті, влаштували справжню форумівку, бо коли б ще так зібралися повним львівським складом! Особисто мій висновок: треба збиратися регулярно! а ще краще коли до нас будуть приєднуватися й інші! Отож, запрошуємо усіх до Львова! Було дуже приємно познайомитися з Танею-Штинькою і Танею-Позитив та знову побачити Люду!

 
pozitivДата: Вівторок, 2010-01-12, 0:18 AM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Chere6nya, виздоровлюй! В нас в перспективі ще багато форумівок, судячи по дописам!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
shtynkaДата: Вівторок, 2010-01-12, 9:59 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
shtynka, може б і я приїхала. Ми іноді їздимо до вас на Хортицю. на фести. Тільки це як тепло буде

Звісно, Хортиця - це найбільший козир мого міста... Але є ще багато приємних місць, куди можна потрапити і взимку )))


Моя майстерня
 
NitkaДата: Середа, 2010-02-10, 10:06 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дівчата зі Львова, я на вихідні буду у Львові. Якщо забажаєте, зустрінемось! Їду у пт. ввечері. Так що є час обмінятися номерами телефону і щось передати до Львова (це я до киянок звертаюсь), якщо треба пошту там якусь wink

 
pozitivДата: Вівторок, 2010-02-16, 1:05 AM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
А у нас сьогодні також була маленька форумівочка. Маленька лише по кількості учасників (порівняно з київською), а от по емоціям повністю рівноцінна.
Фотозвіт вже їде до Києва. Думаю Nitka, викладе його найближчим часом.
Доречі стався з нами кумедний випадок - тільки ми завели розмову про брак часу на реалізацію всіх задуманих проектів, як помітили на стенді у кавярні книгу: "Куди втікає час..". От і скажіть після того, що люди не притягують до себе потрібних речей. Головне зловити правильну хвилю.))
Дуже порадували подаруночки Люди і Вероніки, але похвалюся в пошті щастя. Як чудово, що у нас майже у кожному місті України вже є друзі завдяки сайту!!!!!!



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
TanaДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:22 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Чекаємо звіт і радіємо за вас!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LudmilaДата: Вівторок, 2010-02-16, 11:41 AM | Повідомлення # 27
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Хоч зустріч була і не чисельною але дуже теплою. Спілкувалися про все: вишивку, брак часу, ярмарки, дітей... Після особистої зустрічі починаєш зовсім по іншому дивитися на людей які є на форумі. Я Нітку уявляла зовсім інакшою ніж вона виявилася насправді. biggrin Окремо хочу сказати про чоловіка Вероніки, він настільки уважний і люблячий чоловік, що ми "посторонні" люди відчули тепло і любов які випромінювала ця пара smile


 
СвітланкаДата: Вівторок, 2010-02-16, 5:49 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Рада за вас дівчата! Чекаємо на фотозвіт зустрічі smile
Quote (Ludmila)
Я Нітку уявляла зовсім інакшою ніж вона виявилася насправді

У мене те саме було з ВікаХо biggrin



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 8:03 PM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Світланка)
У мене те саме було з ВікаХо

мені теж дуже подобається ця пара! smile

Ludmila, pozitiv, Nitka, рада, що ви форумуєтесь потрошку smile Чекаю на фотографії, але більше - на результати зустрічи! Бо знаю, що після них завжди натхнення набираєшся і твориш щось таке неймовірне (я про рукоділля!)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-18, 1:32 AM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дівчата, дякую за такі теплі слова. Я (вже по традиції) у сльзах їхала зі Львова. Скажу, що мене явно туди все більше тягне, та й родичі там є) Тож скоро може статися, що зберу я усі свої манатки, куплю білети і... biggrin
Ця зустріч, як і багато інших у житті не пройшла марно. Я познайомилась з прекрасними молодими мамами, у яких вистачає наснаги займатися творчістю, коли на руках маленькі дітки! А ще велике дякую за невелику екскурсію та компанію у музеї.


Люда, я і Таня

Куди зникає час;)

Під час зустрічі у Львові запросила Таню і Люду до Києва, так що, якщо вони приїдуть у гості, то буде ще одна форумівка;)

Додано (2010-02-18, 1:32 Am)
---------------------------------------------
Також сьогодні сталася ще одна мікрофорумівка - я і Віка (savvang). Посиділи, випили чаю, прогулялися центром Києва і дуже тепло поспілкувалися)


 
shtynkaДата: Четвер, 2010-02-18, 12:03 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Nitka, гарні фото! Знаю по собі гостинність наших львів"яночок smile
Це правда, що до Львова завжди хочеться повернутись...


Моя майстерня
 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-18, 1:04 PM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Тим паче, коли у тебе там вагон знайомих і друзів)

 
lakizkaДата: Четвер, 2010-02-25, 11:18 AM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Дівчата зі Славного міста Львів, я в неділю буду там. Дуже хотілося б побачитися, але в мене буде обмаль часу, бо зранку приїду а ввечері назад. Я правда квитки ще не взяла, тому не знаю коли точно назад. Я приїжаю на майстер-клас до Тані Chere6nya.



Повідомлення відредагував lakizka - Четвер, 2010-02-25, 11:19 AM
 
nosiknataДата: Четвер, 2010-02-25, 4:07 PM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Оленко, в добру путь!!Передай привіт славному місту, і напиши мені у приват коли точно виїжаєш з Чернівців. Чекатиму фото і розповіді з МК по валянню!!! cool


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Четвер, 2010-02-25, 5:12 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Я приїжаю на майстер-клас до Тані Chere6nya.

Вітаю і бажаю набратися найтепліших і найяскравіших емоцій та вмінь!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
pozitivДата: Четвер, 2010-02-25, 8:10 PM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
lakizka, дуже будемо раді вітати вам у нашому місті. От тільки не впевнена, що зможу прийт на форумівку - вся сімя хвора грипом, і я, і малеча, і чоловік. Навряд чи викарапкаюсь до вихідних. Бажаю вам гарно провести час, набутися хорошого досвіду. Ми ще неодмінно зустрінемося.


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
lakizkaДата: Четвер, 2010-02-25, 8:17 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
pozitiv, виздоровлюй швиденько. А зустрітись таки важко було б, бо я приїжджаю о 8 год ранку, а в 16:45 назад. Дуже крапелька часу, хіба з самого ранку.

 
NitkaДата: Понеділок, 2010-03-01, 3:27 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
pozitiv, Ludmila, зовсім забула вам сказати, що таки знайшла Анкор у Львові - на перехресті вул. Волошина і вул. Поповича smile

 
Chere6nyaДата: Вівторок, 2010-03-02, 0:39 AM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
А в нас міні-форумовка з валяльним нахилом таки відбулася! Встигли заскочити на виставку індійсьих вишиванок з українськими узорами :)Олена зробила цікавий шалік, ну і звичайно наговорилися досхочу! Так що чекаю фотку вже готового шаліку, бо в мене лише процес відзнятий.
 
lakizkaДата: Вівторок, 2010-03-02, 6:19 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Chere6nya, вкотре дякую за гарно проведений час!!! Все так і було як написала Таня, в мене було таке враження, що я вже давно її знаю. Спільна наша тема рукодільна безмежна, тому якби не поспішала на потяг, то напевне ще б набалакалися огого. Майстер-клас дуже сподобався, тепер у валяні я стала трішки розумніша... smile А насправді я зрозуміла, що майстер-клас, це важливо для новичка. Побачила на власні очі валяльні речі Тані і її коліжанки, все дуже гарне, тепле і цікаве. Сьогодні вже вигуляла свій шалик в місті, тепленько. Фото викладу ввечері. Одним словом, я ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА!!!
Ось мій шалик в довжину і на мені
А ще Таня подарувала мені декоративну писанку виконану в техніці декупаж і мальвану фарбами.




Повідомлення відредагував lakizka - Вівторок, 2010-03-02, 11:54 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Наші форумівки (Зустрічі - плануємо, обговорюємо, ділимось враженнями)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.