| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:48 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
TanaДата: Середа, 2014-02-12, 11:06 AM | Повідомлення # 281
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Знову впало в очі за темою

в тему про творчу роботу

Сколько стоит ваша работа?

Миссис С. ворвалась в сверхмодный бутик своего любимого модельера одежды.

— Пьер! — сказала она модельеру. — Мне срочно, прямо сейчас, нужна модная
соломенная шляпка с оригинальным дизайном. Ты справишься с таким
заказом? Учти, у меня очень мало времени.

— Посмотрим, — задумчиво произнес модельер.

Он взял кусок ленты оранжевого цвета в крапинку, ловко разрезал ее и начал
складывать. Умелыми движениями он начал вплетать ее в тулью шляпки и
уже через несколько минут, без помощи шпилек или ножниц, изготовил
шляпку смелого и необычного фасона.

Посмотрев на свое отражение в зеркале, миссис С. восхитилась:

— Потрясающе!.. Сколько я вам должна за работу?

— Тысячу долларов, мадам.

Миссис С. нахмурилась:

— Не многовато ли будет за простой кусочек ленты?

Модельер, улыбнувшись, взял шляпку в руки, так же ловко и быстро, как прежде,
извлек из нее ленточку и вручил клиентке со словами:

— Ленточку, мадам, можете получить бесплатно.

Так давайте по достоинству оценивать творческий подход к работе!
Оригинал тут


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
IstanbulДата: Неділя, 2014-04-13, 5:38 PM | Повідомлення # 282
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Всім привіт =) Мене звати Оксана, я родом з Львівської обл. - місто Золочів) але так склалося моє життя - вийшла заміж і живу зараз в Стамбулі =) Була в США по літній програмі, зустріла там юнака родом із Македонії, котрий живе в Стамбулі - ось так мене сюди і занесло =)
Колись давно показали, як вишивати хрестиком і мені дуже сподобалося - це ще в школі. Потім все трохи притихло, поки вчилась в університеті. А зараз - я лише переїхала в Туреччину, поки частково працюю (лише 2 дні на тиждень) - то є багато вільного часу. Є можливість вишивати!
Маю одну не закінчену скатертину з маками ще з минулого року, все ніяк не дошию - сумую за домом, то й робити взагалі нічого не хочеться.
Дуже хочу вишитих суконь - різних і багато =))))) Вже навіть кілька моделей собі придумала. Але чекаю, щоб полетіти додому, щоб кравчині все гарно скроїли, бо вони в тому тямлять.
Завжди вишивала лише хрестиком, колись в школі пробувала робити мережки і макраме - успішно) але до вишивки в мене найбільше лежить душа. Думаю, це спадкове - бо бабуся вишивала - то в неї багато вишивки було, аж до покривал, якими встеляли дивани. На форумі бачила ну дуже гарні чоловічі вишиванки білим по білом - ще в житті не доводилося милуватися такою красою))) Тепер ще й мушу навчитися вишивати гладдю, щоб собі щось таке створити =)
Дуже рада долучитися до вашої спільноти =)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-04-14, 1:40 AM | Повідомлення # 283
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Istanbul, вітаю в нашій вишивальній родині! Все ж українки дуже дружні і єдні, незважаючи на місце проживання wink Гадаю, у вас склро буде омріяних вишитих суконь багато і різних wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
IstanbulДата: Вівторок, 2014-04-15, 1:32 PM | Повідомлення # 284
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Щиро дякую =)
 
TanaДата: Вівторок, 2014-04-15, 7:18 PM | Повідомлення # 285
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Istanbul ()
Тепер ще й мушу навчитися вишивати гладдю, щоб собі щось таке створити =)
Ласкаво просимо! Особливо в теми довгобудів-легкошиїв!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
irmyavkaДата: Середа, 2014-05-07, 9:25 PM | Повідомлення # 286
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 60
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Доброго дня!
Ось, потроху набираю перші свої 10 повідомлень, щоб зареєструватися у довгобуді.. А тим часом читаю і не можу зупинитись! Стільки МК, ідей, вишивок! Чоловіки вишивають! Одразу хочеться все в діло, але розумію, що навіть мій хрестик поки не ідеальний, а з іншими техніками зараз просто все зіпсую smile
Взагалі-то шиття і вишивка - не зовсім моя повсякденна справа. Але дозріла вишити чоловіку сорочку, і одразу на полотні. Почала, і вже на середині переду "застрягла" sad А тут зайшла, попитала-почитала - тепер розумію, що робити далі. Але все одно потребую допомоги smile
І, відчуваю, з новими ідеями та натхненням наступною буде моя власна виплекана сорочка, для себе ) Ніколи не мала)
 
BulletДата: Четвер, 2014-05-08, 12:24 PM | Повідомлення # 287
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
irmyavka, вітаю вас на нашому форумі, сподіваюсь, ви ще багато натхнення тут знайдете! А наші спільні проекти - це надзвичайна мотивація! (по собі знаю!)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
сяночкаДата: П`ятниця, 2014-08-29, 8:25 PM | Повідомлення # 288
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт)Мене звати Оксана,я із Львова.Вишиванням захоплююсь з дитинства,як тільки знаходиться вільний час відразу берусь за роботу ,напевно передалося від моєї прабабусі,яка надзвичайно гарно вишивала.Зараз вишиваю лише хрестиком,але сподіваюсь в майбутньому освою і інші техніки,особливо хочеться навчитися мережки.
Буду рада долучитися до гурту)
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-08-29, 8:45 PM | Повідомлення # 289
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
сяночка, вітаємо, Оксано! Читайте правила (вверху форуму є лінк), додавайте аватарку, щоб легше було читачам з вами спілкуватись, і .. і ви вже у гурті smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КалинаДата: Понеділок, 2014-09-15, 12:03 PM | Повідомлення # 290
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановна громада! Мене звуть Наталя. Вже давно слідкую за форумом, і не одноразово він допомагав вирішувати деякі задачі у творчості. Хоч і володію деяким досвідом вишивання, але завжди цікаво вчитися чомусь новому. Дуже цікавить техніка мережки та інші "нехрестикові" прийоми вишивки. Українська традиційна вишивка, то безмежне море в якому можна плавати все життя і завжди будеш знаходити щось незвіданне та прекрасне. Зацікавила тема відворення взорів з альбому олени Пчілки. Дізнала про неї з сторінок одного видання. Дівчатка які іх відворюють - великі молодці. Як каже сучасна молодь: великий респект!).
 
ГрейкаДата: Середа, 2014-10-15, 12:48 PM | Повідомлення # 291
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день!
Мене звуть Інна, я з Київа. Прийшла до цього форуму якимось довгим шляхом, а тепер не можу звідси вирватися :-)
Я вишиваю майже скільки себе пам'ятаю. Але традиційною вишивкою зайнялась тільки зараз. По-перше, так пішло наше життя, гадаю багато хто  це теж освідомив тільки зараз. А крім того, моя семирічна донечка зайнялась вишиванням бісером і в неї виникла ідея сорочки бісером. Ну як дитина хоче, мама мусить :-) Отже я взялась за справу. Але почала с легкого - купила "заготовку" і вишила по ній. Але паралельно виник інтерес до чогось більш традиційного. Крім того, тепер сорочку просить майже дорослий син, отже все попереду :-)

Ще одне прохання до всіх - я не вчила українську в школі. Тому в мене можуть з цим бути проблеми :-( Я не прошу мене навчати, але якщо когось будуть подразнювати мої помилки, буду вдячна за виправлення.
 
BulletДата: Понеділок, 2014-10-20, 2:12 PM | Повідомлення # 292
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Грейка ()
Мене звуть Інна, я з Київа. Прийшла до цього форуму якимось довгим шляхом, а тепер не можу звідси вирватися :-)

Зазвичай саме так до нас і приходять ) І вже не йдуть wink

Ласкаво прошу до спілкування!
Цитата Грейка ()
Ще одне прохання до всіх - я не вчила українську в школі. Тому в мене можуть з цим бути проблеми :-( Я не прошу мене навчати, але якщо когось будуть подразнювати мої помилки, буду вдячна за виправлення.

З нами спілкуються росіянки і американки, та і не у всіх українок українська ідеальна. Поважаймо рідну мову, та пам"ятаймо, що головна мета ресурсу - пропаганда української вишивки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
gerasimchuk_olyaДата: Понеділок, 2015-04-13, 5:26 PM | Повідомлення # 293
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 23
Статус: Offline
Усім - весняний привіт із Хмельниччини!  biggrin Рада, що зареєструвалася на чудовому сайті. Поки що я - новачок, тому старанно набираю необхідну кількість повідомлень, аби прийняти участь у конкурсі.
Творчість - без перебільшення - основа мого життя. Рукоділля - не лише хобі, а й улюблена робота, бо ж працюю у Будинку творчості, навчаю діток мистецтву вишивання стрічками. Тож долучаюсь до прекрасного щоденно  biggrin .
Також вишиваю бісером, виготовляю картини із солоного тіста, пробувала себе і в бісероплетінні - маю кілька цікавих робіт. Але найбільше тішить серце та взір - наша рідна  вишивка "хрестиком".
А коли втомлюються очі та руки, починаю творити душею - пишу вірші.
На майбутнє - ще багато творчих ідей та планів. Головне, щоб був МИР у нашій країні, а на все інше - і час, і бажання, і кошти знайдуться.
Щиро рада знайомству із талановитими рукодільницями biggrin .
P.S. Дозволять викладати фото, обов'язково поділюсь своїм творчим доробком :p.
 
nikmarinasДата: Понеділок, 2015-08-24, 8:51 PM | Повідомлення # 294
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Привіт вам, шановні друзі, із козацького краю - Запоріжжя !
Мене звуть Марина. На сайті я зареєстрована вже давненько, але все сиділа в кущерях, милувалася вашими роботами.
Але стало вже свирбіти поспілкуватися з вами, отримати поради, показати, що витворила smile .
Протягом останніх років вишивка зайняла більшість вільного часу - спробувала і хардангер, і хрестики, і вишивку бісером - все мені до вподоби. Як з’явиться можливість, обов’язково покажу свої роботи.
Зараз, завдяки схемам Лідії Бебешко , шию свою другу вишиванку на конопельному полотні  (перша бісерна була на габардині ).
 
BulletДата: Вівторок, 2015-08-25, 7:01 AM | Повідомлення # 295
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата nikmarinas ()
Привіт вам, шановні друзі, із козацького краю - Запоріжжя !
Мене звуть Марина. На сайті я зареєстрована вже давненько, але все сиділа в кущерях, милувалася вашими роботами.
Але стало вже свирбіти поспілкуватися з вами, отримати поради, показати, що витворила .
Протягом останніх років вишивка зайняла більшість вільного часу - спробувала і хардангер, і хрестики, і вишивку бісером - все мені до вподоби. Як з’явиться можливість, обов’язково покажу свої роботи.
Зараз, завдяки схемам Лідії Бебешко , шию свою другу вишиванку на конопельному полотні  (перша бісерна була на габардині ).

Вітаємо у нашій спільноті, Марино! Сподіваємось, ви вийшли з кущів надовго і всерйоз і ми скоро помилуємось вашими виробами!
Ласкаво прошу!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
МамусяДата: П`ятниця, 2016-04-15, 6:35 PM | Повідомлення # 296
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня,шановні форумчани. Мене звуть Інна зарееструвалась я на сайті  давно ще 2011 році, але тоді народилася моя перша донечка і було не до вишивки. Взагалі я люблю рукодилля шию одяг для своїх малят, вяжу гачком, шпицями и вишиваю. До недавнього часу вишивала лише хрестиком. Завдяки форуму освоюю нові для себе техніки і захоплююся вишивкою ще більше.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
  • Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.