| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 8:44 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: монах, Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Вишивання як українська традиція » Відродження системи українських родових знаків
Відродження системи українських родових знаків
ЛьвицаДата: Субота, 2009-05-09, 6:01 PM | Повідомлення # 21
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже цікаво було почитати полеміку smile . Приємно побачити, що тут є запоріжці. Потрапила на цей сайт, бо виникло бажання вишити рушник весільний. Буду дуже вдячна, якщо хто-небудь порадить де можна знайти схему весільного рушника, притаманну саме нашому краю. Перечитала масу статей в інтернеті - дуже протиречиві думки, щодо знаків на рушникові. Хотілося би, щоб рушник став оберегом для молодої сім'ї і був приємним подарунком до весілля.
 
монахДата: Понеділок, 2009-05-25, 7:37 PM | Повідомлення # 22
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Абілан - спасівці в Запоріжжі практично нічого не знають. Будуть нести все вцілому. Конкретики немає. Повірте, знаю. Звичайно, дали мені хлопці деяку інформацію, але... толку з того небагато, перевірити не можу до цих пір. Притула дещо сказав, але знову ж таки небагато. Всі говорять про те, що треба шукати старших людей, котрі вишивають. Минулого року розповіли мені про одного такого з Полтави - читав вишивку. Помер, на жаль. Серед залишків спасівських родів залишився рід хранителів бойової сорочки (інформація від Безклубого). Хто це - ніхто толком не може сказати. Вказали на один рід... Але... там просто гарна вишивальниця. Хоча, не факт - наші вміють туману напустити.
Зрештою, планую в літку бути в Запоріжжі. Можемо сконтактуватися і поговорити детальніше. Доречі, а до кого зі спасівців зверталися?


Спочатку було слово
 
abilanДата: Понеділок, 2009-05-25, 8:15 PM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
монах, написали відповідь особистим повідомленням.

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
монахДата: Четвер, 2009-06-04, 1:51 PM | Повідомлення # 24
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Для продовження теми родових знаків пропоную бажаючим подивитися аналогічну тему - http://forum.buza.su/viewtopic.php?f=2&t=487
Так підходять до цього питання наші північно-східні сусіди. Є дещо цікаве.


Спочатку було слово
 
OgnejarДата: Вівторок, 2009-08-18, 7:45 PM | Повідомлення # 25
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: -3
Статус: Offline
Пройшло багато часу, але я все ж таки повернувся))

Ідея все ж таки щє живе. Але, просто ми почали розвивати інші напрями поки що ))

З.І.: Вибачаюсь за оффтоп. Але на разі, ми хочемо зробити форму для своєї організації. Ось форма з чорною вишиванкою була б доречна. Якщо є ідеї пишіть у лічку. Я сюди по вечорах буду заходити.

Можемо навіть спільний проект зробити. В мене є ідея. Може тему відкрити?

Було б класно, щоб потім хтось і вишити це зміг би)) Я б заплатив би.

 
BulletДата: Середа, 2009-08-19, 12:56 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ognejar, звісно, найкраще відкрийте нову тему. Певна, є люди, що зхацікавляться вашим запитом. Та і я зараз відпишу вам в приват...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Вишивання як українська традиція » Відродження системи українських родових знаків
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.