| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 10:42 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Поточні повідомлення адміністратора і модератора (читати ВСІМ!)
Поточні повідомлення адміністратора і модератора
BulletДата: Неділя, 2009-06-21, 12:00 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
До уваги читачів та дописувачів нашого форума!

З 21 по 24 червня включно адміністратор не матиме доступа до форума (з огляду відсутності компьютерів там, де перебуватиму))).

Прошу вас спокійно ставитись до спамерів, що час від часу смітять у форумі, не вступати з ними в дискусії.

Прохання до форумчан:
- скопіювати адресу повідомлення спамера і вставити коментарем в цю тему (лінк!)

Прохання до модераторів:
- видаляйте спам-коментарі у форумі і в новинах, щойно побачите їх. У вас у кожного є відповідні права в темах, до яких ви прикріплені.

Дякую за розуміння smile Приємних всім вихідних!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2010-07-15, 12:05 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Нечитання правил не усуває відповідальності!

Треба вставити в підпис модераторький. Оце гасло!

Quote (Bullet)
Обговорення плану дій винести на люди чи лише в модераторську кімнату?

В модераторську, це внутрішні роботи і не для широкого загалу. Вирішувати все адміну, а радити -- радникам -- активним форумчанам, модераторам.

Quote (Bullet)
планую зробити майстер-класи закритими

Не впевнена. Коли я заходжу такі закриті гілки інших форумів, то зразу зникає інтерес, шукаю бажане в іншому місці. Але це мій досвід. Я б не стала реєструватись заради одного МК абощо.

Quote (Bullet)
- хочу вийти в ЖЖ. Не знаю, чи домовлятись про спіпрацю зі спільнотою, що вже існує

Та спільноту специфічна, не дуже активна, так що можемо надати їй нове дихання. Я проти нової спільноти, кращен домовитись з тією. Як кажуть, гуртом добре і батька бити, ми надаватимемо інфо, вони працюватимуть на місці. Кінцевої рутинної роботи адміну буде меншн -- 100%. І мета ж в нас одна, врешті-решт -- поширення вишивальної культури.

Quote (Tana)
3. Оновлюється розсилка. Вона вже прописана і стала розширеніша і більш інформативна.
Можу вести одну рубрику з музейним, народним нахилом.

Quote (Bullet)
За результатами наступних трьох місяців робота журналіста і активного модератора буде оплачуваною

Завжди рада!

Що надумаю, допишу.

Про розсилку і новини. Підмічено давно, форумчани читають далеко не всі теми форуму і не з початку, також давні повідомлення забуваться, томі в розсилці є сенс повертатись до раніше викладених схем, порад, сканів тощо. Можливо, тематично, можливо в порядку випадкового фото. Але точно впевнена, що є великий все архів, з яким треба працювати і надавати за нагоди вже накопичене. Показати ж є що.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2010-07-15, 12:53 PM
 
BulletДата: Четвер, 2010-07-15, 10:35 PM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую, Тетянко. Допишу в модераторську. Поговоримо.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-07-16, 8:12 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, - ти МОЛОДЕЦЬ! В принципі, все, що написала наша Таня- з цим цілковито погоджуюся! За -оплату модераторам- ви модератори дуже-дуже молодці! Хоча би трішки того стимулу.... Дуже рада за наші зміни! wink Дякую за велетенську працю! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2010-07-16, 8:54 AM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
планую зробити майстер-класи закритими Не впевнена. Коли я заходжу такі закриті гілки інших форумів, то зразу зникає інтерес, шукаю бажане в іншому місці. Але це мій досвід. Я б не стала реєструватись заради одного МК абощо.

+1
Я такої ж думки, дуже рідко коли реєструюсь заради такої справи, і бажання спілкування на таких сайтах не виникає жодного...
Єдине - на матеріалах МК активно треба проставляти вотер-марки, щоб видно було авторство здалеку. Ну і можливо в загальній гілці по МК текстом виділити інформацію, що МК належить саме вишиванці. Моя думка така.
Quote (Tana)
Підмічено давно, форумчани читають далеко не всі теми форуму і не з початку, також давні повідомлення забуваться, томі в розсилці є сенс повертатись до раніше викладених схем, порад, сканів тощо.

Теж правильно Таня говорить. А ще я можу запропонувати створити щось на кшталт "Архіву" і в ньому чітко структурувати найціннішу інформацію, до якої можна було б дістатись не лише з форуму, а із головної сторінки (знову ж таки з досвіду користування іншими сайтами - намагаюсь знайти собі потрібне десь зверху, не заглиблюючись у внутрішні нетрі, у форуми і т.п. - якщо не знаходжу легко - шукається в іншому місці)


Моя майстерня
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-07-16, 11:10 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А ще я можу запропонувати створити щось на кшталт "Архіву"

Вважаю, що МК і Архів якимсь чином повинні бути доступні і з головної сторінки, і з форуму, і мати кнопки-дублери (якщо так можна сказати), якомога частіше впадати в око відвідувачам
Quote (shtynka)
Єдине - на матеріалах МК активно треба проставляти вотер-марки

Так, і дати детальну інструкцію, як ставляти такі помітки на фотоматерали, які готуємо для форуму. Бо тільки підпис у радикалі вставляю, цього замало, як показує досвід.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-07-17, 0:13 AM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Вважаю, що МК і Архів якимсь чином повинні бути доступні і з головної сторінки, і з форуму, і мати кнопки-дублери (якщо так можна сказати), якомога частіше впадати в око відвідувачам

Quote (shtynka)
на матеріалах МК активно треба проставляти вотер-марки, щоб видно було авторство здалеку. Ну і можливо в загальній гілці по МК текстом виділити інформацію, що МК належить саме вишиванці.

Дякую, дуже цінно! Приймаю, записую.

Dmutrik09, я гальмувала доволі довго. Дивлюсь, *Вишиванка* живе своїм життям, без мене! smile Як так?! Не можу допустити, треба жити разом з "Вишиванкою" )))

Шановні форумчанки, якщо хтось щось має додати, дописуйте, будь ласка. Дуже часто думка, що вам здається тривіальною, до моєї голови не зазирає, або забувається за секунду після народження smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-07-17, 0:32 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, вотер-марки мають стояти на кожному фото з "Вишиванки", обов"язково.По- перше- це наша реклама, по друге ця чи інша фотографія належить "Вишиванці".Хай хтось потім спробує доказати що це фото не наше.Очі видряпаємо! Нам не шкода наших фото, але вони НАШІ!!!! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-07-17, 0:53 AM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Bullet, вотер-марки мають стояти на кожному фото з "Вишиванки", обов"язково.По- перше- це наша реклама, по друге ця чи інша фотографія належить "Вишиванці".Хай хтось потім спробує доказати що це фото не наше.Очі видряпаємо! Нам не шкода наших фото, але вони НАШІ!!!!

хіх)) але приємно!
Лесю, вотермарки на фото, залиті на радикал, може накладати лише та людина, яка їх туди заливає.
Усі фотографії, що розміщені модераторами (свідомими))) і ті, що знаходяться у нашому фотоальбомі, апріорі мають такі вотермарки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Субота, 2010-07-17, 10:44 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Усі фотографії, що розміщені модераторами (свідомими))) і ті, що знаходяться у нашому фотоальбомі, апріорі мають такі вотермарки.

Quote (Bullet)
По- перше- це наша реклама, по друге ця чи інша фотографія належить "Вишиванці".Хай хтось потім спробує доказати що це фото не наше

Згодна на всі 100%. Але, як їх ставити?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-07-17, 12:48 PM | Повідомлення # 30
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Згодна на всі 100%. Але, як їх ставити?

Ви мене дивуєте , ви ж активний заливач на радикал! wink На *радикалі* коли заливаєте картинки, можете налаштувати цей процес. Придивіться, там є поля *напис на фото*

Уменьшить до пикселей
Оптимизировать формат
Безусловная оптимизация
Повернуть на ____________ Надпись на превью
Надпись на фото

в рамці там пишете адресу нашого сайту. wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2010-07-17, 5:44 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ви мене дивуєте , ви ж активний заливач на радикал!

Bullet, чесно, я і сама не звертала уваги... Тепер буду ставити!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Субота, 2010-07-17, 5:45 PM
 
УкраїнкаДата: Понеділок, 2010-07-19, 9:58 PM | Повідомлення # 32
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Bullet, а чому ви не закриєте деякі розділи форума( про вишиванки,наприклад,-дуже актуально зараз smile ),галерею зі схемами,залишивши доступ лише зареєстрованим користувачам?Щоб при вході на сайт була "шапка" з оголошенням-"вітаємо вас на сайті,реєстрація займе декілька хвилин,але дасть вам більші можливості,ви зможете спілкуватися на форумі,отримаєте доступ до галереї зі схемами,побачите інформацію,яку можуть бачити тільки зареєстровані"...Я дуже приблизно написала smile Це стимульне користувачів,більше зареєстрованих буде,и нехай не всі будуть активними учасниками форуму,але зареєструвавшись заради схемок чи викрійок,почитають нас та щось і допишуть цікаве?Чому ж не написати,якщо і аккаунт є? biggrin Закривати треба небагато-так,щоб лише інтрига була biggrin Ну,а більша спільнота-більше спілкування,більше конкурсантів та ін... confused


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
TanaДата: Понеділок, 2010-07-19, 10:02 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Українка)
Закривати треба небагато-так,щоб лише інтрига була

Стільки часу і зусиль витрачємо, збирачи матеріал, що створювати перепони для тих, хто зацікавиться ним, не хочу. Ми ж тут, щоб поширювати культуру... Це моя особиста думка.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-07-19, 10:31 PM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Tana)
Ми ж тут, щоб поширювати культуру

Я з Вами згодна на всі 100%


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
УкраїнкаДата: Понеділок, 2010-07-19, 11:08 PM | Повідомлення # 35
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
я ж не проти культури biggrin Ще закидайте помідорами biggrin Сайт дуже важливий в плані поширення культури та традицій.Я написала,користуючись власним досвідом-адміниш сайт-повинен думати як залучити користувачів,спонсорів.Також введення нових функцій,виправлення багів-можуть потребувати коштів на програміста (Лізо,якщо ви програміст,то це класно smile
я написала про закриття деяких розділів тому,що пані адміністратор писала
Quote
Є думка, що потребує втручання спільноти:
- планую зробити майстер-класи закритими. Дозвіл перегляду після певного набору дописів (наприклад, 50 дописів і користувач може читати і коментувати МК). Ваша думка?

звісно,мій голос не враховується,але можливо не 50 дописів,а хоча б тільки зареєстрованим бачити МК можна було б smile
так що-не подобається моя ідея-то вибачте.Я писала не з точки зору користувача.Звісно,для користувачів все потрібне бути відкритим,безкоштовним,доступним і зручним smile



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Понеділок, 2010-07-19, 11:35 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2010-07-19, 11:53 PM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Українка)
я ж не проти культури Ще закидайте помідорами

навіть не думайте, що тут хтось проти когось. Я теж мала схожу думку на рахунок майстер-класів, та Тана мене переконала...

Quote (Українка)
так що-не подобається моя ідея-то вибачте.

Подобається! Усі думки і всі ідеї беремо до уваги.
Я художник, а не програміст, володію лише статичним хтмл, який зараз практично нікому непотрібний з введенням кілька років назад веб-два-ноль.

Завдання не просто привабити і зареєструвати, а привабити і залишити на постійне проживання у форум.

Кілька осіб проти закривання МК для незареєстрованих читачів (я враховую також закрите модераторське обговорення). Тож думка на рахунок МК змінилась і тепер виглядає так: лише зареєстровані читачі зможуть отримувати архіви майстер-класів і ще чогось. Ну а детальніше про це - лише модераторам в їх закритій кімнаті, прошу зрозуміти звичайних читачів smile

Чекаю ще на думки. Вони всі - слушні, жодної глупої поки що не було.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Вівторок, 2010-07-20, 1:46 AM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Я теж підтримую думку, що закритим форум не варто робити, але для зареєстрованих все таки якісь привелеї зробити. Наприклад, чи можливо створити таку кнопочку з допомогою якої деякі пости чи темки можна брати в закладки (таке буває на інших сайтах). Я правда не знаю чи технічно це можливо на укозі, але така приємність мене б підштовхнула би зареєструватися, бо часто-густо подобається щось, а через деякий час то важко знайти ( ну принаймі мені).

 
BulletДата: Середа, 2010-07-21, 1:48 AM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
така приємність мене б підштовхнула би зареєструватися, бо часто-густо подобається щось, а через деякий час то важко знайти ( ну принаймі мені).

Пропоную користуватись бравзером Опера: один тиць! - і сторінка вже в закладках smile

На Укозі можна додавати свої різноманітні налаштування і коди. Я працюю над цим (і навіщо воно мені в такому віці?))))). Поки що не можу впевнитись в порядності Укоз"а на рахунок відключення нав"язаної реклами: у мене постійно додатково відкриваються вікна *трафік.ком* sad Зараз це основне завдання. Плюс, можу повідомити, що Тана (комсомолка, спортсменка, активістка(с)) вже попрацювала над сигнальним номером розсилки. Це диво smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2010-07-21, 3:10 AM | Повідомлення # 39
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Увага! На сайті і форумі проведено ряд змін, які можуть призвести до ТИМЧАСОВИХ незручностей:
- оновлено дизайн сайта
- змінено порядок розташування блоків на головній сторінці
- видалено дружні проекти, для них спеціально винесено окрему сторінку
- В шапці сайта з"явилась велика (справа) кнопка швидкого доступа до форума

Про всі незручності і побажання пишіть тут. будь ласка. Спробуємо усіх задовольнити wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Четвер, 2010-07-22, 0:00 AM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
і навіщо воно мені в такому віці?

Ваш вік - молода жінка, і так буде ще дууууууууууже довго


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Поточні повідомлення адміністратора і модератора (читати ВСІМ!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.