| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 12:27 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Оформлення вишивок » Обробка вишитих картин
Обробка вишитих картин
TanaДата: Неділя, 2007-11-11, 12:37 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Розмір приблизно 38х49 см, скло без відблиску. 108 грн
Натягувала сама, фіксувала (так як без паспарту) наступним чином

Прекрасно розтягнуте полотно кріпиться зажимами, проте я ще перестрахувалась. Куточок


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2007-11-12, 1:23 AM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Розмір приблизно 38х49 см, скло без відблиску. 108 грн

ммм... це ви лише за скло і раму сплатили?
Не хочу образити, але як для майстерні... то могли б вам і вставити краще за такі гроші.. маюуть, там більше - вартість неблікуючого скла. В домі художника багети від 18 грн (особисто я не дуже люблю різьблені рами).
Дорого sad Сорі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
poltergeystДата: Вівторок, 2007-12-11, 1:01 AM | Повідомлення # 23
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 65
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Хочу трохи підказати - допомогти.
Зараз настали части, коли можна не тільки знайти те що потрібно, а ще й вибрати. Були б гроші smile
Пропоную простий і відповідно дешевий спосіб "підняти" свій виріб в естетичному плані - збагативши його шикарною рамою, чи паспарту.
Заходимо в магазин "Господарські товари", чи "1001 дрібниця", чи "Будівельник" чи інший...знаходимо там звичайнісінький плінтус, тільки не той що кріплять до полу, а той що підводять шпалери вгорі під стелею (його якось інакше називають, та зараз вилетіло). Він виготовляється з пінопласту, чи просто пластику. Ріжеться легко і відповідно клеїться легко. Тільки обережно з ножем!!! Правила техніки безпеки ніхто не відміняв.
З такої підводки, чи плінтусу можна кроїти все що завгодно і яких завгодно розмірів, тим паче, що він буває і тоненький і "товстенький".
А по-друге, після фарбування, його тільки по легкій вазі можна відрізнити від дерев*яного. Тільки використовуйте масляні фарби, чи акріл, а то роз*їсть основу...клей також, не на ацетоні...

Добавлено (2007-12-11, 1:01 Am)
---------------------------------------------
Ще хотів додати: для маленьких робіт не підійдуть ні зажими, ні надяжка.
Тут може бути у пригоді - двосторонній скотч "для кріплення килимів", так він зветься. В нашій місцевості коштує 2,5 грн. за 5 м. Після наклейки - "зубами не віддереш"! Ним проклеюється край і потім з невеликим нажимом притискається до зворотної сторони основи. Пробуйте!


Ще не вмерла Україна...не дочекаєтесь!
 
homasjaДата: Вівторок, 2007-12-11, 9:14 AM | Повідомлення # 24
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Дякую! Дякую!! Дякую!!!
Я вже давно сушу собі голову, як би це оформити в рамку картину нестандатного розміру.
З деревом треба вміти працювати та ще відваги, а мені щось боязно було братися.
А справді можна пластикову рамку зробити. Ура!!! Сьогодні ж куплю багету і буду пробувати.

Хоча ні. Завтра. Сьогодні треба дитині докінчити вишиванку, бо завтра якийсь виступ з гуртком.

 
ganzyaДата: Вівторок, 2007-12-11, 12:57 PM | Повідомлення # 25
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Может, кто нибудь поделится опытом в вырезании паспарту? А то ну никак не получается оформить вышивку (сколько ходила нигде не видела у нас в городе оформление вышивок, приходится самой)

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: Вівторок, 2007-12-11, 11:19 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (poltergeyst)
знаходимо там звичайнісінький плінтус, тільки не той що кріплять до полу, а той що підводять шпалери вгорі під стелею (його якось інакше називають, та зараз вилетіло). Він виготовляється з пінопласту,

Гарна порада ЛИШЕ у випадках, коли то висітиме у вас дома. На продаж і дарування таке не піде: маю досвід виготовлення рам з такого багету в школі - ми нашим студентам робимо такі рами, бо дешево. ВОНИ МНУТЬСЯ!! у них утворюються вмятини. І дуже легко - від простого випадкового натискання... так що для вишивки я то не радила би..

А з двостороннім скотчем ви кльово придумали!!!

Quote (ganzya)
Может, кто нибудь поделится опытом в вырезании паспарту?

Без питань biggrin :
ПАСПАРТУ:
- вам знадобиться 1-2 офісних аркушів А4 для чорновиків.
- канцелярський ніж (НЕ НОЖИЦІ!!)

1. Заміряємо розмір вишивки в готовому вигляді (себто так, як вона має бути вже в рамці, не враховуємо ті пару сантиметрів, що скадають поля і необроблений/невишитий край тканини) по ширині і довжині.

2. від будь-якого кутка офісного аркуша відкладаємо ці мірки, аркуш в даному випадку допомагає утворити нам прямі кути, які в готовій вишивці порушені з-за натяжки, плець тощо. Вирізаємо цей прямокутник (квадрат, ...). Накладаємо його для перевірки розмірів на вишивку. Все має бути Ок.

3. Обираємо ширину паспарту. Як правило, 5-7 см для будьь-якого розміру роботи.

4. На другій офісній чернетці відкладаємо від кутка в обидва боки (вверх і вниз) по, наприклад, 5 см. Від міток цих 5 см - відкладаємо також відповідну довжину і ширину вишивки (або прикладаємо аркуш із пункта 2 - так швидше). Тепер від цього аркуша далі відкладаємо по 5 см. (Таким чином - використовуючи шаблон, ми зберігаємо точно прямі кути))).
У вас має вийти намальований прямокутник із прямокутником в рамці. Або квадрат в квадраті. Залежно від вишивки.
Приклад: у вас вишивка 10 на 10 см. Паспарту = 5х5 см. Повинен вийти квадрат рамик із зовнішнім розміром 15 на 15 см (розмір вишивки плюс паспарту) із накресленим всередині квадратом 10 на 10 см)

5. Вирізаєте зовнішній прямокутник. Середину вирізати нема сенсу - це ж чернетка.

6. Обираєте папір для паспарту. Як правило, він має бути цупкішим за офісний )))

7. Притуляєте до нього ваш шаблон з невирізаною рамкою, за допомогою лінійки обводите тонким олівцем контур зовнішньої рамки і НЕ ВІДРИВАЮЧИ шаблон від цупкого паперу, голкою наколюєте внутрішні кутки (у нас по прикладу це 10 на 10 см)

8. Знімаєте шаблон-чернетку, з"єднуєте точки від проколу голкою (вже на паспарту) лінійкою, акуратно прорізаєте лінію канц. ножем від укола до укола. Так - 4 лінії по периметру вишвики.

9. Потім ТЕЖ НОЖЕМ обрізаєте під лінійку край паспарту, якщо аркуш більший, ніж нам потрібно.

10 - для краси: можете вирізати ще 1 паспарту з тим самим зовнішнім розміром (у нас тут 15 на 15), але з меншим внутрішнім (наприклад, на 2 мм меншим, тобто 4,8 см на 4,8 см) , але із паперу іншого кольору і вкласти це менше паспарту під основне. Таким чином, вишивка загрАє краще smile

Вибачте, трохи довго описувала, але ми так в інституті робили. smile Може комусь буде корисною внфа : ))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
poltergeystДата: Середа, 2007-12-12, 0:32 AM | Повідомлення # 27
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 65
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Bullet)
маю досвід виготовлення рам з такого багету в школі - ми нашим студентам робимо такі рами, бо дешево. ВОНИ МНУТЬСЯ!! у них утворюються вмятини. І дуже легко - від простого випадкового натискання... так що для вишивки я то не радила би..

А якщо під скло, та взяти не тонкий офісний папір (80-ку), а напівкартон товщиною хоча б 250 - 280, то все буде просто чудово... wink
Завважу тільки, що ця робота вимагає чіткості і охайності!!! А також неабиякої терплячості !!!
Так що "після вчорашнього" з тримтячими руками краще не починати biggrin biggrin biggrin
І не зважайте на те, що з першого разу не вийшло. Почніть знову!


Ще не вмерла Україна...не дочекаєтесь!
 
BulletДата: Четвер, 2007-12-13, 8:45 PM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (poltergeyst)
А якщо під скло, та взяти не тонкий офісний папір (80-ку), а напівкартон товщиною хоча б 250 - 280, то все буде просто чудово...

Читайте уважно: ніхто й не говорив про офісний папір 80 г/м !!! :(((

Quote (poltergeyst)
Завважу тільки, що ця робота вимагає чіткості і охайності!!! А також неабиякої терплячості !!!

А що робити..? Зато матимемо дуже гарне оформлення wink Ну ви ж самі в курсі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
poltergeystДата: Четвер, 2007-12-13, 9:09 PM | Повідомлення # 29
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 65
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Так, ніхто. Ви брали його для шаблону, щоб мати рівні кути. А хтось візьме саме його і потім матиме клопіт...тому я так сказав. Я не мав на увазі вас, а говорив взагалі для загалу wacko .

Ще не вмерла Україна...не дочекаєтесь!

Повідомлення відредагував poltergeyst - Четвер, 2007-12-13, 9:10 PM
 
homasjaДата: Середа, 2008-02-06, 4:09 PM | Повідомлення # 30
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Я тут бродила по Інтернету і натрапила на спосіб створення багету з паперу. Так як у нас в місті немає багетної майстерні, то це може бути вихід. Я ще не пробувала щось зробити, але викладаю посилання. Може стане в нагоді ще комусь з маленьких містечок.
Якщо хтось буде пробувати робити, будь ласка, поділіться своїми думками та зауваженнями smile
http://www.devichnik.ru/2000/03/baget.html
 
BulletДата: Середа, 2008-02-06, 6:18 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
homasja, можу гарнатувати вам *геморой* на цілий день з тими газетами.

Нас на курсах підвищення кваліфікації один чоловік з Київської обл (шкода - не пам"ятаю його імені) навчив робити рамки (багети типу) з паперу типу тонкого картону.
Вони, щоправда, не міцніші за приведені приклади з газет... Але акуратні. Якщо ви розумієтесь в накресляній геометрії, то легко побудуєте розгортку багета, проріжете на половину товщини картона зазубрини і по цих лініях складете об"ємний багет.
Але краще вже хоча б купити дешевий пінопластовий багет в будівельних магазинах. Якщо його не мацати руками всім підряд, то висітиме ваша картина довго-довго в дешевій, алу дуже гарній рамочці smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
fishka_87Дата: Субота, 2008-08-09, 12:36 PM | Повідомлення # 32
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Прочитала цю тему і щиро здивувалась.
Не хочу нікого образити, яле мене здивувало що оформлені вишивки усі намагаються оформити в щось подешевше, аби не влетіти у копійку. Я звичайно розумію що хочеться з економити, але ені здається що вишивка це вже цінність, там стільки праці і часу, то невже вона не стане ще прекраснішою у красивому дорогому багеті.
Я коли свої оформлюю, то спершу підбираю те що подобається, а вже тоді дивлюся на ціну. Звичайно якщо багет коштує по 200 і більше за метр, то я його можливо і не буду брати, але все залежить від роботи.
Для прикладу дерево родоводу оформляла- рама обійшлася у 200 з гаком гривень. Це без паспарту, і скло я не вставляла.
Вчора забрала рамку на ще одну картину - 197 гривень. А внещодавно свої вишиті картинки Пауела оформляла, то по 60 за кожну заплатила - це чешський багет і картина стала ще прекраснішою.

Хотілося б ще додати про скло. ЖОДНА!!!! виставка не приймає вишивок під склом. Навіть антибліком. По перше втрачається об"ємність вишивки ( особливо якщо є французькі вузлики, або викладений кордінг)+ меленькі деталі інколи просто зникають. От на кухні усі картини в мене під склом - там закопченість, плита все таки, а усі інші ні. Ви скажете пилюка.... Ні! Ніяка пилюа на каринах не осідає. В моєї знайомої магазин рукодільний. Там є картини що вже більше року висять. Абсолютно нв=яких змін. І це не квартира, де звісно набагато чистіше.

Ще про скотч. Не робіть цього ніколи cry Якщо у вас немає професійного двохстороннього скотчу що призначений для натягування картин, то в жодному разі ну купуйте ті що на базарі, або в строй магазинах. Спортите вишивку назавжди. Колись мені одну вишивку взагалі на степлер пріліпити - якб побачила того майстра особисто, то повідривала б руки. Як акуратно я не старалася вийняти ті скоби, виявилось що вони порвали не лише тканину, але і хрестики cry

Хочу сказати в закінчення. Не економне на своїх вишивках. Це ж шедеври biggrin .

Рівних усім хрестиків!!!!

 
PlonetaДата: Понеділок, 2008-09-15, 10:52 AM | Повідомлення # 33
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже корисні поради. Дякую. Я вчора покупала багет для першої своеї роботи, чоловік казав брати скло, але я категорично була проти, правильно зробила! Так, втрачається обємнісь, але й ще вишивка є приємною на дотик (що не скажеш про скло wacko ). Я хотіла щоб мені відразу оформили роботу в багет, но коли майстер відповів -"вышивка - это такая бяка", я вирішила що добріше я сама оформлю.
fishka_87, а як ви сзаду скріплюєте тканину? нитками? можна дзвичайними канцелярськими кнопками?
 
BulletДата: Понеділок, 2008-09-15, 6:04 PM | Повідомлення # 34
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (fishka_87)
Прочитала цю тему і щиро здивувалась. Не хочу нікого образити, яле мене здивувало що оформлені вишивки усі намагаються оформити в щось подешевше, аби не влетіти у копійку. Я звичайно розумію що хочеться з економити, але ені здається що вишивка це вже цінність, там стільки праці і часу, то невже вона не стане ще прекраснішою у красивому дорогому багеті. Я коли свої оформлюю, то спершу підбираю те що подобається, а вже тоді дивлюся на ціну. Звичайно якщо багет коштує по 200 і більше за метр, то я його можливо і не буду брати, але все залежить від роботи. Для прикладу дерево родоводу оформляла- рама обійшлася у 200 з гаком гривень. Це без паспарту, і скло я не вставляла.

Почитала і здивувалась: таку цінну роботу і не втсавити під скло. НМСД, краще в дешевшу раму, але приховати від пилу і цікавих пальців, які, чомусь, постійно хочуть вишивку помацати.
Можливо, у нас з вами різні смаки і різне розуміння дешевого-дорогого.
Quote (fishka_87)
Ще про скотч. Не робіть цього ніколи Якщо у вас немає професійного двохстороннього скотчу що призначений для натягування картин, то в жодному разі ну купуйте ті що на базарі, або в строй магазинах.

Теж мене трохи покоробило. Якщо робота вишита для себе, то скотч виконує функцію тимчасового скр=іплювача протилежних сторін. Що станеться невишитим краям канви, якщо на неї трапиться скотч? Не пожлвкне, це точно (приїжджайте у гості, подивитесь на таким чином закріплені картинки, заодно побачите, як сіріють від пилу в чистій квартирі вишивки без скла).
Quote (fishka_87)
Хочу сказати в закінчення. Не економне на своїх вишивках. Це ж шедеври .

З цим погоджуюсь. Але є різні варіанти, тому не варто бути такою категоричною. по-перше, це одразу призводить до відрази до людини, що є категоричною, по-друге, у надто чутливих панячнок можуть комплекси з"явитись. Зовсім не кожна з нас має можливість купувати рами для своїх робіт по 200 грн/м.пог.
Так що - не вишивати тоді зовсім? Їрунда.

Крім того, ті, хто описують дешеві варіанти рамок, додають *якщо у вас в місті нема багетної майстерні*. Не всі живуть в столиці і обласних центрах. Майте то на увазі wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2008-09-15, 10:39 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Через ці вічні проблеми з рамами, а ще через мороку із виворітком картини, я взагалі відмовилась від такого виду творчості. На роботі ще балуються дівчата з мініатюрами, ставлять на клей, у цікаве паспорту, як у пов. №3. Я даю перевагу із вишивки зробити подушечку, ніж картину. як у пов. №4. Із мініатюрок шила прихватки (в школі шили робочі рукавиці, я за тими викройками шпарила прихватки). Супер у подарунок, особливо у нестабільні 90-і, коли подарувати було нічого. Так я в прихватку запихала банальний конверт (коли треба було викластися), і пам"ятка, і приємно.

ore et labore!
 
fishka_87Дата: Вівторок, 2008-09-16, 12:12 PM | Повідомлення # 36
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Bullet, дякую за критику! smile
Бачите, тоді написала, а виявилось висловила зовсім не те що хотіла висловити.
На рахунок дерева. Справа у тому що дерево я робила не низхідне, а визхідне, тобто починається воно з моїх бітьків, далі йдуть дві гілки - моя і мого брата. Оскільки ми своїх сімей ще не маємо, то дерево буде поновлюватись іменами, і тому я там використовувала кордінг, а також інші об"ємні деталі, які б ніяк під склом не дивились, та й ще тоді довелося кожен раз виймати картину з рами, щоб додати нове і"мя. А я там зробила так, що можна це зробити і не знімаючи картину smile Та й в скло я не оформлююю.
Quote (Bullet)
заодно побачите, як сіріють від пилу в чистій квартирі вишивки без скла)
Так, у мене старі картини ( по 5 і бідьше років, пожовкли і під склом, але зараз коли я перейшла на німецьку канву, то навіть на кртинах що вже більше двох років висять ніяких змін нема. Можливо справа у матеріалах wink Хоча я не впевнена, але написала тоді по своїх спостереженнях.
Quote (Bullet)
тому не варто бути такою категоричною

Я хотіла здатися категоричною smile Прошу вибачення у тих, кого мої слова образили, просто хотіла висловити от що.
Колись я починала вишивати як то кажуть з нуля як і всі. Звісно тоді використовуваля те що мала, і при цьому економила на вишивальних новинках -аксесуарах. Є в мене одна картина яку розмічала олівцем( дуже тяжко орієнтуюся без розмітки), після праня олівець не відійшов cry В деяких місцях так і лишився. Ніхто не помічає де він, яле я знаю, і зараз дуже жалкую що не купила на той час маркер для тканин. Зараз такий придбала і таких помилок не роблю.
Тобто я мала на увазі, що інколи можна потратити трішечки більше ніж розраховував ( на нитки, канву) але тоді справді працюватись буде легше smile

На рахунок скотчу. Я вірю і знаю smile що картина буде висіти на ньому нормально. Просто питання про те, чи можна буде потім її з нього зняти. Моя знайоома тримає рукодільний магазин, скільки разів я була свідком, коли приходять жіночки і приносять вишивки і просять поради - хто на лей коеїв і з "мясом" потім відривав, хто края клеїв на скотч, а потім вони відривались затягуючи нитки. Та й сама я спортила картину - незнала що саме ту такнину треба прати у холодній воді, як результат вона стала схожа на гарможку і лежить в шафі.
Боже борони, я не була категоричною, що робіть саме так як я кажу. Просто це може "травмувати" вишивку. Не те щоб я таке вигадала, сама не раз таке бачила у інших. І просто знаю як то неприємно, коли раптом щось трапляється схоже - хотілося підказати, але по написаному мною вище і справді виглядає надто брутально і грубо sad Скажу чесно - після того випадку із степлером я сиділа над картинкою і плакала, бо незнала що робити. Довелося рамочку трішки вужчу зробити, щоб закрити сліди. Просто хотілося підказати, щоб інші не робили помилок. Ще раз прошу вибачення якщо когось образила своїми словами. Я не мала на увазі що чиїсь роботи гірші за інші, бо приклеєні на скотч, чи оформлені в дешеву рамку. Я взагалі преклоняюся перед людьми які показують тут свої роботи - мені до такої майстерності ще далеко surprised

Додано (2008-09-16, 12:12 Pm)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
Зовсім не кожна з нас має можливість купувати рами для своїх робіт по 200 грн/м.пог.

Бачите, на рахунок рамок теж не так вийшло. ЯМабуть у більшості склалося враженя, що я "зажерлася" і взагалі вважаю за непотріб картини що дешево офопмлені. Це нетак happy Я зовсім не офрмлюю усі свої карини в рами по 200 гривень за метр. Коли я замовила усі ті рами про які писала, то це коштувало як дві мої стипендіїї. Це дійсно великий удар по бюджету. Авжеж, коли офрмлюєш картину то хочеться вибрати раму., яка була б мила оку і серцю і коли бачиш ціну, то чешеш потилицю. Але гарна рама справді прикрашає картину. А оскільки там були картини і на подарунок, і як центральна оздоба оселі, то на той час довелося розкошелитися. Хоча я і живу в обласному центрі ( як ви і зазначили), але ви не повірите! у нас в місті лише одна багетна. І то інколи н акартину підібрати нічого, бо по кольору зовсім не підходить, а якщо і підходить то вартує занадто. Кілька років назад, у нас взагалі було дифіцитом знайти хоч якусь більш менш привабливу рамку
І ось цими своїми словами
Quote (fishka_87)
Не хочу нікого образити, яле мене здивувало що оформлені вишивки усі намагаються оформити в щось подешевше, аби не влетіти у копійку. Я звичайно розумію що хочеться з економити, але ені здається що вишивка це вже цінність, там стільки праці і часу, то невже вона не стане ще прекраснішою у красивому дорогому багеті.
мала на увазі те, що у випадку дилеми між гарнішою ідорогою і дешевшою, але не надто привабливою, я завжди віддавала перевагу першому варіанту. Не через ціну, просто завжди хотілося гарно офомити.

Quote (Ploneta)
fishka_87, а як ви сзаду скріплюєте тканину? нитками? можна дзвичайними канцелярськими кнопками?

Так, я натягую на нитки. Дуже легко підправити, якщо раптом десь криво вийшло. І У разі чого, якщо знадобиться, то і легко зняти можна буде. Кнопки мені здається не витримають натягу тканини. Але ще хто зна - залізо, а раптом від сирості поржавіє і лишить плями surprised ( в нас вдома дуже сиро і саме так всі канцелярські кнопки свій вік і скоротали)
 
BulletДата: Середа, 2008-09-17, 0:06 AM | Повідомлення # 37
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
fishka_87, ну от і вирішились всі непорозуміння smile Не ображайтесь, просто інтернет - це місце, де не видні людські емоції wink
Натхнення вам smile Шкода, що не берете участі в конкурсах smile Призи у нас не ах ті, але ж цікавий самий процес smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
fishka_87Дата: Середа, 2008-09-17, 10:30 AM | Повідомлення # 38
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Bullet, та вищо, я звісно не ображауюсь smile
А от конкурс прогавила. Якраз рушничка вишила в серпні, але вже на той час його показала на форумі і вчора тут, аж потім напала на тему конкурса. Значить наступного разу буду брати участь smile
А призи то не головне - головний сам спортивний інтерес happy
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-04-12, 4:33 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Можливо комусь стане у пригоді такий сайт- http://www.bagetchik.ru/autobaget/?curr_cat=baget&baget_chapt=1
Я для себе підбирала кольори рамочки саме з його допомогою - дуже зручно користуватись. Може хтось підкаже адреси багетних майстерень в місті Чернівці - я знаю лише на вул. О. Кобилянської??

Додано (2009-04-12, 4:33 Pm)
---------------------------------------------
Bullet, в темі "обробка вишитих картин" зроблено помилку у слові картин!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
VikahoДата: Четвер, 2009-04-23, 7:42 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Я люблю замовляти дерев'яні рамки для картин у одного дядечка на Андріївському Узвозі у Києві.

Якось я приїхала на Узвіз, знайшла його столик, надиктувала параметри робіт, а як дійшли до обміну телефонами, виявилося, що майстер живе буквально біля мене :)))) І треба ж було їхати через усе місто! smile

Так от, про оздоблення. Окрім рамки, у "комплект" входить скло, фанерка або картонка (якщо робота невеличка) та багато цвяшків. Причому, дядечко ті цвяшки спочатку прибиває сам, і мені лишається тільки "розібрати" цю конструкцію, вставити вишивку та заштовхнути цвяшки у готові дірочки.

Щодо стилю рамок, то я беру звичайні, гладенькі і світлі. Крім того, вони не фарбовані і не лаковані. Таким чином майбутній власник картин може сам розмалювати рамку на свій смак - наприклад, під колір кімнати. happy

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Оформлення вишивок » Обробка вишитих картин
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.