| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 10:03 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
anielДата: Вівторок, 2014-06-17, 11:59 AM | Повідомлення # 861
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
а хтось шив таку сорочку? як вона буде виглядати на тілі? як в носиться?

 
НаташаОДата: Середа, 2014-06-18, 1:52 AM | Повідомлення # 862
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
aniel, я нещодавно шила щось подібне, правда без манжетів, а ще рукави пришивались просто до квадратів -передньої частинки та задньої, а тут якось вони йдуть в глибину. Я думаю ,що це просто на малюнку так зображено, бо ж не станете ви пришивати попереду та на спинку якісь паски тканини. Подивилась іще раз на малюнок- це просто вам треба буде робити ширшим на 8 см з кожної сторони попереду та на спинці вирізування на рукав, щоб не було широко в плечах. Можливо це й краще, але,напевно більше замороки. Цещось подібне на тунікоподібну сорочку. Зайдіть у творчу майстерню Андрія, там є багато чого цікавого про пошиття цих сорочок, я буквально пошагово шила звідти. А тут є фото мого пошиття: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-924-13.
Виглядає ця сорочка не погано, а якщо ще й на худенькій людині під пояс,то й ще краще. Я просто шила її на свою маму, яка в плечах-46см, в талії -108 см, а в бедрах - 128.Більш ніякого кращого пошиву я не придумала для такої фігури.


Повідомлення відредагував НаташаО - Середа, 2014-06-18, 1:57 AM
 
Lana08Дата: Понеділок, 2014-07-14, 3:17 PM | Повідомлення # 863
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 21
Статус: Offline
Ось ще моя робота:
Прикріплення: 4406955.jpg (20.4 Kb)
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2014-07-14, 4:05 PM | Повідомлення # 864
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Lana08, Гарно!



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BarvinokДата: Субота, 2014-07-19, 2:52 AM | Повідомлення # 865
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, хочу вишити для чоловіка сорочку, малюнок вигадала сама, а тепер хотілось щоб хтось оцінив та можливо якось прокоментував, поки ще не почала вишивати щось можна підправити. 
http://i018.radikal.ru/1407/27/bfd90c92ae2d.jpg
Чоловік хотів щоб була присутня свастика, а я намагалась її якось приховати, щоб не викликати обурення і зайвих поганих думок у оточуючих в зв"язку з не правильним розумінням цього символу.
 
НаташаОДата: Субота, 2014-07-19, 5:52 PM | Повідомлення # 866
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Barvinok, візерунок гарний і свастику,практично,не видно. Взагалі то свастика колись навіть вишивалась на священницькому одязі,але після того,що сталось, я більше її не помічаю , та й навіщо,якщо є багато гарних візерунків- Ангели,хрести,квіти і т.д.
Чесно кажучи не розумію як хочеться комусь з наших людей натягнути на себе одяг зі свастикою, що б вона там не означала. Нам би усім не помішало пережити те,що пережили герої фільму "Ми з майбутнього" або "Туман", може і свастики не захотілось би. Вибачте,якщо мої слова вас обідили.
 
BarvinokДата: Неділя, 2014-07-20, 1:02 AM | Повідомлення # 867
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні ви мене не образили, кожен має право на власну думку. Просто, свастика - це дуже сильний знак, його ще називають сварга (мені так більше подобається) і якщо її використовувати в хороших намірах то він неодмінно буде допомагати, та направляти свою енергію на досягнення цілі. І Гітлер тому так настирно його всім нав"язував, та тільки його наміри були погані, тож він і не досяг успіху, а лише спаплюжив старовинну символіку.
 
TaniaPДата: Вівторок, 2014-08-12, 3:35 PM | Повідомлення # 868
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, маю запитання.
Наготувалася вишивати чоловікові ось таку сорочку і збила мене з пантелику середина. На фото видно що там біла полоска, але я не хочу на пузі робити складочку, просто хочу обробити петлевим швом посередині і розрізати до потрібної довжини. І от питання: якими нитками обробліти той шов? Червоними чи білими?
http://i-fotki.info/17/0fe7986112c17f22092610c1d472fff75f87bb190503083.jpg.html
 
сяночкаДата: П`ятниця, 2014-08-29, 8:49 PM | Повідомлення # 869
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можна вишити вставки до сорочки на сорочковому полотні,а потім нашити на батист?
Чи краще на панамі?
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-08-31, 4:58 PM | Повідомлення # 870
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
TaniaP, я завжди вишиваю білими, останній раз взагалі взяла нитки тоненькі, ті,що беруть на вишивання бісером,мені сподобалось. Вони тоненькі і блистять, гарно виглядають при вишивці. Майже кожен раз беру білі нитки, вони більш нарядні, а вже іншим кольором іде узор.

Додано (2014-08-31, 4:58 PM)
---------------------------------------------
сяночка, а чому ви не хочете вишити на полотні і пошити з цього ж полотна сорочку, це ж  також гарно, особисто я весь час так і роблю, батистові сорочки якось виглядають штучними,як на мене. А ще мені батист не подобається тим, що на ньому не можна зробити мережку,яка дуже прикрашає сорочки.

Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-08-31, 4:55 PM
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-08-31, 5:07 PM | Повідомлення # 871
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось вишила та пошила сорочку на замовлення для юнака 15 років. Тканину та нитки вибирали замовники. Якість тканини бажала б бути кращою, але іншої в магазині не було. Тоненька, майже як марля, при вишивці лізла, так що не знаю як буде носитись. Дуже багато п/е , а льону мізер. Думала вишити смужку знизу, але за браком часу ( потрібно було до 1 вересня закінчити) не зробила. 

   
 
Прикріплення: 0852408.jpg (236.3 Kb) · 0555501.jpg (172.0 Kb) · 2903335.jpg (130.4 Kb) · 4943774.jpg (186.7 Kb)
 
4ae_4kaДата: Вівторок, 2014-09-02, 12:13 PM | Повідомлення # 872
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Гарна вийшла вишиванка. Мережка особливо прикрашае.
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-09-04, 1:19 AM | Повідомлення # 873
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
4ae_4ka, дякую. Я взагалі тепер не уявляю сорочку без мережки, якась вона нудна виходить
 
KS11Дата: Четвер, 2014-09-04, 11:54 AM | Повідомлення # 874
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
НаташаО, чудова робота
Ніжний узор, мережка... а ще мені дуже сподобалось зубцювання.
Як ви його робили?


Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/
 
LyubovДата: Четвер, 2014-09-04, 12:42 PM | Повідомлення # 875
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
НаташаО, СУПЕР-МОЛОДЕЦ! exclaim
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-09-04, 4:37 PM | Повідомлення # 876
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
KS11Lyubov, дякую.
KS11, це не моя заслуга. Даю вам посилання на творчу майстерню форумчанки Олени (Намисто) . Гортаючи сторінки знайдете майстер-клас по виготовленню такого зубцювання. Я раджу вам прочитати всі повідомлення Оленки, так як там дуже-дуже багато цікавого і цінного, що можна і собі з легкістю перейняти. Це просто золото для цього форума ( я маю на увазі Олену), такі золоті ручки, мабуть нема нічого, що б вона не змогла вишити. А з якою легкістю вона всьому вчить усіх нас... Одним словом почитайте і навчитесь
 http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-445-1
 
сяночкаДата: П`ятниця, 2014-09-05, 11:20 PM | Повідомлення # 877
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
НаташаО, дуже гарна робота)))
А як називається техніка обробки горловини?
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-09-11, 1:18 AM | Повідомлення # 878
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
сяночка, дякую. Я про це написала вище, можете переглянути,  якщо ви маєте на увазі зубцювання. Беру полоску тканини шириною 8-9 см, посередині витягую 7-9 ниток,як забажаєте ви самі, роблю зубчики по МК Оленки ( Намисто). З одного боку від зубцювання десь на відстані 1 см від краю витягую ниточку, щоб мені рівно пришити машинкою комірець до переду та спинки. Прошиваю машинкою, а вже з вивороту підгинаю і прошиваю вручну. Оце дала вам повний опис моєї роботи по комірцеві, може майстрині роблять і не так, але мені цей спосіб найбільш до вподоби.
 
сяночкаДата: Субота, 2014-10-25, 10:07 AM | Повідомлення # 879
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Потребую поради: скільки сантиметрів вишивати комір на 43 розмір?
 
ptichkaДата: Вівторок, 2014-11-11, 9:34 PM | Повідомлення # 880
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Дівчатка, прошу поради, хочу чоловіку вишити сорочкуна чорному, червоними і білими буду вишивати, так от цікавить який номер дмс частіше беруть із червоних віддтінків, в мене в схемі немає номера. Дякую
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.