| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 4:20 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Сорочка, вишита бісером
РоксоланаДата: Вівторок, 2012-08-07, 4:34 PM | Повідомлення # 481
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
привіт!) я купила бісерне полотно, бісер, схему, але вибрала досить масивну вишивку. Бісером вишиватиму вперше. Тепер почала вагатись чи зможу осилити...Скажіть, будь ласка, чи можна десь у Львові нанести візерунок на полотно? а якщо без нанесеного візерунку: краще вишивати з канвою чи без?
 
JosephineДата: Вівторок, 2012-08-07, 6:49 PM | Повідомлення # 482
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (stella)
Найбільше сподобалось вишивати на німецькому бісерному полотні. Там нормально шиється 3*3 і нічого пропускати не треба, правда ціна на нього кусається. Виставлю вже до теми свої великодні рушнички, вишиті бісером (полотно бісерне, Німеччина)

Шановні форумчанки і зокрема Stella, доброго дня! Я-новачок.Мрію про сорочку,вишиту бісером, (спала і бачила її уві сні)..маю схему, купила вже всі "інгрідієнти"(купувала таку ж тканину німецьку Лінду), бісер і ін...минулого тижня спробувала і..мало не розревілася...(((
1)..тканина в досить дрібну клітку(дірочок майже не бачу)
2)..бусинки пришиваю "напівхрестиком", вони налізають одна на одну..вишивала рядок-в рядок..нитка біла і її практично не видно на полотні(не бачу-депришита бусинка, щоб нанизати наступний рядк), пробувала продівати декілька бусин в рядок, а потім пришивати ниткою між бусинами(так легше, але знову-ж таки-не бачу рядок, де починався попередній-думала вже-куплю кольорі нитки для бісерної вишивки, щоб бачити де пришивалися попередні бусини-але в продажі є тільки білі і чорні)..крім того, при нанизанні декількох бусин підряд-зкошується малюнок..

Дівчатка...поділіться будьласка досвідом-порадами-як вишивати на такій тканині-"рядок-в рядок" , клітка-в-клітку чи пропускати(якщо так то скільки), як слід починати(якщо рукав)-з верху рукава, знизу, чи зсередини?..Буду вдячна за будь-які поради!!!!Завтра спробую прикріпити фото схеми, яку собі вибрала.
 
stellaДата: Вівторок, 2012-08-07, 11:20 PM | Повідомлення # 483
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Не розумію чому у вас такі проблеми з німецькою Ліндою. Для мене вона найкраща. Я вишивала білою ниткою, чеським бісером, 3*3 кліточки, рядочками, лягало ідеально, нічого не пропускала, вишивала рядок в рядок.
 
JosephineДата: Середа, 2012-08-08, 1:56 PM | Повідомлення # 484
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (stella)
3*3 кліточки

вибачте за нескромне питання-а що означає "вишивати 3*3"?...я сьогодні знову взялася-рядки налазять один на один(вишиваю рядок-в-рядок, клітка-в-клітку).Дякую.
 
JosephineДата: Середа, 2012-08-08, 2:09 PM | Повідомлення # 485
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (stella)
Не розумію чому у вас такі проблеми з німецькою Ліндою. Для мене вона найкраща. Я вишивала білою ниткою, чеським бісером, 3*3 кліточки, рядочками, лягало ідеально, нічого не пропускала, вишивала рядок в рядок.

stella, а як ви вишиваєте?кожну бісеринку пришиваєте "ніпівхрестиком"?чи нанизуєте декілька бісеринок на нитку і потім всі разом пришиваєте?
 
JosephineДата: Середа, 2012-08-08, 4:18 PM | Повідомлення # 486
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Hacmycuk)
Ось, дівчата, знайшла ще одне підтвердження, чому треба вишивати рубкою
http://s019.radikal.ru/i642/1203/b0/b2887b457d74.jpg

Боже, яка краса!!!! А чи є в когось ця схема???
 
JosephineДата: Середа, 2012-08-08, 4:36 PM | Повідомлення # 487
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (кукуся)
Розмір 10 хрестиків=2 см. для цієї схеми ідеально підходить.

Кукуся,доброго дня! перед вишиванням ви робили розмітку на тканині, чи 10 хрестиків=2 см-це "на око"...маю проблему "зкошення" візерунку, напевно неправильно вишиваю(рядок-в-рядок, клітка-в клітку, пришиваю кожну бісерину окремо напівхр5естиком), в рез-ті візерунок виходить зплющеним, рядки дуууже щільно прилягають один до одного...Буду дуууже вдячна за будь-яку пораду...
 
stellaДата: Середа, 2012-08-08, 6:04 PM | Повідомлення # 488
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Я вишиваю напівхрестиком. 3*3 - це 3 дірочки по-горизонталі і 3 по-вертикалі= 1 бісеринка. Josephine, а яким бісером ви вишиваєте?
 
JosephineДата: Середа, 2012-08-08, 6:07 PM | Повідомлення # 489
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (stella)
Я вишиваю напівхрестиком. 3*3 - це 3 дірочки по-горизонталі і 3 по-вертикалі= 1 бісеринка. Josephine, а яким бісером ви вишиваєте?

...ааа)..а я впихаю1*1, получається і дивуюсь чого мені так рядки відтопирюються!))...а ви якось робите розмітку 3*3 на канві?..бісер у мене навіть незнаю який(круглий, половина з нього-з блиском зсередини)..
 
JosephineДата: Середа, 2012-08-08, 6:09 PM | Повідомлення # 490
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Stella, а не зарідко виходить на Лінді проміжок 3*3?
 
stellaДата: Середа, 2012-08-08, 9:25 PM | Повідомлення # 491
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
biggrin Ні, не зарідко. Можливо, коли пришито декілька бісеринок виглядає зарідко, але коли вишиєте, хоча б, 5-6 рядків, побачите, що лягає дуже гарно і рівно. Єдине, надіюсь ви вишиваєте чеським бісером, бо китайським не варто навіть починати, він дуже неякісний і нерівний. А розмітки я не роблю , та й канви не потрібно для Лінди, це й так дуже гарне рівне полотно. Просто вишиваю 3*3, і нічого не пропускаю. Я чуть раніше виставляла великодні рушнички, вони якраз вишиті на Лінді.
 
JosephineДата: Вівторок, 2012-08-14, 3:51 PM | Повідомлення # 492
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Уррраа!!! у мене пішов процес!)))..рада , як слон, уже вишила аж 2 квітки)))...вишиваю 2*2-і так набагато легше(раніше пробувала втулити 1*1)))
 
KrisstiДата: Вівторок, 2012-08-14, 6:15 PM | Повідомлення # 493
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
stella, які ж гарні ваші вишиванки!!!!!! А який номер Лінди, на котрій Ви їх вишиваєте? Можливо це така?
А, Ви бісер самі по кольорах підбираєте? Дякую!


Повідомлення відредагував Krissti - Вівторок, 2012-08-14, 6:15 PM
 
stellaДата: Вівторок, 2012-08-14, 6:26 PM | Повідомлення # 494
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Krissti, дякую. Я не знаю номеру Лінди, можливо і така як на фото. Я купляла по 120 грн за метр. А бісер так, підбираю сама, як мені подобається.
 
vampishДата: Середа, 2012-08-15, 8:46 PM | Повідомлення # 495
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
усім привіт!

вчора придбала матерію для вишиванки, бісер вже випраний, а чи прати саме полотно - не сказано, в мене атлас, хто підкаже - прати-ні?
і ще одне питання до майстринь, при вишиванні декількома нитками, ви їх кожного разу ховаєте, а потім з початку починаєте?
дякую
 
Оксана5Дата: Неділя, 2012-08-19, 11:34 AM | Повідомлення # 496
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Quote (vampish)
вчора придбала матерію для вишиванки, бісер вже випраний, а чи прати саме полотно - не сказано, в мене атлас, хто підкаже - прати-ні?
і ще одне питання до майстринь, при вишиванні декількома нитками, ви їх кожного разу ховаєте, а потім з початку починаєте?
дякую

А для чого прати бісер? Вперше чую!
Вишиваю на німецькому полотні(незнаю номер, у Львові 250 грн) 2*2. Виходить добре.
Як це декількома нитками? Шию білою для бісеру в 2 нитки.
 
ІринулькаДата: Понеділок, 2012-08-27, 10:04 AM | Повідомлення # 497
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Оксана5, прати бісер треба - це означає замочити його в окропі, трохи потримати, можна потерти. Але не весь, по декілька бісеринок з кожного кольору. Зараз часто попадає неякісний бісер і він облазить, тому краще зразу його перевірити.

 
Natali3271Дата: Понеділок, 2012-09-17, 1:59 PM | Повідомлення # 498
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня усiм вишиванкам! Я тут новенька, та й вишиваю я нещодавно. Але одразу ж замахнулась на вишиванку вишиту бiсером. Тому прошу декiлька порад вiд досвiдчених вишиванок. Купила я тканину домоткану , в Iвано-Франкiвськiй обл., трiшки колеться. Але не знаю як вишивати, тому що переплетiння дуже маленьке, дуже погано видною. Скажiть як ви виходите з цього положення. Та як розмiстити взiр, щоб був посерединi. Дякую за всi поради!!
 
anielДата: Середа, 2012-09-19, 8:50 PM | Повідомлення # 499
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
підкажіть, хочу купити тканину на сайті мережка, бо у нас. у Харкові, добру тканину я так і не знайшла. Так от. яку краще купувати - Lindy або бісерне полотно

клац сюди

Хтось на ньому вже шив?

І щє, яким бісером ви шиєте? На тому сайті рекомендують бісер Preciosa, як він вам? оже є дешевший варіант?
 
MіраДата: Субота, 2012-09-22, 9:48 PM | Повідомлення # 500
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Quote (aniel)
І щє, яким бісером ви шиєте? На тому сайті рекомендують бісер Preciosa, як він вам? оже є дешевший варіант?

що до мене, я б напевно вибрала Лінду, хоч можна і на бісерному вишивати. Вишити по обидвох цих тканинах бісером рекомендується через три ниточки, так він краще лягає. Але ні в якому разі не беріть китайський чи тайванський бісер - шкода буде вашої роботи. На картини його ще можна прокалібрувати (просортувати по розміру) . Але як він буде пратися це вже я не знаю wacko Навіть чеський бісер бажано перевірити на стійкість до прання. Між іншим про це писали дівчатка тут на форумі трошки вище .
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.