| | Вхід у форум

Субота, 2024-05-04, 7:28 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Сорочка, вишита бісером
lyudakozarДата: П`ятниця, 2012-02-24, 0:06 AM | Повідомлення # 401
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Bukovinka! Дуже Вам дякую за таку вичерпну відповідь! Може ви з того самого регіону про який описали в повідомленні 392? В мене величезне бажання дістати таку схему. І часу я трохи маю і перенабрати схему ,думаю, змогла б.Та тільки з чого її перенабрати? Може якби перефотографувати зблизька детально таку сорочку,або пересканувати ті мальовані схеми від бабусь з Кіцманського району.
 
РыжикЛисаДата: П`ятниця, 2012-02-24, 11:00 AM | Повідомлення # 402
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Іринулька, я бачила Вашу вишиванку. Дуже сподобалось. Я на таке ніколи не наважусь.
Quote (Іринулька)
потрібно брати рідке полотно, бо я взяла густе
можете сказати яке саме, я в цьому нічого не тямлю.
 
BukovinkaДата: П`ятниця, 2012-02-24, 2:04 PM | Повідомлення # 403
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановна, lyudakozar!Я дійсно там проживаю. Як ви уже прочитали з моїх повідомлень, то я також захоплююсь вишиванням бісером, тільки в менших маштабах. Було у мене таке бажання зробити таку сорочку і я захотіла дістати схему. Перемалювати чи перенабрати задарма ніхто не дасть, по тій причині, що кожна з майстринь заплатила за намальовану схему фломастером на міліметровці нормальні кошти - станок, тобто пазуха -150грн, і кожен з рукавів по 100грн.(так як там іде дзеркальне відображення). Тобто приблизно 350грн — це ціна 2010року.Зараз я навіть не питала, але думаю, що не менше. Я розумію їх так як їм дісталося це за чималі кошти. Вартість таких сорочок становить від 7000 до 8000грн.На перший погляд це великі гроші, але якщо відняти полотно та бісер і решту суми розділити на кількість затрачених місяців, то це буде трохи більше мінімальної заробітної плати за кожен місяць. Тільки той хто вишиває може зрозуміти, що такий витвір дійсно достойний такої ціни. І ще поділюся тим, що знаю : для таких сорочок вони використовують спеціальне домоткане полотно(не фабричне).Так як зараз уже майже не тчуть вдома, то вони купляють, якесь румунське і ширина його точно не 1,50м., а менша.Якщо такого полотна не має, то купляють бісерне і замочують в дуже гарячій воді, щоб збіглося, аж потім вишивають. Це потрібно для того, щоб бісер не тягнув полотно і між рядками не було видно полотно, тобто як у нас кажуть, “щоб не було рябе”.Для вирішення нашої мети пропоную такий варіант-беру на себе завдання відфотографувати детально сорочку і напевно напишіть свою електонну адресу, щоб туди я могла скинути фото, щоб не захаращувати форум фрагментами. А потім як Бог поможе набрати схему то скините на форум. От така буде наша співпраця!
 
сяняДата: П`ятниця, 2012-02-24, 3:19 PM | Повідомлення # 404
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Bukovinka, а що це за бісерне полотно? Єдине, що знаю я - це для бісерної сорочки має бути "штивне" полотно, щоб готовий виріб не перекошувало під вагою бісеру. Свою сорочку я вишивала на домотканому полотні (старому), його ширина переважно 50 см. Іноді буває і 60см. (ширина станка). У Львові його можна купити на Вернісажі. Та не завжди воно буває - продавці кажуть, що його мало залишилося і якість з кожним роком гірша. Ціна від 30-35 грн. і до 100 за 1м при ширині 50см. Ціна залежить від продавця - якщо він на Вернісажі має стале місце, тобто торгує кожен день - полотно дорожче. Жіночки, які приїзждають на 1-2 дні - продають дешевше, в них можна і замовити полотно.
 
ІринулькаДата: П`ятниця, 2012-02-24, 4:17 PM | Повідомлення # 405
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
РыжикЛиса, чесно кажучи, я сама не дуже в цьому тямлю, так як вишивала перший раз. Знаю, що якось розрізняють його 10, 12..., але яке з них рідше, яке густіше не знаю. Просто в мене була проблема, що узор вийшов завузький, а в моєї знайомої навпаки - нагрудний узор закінчується майже на середині рукава. Треба в продавців питати!
сяня, я думаю, що те полотно на якому ви вишивали - найдомотканіше на сьогодні. Зараз воно по 80 - 100 грн за метр, продає мужчина в кіоску, де стародавні сорочки. А щоб якусь приїжджу жіночку зловити, то треба мати час і часто заглядати на Вернісаж


 
ІринулькаДата: П`ятниця, 2012-02-24, 4:18 PM | Повідомлення # 406
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
РыжикЛиса, я теж казала, що ніколи не наважусь, але величезне бажання перемогло, взяла і наважилась і все вдалось з допомогою форумчанок, дякую їм всім!!!

 
РыжикЛисаДата: П`ятниця, 2012-02-24, 4:21 PM | Повідомлення # 407
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bukovinka)
Вартість таких сорочок становить від 7000 до 8000грн.
в березні минулого року, на виставці в Києві така сорочка коштувала 4000 грн. всі підходили і питали схему, але дівчата казали що вишивають "зголови", тобто придумують.
 
lyudakozarДата: П`ятниця, 2012-02-24, 11:09 PM | Повідомлення # 408
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Bukovinka.моя електронна адреса lyuda280378@mail.ru Надсилайте фрагменти сорочки.Може з Божою поміччю все вийде.
 
Оксана5Дата: Понеділок, 2012-02-27, 8:48 PM | Повідомлення # 409
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Я на вишиту бісером сорочку купувала німецьке полотно. Воно цупке. Ніби добре, але ще не дошила до кінця.
 
HacmycukДата: Понеділок, 2012-03-12, 7:25 PM | Повідомлення # 410
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо потрібно, можу дістати бісерне полотно. пишіть на hacmycuk@gmail.com Ширина 1.5 см - цупке і гарне. Я його беру на свої сорочки зразу рулонами, то відрізавши метр-півтора не обіднію smile . Буковинка права, лише за схему треба віддати від 150 до 300 грн. Або прямо з сорочки перешиваю. Зараз у нас дуже модні сорочки білим + срібним бісером. Я, до речі, тільки рубкою вишиваю - блиск дає дзеркальний smile Навчуся викладати фото - покажу хоча б кілька останніх робіт. Всім успіхів!
 
ІринулькаДата: Вівторок, 2012-03-13, 4:31 PM | Повідомлення # 411
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Hacmycuk, обов"язково викладіть свої роботи!!! Надихнете дівчат вишивати wink

 
HacmycukДата: Неділя, 2012-03-18, 11:45 PM | Повідомлення # 412
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Ось, дівчата, знайшла ще одне підтвердження, чому треба вишивати рубкою
http://s019.radikal.ru/i642/1203/b0/b2887b457d74.jpg
Ось ця сорочка вишита круглим бісером. Ефект вже не той.
А во, рубка
http://s004.radikal.ru/i207/1203/f4/769c3e6a164e.jpg
Я так чомусь і не можу вставляти зображення, не знаю, як це виправити...
 
ІринулькаДата: Четвер, 2012-04-12, 3:49 PM | Повідомлення # 413
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Hacmycuk, щоб виставляти зображення, треба попросити адміністратора, щоб зробив вас перевіреним користувачем!
А щодо рубки і круглого бісеру - це як який узор. Ті сорочки, які я бачила рубкою, мені не сподобались, бо бісер якийсь кривий був і не лягав. Здалека непогано, а от зблизька щось не дуже. Хоча....теж ще виношую мрію вишити сорочку рубкою happy


 
HacmycukДата: П`ятниця, 2012-04-13, 4:08 PM | Повідомлення # 414
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Іринулька, треба рубку правильну купувати smile і рівняти ряди, а то й справді вигляду ніякого не буде cool
 
ІринулькаДата: П`ятниця, 2012-04-13, 11:48 PM | Повідомлення # 415
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Hacmycuk, тоді просвітіть як рубку правильно вибирати і як ряди рівняти, щоб я знала на майбутнє smile

 
AgapyaДата: Субота, 2012-04-14, 0:03 AM | Повідомлення # 416
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Наверное, лучше гранёная рубка.
 
HacmycukДата: Субота, 2012-04-14, 9:20 PM | Повідомлення # 417
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
треба чеську чи японську рубку №10. Найкраще сатинову або кам*яну, якщо додаватимете люстровану чи з посрібненою серединкою - треба знати куди її застосовувати, бо буде не той блиск. чеська переважно шестиграна - така ок. просто трубочки, тобто негранена рубка" на мою думку занадто делікатна.
От вишили ви ряд, а потім берете і пропускаєте нитку через кожну бісерину цього рядку, ну як ніби ви їх нанизуєте. і так кожен рядок. ось тоді виходить ідеальне бісерне люстерко!
З прозорою рубкою треба бути обережними. на білому полотні вона стає на 2 тони світлішою і колір буде не той, на який сподівались.
Ну і не можна вишивати все одним типом рубки, треба змішувати різні типи: з блиском, без, люстровані і т.д. тоді буде гарно!
 
СвятоДата: Понеділок, 2012-04-16, 9:26 AM | Повідомлення # 418
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Як пропустити нитку-по діагоналі?
 
ІринулькаДата: Вівторок, 2012-04-17, 1:27 PM | Повідомлення # 419
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Hacmycuk, дякую за гарні поради!!!


 
SOFIKSДата: Четвер, 2012-05-17, 1:47 PM | Повідомлення # 420
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
РыжикЛиса
все ж таки трішечкі не така
http://i069.radikal.ru/1202/c8/9c6b4e722615.jpg
але кому потрібно, пишіть - вишлю.

Скиньте, будь ласка, схемку sophia-golod@mail.ru Буду деже вдячна!! так хочу її вишити smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.