| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 8:57 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: ganzya, Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання хрестиком » Вишиваємо льолі (Взори для найменших вишиваночок)
Вишиваємо льолі
BulletДата: Четвер, 2014-01-23, 1:11 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Запрошую докладати схеми та пропозиції для вишивання льоль сюди.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2014-01-23, 11:35 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мої авторські льолі  в ЖЖ, щоправдва, хрестика там мало, але порад, які вправно використали зацікавлені люди, вистачає.
Посилання працює через раз, тому сам ЖЖ http://tana-sribna.livejournal.com
тег "льолі-- сорочки для немовлят"


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-27, 2:05 AM | Повідомлення # 3
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Tana, а що це за тканина ?
 
TanaДата: Понеділок, 2014-01-27, 10:25 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
НаташаО, це житомирський  льон

Рекомендую використовувати для льоль  схеми дитячих сорочок Олени Пчілки  , наприклад,


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
didukhovaДата: Вівторок, 2014-07-22, 1:44 PM | Повідомлення # 5
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А яка довжина льолі на місячну дитинку?
 
Татьяна3618Дата: Вівторок, 2014-07-22, 3:58 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
так можна просто звичайну готову сорочечку подивитися.
 
ТетянаДата: Субота, 2014-07-26, 10:20 AM | Повідомлення # 7
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
didukhova, місячна дитинка дуже-дуже швидко виросте. Швидше, ніж ви льолю вишиєте. Я би радила зразу шити з запасом, стандартного розміру хоча б місяців на 4-6. Тим більше, що тепер епоха памперсів і довжина не так важлива wink . Звичайно, якщо не планується одноразове вдягання сорочечки на якусь подію. Тоді (при вазі 3500 і зрості 50 см) довжина була 22 см (трошки закривала пуп).
 
didukhovaДата: Середа, 2014-07-30, 2:44 PM | Повідомлення # 8
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я і хочу, щоб надовше стало, по п'яточки щоб була, , але щоб не надто вже довжелезна і широчезна, щоб дитя видно в ній було)))
 
ТетянаДата: Середа, 2014-07-30, 6:24 PM | Повідомлення # 9
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата didukhova ()
Я і хочу, щоб надовше стало,
Тоді беріть хоча б сантиметрів 35-40, бо 22 - то чітко було на місячну дитинку smile . А ширина - майже однакова, що на місяць, що на 6 - бо льоля ж без застібки, вужчу буде важко вдягнути. Крій такий, що на маленькій дитині рукав буде ніби довгий,  а на старшій - як короткий, тобто зайва ширина майже непомітна.
 
Alla-kvitochkaДата: Середа, 2014-09-03, 5:10 PM | Повідомлення # 10
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вишити племінниці дуже гарний набір. Місяців на 9-11 . Хочу щоб було боді та платтячко з коротким рукавом. Розшите це все має бути квітами або бісером або хрестиком. В мене не так багато досвіду у вишиванні, одяг взагалі ніколи не вишивала. З чого почати? Яку тканину обрати? Як підібрати схему? Допоможіть будь ласка.
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-09-04, 1:52 AM | Повідомлення # 11
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Alla-kvitochka, ви походіть по форумі- загляньте в теми - Сучасний вишитий одяг - дитячі сорочки, і т.д.  Почитайте статті звідси - http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/10-88-1.
 Я коли вперше взялась за сорочку, проштудіровала увесь форум, ледве розібралась що і до чого, а тоді почала шити-вишивати. Там багато порад є на рахунок тканин і їх вибору. Звичайно для дитини краще 100% бавовна чи льон - я брала домоткане коломийське гребінне № 30, а для такої маленької дитинки і № 40 може краще, виписувала в інтернет-магазині "Вечорниці", бо в нас на базарі продають з домішками п/е. Прийшов товар швидко, залишилась задоволена. Ця тканина по ширині має 1,5 см, якщо випрати стає 1,4 см., тобто 10 см зникає, це обов"язково потрібно врахувати. Якщо маєте добрий зір і не так часто вишиваєте, можете спочатку випрати тканину в гаряченькій воді( відносно), не кип"ятку  і бажано в такій же виполоскати, щоб не було різких перепадів температури. Після того можна розкроїти і підібравши узор, починати вишивку, готовий виріб після цьго вже не збіжиться.
 Можна і іншим варіантом, він мені більш сподобався, так як в першому випадку тканина так збігається, що важко рахувати ниточки, а я завжди беру 2Х2 нитки, щоб хрестик був маленький. Беру нову тканину, розрізую на прямокутники - перед, спинка і рукави, звичайно з припусками на шви більшими, ніж якби вона була випрана, по 4-5 см з обо боків, навіть можна трохи і більше . По довжині тканина майже не дає усадки, може якихось 2-3 см, але це також потрібно врахувати, при розрізуванні тканини на куски. В мене є маркер по тканині, який змивається холодною водою, я прикладаю, наприклад, до переду викройку, значу, де у мене буде проходити середину, підйом до плечей  і т.д., і починаю вишивку. Вишивши перед, рукави, спинку, все перу в одній і тій же воді, а не вишила пере- бігом випрала, вишила рукави- випрала. Як радять майстрині - все повинно збігатись разом в одній воді, а не окремо, тоді не буде проблем при пошитті і повторному пранні готового виробу.
Звичайно ж не брати якісь крупні узори, дитина ж маленька, гарно не буде, беріть щось дрібненьке. Рукави вирішуйте самі - вишивати поздовж чи поперечний візерунок. 
 Я б вам радила подивитись готові вироби по сайтах, оприділитись із тим,  де  має знаходитись візерунок - поздовж, поперек чи так і так, а тоді вже і собі приступати до роботи. А ще зайдіть у "творчі майстерні" наших форумчанок, я там стільки навчилась багато, що ого-го.
По суті я вам повторила все те тут, що начиталась на форумі і трохи навчилась на досвіді.
 
НаташаОДата: Субота, 2015-02-07, 1:56 AM | Повідомлення # 12
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось моя льоля, правда вишита не хрестиком. Вишила та пошила за пару днів, ох як я люблю такі швидкі роботи, не втомлюють, а радують серце.

    
Прикріплення: 8549592.jpg (189.2 Kb) · 3838232.jpg (217.4 Kb) · 5787585.jpg (222.1 Kb)
 
moonmage2018Дата: Субота, 2024-02-03, 1:05 PM | Повідомлення # 13
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
дуже класна тема
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання хрестиком » Вишиваємо льолі (Взори для найменших вишиваночок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.