| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 8:21 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна» » Зустрічі в Києві в березні 2015 року
Зустрічі в Києві в березні 2015 року
TanaДата: П`ятниця, 2015-03-13, 1:36 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
3 березня 2015 року  в бібліотеці "Деміївська" для учнів 4-го класу ліцею "Голосіївський"  № 241 відбувся культурно-просвітницький захід, присвячений життю та творчості видатної української поетеси Лесі Українки, в тому числі фактам біографії, які пов’язують велику українку з Голосіївським районом міста Києва. блог бібліотеки
Прикріплення: 6111635.jpg (160.9 Kb) · 7224657.jpg (180.9 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2015-03-13, 1:42 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Зустріч з дітьмами, присвячена писанкам 18 березня в бібліотеці ім. Наталі Забіли

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2015-03-13, 2:01 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Також братимемо участь у святкуванні 120-річчя від дня народження Максима Рильського в бібліотеці імені М. Т. Рильського , слідкуйте за оголошеннями на блозі бібліотеки; та в Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського, оголошення буде на сайті музею


Як відомо, на сторінках журналу "Молода Україна", яку видавала і редагувала Олена Пчілка, дебютував Максим Рильський одними зі своїх перших творів -- віршем "Зимовий танок" та оповіданням "Кузьмик і Семенко".

Більше двадцяти років Максим Рильський очолював Інститут мистецтвознавства, фольклору та етнографії Академії наук УРСР (нині - Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України), був першим редактором журналу "Народна творчість та етнографія", засновником серії "Українська народна творчість" у 50-ти томах, автором ряду принципово важливих доповідей і статей з питань науки про народну творчість. Зрозуміло, впорядковував етнографічний науковий матеріал Ольги Петрівни Косач.

Також Максим Тадейович носив вишиванки і вишиті краватки, знав та цінував вишивку інших культур і народів. Це відобразилось в його поетичній творчості, наприклад, в присвяті "Чуваським вишивальницям":

Спасибі ж, руки, вам за взори ці квітучі,
За дар, що ви мені прислали здалеки!..
Хай пісня, що я склав на придніпрянській кручі,
Простягнеться до вас, як братній стиск руки"

і улюбленому:

В небі сонця золотий клубочок
Розсипає нитки промінні,
Їх збирають рученьки дівочі
І гаптують цвіт на полотні.


Далі буде...
Прикріплення: 5398906.png (140.5 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2015-03-14, 1:28 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana,  тобі з твоєю активністю вже давно час очолити якусь надзвичайну бібліотеку! Я сейрозно smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2015-03-14, 8:44 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, лови вітра в полі)) Але я надзвичайно вдячна бібліотекам, які допомагають і підтримують творчих людей. Так було в моєму дитинстві, так є зараз. А ще, дякуючи бібліотекам, буде сюрприз в квітні... тссс, сюрприз є сюрприз.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2015-03-15, 6:54 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
А ще, дякуючи бібліотекам, буде сюрприз в квітні... тссс, сюрприз є сюрприз.

інтригантка! )))

Цитата Tana ()
я надзвичайно вдячна бібліотекам, які допомагають і підтримують творчих людей. Так було в моєму дитинстві, так є зараз.

я теж дуже любила і люблю бібліотеки:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2015-03-19, 9:39 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
В суботу, 21 березня, об 11 годині запрошуємо до Літературно-меморіального музею Максима Рильського

В небі сонця золотий клубочок
Розсипає нитки промінні,
Їх збирають рученьки дівочі
І гаптують цвіт на полотні.
М.Рильський


Поговоримо про вишивку як виразник національної приналежності. Про вишитий одяг в родині Рильських (меморіальні речі, фото).
Про вишиті краватки -- європейську моду в гардеробі українця (Франко, Рильський та ін.) Про перетини Максима Рильського і Олени Пчілки в літературі та етнографії.

Приходьте, буде цікаво!

Прикріплення: 5142837.jpg (154.3 Kb) · 1302651.jpg (224.5 Kb) · 5458224.jpg (185.1 Kb) · 1683626.jpg (259.1 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2015-03-20, 8:26 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
В суботу, 21 березня, об 11 годині запрошуємо до Літературно-меморіального музею Максима Рильського

Приблизно в цей же час я буду подумки з вами: йду на прийом до голови міськради з питань організації алеї майстрів, моя кількарічна ініціатива підтримана місцевою творчою майстернею та поодинокими рукодільницями.
Тож я займатимусь теж майже вишиванням і вже точно НЕ_майже народним мистецтвм. На відстані smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2015-03-21, 9:29 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Звіт із зустрічі в бібліотеці ім. М.Рильського в блозі

Прикріплення: 2786852.jpg (139.1 Kb) · 5421112.jpg (122.1 Kb) · 0831285.jpg (176.3 Kb) · 2738360.jpg (157.8 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2015-03-26, 7:25 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Олександрія долучилася до Всеукраїнського творчого проекту «Вишивка етнографічна: «Український народний орнамент: вишивки, тканини, писанки» О.П. Косачева, Київ,1876 р.»



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2015-03-27, 10:12 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Богато фото з МК "Писанка восковим олівцем" в бібліотеці імені Наталі Забіли 18 березня. Дякуємо Ірина Міхалєвіч за можливість простими словами і діями доносити до дітей прадавню мурість писанкарства.

Прикріплення: 0205886.jpg (160.4 Kb) · 4036075.jpg (191.1 Kb) · 0113469.jpg (160.6 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2015-03-29, 9:13 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Чекаємо ще фото, щоб висвітлити заходи: 21 березня в Літературно-меморіальному музеї Максима Рильського і 25 березня в Жіночому товаристві імені Олени Теліги та ОльгиБесараб. На цьому березень закриватимемо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна» » Зустрічі в Києві в березні 2015 року
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.