| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Майстер-класи (оргмоменти)
Майстер-класи
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:39 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ось тут про причини зльоту, про учасників і таке інше

МК проходитимуть одночасно! Чотири столика з МК працюватимуть паралельно. МК - різні по напрямках і різні по рівню майстерності (щоб учасник не жалкував, що потрапив на один, але не зміг прослухати інший).

Уточнені назви МК:
Майстер-клас "Вишивання верхоплута і курячого броду" -- автор Юлія Гончарова (Goncha)
Майстер-клас "Створення ляльки-мотанки" -- автор Світана Цисар (Росава)
Майстер-клас "Прутик одинарний, прутик подвійний, підгин прутиком" -- автор Наталя Гонта (НаталиG )
Майстер-клас "Мережка через чисницю з настилом і прутиком" -- автор Леся Демчук (Dmutrik09)

Що ми чекаємо від майстрів, які проводитимуть МК:
1)покроковий опис виконання шва з фото ілюстраціями кожному учаснику (потім забирається з собою, щоб згадуючи, не пороти своєї роботи).
2)плюс наочність у вигляді власних виробів. (с) Гончарова Юлія
3)прошу всіх ведучих майстер-класів надати мені на е-мейл elisa@ukr.net точні відомомсті *що потрібно для мого МК* (розмір тканини для виконання взірця, кількість ниток - в скільки складень, яка довжина, чи голка, чи ножиці, чи ще щось - напишіть, я заготую)
4)один примірник матеріалів Вашого МК для папки про наш зліт (з рекламно-інформаційною метою) здати Tana в день заходу.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МК:
- МК безкоштовний,
- круглий стіл,
- майстер сидить, показує
- навколо учасники МК сидять (не більше 8 осіб одночасно)
- глядачі стоять , спостерігають
Надання матеріалів для МК:
а) учасники МК приносять із собою свої заготовки і працюють безкоштовно.
б) у майстра на столі наборчки-пакуночки з тканинкою, ниточкою, голочкою, схемкою під МК, описом МК на папірці з лого форума і зльоту. Пакуночок можна придбати просто на МК за символічну суму в 5 - 10 грн (залежно від МК). Пакунок формується координаційною радою.

для МК НаталиG потрібно грубе полотно, питання вирішене



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РосаваДата: Вівторок, 2011-08-16, 12:21 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Уявіть, що ваша слухацька аудиторія - люди, що НІЧОГО не знають ані про мотанку, ані про те, що руки не сдля скуки. Як ви їм покажете процес?


Зрозуміло. Значить для кожного з можливих десяти учасників МК десь по півтора десятка фото з описом... 150 штук. Напишіть будь-ласка якими мають бути ці фото? Бо, чесно кажучи, погано собі це уявляю...

Quote (Tana)
Росава, подумайте і напишіть, що Вам може знадобитись для МК.


Як тільки зрозумію всі вимоги до МК - визначусь ЯКУ саме мотанку робитиму, відразу ж напишу щодо необхідних матеріалів.


Моя майстерня

 
TanaДата: Вівторок, 2011-08-16, 12:29 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Росава)
Зрозуміло. Значить для кожного з можливих десяти учасників МК десь по півтора десятка фото з описом... 150 штук.

Ні-ні-ні, це занадто!
Зробіть (і це більше для себе, використовуватимете на наступних своїх МК) папку з одним примірником текстом-описом, ілюстраціями допоміжними. Наприклад, я роблю план МК + кілька фото.
За Вашою темов в мережі купа матеріалу, вважаю,можна використати його, там все одно є посилання ,звідки взято. Або зробіть свою. Але в одну папку. Як портфоліо, про яке я писала в сусідній темі.
Для всіх учасників, можливо (моя думка, Ваша буде інакшою), було б добре отримати роздруковку з текстом-описом за вашим підписом (це інформація для людей+Ваша реклама і координати для зв'язку) . Бо 150 фото -- це знущання над Вашим гаманцем)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-08-16, 3:06 PM | Повідомлення # 43
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Tana, а я таки планую роздрукувати МК з фото, хоч і чорно-білими і маленькими (сподіваюсь, усе буде читатися). От тільки на скількох осіб розраховувати? Прошу все-таки визначитися з максимальною кількістю учасників - 8 чи 10?
 
НаталиGДата: Вівторок, 2011-08-16, 3:22 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Я спочатку думала зкомпонувати в поінті декілька єтапів на один знімок і роздрукувати у вигляді фото (ну не в поліграфію ж здавати 10 примірників), але все ж таки думаю просто роздрукувати єтапи на А-4 з кольоровими картинками. Дівчата,а ви як?

 
TanaДата: Вівторок, 2011-08-16, 3:23 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Goncha, готуй 10 (1 примірни прошу залишити в бібліотеці з твоїми координатами для реклами та ін.). Росава писала про фото повтноколірні, і взагалі це різні речі - -фото шва і фото процесу мотання ляльки. Але ж ви -- майстрині і автори ,і вам видніше, як виглядатиме краще. Я просто ділюсь досвідом.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-08-16, 3:42 PM | Повідомлення # 46
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Tana, я то розумію, що краще було би кольорове, але не маю можливості то зробити. Тому буду виходити вже з того, що є. Приготую 10 примірників wink
 
BulletДата: Середа, 2011-08-17, 0:52 AM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Почитала, скільки ви примірників збираєтесь готувати і збільшила очі...
дівчатонька, а може зробите кожна на свій МК ОДНУ або папку або ОДНУ Роздруківку А4 з етапами МК вашого? Вкладемо її в файлик (ну то бідняцький варіант, але ми не королі поки що ще), і так воно привертатиме увагу тих, хто не встиг на МК, не зауважив якесь питання. Дівчата, мені шкода ваших грошей... sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Середа, 2011-08-17, 11:21 AM | Повідомлення # 48
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet,
Quote (Bullet)
на свій МК ОДНУ або папку або ОДНУ Роздруківку А4 з етапами МК вашого


ага, і дати посилання на викладений МК на "Спілкуванні за вишиванкою"
 
TanaДата: Четвер, 2011-08-18, 7:04 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, прошу по 1 примірнику матеріалів Вашого МК для папки про наш зліт (з рекламно-інформаційною метою), яку збиратимемо після заходу.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-19, 10:31 PM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Уточнюю назви МК (які публікуватимуться в офіційних документах:
Майстер-клас "Вишивання верхоплута і курячого броду" -- автор Юлія Гончарова (Goncha)
Майстер-клас "Створення ляльки-мотанки" -- автор Світана Цисар (Росава)
Майстер-клас "Мережка через чисницю з настилом і прутиком" -- автор Леся Демчук (Dmutrik09)
Майстер-клас "Прутик одинарний, прутик подвійний, підгин прутиком" -- автор Наталя Гонта (НаталиG )


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Середа, 2011-09-14, 11:27 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прошу , Наталя Гонта (НаталиG ) і Леся Демчук (Dmutrik09), повідомити, чи потрібна допомога або заготовки для роботи?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаталиGДата: Вівторок, 2011-09-20, 4:05 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Tana, думаю переважно справитися власними силами, але не відмовлюсь від невеликих клаптиків грубого полотна (на той випадок, якщо хтось з учасників МК матиме бажання повчитися на більш грубішому матеріалі), я наразі маю лише тонку тканину полотняного переплетіння, купить в Одесі шось типу домотканного - проблема, їхати на 7 кілометр заради смужечки теж не має сенсу. Але якщо потрібно дещо купити на 7 кілометрі, кажіть - намагатимусь виконати! smile

 
TanaДата: Вівторок, 2011-09-20, 5:26 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
НаталиG, дякую, внесла в перше повідомлення для контролю

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ZetaДата: Четвер, 2011-09-22, 12:17 PM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (Bullet)
для МК НаталиG потрібно грубе полотно, можливо, мішковина або двонитка

НаталиG! в мене є шматок мішковини десь 100х100см та залишки білого льону білоруського виробництва досить грубого плетіння-(якщо шматок примірника зробити 30х30 - то вийде десь на 6-7 шт)якщо ця пропозиція підходить-то я все привезу






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-09-22, 2:01 PM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
не відмовлюсь від невеликих клаптиків грубого полотна (на той випадок, якщо хтось з учасників МК матиме бажання повчитися на більш грубішому матеріалі)

вкажіть ТОЧНИЙ розмір кожної заготовки, я зроблю.

Quote (НаталиG)
Але якщо потрібно дещо купити на 7 кілометрі, кажіть - намагатимусь виконати!

у мене великий список для 7 км, але він практично весь пов"язаний зі стрічками і нитками, тож цілком чекатиме хоч до нового року )))) Але точно ПІСЛЯ зльоту. Дякую.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаталиGДата: Четвер, 2011-09-22, 2:40 PM | Повідомлення # 56
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (Bullet)
у мене великий список для 7 км, але він практично весь пов"язаний зі стрічками і нитками, тож цілком чекатиме хоч до нового року )))) Але точно ПІСЛЯ зльоту.

тоді додай Лізо до іншого списку (того, що зветься "що передати дівчатам на зльоті" wink ) і цей список на стрічки/нитки, і потім все зробим!

Додано (2011-09-22, 2:40 PM)
---------------------------------------------
Zeta, якщо Ваша ласка, підготуйте мені декілька заготовок з тих залишків білого льна, розмір - 20*20 см (думаю цього буде достатньо, тка як в часі ми обмежені, а хочеться мати більш-менш закінчений вигляд роботи).

Quote (Bullet)
вкажіть ТОЧНИЙ розмір кожної заготовки, я зроблю.
-
Лізонько, якщо є добровольці в допомозі, то думаю в тебе є куди більш важливі піклування! Але все ж ДЯКУЮ!


 
ZetaДата: Четвер, 2011-09-22, 2:47 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
НаталиG, буде зроблено smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-09-23, 2:47 AM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Лізонько, якщо є добровольці в допомозі, то думаю в тебе є куди більш важливі піклування! Але все ж ДЯКУЮ!

навзаєм дякую за піклування smile
Zeta, супер, тепер одним закритим питанням більше, ура )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-09-23, 11:37 PM | Повідомлення # 59
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
ЛІзо, маю запитання по хронометражу. На скільки по часу розраховувати на майтер-клас? Бо я боюсь, що не встигну все якісно показати, адже не знаю, який рівень підготовки буде у учасниць.
 
BulletДата: Субота, 2011-09-24, 2:12 PM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Goncha, чим коротший тим кращий smile Не більше 1 години, але якщо вмістиш в 20-30 хв то буде дуже добре. Все залежить від складності самого майстер-класу, і мені трохи дивно, що це ТИ у мене питаєш про час, а не я у тебе ))) Тобто кожен ведучий МК повинен відслідкувати оптимальний час, протягом якого він може навчити людину середнього рівня знаь робити ту чи іншу річ. І зверху накинути трошки часу на непередбачувані затримки.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Майстер-класи (оргмоменти)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.