| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 9:39 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Голосування. "Вишите різдво по-українськи". Подарунок (Голосуємо до 24-го січня включно)
Голосування. "Вишите різдво по-українськи". Подарунок
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-01-11, 2:51 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо голосування за роботи, надіслані на конкурс "Вишите різдво по-українськи"-2012 у номінацію "Різдвяний подарунок".
Обираємо ДВОХ переможців. Назви двох робіт, за які Ви віддаєте голоси, прошу виділяти жирним.

Щиро дякую усім, хто взяв участь у конкурсі й долучився своїми золотими ручками до створення образу українського Різдва! Хай надихає вас і надалі те, що бере витік у надрах століть! Творіть і відтворюйте, відроджуйте й переосмислюйте, беріть і даруйте!
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-01-11, 3:02 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
1. Сумочка – різдвяний подарунок собі улюбленій :)
Штапівка, DMC, зшита в останній день 2011 року, вручну – через відсутність машинки. В підкладці є кішенька для дріб'язку.


[img]

2. Листівки "Ажурні ялиночки"
Інколи, листівка зроблена з душею і з добрими думками – найкращий подарунок! Моїм друзям, з якими я познайомилась минулого року, я подарувала їх в новорічну ніч. Листівки схожі за виконанням і стилем і ніби подібні, але разом з тим такі різні. Думаю, такі подаруночки зміцнять нашу дружбу в майбутньому. Використані матеріали; картон канцелярський, нитки муліне.
http://s017.radikal.ru/i423/1201/c0/09e1a396ac46t.jpg[/img]

3. Лист різдвяного янгола
Поза кордонами – я мешкаю у Бельгії – надсилаю вам мою українську різдвяну вишивку «Лист різдвяного янгола». Це був дарунок – різдвяна декорація для моїх дорогих. Розмір – 98 см на 5 см. Техніка – хрестик. Нитки ДМЦ, бісер.


4. Вишита ікона
Вишиту ікону за картиною Дарії Гулак-Кульчицької "Гуцульська Мадонна" зробила подаруночком для себе, коханої.
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-01-11, 3:11 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
5. "Різдзвяні листівки"
Заготовки для листівок, вишивка. Хрестик, бекстріч.


6. Подарунок для найкращої коліжанки
Так сталося , що моя найкраща коліжанка святккує свій день народження 6 січня. Тож подарунок для неї готувався, як на Різдво, так і на день народження. Товаришка дуже кохається в українській народній вишивці та наших традиціях, то ж що дарувати знала, але хотілося придумати щось цікавеньке.
Спочатку придбала схемку ікони МАТЕРІ БОЖОЇ "Остробрамської", котру вишила бісером. Тоді звичайно хотілося написати теплі слова у відкриточці і як завше,
не на покупній! А створеній власними руками. Хотілося снігу білого, котрого немає, темної загадкової ночі і зірки ясної що палає.... І квіти...Купити троянду – якось банально. Конкурс ялинкових іграшок підштовхнув до їдеї букету.Стояли у вазі в мене гілочки вічнозлених "ведмежих вушок", додала маленькі кульки, дзвіночок та шишечки з полістеролу, котрі прикрасила клаптиками від вирізаного вишиття, що залишилося від уставок сорочок, з червоними стрічками, золотим дощиком, маленькими білими кораликами, вишила міні рушничок низинкою – символом України.Увесь цей український мікс загорнула у біленьку сіточку і утворився новорічно-подарунковий букет, котрий швидко не зів"яне і тішитеме власницю цілу зиму..... Сподіваюся, що вам сподобається моя ідея, бо коліжанка була на "сьомому небі" від таких привітань. То може, комусь знадобиться моя ідея!


7. Новорічні волики
Вишивалась ця парочка приязних воликів-трудяг на подарунки до свята. Дуже вже сподобалась ідея і візерунки теж. Колись вола шанували не менше, ніж коня, бо його сила і витривалість заміняли всю теперішню механізацію: на волах їздили в далеку дорогу (за сіллю, наприклад), перевозили важкі вантажі. А чи ж не волики зігрівали своїм подихом новонародженого Ісуса? Тому, як на мене, волики - дуже українські і дуже різдвяні персонажі!
Більшенький вишитий кіровським муліне на білоруській двонитці білого кольору (дуже сподобалось на ній шити, легко нитки рахувати), а меншенький - на невибіленій суровій бязі (на жаль, на фото не зовсім видно різницю в кольорі). Всередині - синтетичний наповнювач, щоб можна було прати. Після фотосесії меншенький поїхав оберігати спокій і створювати затишок до моєї колеги, яка давно мріяла про "суто український сувенір", а старшенький поки що "гуляв" під нашою ялиночкою.


8. "Забавка-бичок" – подарунок для маленької донечки
Вирішила пошити для своєї доні м’яку іграшку, а конкурс став стимулом,ось що у мене вийшло. Використано:канва розміром 0,25х0,25 м, тканина білого кольору,нитки DMC. Техніка вишивки:косий хрестик,шов назад голку.
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-01-11, 3:19 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
9. Вишиті сережки
Канва, візерунок з книги Ольги Возниці, декоративний шнур з тильної сторони, біжутерні швензи.


10. Сонячна вишиванка для сина
На вишиванці – мої улюблені кольори, синові вони також подобаються, бо взір вибрав сам (на форумі). Ту схему я трохи поміняла – і ось результат. Вишивка нашита на готову і відповідно перероблену сорочку (для школи так практичніше), нитки ДМС.


11. Вишита ялиночка для Юлі
Ця робота була задумана як подарунок для моєї давньої подруги, але у процесі виробництва переросла у новорічний дарунок для однієї маленької дівчинки. Ялиночка складається з 4-х подушечок, що зв'язані між собою мотузком.
Наволочки подушок пошиті з квадратів коричневого полотна, попередньо декорованого вишитим мотивом. З одного боку вишивка також прикрашена бісерними намистинами.
Ангел, що сидить на верхушці ялинки є таким-собі переспівом і втіленням МК наших форумчанок, що знаються у "лялькоробстві" і вже зробили багато усіляких маленьких створінь. Підставочка, на якій стоїть ялинка, також зроблена за ідеєю однієї з наших форумчанок. Всередині підставки - схованка для цукерок.
Висота ялинки – близько 28 см (разом з ангелом).
Розмір найменшої подушки – 6 х 6 см, найбільшої – 18 х 18 см.


12. Різдвяна сорочка

Сорочка для племінниці (2 роки три місяці), яка цього року вперше колядує, тож і одягнута має бути як справжня україночка. Бавовна, муліне кіровське, узор -- троянди брокар та ін., збирала вручну, шнурочок з того самого муліне, виріз шитий качалочковою гладдю. Фото з місця подій обіцяю вже поза конкурсом.
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-01-11, 3:29 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
13. Новорічні рушнички
Вишивались рушнички на подарунок колезі-форумчанці, дуже сподіваюсь, що сподобались. Нитки - кіровське муліне, хрестик, тканина для вишивання, краї оброблені китицями.


14. Сувенірні рушнички
Візерунок для цих рушничків взято з маленьких рушничків для образів з колекції Лесі Демчук (спасибі, Лесю!). Вишиті вони хрестиком на тканині для вишивання з дрібненькими клітинками.


15. Подарунок для хресної
Цього Різдва привітаю свою хресну маму Оксану своїм рукотворним подаруночком!. Вже давно сплела для неї невеличкий сучасний гердан. Вишила відкриточку з ангелятком, мама допомогла причепити солом’яну квіточку. У відкриточці напишу побажання. Буде моя хресна тішитися і мені буде приємно! Зичу і вам всім отримати чудові родарунки на Різдво! Матеріали: японський бісер, застібочка,заготовка під відкритку, нитки ANCHOR, бісер. Всім щасливого Різдва!


16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
"Ще не було з нащада Світу...", а вже було Різдво... І з тих давніх-давен воно позначається присутністю певного набору знаків-символів, що досі живуть в колядках, повір'ях; в речах, що "обов'язково мають бути, бо так треба".
Цьогоріч декілька із них переїхали на листівки, аби побажати всіляких гараздів важливим для мене людям.
Перший із них - Дерево. Те, яке було вже тоді, як ще нічого не було, про нього співається в найдавніших колядках:
"Як ще не було Початку Світа
То ще не було Неба ні Землі
А лишень було Широке Море
А на тім Морі Явір Зелений
На тім Яворі Три Голубочки
Три Голубочки Раду радили..." ,
Листівка з Деревом бажає своєму адресату впевненості в житті; порозуміння і злагоди в сім'ї; аби минуле приносило корисний досвід, а майбутнє - нові звершення.
Інший вид листівок - із Зіркою. Тою, яка сповіщає про початок Святвечора, тою, яку несуть колядники з хати до хати, аби побажати господарям злагоди та достатку. В колядці співається:
"В галицькій землі новая зоря
Зійшла з-за моря. – Щасть Боже!
Ясним промінням тьму просвітила,
Людей збудила! – Дай Боже!.."
Листівка з Зіркою бажає впевненості у завтрашньому дні, достатку, природної благодаті.
 
SvitlykДата: Середа, 2012-01-11, 4:27 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
1. Сумочка – різдвяний подарунок собі улюбленій
Дуже стильна! Сама б таку носила smile

11. Вишита ялиночка для Юлі
Ангел на подушках потішив - крім того, що його (її) просто по-дитячому хочеться обійняти, згадалася казка про принцесу на горошині smile


Повідомлення відредагував Svitlyk - Середа, 2012-01-11, 4:36 AM
 
ЯгаДата: Середа, 2012-01-11, 10:31 AM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
10. Сонячна вишиванка для сина

5. "Різдзвяні листівки"


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
zetkaДата: Середа, 2012-01-11, 10:41 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
Які ж тільки подарунки!! Все таке цікаве - очей не відвести! І обрати кращі дуже важко, але, оскільки "Різдво по-українськи", то:

7. Новорічні волики
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами


 
shtynkaДата: Середа, 2012-01-11, 11:03 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
6. Подарунок для найкращої коліжанки


Моя майстерня
 
ElenFistДата: Середа, 2012-01-11, 11:07 AM | Повідомлення # 10
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 33
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
7. Новорічні волики

11. Вишита ялиночка для Юлі
 
КатюняДата: Середа, 2012-01-11, 11:18 AM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
7. Новорічні волики
11. Вишита ялиночка для Юлі


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
LeniДата: Середа, 2012-01-11, 11:34 AM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
1. Сумочка – різдвяний подарунок собі улюбленій
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
 
ОлькаДата: Середа, 2012-01-11, 11:41 AM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
1. Сумочка – різдвяний подарунок собі улюбленій smile

16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
 
sjana_ifДата: Середа, 2012-01-11, 12:22 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
3. Лист різдвяного янгола
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами


 
ІринулькаДата: Середа, 2012-01-11, 12:45 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
1. Сумочка – різдвяний подарунок собі улюбленій smile
11. Вишита ялиночка для Юлі


 
JinseiДата: Середа, 2012-01-11, 12:47 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
3. Лист різдвяного янгола
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
 
cherryДата: Середа, 2012-01-11, 1:06 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
7. Новорічні волики
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
 
TanaДата: Середа, 2012-01-11, 4:32 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
16. Вишиті листівки з різдвяними мотивами
11. Вишита ялиночка для Юлі


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
МашкавасДата: Середа, 2012-01-11, 5:23 PM | Повідомлення # 19
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
10. Сонячна вишиванка для сина
8. "Забавка-бичок" – подарунок для маленької донечки

Хоча усі подаруночки гідні місця в мішку Святого Миколая, Діда Мороза, Санта Клауса...
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-01-11, 5:43 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
3. Лист різдвяного янгола
7. Новорічні волики

Мій приз глядацьких смпатій 4. Вишита ікона Поза сумнівом - сильна робота, як кажуть: "Сонце світить - зорі меркнуть"!


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Голосування. "Вишите різдво по-українськи". Подарунок (Голосуємо до 24-го січня включно)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.